Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung


mixalis0mcp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυσρυχως δεν βρηκα κατι για Μ8800 :( Τελικα μαλλον ουτε χαρτες μπορς να περασω.... παπατζα το κινητακι μου φαινεται
Πωλείται Atrix μαζί με Lapdock...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δυσρυχως δεν βρηκα κατι για Μ8800 :( Τελικα μαλλον ουτε χαρτες μπορς να περασω.... παπατζα το κινητακι μου φαινεται

Μπορείς να ανοίξεις ένα νέο θέμα (ξεχωριστό) με το πρόβλημα σου και όλο και κάποιοσ θα σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

At this time, there are very few details available coming mostly from a blurry shot taken at the event. It's not really clear how the new version Omnia HD upgrades the currently announced one, except for the fact that it will run on Winodws Mobile (if that can be counted as an upgrade that is).

http://www.gsmarena.com/samsung_prepping_a_loads_of_highend_touch_phones_in_2009-news-832.php

Αnother one was Samsung Omnia HD running Windows Mobile 6.5 OS. No other details about this new phone were made public yet, but the specs shouldn’t be that different from the Symbian based Omnia HD.

 

 

http://www.unwiredview.com/2009/03/17/samsung-2009-touchphone-line-up-omnia-hd-on-winmo-65-12mpx-pixon-successor-and-more/

 

 

Πλακα θα χει...Καλοδεχουμενο παντως

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Δεκατρια νεα touch phones απο τη Samsung

 

http://img18.imageshack.us/img18/5536/gsmarenasammy.jpg

 

 

-new version of the Omnia HD running on Windows Mobile 6.5

-The first Samsung Android phone

 

http://www.gsmarena.com/samsung_prepping_a_loads_of_highend_touch_phones_in_2009-news-832.php

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

omnia hd με winmo 6.5????????

Εχουν να κλαψουν htc μανούλες :lol::lol:

(ελπιζω να εβαλαν mini usb!)

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει τα specs του symbian,ιδιαιτερα την amoled οθονη και winmo 6.5 ειναι το πρωτο φαβορι για αλλαγη του omnia(και το μονο :lol:)

Παντα σε σχεση με τιμη και προστιθεμενη αξια..

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που τα μετραω σαν να μου φαινονται...14,εκτος κι αν το 2ο απο κατω στα MM ειναι το πρωτο Omnia
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια βρεχει κινητα; :p Μου φαινεται το παρακαναν οι εταιριες.. σε λιγο θα τα πουλανε στα 3 το ενα δωρο οπως οι πιτσες! :lol:

Παντως απ'οτι φαινεται εγιναν μοδα τα touchscreen και πουλανε σαν φιστικια...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πλακα θα χει...Καλοδεχουμενο παντως

 

Φυσικά και είναι καλοδεχούμενο... αρκεί να μην είναι μόνο φήμες! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι,τι σε κανει να πιστευεις οτι θα παραμεινει στο επιπεδο της φημης?Εξαλλου οι περισσοτερες συσκευες ως φημες ξεκινανε τη σταδιοδρομια τους
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν έχω λόγο να μην το πιστεύω... ίσα ίσα που το εύχομαι και δε νομίζω να είπα κάτι διαφορετικό. :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μια χαρoυλα,ετσι ετσι να σπαει και το μονοπωλειο ρε παιδια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι...βλεπω κατι νοκιες κ κατι se να τρεχουν κ να μην φτανουν.... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι ένας καλός λόγος να αλλαξοπιστήσω από την HTC. Μακάρι.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Μετά το φιάσκο των i550 και i7110 που δεν ήρθαν ως τώρα (και μάλλον ποτέ..) επίσημα στην χώρα μας αναρωτιέμαι αν έχει σημασία να ασχοληθώ με τα 13 νέα τηλέφωνα της Samsung; Σάμπως ξέρω ποία θα φτάσουν εδώ; ...

 

Η Samsung στην Ελλάδα πάσχει --- ανακοινώνει τηλέφωνα, σου αρέσει κάποιο από αυτά, το περιμένεις σαν "να μην πω" και τελικά δεν έρχεται ποτέ στην χώρα μας (ούτε καν ελληνική υποστήριξη στο firmware του δεν έχει ώστε να το πάρεις παρά εισαγωγή) οπότε ματαιοπονία.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είναι καλοδεχούμενο... αρκεί να μην είναι μόνο φήμες! :rolleyes:

 

Συμφωνω γιατι δεν νομιζω αυτη την χρονικη στιγμη η μαλλον καλυτερα μεσα στο 2009 η Samsung να βγαλει το ιδιο κινητο και με αλλο λειτουργικο συμφωνα με τα λεγομενα της ιδιας της Samsung.

Γιάννης::google:
Link to comment
Share on other sites

Μετά το φιάσκο των i550 και i7110 που δεν ήρθαν ως τώρα (και μάλλον ποτέ..) επίσημα στην χώρα μας αναρωτιέμαι αν έχει σημασία να ασχοληθώ με τα 13 νέα τηλέφωνα της Samsung; Σάμπως ξέρω ποία θα φτάσουν εδώ; ...

 

Η Samsung στην Ελλάδα πάσχει --- ανακοινώνει τηλέφωνα, σου αρέσει κάποιο από αυτά, το περιμένεις σαν "να μην πω" και τελικά δεν έρχεται ποτέ στην χώρα μας (ούτε καν ελληνική υποστήριξη στο firmware του δεν έχει ώστε να το πάρεις παρά εισαγωγή) οπότε ματαιοπονία.

 

+1

Είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ Samsungaκιας!

Αλλα :

- υποστήριξη = μηδέν

- service = μείον μηδεν !!!

- μοντέλα εντός Ελλάδος 1 στα 10.

 

Αν αποφασίσουν να ασχοληθούν λίγο σοβαρότερα με το θέμα "εισαγωγή και υποστήριξη" τότε θα πάρει πρωτία σε όλες τις κατηγορίες τηλεφώνων. Ένα Omnia ήρθε και έσβησε όλα τα άλλα Windows mobile... Να μην μιλήσω και για το innov8! Άλλες εταιρείες (ονόματα δεν λέμε :X ) ασχολούνται 100 χρόνια με τo Symbian και δεν μπορούν να το πιάσουν!

 

Τί να πώ... Markrting μηδεν... !

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
epidi de ksero kala agklika..ti enooun oti tha exei litourgiko ligo apo σιμπιαν kai ligo apo γουιντος?

 

Ομολογώ πως σε έχω χάσει εδώ... :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

However the reality is that Microsoft was too late with next versions of Windows Mobile and Koreans were not satisfied with them, so, despite Omnia powered by Windows Mobile having very good sales, Samsung decided to use Symbian for Omnia HD.
:mad:

πηγή: http://msmobiles.com/news.php/8112.html

 

να ποιος φταίει γιατί ΔΕΝ θα υπάρξει Omnia HD με WM... ;)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να γνωριζω τον προγραμματισμο της Sammy δεν θεωρω οτι τα 6.5 αργησαν τοσο πολυ.Εκτος κι αν ηθελε να παρουσιασει μοντελο Μαιο-Ιουνιο(που θα κυκλοφορησει το HD με symbian).Ασε που η S60 5th Edition ισως περιειχε μεγαλυτερο ρισκο λογω μικροτερου χρονου εξοοικιωσης με το λειτουργικο.

 

Ομως καπου ειχα διαβασει πως η Samsung δεσμευοταν για τον αριθμο των WinMo powered συσκευων που θα μπορουσε να κυκλοφορησει σε δεδομενο χρονικο διαστημα απο συμφωνια της με την MS.Γι αυτο και μενα μου εκανε εντυπωση η ειδηση.

 

Κατα τη γνωμη μου παντως,το μονο βεβαιο ειναι πως (αργα ή γρηγορα) θα δουμε μια WinMo συσκευη με τις δυνατοτητες του Omnia HD απο τη Samsung

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...