Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο άθλιο σέρβις της Πάτρας (αλλαγή οθόνης για burn in .ξέχασε αρχικα στην κάμερα τρίχα,τη 2η φορά δεν δούλευε το ανταλλακτικό που έβαλε και την 3η μου χάλασε την κάμερα και την 4η άλλαξε την κάμερα ) το κρατάνε 3 μέρες τουλάχιστον

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχει πέσει η μπαταρία και έχω και ράγισμα στην οθόνη. Όσους πήρα σήμερα τηλέφωνο μου είπαν 300€...κριμα και ήθελα να το κρατήσω παραπάνω και να αποφύγω το Α8 που θα είναι η επόμενη μου επιλογή.

Αν μπορούσα να αποφύγω το κόστος θα το κρατούσα αλλά...

Έχουν δίκιο βέβαια αυτοί δε λέω.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστό, έχεις δίκιο σε αυτό. Αλλά και πάλι, 2 μέρες μου εκατσε κάπως.

 

 

Βασικά την επόμενη μέρα μου έστειλαν ότι είναι έτοιμο αλλά ήμουν ήδη στη δουλειά και δεν προλάβαινα

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά την επόμενη μέρα μου έστειλαν ότι είναι έτοιμο αλλά ήμουν ήδη στη δουλειά και δεν προλάβαινα

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Εντάξει, έτσι είναι πιο λογικό.

Link to comment
Share on other sites

Για Omnitech τι λέτε, υπάρχει κανένα παράπονο από την ποιότητα των επισκευών της; Ξέρω ότι οι πιο πολλοι προτείνουν Smartec αλλά η Omnitech είναι πρακτικά διπλά από το σπίτι μου, οπότε θα την προτιμούσα. Θέλω να κάνω αλλαγή μπαταρίας γιατί σε λίγο καιρό τελειώνει η εγγύησή μου.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Ειναι σαν να σου λενε παρε το επομενο.

 

Είναι τρελό οντως να ζητανε 300€ και να βλεπω να πουλανε ελάχιστα μεταχειρισμενο S8 350€

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Είναι τρελό οντως να ζητανε 300€ και να βλεπω να πουλανε ελάχιστα μεταχειρισμενο S8 350€
Οπότε ούτε το φτιάχνεις αλλά ούτε από αυτούς πέρνεις το επόμενο...

Για προχώρα δώσε πληροφορίες για το S8

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ούτε το φτιάχνεις αλλά ούτε από αυτούς πέρνεις το επόμενο...

Για προχώρα δώσε πληροφορίες για το S8

Βασικα σε ειδοποιηση το ειδα εχθες απο αλλλο φόρουμ, επειδή εχω βάλει γενικά να μου έρχονται, δεν ξέρω αν πρέπει να το γράψω εδω, και έχει και αλλα της Sammy S7 7 edge, S8 e.t.c....σε καλες τιμες. π.χ το δικό μου που είναι duos το ειχε ενας 350..

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Βασικα σε ειδοποιηση το ειδα εχθες απο αλλλο φόρουμ, επειδή εχω βάλει γενικά να μου έρχονται, δεν ξέρω αν πρέπει να το γράψω εδω, και έχει και αλλα της Sammy S7 7 edge, S8 e.t.c....σε καλες τιμες. π.χ το δικό μου που είναι duos το ειχε ενας 350..

πλάκα έκανα για να "τιμωρήσω" την samsung ...

Αύριο θα έχω ένα ολοκαινουριο Α8(2018) στα μισά χρήματα, αν βρώ ευκαιρία θα το φτιάξω και αυτό αλλά όχι στα λεφτά που ζητάνε.

Link to comment
Share on other sites

Για Omnitech τι λέτε, υπάρχει κανένα παράπονο από την ποιότητα των επισκευών της; Ξέρω ότι οι πιο πολλοι προτείνουν Smartec αλλά η Omnitech είναι πρακτικά διπλά από το σπίτι μου, οπότε θα την προτιμούσα. Θέλω να κάνω αλλαγή μπαταρίας γιατί σε λίγο καιρό τελειώνει η εγγύησή μου.

 

Έχω πάει Galaxy Nexus και Νote 3 παλιότερα για αλλαγή οθόνης και το κινητό μας πριν μια εβδομάδα χωρίς κανένα προβλήμα. Τα 2 πρώτα τα έχω ακόμη στην οικογένεια και μπορώ να σε διαβεβαιώσω δουλεύουν κανονικά.

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

DBT βγηκε...μηπως εισαι βονταφον γερμανιας η καποια αλλη εταιρεια ;

 

Όχι τίποτα. Το Γερμανικό το είπα βάσει IMEI από ένα site που τσέκαρα. Το κινητό είναι unbranded.

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα. Το Γερμανικό το είπα βάσει IMEI από ένα site που τσέκαρα. Το κινητό είναι unbranded.

 

Βαλε το phone info και δες τι csc εισαι. Εμενα και του ξαδερφου μου το ενα edge το αλλο flat και τα 2 dbt την πηρανε.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το phone info και δες τι csc εισαι. Εμενα και του ξαδερφου μου το ενα edge το αλλο flat και τα 2 dbt την πηρανε.

 

Thanks! Εμένα γράφει CSC Code : AUT , CSC Country :Ελβετία.....καλά κρασιά δλδ :)

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Thanks! Εμένα γράφει CSC Code : AUT , CSC Country :Ελβετία.....καλά κρασιά δλδ :)

Θα βγει και εκει σε λιγο. Τωρα δεν θελει πολυ καιρο ακομα. Ευχαριστες αλλαγες το ορεο....βασικα το samsung experience 9 εχει οπτικες αλλαγες. Η γραμματοσειρα φαινεται καλυτερη παρολο που ειναι ιδια εχουν αλλαξει το transparency στα εικονιδια μπαταριας κ.ο.κ.. καλο feature ο φωτισμος της edge οθονης. Τα εικονιδια φαινονται λιγο μεγαλυτερα....θα τα ηθελα μικροτερα. Θετικο η εισαγωγη στο μενου με scroll πανω. Το μονο αρνητικο μεσα σε 3 ωρες που βλεπω ειναι το πλαισιο των εικονιδιων που δεν φευγει σε ολες τις εφαρμογες το οποιο πρεπει να ειναι θεμα δικαιωματων. Κατα τα αλλα με τις μερες θα γραψω και για την μπαταρια. Με την δικια μου χρηση στην Nougat ειχα 4.30 ωρες sot μεχρι το 5% . Ελπιζω και με την ορεο να ειναι ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Απο σήμερα και εγώ στην ομάδα.Εδωσα το άλλο 7αρι και πήρα μεταχειρα 9 μηνών το edge από τα γνωστά μαγαζάκια στην Πανεπιστημίου.. .

Μια απορία.. ..ο μάγκας που το είχε το έδωσε μΕ μια spoken.θηκη...Τζαμι δεν εχω βάλει ακόμη...και προβληματίζομαι...θα κάτσει μαζί με την spιgen η θα την πετάει η θηκη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Απο σήμερα και εγώ στην ομάδα.Εδωσα το άλλο 7αρι και πήρα μεταχειρα 9 μηνών το edge από τα γνωστά μαγαζάκια στην Πανεπιστημίου.. .

Μια απορία.. ..ο μάγκας που το είχε το έδωσε μΕ μια spoken.θηκη...Τζαμι δεν εχω βάλει ακόμη...και προβληματίζομαι...θα κάτσει μαζί με την spιgen η θα την πετάει η θηκη;

 

Για καθαρά και μόνο πληροφοριακούς λόγους, πόσο το πήρες μεταχειρισμένο από μαγαζί, αν επιτρέπεται?

Επίσης, από όσο ξέρω, τζαμάκι θα κάτσει από δύσκολο έως αδύνατον μαζί με θήκη

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...