Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τις μπανάνες που θα μου μείνουν αμανατι! :lol:

 

Σωστός σε όλα ο Βασίλης...:up: :bow: :respect:

 

Η πρώτη φορά παντως είναι δύσκολη και ριψοκίνδυνη...:cry:

Την επομενη θα είμαστε πιο χαλαροί...:cool:....φεεεεεεεεεετα.... :lol:

 

Κάνατε κάποιον έλεγχο γνησιότητας ή μη refurbrishοτητας και πως?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάνατε κάποιον έλεγχο γνησιότητας ή μη refurbrishοτητας και πως?

 

Ναι προσπάθησα να του μιλήσω μαιμουδίστικα αλλά δεν τα καταλάβαινε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι προσπάθησα να του μιλήσω μαιμουδίστικα αλλά δεν τα καταλάβαινε :lol:

:lol::p Κλαιω λεμε........:lol::p

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κι εγώ που παρήγγειλα ένα Μ8 στις 27/1 και θα μου το στείλουν μετά το spring festival? Σαδιστές κιτρινιάρηδες...
Link to comment
Share on other sites

:lol::p Κλαιω λεμε........:lol::p

 

Ομολογουμένως πολυ διασκεδαστικό θέμα..

Μετα κ τα τελευταία ευχάριστα νέα βέβαια, αλλιώς θα είχε πέσει το κλαμα (και το ξύλο, Βασίλη :X) της αρκουδας.... :lol:

Αφήστε που πλησιάζει τη μια ντουζίνα χιλιάδες εμφανίσεις! :blink:

Ο Βασίλης μπορεί να αισθάνεται πλέον περήφανος! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα παρελαβα. Το τηλ ωραιο αλλα νομιζω οτι του αρεσουν οι μπανανες ... Τα κουμπια του παιζουν(εχουν τζογο) που στο προηγουμενο mi4 που ειχα δεν παιζαν. Το καπακι πισω λεει TD-LTE και νομιζω το xiaomi black 64G ειναι 3G και οχι LTE??? Ακομα δεν εχω κανει τεστ γνησιοτητας.... Θα δειξει το απογευμα μετα τη δουλεια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα παρελαβα. Το τηλ ωραιο αλλα νομιζω οτι του αρεσουν οι μπανανες ... Τα κουμπια του παιζουν(εχουν τζογο) που στο προηγουμενο mi4 που ειχα δεν παιζαν. Το καπακι πισω λεει TD-LTE και νομιζω το xiaomi black 64G ειναι 3G και οχι LTE??? Ακομα δεν εχω κανει τεστ γνησιοτητας.... Θα δειξει το απογευμα μετα τη δουλεια.

 

Μη μου λες τετοια και το περιμενω απο μερα σε μερα..μπορεις να το κανεις check με τον 20ψηφιο κωδικο που εχει πισω καο να μας πεις? Δεν νομιζω να ειναι μουφα.

Link to comment
Share on other sites

Το θετικο ειναι οτι μπαινει σε mi recovery αρα δεν ειναι μαιμου μαλον... Τωρα με τον 20ψηφιο θα το δω το απογευμα. Για μεταχειρο το βλεπω....
Link to comment
Share on other sites

Το θετικο ειναι οτι μπαινει σε mi recovery αρα δεν ειναι μαιμου μαλον... Τωρα με τον 20ψηφιο θα το δω το απογευμα. Για μεταχειρο το βλεπω....

 

Και εμενα απο φωτο που μου εστειλαν λεει πισω td lte..αν μπορει να μας επιβεβαιωσει και ο adversus που εχει ηδη παραλαβει 2-3?? Εκτος απο τα κουμπια ειδες κατι αλλο που σε εκανε να το νομιζεις αυτο?φοβαμαι οτι και να ειναι δεν θα το καταλαβουμε..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα παρελαβα. Το τηλ ωραιο αλλα νομιζω οτι του αρεσουν οι μπανανες ... Τα κουμπια του παιζουν(εχουν τζογο) που στο προηγουμενο mi4 που ειχα δεν παιζαν. Το καπακι πισω λεει TD-LTE και νομιζω το xiaomi black 64G ειναι 3G και οχι LTE??? Ακομα δεν εχω κανει τεστ γνησιοτητας.... Θα δειξει το απογευμα μετα τη δουλεια.

 

Μα το χω πει σε πολλά θέματα, δεν υπάρχει σε 4G 64άρι το Mi4 αλλά μόνο 3G ( WCDMA )

Τώρα για τα κουμπιά δεν είχα τέτοια θέματα σε κανένα από τα 3.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξαναειδα τις φωτο και πισω δεν γραφει πουθενα td lte..θα δειξει οταν θα ερθει.

Το κουτι λεει 3G κανονικα. Το καπακι τις μπαταριας γραφει TD-LTE που ειναι απο το 4G που βγαινει σε μαυρο χρομα. Γιατι το 3G σε 64GB δεν βγαινει σε 4G. Γιαυτο λεω οτι κατι παιζει με το τηλ. It was too good to be true η τιμη για mi4 black 64GB....

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι λεει 3G κανονικα. Το καπακι τις μπαταριας γραφει TD-LTE που ειναι απο το 4G που βγαινει σε μαυρο χρομα. Γιατι το 3G σε 64GB δεν βγαινει σε 4G. Γιαυτο λεω οτι κατι παιζει με το τηλ. It was too good to be true η τιμη για mi4 black 64GB....

Αυτο που λες δεν λεει τιποτα απολυτως...ομως.

Αν λεει και ειναι οντως TD-LTE. δεν θα παιζει καθολου 3g εδω Ελλαδα, πραγμα που δεν θα συμβαινει και βαλε την καρτουλα σου και θα δεις αμεσως 3g-h-h+ αρα ολα οκ.

Ειναι 64αρι? Ειναι! Παλι οκ....

Τελαυταιο και συμαντικοτερο αστα 10 imei numbers και. πρασιναλογα και πηγαινε κατευθειαν στο miui Hellas και κατεβασε custom recovery και περνα την Ελληνικη ρομ...

Αν περασει που θα περασει ειναι και 100% γνησιο.

My 50cent and thats all.

 

 

Ps εχω παρειι 3 μαυρα 64αρια και ηταν ολα πενα!!!

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες δεν λεει τιποτα απολυτως...ομως.

Αν λεει και ειναι οντως TD-LTE. δεν θα παιζει καθολου 3g εδω Ελλαδα, πραγμα που δεν θα συμβαινει και βαλε την καρτουλα σου και θα δεις αμεσως 3g-h-h+ αρα ολα οκ.

Ειναι 64αρι? Ειναι! Παλι οκ....

Τελαυταιο και συμαντικοτερο αστα 10 imei numbers και. πρασιναλογα και πηγαινε κατευθειαν στο miui Hellas και κατεβασε custom recovery και περνα την Ελληνικη ρομ...

Αν περασει που θα περασει ειναι και 100% γνησιο.

My 50cent and thats all.

Χωρις να θελω να σε προσβαλω, λεει και μαλιστα παραλεει. Διοτι δεν υπαρχει 4G 64GB. Αρα ειναι αλαγμενο το πισω καπακι. Γιατιιιι;;;; Τα κουμπια παιζουν περα δωθε, κατι που στο παλιο mi4 λευκο που ειχα δεν επαιζαν. Γιατιιι παιζουν;;;; Καποιο λακο εχει η φαβα. Τα γεγονοτα μιλαν απο μονα τους. Καινουργιο δεν ειναι με τιποτα και το υπογραφω.

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια κι εγώ.

Δεν αμφιβαλω καθολου για εσας, αλλα το δικο μου ειναι σιγουρα μεταχειρο και δεν υπαρχει λογος να σας λεω μπαρουφες. Την πατησα.......

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβαλω καθολου για εσας, αλλα το δικο μου ειναι σιγουρα μεταχειρο και δεν υπαρχει λογος να σας λεω μπαρουφες. Την πατησα.......

 

Δεν αμφιβάλλω αφού το λες, απλά ειδικά στα κινέζικα τόσο καιρό δεν έχω ακούσει κανέναν να παραλαμβάνει μεταχειρισμένο.

To verification number δεν μου λέει κάτι μιας και ολοκαίνουργιο κινέζικο από την Ελλάδα που είχα πάρει παλιότερα, όταν το πάτησα στο site επίσης είχε χρησιμοποιηθεί πολλές φορές κατά το site, έλα όμως που εγώ το άνοιξα για πρώτη φορά.

Το ελαττωματικό απ'το μεταχειρισμένο διαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβαλω καθολου για εσας, αλλα το δικο μου ειναι σιγουρα μεταχειρο και δεν υπαρχει λογος να σας λεω μπαρουφες. Την πατησα.......

 

Η αληθεια ειναι οτι φαινεται λιγο υποπτο και μπορει να εχεις δικιο..ειδες κατι αλλο που να μην στεκει? Εμφανη σημαδια χρησης? Καμερες και γενικα οσον αφορα το λειτουργικο ειναι οκ?τι σκοπευεις να κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω αφού το λες, απλά ειδικά στα κινέζικα τόσο καιρό δεν έχω ακούσει κανέναν να παραλαμβάνει μεταχειρισμένο.

To verification number δεν μου λέει κάτι μιας και ολοκαίνουργιο κινέζικο από την Ελλάδα που είχα πάρει παλιότερα, όταν το πάτησα στο site επίσης είχε χρησιμοποιηθεί πολλές φορές κατά το site, έλα όμως που εγώ το άνοιξα για πρώτη φορά.

Το ελαττωματικό απ'το μεταχειρισμένο διαφέρει.

Οκ μαι εγω μαζι σου, αλλα γιατι εχει αλλο καπακι πισω απο αυτο που πρεπει; γιατι τα κουμπι παιζουν; αυτα απο μονα τους δεν γινονται. Καποιο χερι τα εχει κανει. Ποιος ο λογος που εγιναν; Πολλες οι αποριες βλεπεις και το μονο που μπορω να συμπαιρανω ειναι οτι ειναι μεταχειρο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ μαι εγω μαζι σου, αλλα γιατι εχει αλλο καπακι πισω απο αυτο που πρεπει; γιατι τα κουμπι παιζουν; αυτα απο μονα τους δεν γινονται. Καποιο χερι τα εχει κανει. Ποιος ο λογος που εγιναν; Πολλες οι αποριες βλεπεις και το μονο που μπορω να συμπαιρανω ειναι οτι ειναι μεταχειρο.

 

Το καπάκι δεν βλέπω γιατί είναι λάθος, τα κουμπιά δικαιολογούνται στο ελλατωματικό

Προσωπικά θα σου έλεγα να το στείλεις όπως είναι πίσω αν έχεις τόσους ενδοιασμούς

Ανέβασε αν θες καμιά φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα μια ερώτηση για το s6 edge... Εσείς που πηρατε το note ήταν preinstalled το playstore?? Γτ το έχει σαν επιλογή με έξτρα χρέωση...

Η συσκευή ήταν rooted??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα μια ερώτηση για το s6 edge... Εσείς που πηρατε το note ήταν preinstalled το playstore?? Γτ το έχει σαν επιλογή με έξτρα χρέωση...

Η συσκευή ήταν rooted??

Ναι ήταν ακριβώς όπως το αγοράζεις από εδώ πέρα.

Αυτές τις επιλογές τις έχει το site τους έτσι κι αλλιώς σε κάθε συσκευή σαν default επιλογές.

Δεν ήρθε rooted

Link to comment
Share on other sites

Α δλδ επελεξες χρώμα, φορτιστή ευρωπαϊκό και τα αλλά προεπιλεγμένα τα άφησες οπως ήταν??

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δλδ αν δεν τις επιλεξω τις default επιλογές τους (γτ είναι έξτρα χρέωση) δεν θα έχει προεγκατεστημένο το playstore??

Εσύ τις άφησες τις προεπιλεγμένες??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...