Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,

σκέφτομαι να πάρω lg g3 ή κάποιο samsung ή κάποιο iphone από το συγκεκριμένο μαγαζί για την κοπέλα μου. Άλλο από την καθυστέρηση που θα υπάρχει μέχρι να φτάσει στα χέρια μου, έχετε κάτι άλλο να με συμβουλέψετε?ξέρω ότι είναι ή refurbished ή demo από μαγαζιά (έτσι μου απάντησαν). Έφτασε σε κανέναν, κινητό με γρατσουνιές ή κάποιο άλλο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξέρω ότι είναι ή refurbished ή demo από μαγαζιά (έτσι μου απάντησαν). Έφτασε σε κανέναν, κινητό με γρατσουνιές ή κάποιο άλλο θέμα?

 

Ότι λέει used σίγουρα θα έχει κάποιες γρατσουνιές κτλπ, ότι λέει refurbished, θα πρέπει να ρωτήσεις για την κατάσταση του αλλά συνήθως είναι like new.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι,αυτη η τεραστια διαφορα τιμης που οφειλετε λετε?π.χ.samy note 4 275euro και εδω η πρωτη σκρουτζοτιμη στα 441euro.Tι παιζει,μηπως μαιμουδιες?εχει τσεκαρει καποιος?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα να ρωτησω κατι,αυτη η τεραστια διαφορα τιμης που οφειλετε λετε?π.χ.samy note 4 275euro και εδω η πρωτη σκρουτζοτιμη στα 441euro.Tι παιζει,μηπως μαιμουδιες?εχει τσεκαρει καποιος?ευχαριστω

 

Έχεις δει καμιά συσκευή εδώ πέρα να έχει σχετικά μικρή διαφορά με τις τιμές στην Κίνα;

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Έχει δει καμιά συσκευή εδώ πέρα να έχει σχετικά μικρή διαφορά με τις τιμές στην Κίνα;

 

Να σου πω την αληθεια,δεν ειχα τσεκαρει ξανα επωνυμα(που λεει ο λογος)samsung,lg sony κ.λ.π,για να ξερω διαφορες,γιατι παντα κανω αγορες απο Κινα:xiaomi,lenovo,meizu κ.λ.π,καταλαβες?τυχαια τωρα ειδα το καταστημα αυτο και επεσα πανω στο note.Εν τω μεταξυ αγοραζω μονο απο Vickmall και to2c.Σε ευχαριστω για την απαντηση,οποτε να προχωρησουμε καμια αγορα κι απο δω λες?

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια,δεν ειχα τσεκαρει ξανα επωνυμα(που λεει ο λογος)samsung,lg sony κ.λ.π,για να ξερω διαφορες,γιατι παντα κανω αγορες απο Κινα:xiaomi,lenovo,meizu κ.λ.π,καταλαβες?τυχαια τωρα ειδα το καταστημα αυτο και επεσα πανω στο note.Εν τω μεταξυ αγοραζω μονο απο Vickmall και to2c.Σε ευχαριστω για την απαντηση,οποτε να προχωρησουμε καμια αγορα κι απο δω λες?

 

Εδώ ακόμα και τώρα το xiaomi mi4 το έχουν 400ευρώ στο skroutz, τι να λέει.

Πάντα στην ελλάδα με τους φόρους που έχουμε θα είναι κανα 70+

Σχετικά σύντομα θα ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ακόμα και τώρα το xiaomi mi4 το έχουν 400ευρώ στο skroutz, τι να λέει.

Πάντα στην ελλάδα με τους φόρους που έχουμε θα είναι κανα 70+

Σχετικά σύντομα θα ξέρουμε.

 

Καλημερα φιλε adversus,εχεις απολυτο δικιο κι εγω δεν ειχα συγκρινει καν, αυτες τις μαρκες (china)με Ελλαδα,περα απο lenovo k3 που ειχαμε δει για ενα φιλο,ολα τα αλλα τα αγοραζω αβλεπή,απ'εξω.Ειναι καιρος τωρα που εχω εγκαταληψει το τελευταιο μου <<επωνυμο>> galaxy note 3 και εχω στραφει στα πολυ αξιοπρεπη κινεζικα,ομως ψηνομαι και για νοτελι 4 αν ειναι ολα οκ.Οποτε φωτισε μας κι εμας οταν εχεις νεα.Να σαι καλα ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που ειπαμε για fct στο myphone,

αρχισε να ανεβαζει καποιες τιμες το fct σιγα σιγα και σταθερα.

 

παρακαλώ μπείτε μια φορα να δειτε τιμη στο προιον που θελετε,

αλλα μην μπαινετε αλλες 49 φορες τριβοντας τα ματια σας,γιατι

αλα μεριμομπαιλς οι μαγκες κοιτανε αριθμο επισκεψεων

 

ειδικα το lg g3 f400 που εκτοξευτηκε απτα 139 δολ....

εχω φιλο που το χε σε οπερα ανοιχτο μια βδομαδα+ και ολο το τσεκαρε..

 

ε μεχρι ναποφασισει ,εκανε και 900 refresh ειχε παρει 15 δολ πανω..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Το LG αυξήθηκε γιατί έχουν πολύ λίγο stock, τα ξεπούλησαν όλα. Μόλις στοκαρουν μετά τις γιορτές τους, θα ξαναπέσει. Νομιζω οι πελάτες από Ελλάδα είναι αμελητέα ποσότητα μπροστά στις άλλες χώρες για να επηρεασουν τις τιμές του fct. Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως δεν ειμαστε τιποτα μπροστα σε χωρες με πληθυσμο οπως ινδια, ηπα, ρωσια εκει να δεις κλικ χεχε

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως δεν ειμαστε τιποτα μπροστα σε χωρες με πληθυσμο οπως ινδια, ηπα, ρωσια εκει να δεις κλικ χεχε

 

εετσι εξηγειταιι.

ινδοι ρωσσοι αμερικανοι ολοι myphone διαβαζουν!!!χα

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Το LG αυξήθηκε γιατί έχουν πολύ λίγο stock, τα ξεπούλησαν όλα. Μόλις στοκαρουν μετά τις γιορτές τους, θα ξαναπέσει. Νομιζω οι πελάτες από Ελλάδα είναι αμελητέα ποσότητα μπροστά στις άλλες χώρες για να επηρεασουν τις τιμές του fct.

Ναι καλα....Τωρα πες μου δεν χτυπας ανετα ενα LG G4 H810 στα 240 Δολλαρια απο εκει?

Ετοιμαζομαι να πυροβολησω!!!

Βασίλη ακόμα δεν τον ανοίξαν το σάκο σου???

Οχι ρε συ τιποτα ακομη, φοβουνται μην εκραγει μολις τον ανοιξουν:lol: η μην τους δαγκωσει η μαιμου:lol::p:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα....Τωρα πες μου δεν χτυπας ανετα ενα LG G4 H810 στα 240 Δολλαρια απο εκει?

Ετοιμαζομαι να πυροβολησω!!!

 

 

Σήμερα το παρέλαβε φίλος απ'τη δουλειά, αν και το χε πάρει λίγο πιο ακριβά.

Αύριο θα ξέρω τη γνώμη του απ'την καλή και την ανάποδη :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα....Τωρα πες μου δεν χτυπας ανετα ενα LG G4 H810 στα 240 Δολλαρια απο εκει?

Ετοιμαζομαι να πυροβολησω!!!

 

Το ίδιο και πολλοί που έχουν παραγγείλει από το fct....και φυσικά όχι το LG G4 H810, κάποιον άλλον....:lol: :p

Link to comment
Share on other sites

@advesus έπιασες Ελλάδα?

Σήμερα, αναλογικά με τους χρόνους του Βασίλη, θα πρεπε...;)

 

Πολύ ριγμένο πάντως μ' έχουν τα Κινεζάκια σε σχέση με σας, τους δυο :devil:...

Μόλις σήμερα ξεκίνησε το δικό μου....:cry:

Link to comment
Share on other sites

@advesus έπιασες Ελλάδα?

Σήμερα, αναλογικά με τους χρόνους του Βασίλη, θα πρεπε...;)

 

 

Όχι ακόμα δυστυχώς.

Έτσι κι αλλιώς το περίμενα προχθες στα γενέθλια, αφού δεν ήρθε τότε ας έρθει αργότερα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αφού το δικό σου την 1η του μηνός έφυγε από Κίνα κ του Βασίλη έκανε έκανε 4 μέρες να πιάσει Ελλάδα, εσυ πως θα το χες προχθες? :p
Link to comment
Share on other sites

Αφού το δικό σου την 1η του μηνός έφυγε από Κίνα κ του Βασίλη έκανε έκανε 4 μέρες να πιάσει Ελλάδα, εσυ πως θα το χες προχθες? :p

 

Γενικώς το περιμένα σου λέω μωρέ, όταν έκανα την παραγγελία :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα....Τωρα πες μου δεν χτυπας ανετα ενα LG G4 H810 στα 240 Δολλαρια απο εκει?

Ετοιμαζομαι να πυροβολησω!!!

 

Να ρωτήσω κάτι που δεν ξέρω πόσο on topic είναι. Από at&t συσκευές μπαίνουν Ευρωπαϊκές sim? Και τι πιάνουν από 3g/4g ?

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασίλης παρέλαβε, είναι μαϊμού και αντί να μας το πει, κάθεται και το ταιζει μπανάνες....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...