Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάντε υπομονή..περίπου σε 16-19 μέρες από την ημερομηνία παραγγελίας θα το έχετε στα χέρια σας!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παίζει καμια γιορτη αυτές τις μέρες στην Κίνα.. ψάχνω να βρω άνθρωπο να μιλήσω στα κινεζομάγαζα και δεν υπάρχει κανείς!
Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

υπομονή :))

 

δες μια κι εδώ http://en.4px.com/

γιατί το 17track δεν τα εμφάνιζε όλα

 

Ευχαριστώ ,τελικά το βρήκα :lol: αλλά εγώ έχω μέλλον ακόμα μέχρι να έρθει και ειδικά εδώ κάτω Κρήτη .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

έχει το κινητό gorilla glass? Στο gsmarena δεν λέει κάτι, αλλά μια κριτική στο skroutz λέει ότι έχει.
Έχασε η μάνα το παιδί, και το παιδί τη βρήκε.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο λιγες μερες χρησεις εχω να πω γενικα πολυ δυνατο κινητο η καμερα που ελεγαν μετρια αλλα για την τιμη μια χαρα κυριως στο σκοταδι ειναι το θεμα που υπερφωτιζει.... θερμενεται λιγο δεν ξξερω αν φταιει η rom οχι σε αφοριτο επιπεδο.... δεν κολαει ολα cool μια ερωτηση ενα λινκ που ειδα για root και ξεκλειδωμα bt χωρρις κωδικο τελικα πετυχαινει??
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το τηλ το πήρα για ένα φίλο και πρώτη φορά παίρνω από gearbest τι φάση γιατί δεν έχει αποσταλεί ακόμα; Το βάλαμε και γρήγορη αποστολή 4-7 εργάσιμες υποτίθεται...

http://s27.postimg.org/e5oofzaqr/gearbest.png

Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το τηλ το πήρα για ένα φίλο και πρώτη φορά παίρνω από gearbest τι φάση γιατί δεν έχει αποσταλεί ακόμα; Το βάλαμε και γρήγορη αποστολή 4-7 εργάσιμες υποτίθεται...

http://s27.postimg.org/e5oofzaqr/gearbest.png

Το gearbest είναι αργό στις αποστολές του...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο λιγες μερες χρησεις εχω να πω γενικα πολυ δυνατο κινητο η καμερα που ελεγαν μετρια αλλα για την τιμη μια χαρα κυριως στο σκοταδι ειναι το θεμα που υπερφωτιζει.... θερμενεται λιγο δεν ξξερω αν φταιει η rom οχι σε αφοριτο επιπεδο.... δεν κολαει ολα cool μια ερωτηση ενα λινκ που ειδα για root και ξεκλειδωμα bt χωρρις κωδικο τελικα πετυχαινει??

 

Πετυχαίνει αλλά θελει πολύ προσοχή ,διάβασε εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12752-Brick%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-Unofficial-Bootloader-Unlocker-%CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%A3%CE%9F%CE%A7%CE%97-%CE%9C%CF%80%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CE%B9-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF-%CF%83%CE%B5-fastbo/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το τηλ το πήρα για ένα φίλο και πρώτη φορά παίρνω από gearbest τι φάση γιατί δεν έχει αποσταλεί ακόμα; Το βάλαμε και γρήγορη αποστολή 4-7 εργάσιμες υποτίθεται...

 

Γρηγορη αποστολη?

Ετοιμασου για τελωνειο.

Αν τους προλαβετε και το στειλουν με απλο,αλλιως καλα εξοδα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε λίγο που έχω κολλήσει άσχημα...

Μου ήρθε το μήνυμα για το ξεκλείδωμα και πέρασα την china dev.

Μόλις πέρασα twrp και εκανα root, έπαψε να δουλεύει το wifi. Πηγαίνω στα settings -> wi-fi, πατάω το διακόπτη, γίνεται γκρι το wi-fi και δεν ανάβει ποτέ.

Πέρασα και την global stable 7.1.8.0, και μου κάνει ακριβώς τα ίδια αφού κάνω root!

 

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; Υπάρχει άλλος τρόπος να κάνω root μήπως φταίει αυτό;

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε λίγο που έχω κολλήσει άσχημα...

Μου ήρθε το μήνυμα για το ξεκλείδωμα και πέρασα την china dev.

Μόλις πέρασα twrp και εκανα root, έπαψε να δουλεύει το wifi. Πηγαίνω στα settings -> wi-fi, πατάω το διακόπτη, γίνεται γκρι το wi-fi και δεν ανάβει ποτέ.

Πέρασα και την global stable 7.1.8.0, και μου κάνει ακριβώς τα ίδια αφού κάνω root!

 

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; Υπάρχει άλλος τρόπος να κάνω root μήπως φταίει αυτό;

 

Έκανες κανά factory reset απο recovery;

Link to comment
Share on other sites

Έκανες κανά factory reset απο recovery;

Όχι.

Να το κάνω πρίν κάνω boot για να περάσω τη νέα rom, ή μόλις την εγκαταστήσει;

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το δικό μου έφθασε Ελλάδα 2/4. Ευελπιστώ να το παραλάβω αυτήν την εβδομάδα. Ελπίζω να έχει εγκριθεί και το αίτημα για ξεκλείδωμα για να πιάσω δουλειά το Σαββατοκύριακο.
Link to comment
Share on other sites

θέλει καμιά βδομάδα και ίσως και παραπάνω για να βγάλει αποτέλεσμα το τρακ
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Να το κάνω πρίν κάνω boot για να περάσω τη νέα rom, ή μόλις την εγκαταστήσει;

 

Δοκίμασε να το κάνεις όπως είσαι και δες αν δουλεύει. (μπες recovery κάνε factory reset και reboot system)

Αλλιώς βάλε μια micro sd, πέρασε την ρομ μέσα και κάνε full wipe εκτός sd και μετά εγκατάσταση την ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση επειδή ενώ ένα μικρό θέμα με την μπαταρία πέφτει άμεσες από 100 στο 98-99% δηλαδή μόλις το βγάλω απο πρίζα.. Γενικά μου κρατάει απλά γι αυτό φταίει ROM?? Σε global stable είμαι την τελευταία
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση επειδή ενώ ένα μικρό θέμα με την μπαταρία πέφτει άμεσες από 100 στο 98-99% δηλαδή μόλις το βγάλω απο πρίζα.. Γενικά μου κρατάει απλά γι αυτό φταίει ROM?? Σε global stable είμαι την τελευταία

 

Αστο να φορτίσει παραπάνω.. Γενικά κάνε καμία πλήρη φόρτιση μήπως στρώσει,, αν και δεν είναι θέμα..

Nexus 5 δυο χρόνια το 100-96 το χε σε 15 λεπτά...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το τηλ το πήρα για ένα φίλο και πρώτη φορά παίρνω από gearbest τι φάση γιατί δεν έχει αποσταλεί ακόμα; Το βάλαμε και γρήγορη αποστολή 4-7 εργάσιμες υποτίθεται...

http://s27.postimg.org/e5oofzaqr/gearbest.png

 

Αδερφέ εγώ από gearbest με κανονική αποστολή έκανε 10 μέρες χωρίς τελωνείο απλά τους πιεσα λίγο σε φάση ότι το χρειάζομαι άμεσα και έτσι και μου το έστειλαν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε λίγο που έχω κολλήσει άσχημα...

Μου ήρθε το μήνυμα για το ξεκλείδωμα και πέρασα την china dev.

Μόλις πέρασα twrp και εκανα root, έπαψε να δουλεύει το wifi. Πηγαίνω στα settings -> wi-fi, πατάω το διακόπτη, γίνεται γκρι το wi-fi και δεν ανάβει ποτέ.

Πέρασα και την global stable 7.1.8.0, και μου κάνει ακριβώς τα ίδια αφού κάνω root!

 

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; Υπάρχει άλλος τρόπος να κάνω root μήπως φταίει αυτό;

 

ermis η λύση είναι αυτή που αναφέρεται εδώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε λίγο που έχω κολλήσει άσχημα...

Μου ήρθε το μήνυμα για το ξεκλείδωμα και πέρασα την china dev.

Μόλις πέρασα twrp και εκανα root, έπαψε να δουλεύει το wifi. Πηγαίνω στα settings -> wi-fi, πατάω το διακόπτη, γίνεται γκρι το wi-fi και δεν ανάβει ποτέ.

Πέρασα και την global stable 7.1.8.0, και μου κάνει ακριβώς τα ίδια αφού κάνω root!

 

Έχει συμβεί σε κάποιον από εσάς; Υπάρχει άλλος τρόπος να κάνω root μήπως φταίει αυτό;

 

 

Έχει συμβεί σε μένα.

Κάνεις wipe, από το twrp και περνάς την ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ (7.1.18) ελληνική stable.

Link to comment
Share on other sites

αγορασα το τηλ καινουργιο με Multi-language Rom&Google play store installed .σημερα του εκανα επαναφορα εγοστασιακων ρυθμισεων και το τηλ σταμτα συνεχεια σε ενα παραθυρο και μετα οτι και να πατησεις δεν παει παρακατω.συγκεκριμενα μετα την επιλογη γλωσσας,επιλογη τοποθεσιαςσυνδεση στο δικτυο,terms and conditions και αφου παταω agree φτανω στο 2 sim cards detected,εκει αφου πατησω next με βαζει στο mi cloud,αν πατησω εκει παραλειψτε αυτο το βημα ειτε επομενο με βαζει στο ευρεση συσκευης και εκει ειτε επιλεξω on η off και next με γυρναει παλι πισω στο 2 sim cards detected,εκανα επανεκινηση της συσκευης,εβγαλα τις καρτες σιμ αλλα τιποτα,σταματα εκει και δεν με αφηνει να παω παρακατω με τιποτα!τι να κανω?ουσιαστικα το τηλεφωνο εχει μπλοκαρει
Link to comment
Share on other sites

αγορασα το τηλ καινουργιο με Multi-language Rom&Google play store installed .σημερα του εκανα επαναφορα εγοστασιακων ρυθμισεων και το τηλ σταμτα συνεχεια σε ενα παραθυρο και μετα οτι και να πατησεις δεν παει παρακατω.συγκεκριμενα μετα την επιλογη γλωσσας,επιλογη τοποθεσιαςσυνδεση στο δικτυο,terms and conditions και αφου παταω agree φτανω στο 2 sim cards detected,εκει αφου πατησω next με βαζει στο mi cloud,αν πατησω εκει παραλειψτε αυτο το βημα ειτε επομενο με βαζει στο ευρεση συσκευης και εκει ειτε επιλεξω on η off και next με γυρναει παλι πισω στο 2 sim cards detected,εκανα επανεκινηση της συσκευης,εβγαλα τις καρτες σιμ αλλα τιποτα,σταματα εκει και δεν με αφηνει να παω παρακατω με τιποτα!τι να κανω?ουσιαστικα το τηλεφωνο εχει μπλοκαρει

Δοκίμασε χωρίς 2η sim, η multi των μαγαζιών έχει θέμα με τη 2 sim !

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

dim74 φαντάζομαι επιλέγεις Ελληνικά για γλώσσα για να προχωρήσεις ε? Επέλεξε Αγγλικά για το αρχικό σετάρισμα και αφού μπεις μέσα τότε άλλαξε το σε Ελληνικά! :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, το χρυσό το έχει μόνο το minideal σε στοκ ενώ το vickmall δεν ξέρουν κάν. Μιλάω πάντα για EU Warehouse.

Να την κάνω την αμαρτία;;;;

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...