Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 απο fastcardtech


bambis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλα, ας είναι ενταξει το "κινητακι" και ας κάνει πάνω και από μήνα...και εναμισυ, αντεχω......:lol:

 

Υ.Γ. πάει να σπάσει το κοντέρ στις "εμφανισεις" το θέμα...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 524
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έλα, ας είναι ενταξει το "κινητακι" και ας κάνει πάνω και από μήνα...και εναμισυ, αντεχω......:lol:

 

Υ.Γ. πάει να σπάσει το κοντέρ στις "εμφανισεις" το θέμα...:wacko:

 

Με τέτοιες τιμές "τ'αφενικό τρελάθηκε" όλοι ενδιαφέρονται για το site δεν είναι παράλογο :lol::p:p

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει φωτογραφία του δέματος σας, το tracking σας δούλεψε;

Γιατί την πρώτη φορά φωτογραφία μου έστειλαν μέσα στην εβδομάδα αλλά το έστειλαν στις 19ημέρες όπως έχω πει :lol::p

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει φωτογραφία του δέματος σας, το tracking σας δούλεψε;

Γιατί την πρώτη φορά φωτογραφία μου έστειλαν μέσα στην εβδομάδα αλλά το έστειλαν στις 19ημέρες όπως έχω πει :lol::p

Οχι δεν δουλευει το tracking..δεν το εχουν στειλει σιγουρα..μετα τις 19

Ημερες που το εντοπισες ποσες εκανε να ερθει?

Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία του δέματος τη βγάλαν οι ίδιοι λίγο μετά αφού το παρέδωσαν στο ταχυδρομείο σωστά?

Μετά από κάποιες μέρες θα μπορούμε να το "ανιχνεύσουμε" με το Tracking Number...αφού μπει στο conteiner και μετά, σωστά? :X

Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία του δέματος τη βγάλαν οι ίδιοι λίγο μετά αφού το παρέδωσαν στο ταχυδρομείο σωστά?

Μετά από κάποιες μέρες θα μπορούμε να το "ανιχνεύσουμε" με το Tracking Number...αφού μπει στο conteiner και μετά, σωστά? :X

Η φωτογραφία που μου είχαν δώσει εμένα ήταν απλά το δέμα μου σε ένα γραφείο ( το ίδιο κάνει και το gearbest )

Κανονικά θα μπορείς πριν το στείλουν καν, στην αρχή ενημερώνουν το ταχυδρομείο και σου βγάζει το information received

 

Οχι δεν δουλευει το tracking..δεν το εχουν στειλει σιγουρα..μετα τις 19

Ημερες που το εντοπισες ποσες εκανε να ερθει?

Σου έχω απαντήσει προσωπικά στην πρώτη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πάρει φωτογραφία του δέματος σας, το tracking σας δούλεψε;

Γιατί την πρώτη φορά φωτογραφία μου έστειλαν μέσα στην εβδομάδα αλλά το έστειλαν στις 19ημέρες όπως έχω πει :lol::p

Εγω σημερα πηρα φωτο του δεματος μετα απο 10 μερες με τρακινκ. Οχι δεν βγαζει τιποτα το τρακινκ. Δεν το εχουν στειλει. Γαμ.... με τους λαλακες που μπλεξαμε.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πακέτο είναι με σφραγίδα της singapore post, άρα είναι λίγο μετά που το παραδώσανε και πέσανε οι σφραγίδες στο "γκισέ"! :lol: :lol:

Σε λίγες μέρες φαντάζομαι θα μπορώ να τον εντοπίσω τον "δορυφόρο"....

 

Να ληγούρια:

https://www.dropbox.com/s/b5bxr1qs11k8s9v/unnamed.jpg?dl=0

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πακέτο είναι με σφραγίδα της singapore post, άρα είναι λίγο μετά που το παραδώσανε και πέσανε οι σφραγίδες στο "γκισέ"! :lol: :lol:

Σε λίγες μέρες φαντάζομαι θα μπορώ να τον εντοπίσω τον "δορυφόρο"....

 

 

Εσύ είσαι κομπλε :D :lol::lol::lol::lol:

Eλπίζω τα στοιχεία να τα έσβησες εσύ κι όχι αυτοί.

Εγω σημερα πηρα φωτο του δεματος μετα απο 10 μερες με τρακινκ. Οχι δεν βγαζει τιποτα το τρακινκ. Δεν το εχουν στειλει. Γαμ.... με τους λαλακες που μπλεξαμε.

 

Σίγουρα θα παραλάβεις φίλε μου, αξίζει η υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει άλλο κινητό αρα είμαι offtopic?

Εμένα έκαναν 12 μέρες να το στείλουν και με βαση το 17 track σε 7 μέρες είναι στο τοπικό μου κέντρο διαλογής.

Μένει μονο να παραλαβω ..

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παρω και εγώ απο εδώ το g2. Το έχει αγοράσει κανεις απο το εν λογο καταστημα?
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παρω και εγώ απο εδώ το g2. Το έχει αγοράσει κανεις απο το εν λογο καταστημα?

 

Εγώ...

Αναμένουμε...

 

Και εγω προχώρησα στην αγορά του Lg g2 απο το fastcardtech με την χρήση του εκπτωτικού κωδικού και την χρήση 10 δολαρίων που είχα στον λογαριασμό του Fastcardtech και ενώ η τελική τιμή ήταν 89 δολάρια και στην σελίδα του PayPal που ανοιξε για να πληρωσω η τιμή ήταν 89 δολάρια..

 

Αφού πλήρωσα ειδα στο email μου οτι με χρεωσε 108 usd χωρίς λόγο.. μπηκα στον λογαριασμο του fastcardtech και ειδα οτι για ανεξηγητο λογο δεν χρησιμοποιηθηκε ουτε το κουπονι, ουτε τα 10usd που ειχα στο site τους ενω υποτιθετε οτι τα χρησιμοποιησα.. ευτυχώς κράτησα τα screens και από το PayPal και από το site.. Τους έστειλα mail με συνημμένα τα πάντα και τώρα περιμένω..

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=64948&d=1453850389

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ παρηγγειλα ταμπλετ στις 5 Ιανουαρίου και εχθες παρέλαβα. Όλα μια χαρά. Βέβαια και εμένα το τρακινγκ ναμπερ για δέκα μέρες δε βρισκόταν πουθενά.
Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία του δέματος τη βγάλαν οι ίδιοι λίγο μετά αφού το παρέδωσαν στο ταχυδρομείο σωστά?

Μετά από κάποιες μέρες θα μπορούμε να το "ανιχνεύσουμε" με το Tracking Number...αφού μπει στο conteiner και μετά, σωστά? :X

 

εντελώς φιλικά γράφεται" επικίνδυνο "και οχι επικυνδυνο

φίλε

Link to comment
Share on other sites

Και έτσι να τανε, δε θα φταιγα εγώ....ο κορεκτορας θα έφταιγε! :lol:

Εντελώς φιλικά και γω, επικίνδυνο ειναι να διαβάζεις άλλα και να καταλαβαίνεις άλλα...:p

Ψάχνω με το φακο του Ιντιάνα Τζόουνς να βρω που έχω κρυπτογραφήσει τη λέξη "επικυνδυνο" και δε μπορώ να τη βρω με τίποτα....:blink:

Μηπως να μου δίνες ένα στοιχείο για να ξεκινησω το ψάξιμο? :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Οπως πολυ σωστα ειπε ο "adversus" σημερα στο" quantiumaspac.com" ειδα για πρωτη φορα κινηση στο τρακινκ μετα απο 11 μερες. Κατι αρχιζει να γινεται....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα το g2 πάντως και "φαίνεται" καινούριο.

 

Το G2 νομίζω το λένε ότι είναι ανακατασκευασμένο.

 

Οπως πολυ σωστα ειπε ο "adversus" σημερα στο" quantiumaspac.com" ειδα για πρωτη φορα κινηση στο τρακινκ μετα απο 11 μερες. Κατι αρχιζει να γινεται....

 

Με το καλό να παραλάβεις, τι είχες παραγγείλει;

Link to comment
Share on other sites

Όλα μαζι τα ξαποστειλανε...περιμένουν να μαζευτούν κάμποσα κ μετά τα στέλνουν για οικονομία..:D

Τώρα μετράμε αντίστροφα...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το G2 νομίζω το λένε ότι είναι ανακατασκευασμένο.

 

 

 

Με το καλό να παραλάβεις, τι είχες παραγγείλει;

Το xiaomi mi4 παραγγειλα, τι θα μου ερθει δεν ξερω. Και τωρα μου εμφανιζει στο τρακινκ της σινκαπουρης " information receive ". Ειμαστε σε καλο δρομο.

Link to comment
Share on other sites

Το xiaomi mi4 παραγγειλα, τι θα μου ερθει δεν ξερω. Και τωρα μου εμφανιζει στο τρακινκ της σινκαπουρης " information receive ". Ειμαστε σε καλο δρομο.

 

Ειδικά στα κινέζικα μην φοβάσαι τίποτα.

Καλο δούλευτο :)

Εγώ ακόμα περιμένω να το στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα το g2 πάντως και "φαίνεται" καινούριο.

 

Ηταν συσκευασμένο? πήρες αυτό τον 95$(105$)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...