Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με αυτό http://dailysunknoxville.com/lg-g5-users-facing-same-lg-g4-boot-loop-problems/92005952 και το g5 έχει αρχίσει να έχει το ίδιο πρόβλημα,αυτοί στο τέλος θα το κλείσουν το μαγαζί όπως πάνε.

Μια συσκευή και ενός μήνα κινητό , και lg άρα λογικό. Αλλά αν ακολουθήσουν και αλλα, λογικά κάτι παίζει με τις ρομ της lg από 6.0 και μετά ( 6.0.1 στο g5) και όντως το θέμα είναι καθαρά software .

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που καταντησαμε να παρακαλαμε να παθει και το 5αρι το ιδιο με μας ωστε να γινει μεγαλυτερος σαλος ανα τον κοσμο μηπως και βρεθει λυση και σε μας.......αν οντος ισχυει μαγκιες μας βλεπω να περνουμε την Ν στα σιγουρα και μαλιστα νωριτερα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Πλέον το ποστ είναι για να λέει ο καθένας τον πόνο του πιστεύω :p:p

5 φορές bootloop, 2 service.

Tην 1η αλλαγή πλακέτας και αφού το παρέλαβα, μετά από μισή ώρα πάλι το ίδιο

την 2η αναβάθμιση λογισμικού και είπαν ότι δεν θα ξαναγίνει :lol::lol::lol::lol: (εννοείται δεν τους πίστεψα)

σήμερα πάλι τα ίδια πήρα το service λένε έχω επιβαρυμένο ιστορικό θα κάνανε αίτημα για αντικατάσταση αλλά βλέπεις το έχω από kaizer

μιλάω με kaizer και Lg UK (Αγγλική η συσκευή μου) για αντικατάσταση δεν έχω βγάλει άκρη.

έλεγα να κάνω καταγγελία αλλά και πάλι και έστω ότι κερδίζω με 1002 μέσα θα πάρω πάλι ένα κινητό που θα παρουσιάσει μετά από 2 μήνες το ίδιο πρόβλημα ... Ειδικά όταν είδα και το G5 τα ίδια λέω δεν υπάρχει ελπίδα ...

Μόνο αν βάλουν μυαλό και το φτιάξουν μαζί με του G5

2 χρόνια κάθε μήνα θα πηγαίνω για αλλαγή πλακέτας ..

Να κόψω το ρεύμα για 1 εβδομάδα να δω τον πολιτισμό σας ...
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το ποστ είναι για να λέει ο καθένας τον πόνο του πιστεύω :p:p

5 φορές bootloop, 2 service.

Tην 1η αλλαγή πλακέτας και αφού το παρέλαβα, μετά από μισή ώρα πάλι το ίδιο

την 2η αναβάθμιση λογισμικού και είπαν ότι δεν θα ξαναγίνει :lol::lol::lol::lol: (εννοείται δεν τους πίστεψα)

σήμερα πάλι τα ίδια πήρα το service λένε έχω επιβαρυμένο ιστορικό θα κάνανε αίτημα για αντικατάσταση αλλά βλέπεις το έχω από kaizer

μιλάω με kaizer και Lg UK (Αγγλική η συσκευή μου) για αντικατάσταση δεν έχω βγάλει άκρη.

έλεγα να κάνω καταγγελία αλλά και πάλι και έστω ότι κερδίζω με 1002 μέσα θα πάρω πάλι ένα κινητό που θα παρουσιάσει μετά από 2 μήνες το ίδιο πρόβλημα ... Ειδικά όταν είδα και το G5 τα ίδια λέω δεν υπάρχει ελπίδα ...

Μόνο αν βάλουν μυαλό και το φτιάξουν μαζί με του G5

2 χρόνια κάθε μήνα θα πηγαίνω για αλλαγή πλακέτας ..

 

Μεχρι να σου πουν οτι εχεις ρουταρει το κινητο σου και να πληρωσεις 200€ για την αλλαγη :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε ενημέρωση για αναβάθμιση λογισμικού. Η αλήθεια είναι ότι δίστασα να την βάλω αλλά τελικά είπα....οτι ειναι να γίνει θα γινει.

Έτσι την πέρασα και βλεπουμε. Είναι άσχετο με το θέμα μας εδώ αλλα είπα να ενημερωσω.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160511/621c93c11f5e029cb2c3028acd594eeb.jpg

 

Στάλθηκε από LG G4 μέσω Tapatalk

Edited by kdxgr
Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Baltic, αγορασμένο με 5.1 και πέρασα MM με LGUP.
Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ έφαγε την πρώτη καλή τούμπα το κινητό. Από την τσέπη της φόρμας που δε το έβαλα καλά έφυγε στο πλακάκι και απλά έφυγε το καπάκι του. Δεν επαθε το παραμικρό το κινητό. Μου έφυγε ένας χρόνος ζωης άνετα :lol:

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα ήρθε ενημέρωση για αναβάθμιση λογισμικού.

 

Γράφεις σε λάθος μέρος φίλε μου και αυτό δυστυχώς είναι γενικότερο πρόβλημα με αποτέλεσμα να έχουμε χάσει την όποια συνοχή προσπαθούμε να διατηρήσουμε στο forum από τη στιγμή που ο καθένας μπαίνει και γράφει όπου θέλει.

 

Επίσης... post του τύπου "μπείτε εκεί και κράξτε" καταλαβαίνετε ότι δεν μπορούν να σταθούν δημόσια στο forum. Από τη στιγμή που δεν έχετε έστω την διακριτικότητα να περάσετε το μήνυμα που θέλετε με σωστό τρόπο... τέτοια μηνύματα πηγαίνουν κατευθείαν στον κάδο. :down:

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο νέο με τα παιδιά που τους βγάλανε εκτός εγγύησης έχουμε?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου συνεχίζει να δουλεύει κανονικά μετά την επανεγκατάσταση της lollipop χωρίς επαναφορά λογαρισμού.Τώρα για τα της εγγύησης δεν έχω κάποιο νεότερο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου συνεχίζει να δουλεύει κανονικά μετά την επανεγκατάσταση της lollipop χωρίς επαναφορά λογαρισμού.Τώρα για τα της εγγύησης δεν έχω κάποιο νεότερο.

 

Απότι φαίνεται το πρόβλημα τείνει περισσότερο προς το software αφού οι περισσότεροι (αν όχι όλοι) είχαν bootloop μετά την εγκατάσταση των Marshmallow. Πολλοί άλλαξαν πλακέτα και πάλι τα ίδια. Η LG προσπαθεί να κερδίσει χρόνο προφανώς και μας δουλεύει ψιλό γαζί.

Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που ξαναψαξα, ειχαν περιστατικα και τον Οκτωβριο , πριν βγει η ΜΜ... Στο εξωτερικο κυριως.
Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που ξαναψαξα, ειχαν περιστατικα και τον Οκτωβριο , πριν βγει η ΜΜ... Στο εξωτερικο κυριως.

 

Έχουν όντως αναφερθεί, αλλά σε μικρότερη έκταση. Νομίζω ότι διακρίνονται σε δύο κατηγορίες τα bootloop, σε hardware και software, αλλά αυτό είναι απλή εικασία και δεν μπορεί να στοιχειοθετηθεί .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα διαβαζω τοσο καιρο και γω για ολα αυτα τα προβληματα ευτυχως εγω μεχρι στιγμης ολα καλα σειρα 512 αλλα αφου το θεμα ειναι τοσο διαδεδομενο και στο εξωτερικο ολοκληρη LG δεν μπορει να παρει δειγματα απο τις προβληματικες πλακετες να τις βαλει κατω να τις ξεψαχνησει για να δει τι φταιει τοσο δυσκολο πια τοσο αδιαφορο ειναι τι ειναι πυρινικη πλακετα απο αλλο πλανητη τι διαολο . Οσο και να μην δεινω σημασια εχω το μικροβιο οτι τωρα θα γινει τωρα θα κολλησει 2016 και μας εχει ανγχωσει αντι να μας ψυχαγωγει ενα κινητο ελεοςςς :mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα διαβαζω τοσο καιρο και γω για ολα αυτα τα προβληματα ευτυχως εγω μεχρι στιγμης ολα καλα σειρα 512 αλλα αφου το θεμα ειναι τοσο διαδεδομενο και στο εξωτερικο ολοκληρη LG δεν μπορει να παρει δειγματα απο τις προβληματικες πλακετες να τις βαλει κατω να τις ξεψαχνησει για να δει τι φταιει τοσο δυσκολο πια τοσο αδιαφορο ειναι τι ειναι πυρινικη πλακετα απο αλλο πλανητη τι διαολο . Οσο και να μην δεινω σημασια εχω το μικροβιο οτι τωρα θα γινει τωρα θα κολλησει 2016 και μας εχει ανγχωσει αντι να μας ψυχαγωγει ενα κινητο ελεοςςς :mad::mad:

 

Φιλε μου , απολαυσε το κινητο σου. Εγω εχω αποφασισει οτι αν ειναι να γινει θα γινει . Πχ με μια τουμπα που εφαγε εχτες το κινητο , θα περιμενε κανεις οτι θα διαλυθει, θα εκραγει, θα παθει μπουτλουπ και τα σχετικα. Αντ'αυτου οχι μονο δε συνεβη αυτο , αλλα δεν επαθε το παραμικρο (ουτε γρατσουνια). :)

Εγω το απολαμβανω. Οσο λειτουργει ειναι αψογο και χωρις κανενα προβλημα. Πολυ minor bugs.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μη σου τύχει... Και το bootloop και το πέσιμο!! :D το ότι πολλά παθαίνουν bootloop δεν πάει να πει ότι θα πάθουν όλα κατά κανόνα. Επίσης ότι δεν έπαθε κάτι το κινητό του tommybertsen που του έπεσε από την τσέπη και δεν έπαθε τίποτα δεν πάει να πει ότι αν μου πέσει εμένα με τον ίδιο ακριβώς τρόπο από το ίδιο ακριβώς ύψος δεν θα σπασει κάτι. Κ εγώ είμαι της αποψης να χαρούμε το κινητό και να μην ζούμε συνέχεια με το άγχος του bootloop γιατί ίσως και να μη μας τύχει και πότε.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο και γω αυτο προσπαθω να κανω αλλα μη μου πειτε οτι οταν του κανεις επανακινηση η το κλεινεις η ανοιγεις το WI FI δεν λετε ενα ελαφρο ισως ωχ ωχ :) Εγω μπαινω και διαβαζω για να κανενα νεο επιδιορθωσης η καμμια αναβαθμηση μια και απο αξεσουαρ εκλεισα οσο για τισ τουμπες εφαγε και μενα μια ζορικη με φορα κιολλ;ας απο τρεξιμο και συρθηκε με την οθονη περιπου 3 με 4 μετρα με δυο ανεπεστητα σημαδακια στη στεφανι μονο ευτυχως :)
Link to comment
Share on other sites

Eδω κανενα αγχος το μονο αγχος ειναι μη μου βγαλει κανενα αλλο προβλημα και μου πουν το εκανες ρουτ και στα παπαγαλακια μου τα 320 ευρω αλλα να μην το εχω χαρει ρουταρισμενο και να φαω ακυρολουλου γιαυτο ε εκει 8α μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι.

 

Απο την αλλη 30 χρονια που ασχολουμαι με συσκευες ποτε δεν χρειαστικα εγγυηση μονο μια φορα doa απο plaisio για μια φορητη τηλεωραση που τελικα ζητησα επιστροφη χρηματων μιας και πηγαν να μου φορτοσουν αλλο μοντελο λογο ελλειψης στοκ.

 

 

Ειμαι βεβαιως πως αν παθει bootloop μια συσκευη του 2016 ειναι θεμα software. Σε οσους ειπαν οτι ειχαν κανει ρουτ 600+ παρτιδα γυρισαν σπιτι τους εκαναν hardreset και επαιξε αν θυμαμαι καλα. Αλλοι παιρνουν νεο motherboard αλλα την πατανε γιατι δεν κανουν set up as new.

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δικιο και γω αυτο προσπαθω να κανω αλλα μη μου πειτε οτι οταν του κανεις επανακινηση η το κλεινεις η ανοιγεις το WI FI δεν λετε ενα ελαφρο ισως ωχ ωχ :) Εγω μπαινω και διαβαζω για να κανενα νεο επιδιορθωσης η καμμια αναβαθμηση μια και απο αξεσουαρ εκλεισα οσο για τισ τουμπες εφαγε και μενα μια ζορικη με φορα κιολλ;ας απο τρεξιμο και συρθηκε με την οθονη περιπου 3 με 4 μετρα με δυο ανεπεστητα σημαδακια στη στεφανι μονο ευτυχως :)

Δεν του κάνω πολύ συχνά. Μια φορά την βδομάδα άντε δύο. Είναι φορές όμως που στην επανεκκίνηση μένει στο logo της LG λίγο παραπάνω από άλλες φορές.... Εκεί τότε το σκέφτομαι λίγο όντως.. Αλλά ανοίγει κανονικά. Αλλά όταν ανοίγω η κλείνω το wifi γιατί?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας πλεον περασει τουλαχιστον 8 μηνες με το κινητο (508) και εχοντας παθει ενα bootloop που επανηλθε με reset δεν θα πω πως εχω βγαλει ακριβες συμπερασμα αλλα συμφωνα με οτι συνεβηκε με εμενα καθως και συμπτωματικα και με αλλους χρηστες, παρατηρησα τις εξης συμπτωσεις.

 

Α) ειχα κανει αναβαθμιση σε mm και μετα επαθα το συμβαν.

Β) Οταν το επαθα βρισκομουν εκτος σπιτιου και προσπαθουσα να συνδεθω σε διαφορα wifi.

Χρησιμοποιωντας το greek w** fi**er προσπαθουσα να συνδεθω δοκιμαζοντας δυκτια με γρηγορες εναλλαγες.

Ετσι το επαθα. (Βγαζοντας μου και την ενδειξη πως 14 διεργασιες προσπαθουν να ενημερωθουν)

 

Απο τοτε που το επαθα, καθημερινα μπαινοβγαινω στο δικο μου wifi 7-8 φορες την μερα, καθως και εκτος σπιτιου αλλα εξω αραια.

Δεν εχει ξανα βγαλει κατι, αλλα το μυαλο μου παντα γυρναει αυτη η σκεψη οτι κατι συμβαινει οταν η συκευη μπαινοβγαινει σε δυκτια.

 

Επισης, για 1-2 μερες καποτε ειχα και το συμβαν με τις κλησεις που δεν τερματιζαν, αλλα οπως εμφανιστηκε, ετσι εξαφανιστηκε αυτο το προβλημα και δεν το ξανα συναντησα.

 

Δεν ειμαι σιγουρος πλεον οτι το bootloop ειναι προβλημα πλακετας (οπως πιστευα πριν πολλους μηνες οταν πρωτο αναφερθηκε το συμβαν και ειχε βγει η lg και ελεγε οτι φταινε κολλησεις)

Ισως να υφισταται ΚΑΙ τετοιο προβλημα, ομως αν αναλογιστουμε το γενονος πως τα συμβαντα υπαρχουν ακομη και σημερα με νεες πλακετες, κατι με σπρωχνει να εικαζω οτι κατι τρεχει με το software παρα με hardware.

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας πλεον περασει τουλαχιστον 8 μηνες με το κινητο (508) και εχοντας παθει ενα bootloop που επανηλθε με reset δεν θα πω πως εχω βγαλει ακριβες συμπερασμα αλλα συμφωνα με οτι συνεβηκε με εμενα καθως και συμπτωματικα και με αλλους χρηστες, παρατηρησα τις εξης συμπτωσεις.

 

Α) ειχα κανει αναβαθμιση σε mm και μετα επαθα το συμβαν.

Β) Οταν το επαθα βρισκομουν εκτος σπιτιου και προσπαθουσα να συνδεθω σε διαφορα wifi.

Χρησιμοποιωντας το greek w** fi**er προσπαθουσα να συνδεθω δοκιμαζοντας δυκτια με γρηγορες εναλλαγες.

Ετσι το επαθα. (Βγαζοντας μου και την ενδειξη πως 14 διεργασιες προσπαθουν να ενημερωθουν)

 

Απο τοτε που το επαθα, καθημερινα μπαινοβγαινω στο δικο μου wifi 7-8 φορες την μερα, καθως και εκτος σπιτιου αλλα εξω αραια.

Δεν εχει ξανα βγαλει κατι, αλλα το μυαλο μου παντα γυρναει αυτη η σκεψη οτι κατι συμβαινει οταν η συκευη μπαινοβγαινει σε δυκτια.

 

Επισης, για 1-2 μερες καποτε ειχα και το συμβαν με τις κλησεις που δεν τερματιζαν, αλλα οπως εμφανιστηκε, ετσι εξαφανιστηκε αυτο το προβλημα και δεν το ξανα συναντησα.

 

Δεν ειμαι σιγουρος πλεον οτι το bootloop ειναι προβλημα πλακετας (οπως πιστευα πριν πολλους μηνες οταν πρωτο αναφερθηκε το συμβαν και ειχε βγει η lg και ελεγε οτι φταινε κολλησεις)

Ισως να υφισταται ΚΑΙ τετοιο προβλημα, ομως αν αναλογιστουμε το γενονος πως τα συμβαντα υπαρχουν ακομη και σημερα με νεες πλακετες, κατι με σπρωχνει να εικαζω οτι κατι τρεχει με το software παρα με hardware.

Σε πόσα wifi είχες προσπαθήσει να συνδεθεις την μέρα που το έπαθε?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Δεν του κάνω πολύ συχνά. Μια φορά την βδομάδα άντε δύο. Είναι φορές όμως που στην επανεκκίνηση μένει στο logo της LG λίγο παραπάνω από άλλες φορές.... Εκεί τότε το σκέφτομαι λίγο όντως.. Αλλά ανοίγει κανονικά. Αλλά όταν ανοίγω η κλείνω το wifi γιατί?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Οπως ειγραψε και ο προηγουμενος χρηστης nemaki και παλαιοτερα εχουν γραφτει οτι ψαχνοντας wi fi εκτιος σπιτιου κοληησε εγω παντος μπαινω και εξω και οπου βρεθω κα ιοτι γινει.

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσα wifi είχες προσπαθήσει να συνδεθεις την μέρα που το έπαθε?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Εκεινη τα λεπτα που εγινε το συμβαν σε 4-5, ομως εκανα ξανα προσπαθειες λογω χαμηλου σηματος wifi, οποτε οσο δεν με γελαει η μνημη μου, καπου καμια δεκαρια προσπαθειες αλλα γρηγορα, την μια πισω απο την αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειγραψε και ο προηγουμενος χρηστης nemaki και παλαιοτερα εχουν γραφτει οτι ψαχνοντας wi fi εκτιος σπιτιου κοληησε εγω παντος μπαινω και εξω και οπου βρεθω κα ιοτι γινει.

Πρώτη φορά το ακούω.. Δεν το ήξερα αυτό!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκεινη τα λεπτα που εγινε το συμβαν σε 4-5, ομως εκανα ξανα προσπαθειες λογω χαμηλου σηματος wifi, οποτε οσο δεν με γελαει η μνημη μου, καπου καμια δεκαρια προσπαθειες αλλα γρηγορα, την μια πισω απο την αλλη.

Αντε! Κοίτα να δεις...

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω οτι τις εναλλαγες τις εκανα γρηγορα μεσα απο το wifi settings μιας και οι κωδικοι ειχαν αποθηκευτει μεν αλλα λογω χαμηλου σηματος δεν μπορουσε να συνδεθει. Ξανα προσπαθουσα λοιπον με γρηγορα tap επανω στα δικτυα ΑΛΛΑ και το κινητο οταν δεν καταφερνε να συνδεθει επιχειρουσε και μονο του στο επομενο αφου ειχε αποθηκευτει ο κωδικος δικτυου.

 

Οποτε παιζει και το σεναριο και το κινητο απο μονο του οταν δεν μπορει να συνθεθει στο αποθηκευμενο δικτυο του να προσπαθει στα υπολοιπα αποθηκευμενα αν ειναι εντος εμβελειας.

 

Οποτε ισως αν φταιει αυτο, σε εναν χωρο που το κινητο πιανει καποια ομαδα αποθηκευμενων απο το παρελθον μονο του να κανει τις εναλλαγες και να τρωει καποια φλασια. (Αυτο σαν εξηγηση σε περιπτωση που καποιος πει πως ο ιδιος δεν προσπαθουσε εναλλαγες )

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για αυτο κοντευουμε οι κατοχοι να τρελλαθουμε απο το ανεξηγητο του θεματος.

Αν ηταν hardware οταν χαλασει....χαλασε. Με reset δεν θα επρεπε να ξανα δουλεψει.

Αν ειναι software προβλημα και υποθετικα φταινε τα δικτυα (wifi 3g κλπ) τοτε θα επρεπε να εχουμε bootloop καθε μερα μιας και το οποιοδηποτε σεναριο σφαλματος επαναλαμβανεται στην καθημερινοτητα.

 

Αναρωτιεμαι αν καποτε "για την τιμη των οπλων" μας γινει καποια υπευθυνη ανακοινωση απο lg για το τι πραγματικα το προκαλει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...