Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stable miui 8 νομιζω δεν εχει βγει ακομα ... dev θα κατεβασες βαλε ενα scrennshot απο το "σχετικα με το τηλ"

 

είναι η beta έκδοση της stable

 

http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html

LG G6/REDMI NOTE 3 PRO /MOTO G 2014/Xperia Sole/THL T11/ASUS T100
Link to comment
Share on other sites

Το έχει παραλάβει κανείς από Banggood να πει με ποια ρομ το στέλνουν;

 

Και με multi και με global το χω δει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είναι η beta έκδοση της stable

 

http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html

 

Είναι η beta έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Δύο θέματα και έχω. Το ένα είναι όταν είμαι με δεδομένα δε με αφήνει να κατεβαζω αρχεία μέσω του chrome π.χ . ένα PDF.Με WiFi όλα οκ. Κάτι μου πετάει για μία ρύθμιση αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τι λέει. Και το 2ο πρόβλημα είναι ότι ο ενσωματωμένος browser δε δουλεύει καθόλου. Μου λεει too many devices are trying to connect. Αυτό με δεδομένα. Με WiFi δουλεύει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Δύο θέματα και έχω. Το ένα είναι όταν είμαι με δεδομένα δε με αφήνει να κατεβαζω αρχεία μέσω του chrome π.χ . ένα PDF.Με WiFi όλα οκ. Κάτι μου πετάει για μία ρύθμιση αλλά δεν προλαβαίνω να διαβάσω τι λέει. Και το 2ο πρόβλημα είναι ότι ο ενσωματωμένος browser δε δουλεύει καθόλου. Μου λεει too many devices are trying to connect. Αυτό με δεδομένα. Με WiFi δουλεύει κανονικά.

 

Λες να σε βοηθήσει κανείς αν δεν αναφέρεις σε ποια ρομ είσαι κ αν εχεις ξεκλειδώσει;

Υπάρχει ενεργό το όριο δεδομένων προφανώς και στο κάνει αυτό.. Ψάξε λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ μου φαινεται οτι καταναλωνει πολλα δεδομενα ρε γμτ. Οχι σε background (αυτες τις ρυθμισεις τις βρηκα) αλλα σε foreground, ανοιγω 2 σελιδες στο Chrome πχ και εχουν φυγει 10mb, ειμαι σιγουρος οτι δεν εφευγαν τοσο πολλα στο παλιο μου κινητο. Κατι μου ειπε ενας φιλος για ενα option να μπαινει παντα στις mobile εκδοσεις σελιδων αλλα δεν το βρηκα πουθενα (δεν ξερω αν θα το λυσει το θεμα, δοκιμαζω πραγματα), εχει κανεις καμια ιδεα?

 

Αγγλοκινεζικη Stable 7.5.2.0 εχω.

Link to comment
Share on other sites

Λες να σε βοηθήσει κανείς αν δεν αναφέρεις σε ποια ρομ είσαι κ αν εχεις ξεκλειδώσει;

Υπάρχει ενεργό το όριο δεδομένων προφανώς και στο κάνει αυτό.. Ψάξε λίγο...

 

Global stable έχω, αν κ δε νομιζω οτι έχει σχέση η ρομ. Δεν έχω βάλει κάποιο όριο στα δεδομένα το έχω τσεκαρει.

Link to comment
Share on other sites

είναι η beta έκδοση της stable

 

http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html

Το ίδιο λέμε. Έχεις βάλει το more local και έχεις ελληνικά ; Δεν φαντάζομαι να εβαλαν στην official china dev ελληνικά;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον που μπορω να τσεκάρω αν ειναι επισκευασμενο το xiaomi redmi note 3 pro.Τελικα δεν δουλευει το φως στο ενα button αριστερα. Edited by turnyourback
Link to comment
Share on other sites

Global stable έχω, αν κ δε νομιζω οτι έχει σχέση η ρομ. Δεν έχω βάλει κάποιο όριο στα δεδομένα το έχω τσεκαρει.

 

Μια χαρά σχέση έχει.. Εγώ για παράδειγμα είμαι σε Miui 8 .. πως θα σου δώσω οδηγίες;

Μπες μέσα στα δεδομένα κάπου έχει να επιλέξεις με ποιες εφαρμογές να είναι απεριόριστα τα data..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον που μπορω να τσεκάρω αν ειναι επισκευασμενο το xiaomi redmi note 3 pro.Τελικα δεν δουλευει το φως στο ενα button αριστερα.

 

Τι εννοείς.. ;;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σχέση έχει.. Εγώ για παράδειγμα είμαι σε Miui 8 .. πως θα σου δώσω οδηγίες;

Μπες μέσα στα δεδομένα κάπου έχει να επιλέξεις με ποιες εφαρμογές να είναι απεριόριστα τα data..

 

geoanto555 σε διαβαζω αλλά ακόμα δεν εχω καταφέρει να ασχοληθώ με το κινητό.

 

Εχω 7.1.9 που ειναι προβληματικη και δεν εχω κανενα θεμα ή έτσι νομίζω , οι απροβληματιστες rom ποσο τουμπανο μπορει να ειναι;

 

Αξιζει η αλλαγή απο 16GB/2GB σε 32GB/3GB;

Μου επισκευασαν το Ζ3 μου και σκέφτομαι να το πουλήσω και να παρω ενα

32GB/3GB

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

geoanto555 σε διαβαζω αλλά ακόμα δεν εχω καταφέρει να ασχοληθώ με το κινητό.

 

Εχω 7.1.9 που ειναι προβληματικη και δεν εχω κανενα θεμα ή έτσι νομίζω , οι απροβληματιστες rom ποσο τουμπανο μπορει να ειναι;

 

Αξιζει η αλλαγή απο 16GB/2GB σε 32GB/3GB;

Μου επισκευασαν το Ζ3 μου και σκέφτομαι να το πουλήσω και να παρω ενα

32GB/3GB

 

Γεια σου Σταμάτη..

Δεν έχουν διαφορά (ιδιαίτερη) αλλά είναι πολύ κοντά στην τιμή.

Αν δεν το χες θα σου λεγα πάρε το 32/3. Τώρα που το χεις ίσως να μην υπάρχει λόγος να πας στο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου είπε ότι έχει την MiUI 8 global 6.7 21 beta και έχει μέσα ελληνική γλώσσα... Ισχύει???
Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα ήταν ότι είχα μπλοκάρει το drive, το οποίο χρησιμοποιεί για να ανοίξει το αρχείο (PDF).... Ο,τι να'ναι....
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου είπε ότι έχει την MiUI 8 global 6.7 21 beta και έχει μέσα ελληνική γλώσσα... Ισχύει???

στην 6.7.21 china dev παντως, δεν...

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει πάντως ελληνικά είμαστε πολύ κοντά στο να τα εγκαταστήσουν και στις stable εκδόσεις..!!!

 

Απλά θέλω να το επιβεβαιωσουμε!!!

 

Στις προηγούμενες εκδόσεις δεν είχε και με το τελευταιο update του την έβγαλε αλλά επειδή δεν ξέρει και πολλα θέλω να το σιγουρεψω...!!!

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει πάντως ελληνικά είμαστε πολύ κοντά στο να τα εγκαταστήσουν και στις stable εκδόσεις..!!!

 

Απλά θέλω να το επιβεβαιωσουμε!!!

 

Στις προηγούμενες εκδόσεις δεν είχε και με το τελευταιο update του την έβγαλε αλλά επειδή δεν ξέρει και πολλα θέλω να το σιγουρεψω...!!!

 

Κάτι αντίστοιχο γράφτηκε και στην προηγούμενη σελίδα ..

Υπέθεσα βέβαια ότι εννοούσε την EU..

Link to comment
Share on other sites

geoanto555 τώρα ειδα το post για τα ελληνικά....!!!

Επιβεβαιώνουμε 2 λοιπόν ότι ή Miui 8 global 6.7 21 beta έχει και ελληνικά!!!!

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

geoanto555 τώρα ειδα το post για τα ελληνικά....!!!

Επιβεβαιώνουμε 2 λοιπόν ότι ή Miui 8 global 6.7 21 beta έχει και ελληνικά!!!!

 

"και μιλάει ελληνικά :lol: έστω και σπαστά".

Που σημαίνει ότι μάλλον μόλις ξεκίνησαν..

Αντε και fastboot να γλυτώσουμε....:wacko:

Link to comment
Share on other sites

"και μιλάει ελληνικά :lol: έστω και σπαστά".

Που σημαίνει ότι μάλλον μόλις ξεκίνησαν..

Αντε και fastboot να γλυτώσουμε....:wacko:

 

καλή πολυ καλη εξέλιξη..αλλα twrp και root θα μπορούμε να εχουμε με κλειδωμένο bootloader?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

καλή πολυ καλη εξέλιξη..αλλα twrp και root θα μπορούμε να εχουμε με κλειδωμένο bootloader?

 

Twrp αποκλείεται. Root ίσως στο μέλλον βρεθεί κάτι...(δύσκολο βέβαια)

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Το έχει παραλάβει κανείς από Banggood να πει με ποια ρομ το στέλνουν;

 

Με ενδιαφέρει και εμένα η απάντηση στην παραπανω ερώτηση. Το έχω παραγγείλει απο banggood και περιμένω. 27/7 θα έχουν στοκ και θα στείλουν.

Μέχρι να παραλάβω το έχω ρίξει στο διάβασμα του νήματος

Edited by nloupet
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει και εμένα η απάντηση στην παραπανω ερώτηση. Το έχω παραγγείλει απο banggood και περιμένω. 27/7 θα έχουν στοκ και θα στείλουν.

Μέχρι να παραλάβω το έχω ρίξει στο διάβασμα του νήματος

 

Να επιλέξεις να είναι απείραχτο το κινητό δηλαδή με official stable Κινέζικη...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην κάμερα και πατάω να δω την τελευταία φωτογραφια. Μπορώ να επιλέξω να ανοίγει άλλη εφαρμογή εκτός του στοκ γκαλερι;

 

Και δεύτερον.. Ξέρετε πως φτιάχνει αυτό; https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160722/5c4c4579cfc14ea6770f850fc55a0c2a.jpg

Όλες οι λέξεις άγνωστες ή λάθος.. Είμαι με SwiftKey..

Χωρίς ρουτ.

Ευχαριστώ :)

 

Sent from my Redmi Note 3

Εγώ ξέρω πως βγαίνει αλλά δεν με αφήνει να μπω στις ρυθμίσεις. Είναι στα πληκτρολόγια και ορθογραφικος έλεγχος και πατάς το γρανάζι και πας ρυθμίσεις. Εμένα δεν κάνει τίποτα όταν πατάω έχει.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...