Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για update μου πε οτι πρεπει να γυρισω στην κινεζικη ρομ μεσω ΜΙphone tool.

 

[9/3/2016 4:10:30 μμ] Selina Wang: don't install any rom now

[9/3/2016 4:10:41 μμ] Selina Wang: just download the last link i sent to you

[9/3/2016 4:10:45 μμ] Selina Wang: then put it to your phone

[9/3/2016 4:10:47 μμ] Selina Wang: unzip it

[9/3/2016 4:11:03 μμ] Selina Wang: then reboot your phone,check the sim problem if fix or not

[9/3/2016 4:11:09 μμ] Selina Wang: if you understand ?

[9/3/2016 4:11:19 μμ] Selina Wang: http://bigota.d.miui.com/V7.1.18.0.LHOCNCL/miui_HMNote3CT_V7.1.18.0.LHOCNCL_968a3c26d2_5.1.zip

[9/3/2016 4:11:21 μμ] Selina Wang: this link

 

αυτο εκανα.

 

Ότι να ναι!!Αυτές μόνο οδηγίες δεν είναι. Τέλος πάντων τι να πω. Δεν νομίζω να μπορώ να σε βοηθήσω περαιτέρω. Αν θες πήγαινε εδώ και γράψε το πρόβλημά σου μήπως κάποιος πιο έμπειρος μπορέσει να σε καθοδηγήσει και λύσεις το πρόβλημά σου. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν το κανω μεσω εφαρμογης αλλα μεσω κρομ.. κ γω χτες το ελαβα.. χρυσο 32αρι..απολυτως ευχαριστημενοσλς.. και το ηχειο του ειναι δυνατο.. καλα με τα ακουστικα τα σπαει

 

Το jiayu s3 έχει πολύ πιο δυνατό ηχείο, αλλά το redmi έχει απίστευτη ποιότητα ήχου από το ηχείο και από την θύρα ακουστικών. Έκανε πολύ καλή δουλειά ή xiaomi σε αυτό το κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

κατεβαζει κανεις μουσικη μεσω youtubemp3.com??γιατι μου παρουσιαζει αυτο το προβλημα?? εχετε μηπως καποθα εφαρμογη να κατεβαζω απο τιουμπ? (οφ τοπικ=
Link to comment
Share on other sites

κατεβαζει κανεις μουσικη μεσω youtubemp3.com??γιατι μου παρουσιαζει αυτο το προβλημα?? εχετε μηπως καποθα εφαρμογη να κατεβαζω απο τιουμπ? (οφ τοπικ=

http://ogmods.net/home/DownloadFile?Id=OGYT12&ref=xda

Link to comment
Share on other sites

ακουσον ακουσον..:mad::mad::mad:.απαντηση απο το geekbuying ,απο προπαραγγελια ενος μηνα..δοστε βασει παιδεσ

Όλοι γνωρίζουμε ότι Xiaomi είναι πραγματικά η πιο δημοφιλής και κορυφαία σε πωλήσεις μάρκα μεταξύ όλων Made in κινητά τηλέφωνα Κίνα.

 

Ωστόσο, παρέχουν μόνο πολύ περιορισμένη ποσότητα κάθε φορά που κάνει τεράστιες παραγγελίες μας πολλή καθυστέρηση.

 

Και ξέρουμε ότι είσαι τόσο ανησυχούν, αλλά πρόθυμος να πάρει την καταπληκτική τηλέφωνο στο χέρι.

 

Τα καλά νέα είναι ότι μπορούμε να τα πάρετε από την αγορά σε πολύ υψηλότερη τιμή (32 δολάρια περισσότερα) και στη συνέχεια μπορούμε να την παράδοση όλων των παραγγελιών σε 2 εργάσιμες ημέρες.

 

 

 

Αυτή η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου μας, αλλά θα πρέπει να αφήσουμε τους πελάτες να γνωρίζουν την αλήθεια. Έτσι, θέλουμε να συζητήσουμε μαζί σας με αυτές τις αποφάσεις:

 

1. Εμείς Κάθε μετοχή το επιπλέον κόστος κατά 50% και τα τηλέφωνα θα σταλεί το ταχύτερο χρόνο. Αν συμφωνείτε με αυτό, θα σας στείλουμε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να κάνετε την τιμή των 16 δολαρίων.

 

2. Σας περιμένουμε για περισσότερες ημέρες μαζί για να πάρει το κινητό τηλέφωνο στην τιμή που έχετε καταβάλει (Xiaomi θα μειώσει κάτω από την τιμή όταν έχουν επαρκή αποθέματα.)

 

 

 

Ανυπομονούμε να το συντομότερο απόφασή σας. Σας ευχαριστώ πολύ για τις κατανοήσεις σας!

 

 

 

Με εκτίμηση.....τωρα τι να τουσ κανω...?

Link to comment
Share on other sites

ακουσον ακουσον..:mad::mad::mad:.απαντηση απο το geekbuying ,απο προπαραγγελια ενος μηνα..δοστε βασει παιδεσ

Όλοι γνωρίζουμε ότι Xiaomi είναι πραγματικά η πιο δημοφιλής και κορυφαία σε πωλήσεις μάρκα μεταξύ όλων Made in κινητά τηλέφωνα Κίνα.

 

Ωστόσο, παρέχουν μόνο πολύ περιορισμένη ποσότητα κάθε φορά που κάνει τεράστιες παραγγελίες μας πολλή καθυστέρηση.

 

Και ξέρουμε ότι είσαι τόσο ανησυχούν, αλλά πρόθυμος να πάρει την καταπληκτική τηλέφωνο στο χέρι.

 

Τα καλά νέα είναι ότι μπορούμε να τα πάρετε από την αγορά σε πολύ υψηλότερη τιμή (32 δολάρια περισσότερα) και στη συνέχεια μπορούμε να την παράδοση όλων των παραγγελιών σε 2 εργάσιμες ημέρες.

 

 

 

Αυτή η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου μας, αλλά θα πρέπει να αφήσουμε τους πελάτες να γνωρίζουν την αλήθεια. Έτσι, θέλουμε να συζητήσουμε μαζί σας με αυτές τις αποφάσεις:

 

1. Εμείς Κάθε μετοχή το επιπλέον κόστος κατά 50% και τα τηλέφωνα θα σταλεί το ταχύτερο χρόνο. Αν συμφωνείτε με αυτό, θα σας στείλουμε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να κάνετε την τιμή των 16 δολαρίων.

 

2. Σας περιμένουμε για περισσότερες ημέρες μαζί για να πάρει το κινητό τηλέφωνο στην τιμή που έχετε καταβάλει (Xiaomi θα μειώσει κάτω από την τιμή όταν έχουν επαρκή αποθέματα.)

 

 

 

Ανυπομονούμε να το συντομότερο απόφασή σας. Σας ευχαριστώ πολύ για τις κατανοήσεις σας!

 

 

 

Με εκτίμηση.....τωρα τι να τουσ κανω...?

να πω οτι δεν τα ειπα για το geek

Link to comment
Share on other sites

Κανε τους ενα dispute.

Και παρτο απο vick.

Μη βιαζεστε με προπαραγγελιες.

Ηδη απο τελη φλεβαρη το ειχε παει 10 μαρτη.

Αξιζε για 20$(δηλαδη 10κατι ευρω) να περιμενετε τοσο καιρο?

Εγω το κινητο το εχω 3 βδομαδες ηδη φανταστειτε.

Εγω τα λεω,που ψαχνουν αρκετοι να γλιτωσουν 10$ και πανε σε αμφιβολα μαγαζια και μετα τρεχουν...

vickmall και το κεφαλι μου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

και τωρα τους σκαω αλα 16$...η το ακηρονω και το παραγγελνω απο vicmal???

Ακύρωσε το, είναι κοροϊδία. Εγώ το παρηγγειλα 23/2 και 9/3 το είχα στην πόρτα μου, από vickmall

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως το vickmall θα το ξανα προτιμήσω και ας είναι ακριβότερο, άψογοι.

 

τελικά συνδέθηκα στο κινητό με το account του φίλου αλλά με το δικό μου αριθμό τηλ, ελπίζω να γίνουν όλα σωστά και να μην έχω θέμα

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

φιλε πιλοπουλοσλς με κανει ridirect αλλα δεν κανει download.. κατι φταιει με το κινητο.. κατεβασα και την εφαρμογη videoder αλλα δεν κατεβαζει:/
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Εχθες μου ρθε και μενα το κινητο με multilanguage rom απο vickmall ειμαι στο version 7.1.9.0.0 .

 

Εχω θεμα με την σιμ . οταν μπαινει airplane mode H οταν κανω reboot δεν εχω σημα καθολου. Μπορει καποιος να με βοηθησει ?

 

Εχω θεμα με την δουλεια μου οταν με καλουν και ειμαι εκτος δικτυου..

 

http://bigota.d.miui.com/V7.1.18.0.LHOCNCL/miui_HMNote3CT_V7.1.18.0.LHOCNCL_968a3c26d2_5.1.zip

 

εκανα unzip απο το κινητο αυτο το αρχειο που μου εδωσε η σελινα αλλα δεν εφτιαξε...

 

Ευχαριστω πολυ

 

Φίλε μου πότε έκανες την παραγγελία και αν είναι εύκολο με τι σου ήρθε (ΕΛΤΑ, ΕΛΤΑ courier,)?

Link to comment
Share on other sites

για update μου πε οτι πρεπει να γυρισω στην κινεζικη ρομ μεσω ΜΙphone tool.αυτο που λεω πιο πανω ειναι τελειως διαφορετικο

 

[9/3/2016 4:10:30 μμ] Selina Wang: don't install any rom now

[9/3/2016 4:10:41 μμ] Selina Wang: just download the last link i sent to you

[9/3/2016 4:10:45 μμ] Selina Wang: then put it to your phone

[9/3/2016 4:10:47 μμ] Selina Wang: unzip it

[9/3/2016 4:11:03 μμ] Selina Wang: then reboot your phone,check the sim problem if fix or not

[9/3/2016 4:11:09 μμ] Selina Wang: if you understand ?

[9/3/2016 4:11:19 μμ] Selina Wang: http://bigota.d.miui.com/V7.1.18.0.LHOCNCL/miui_HMNote3CT_V7.1.18.0.LHOCNCL_968a3c26d2_5.1.zip

[9/3/2016 4:11:21 μμ] Selina Wang: this link

 

αυτο εκανα.που υποτιθεται οτι λυνει το προβλημα της σιμ αλλα τπτ .. γιαυτο ρωταω πως το λυσατε οσοι ειστε με μουλτι ρομ

 

 

 

Νίκο το έκανα όπως σου είπα απεγκατασταση και δεν μπόρεσα να το ξαναρυμθισω αλλά βάζοντας και τις δύο σιμ και ρυθμίζοντας τα δεδομένα στην δεύτερη σιμ μετά από επανεκκίνηση δεν έχω θέμα ούτε με το airoplane ούτε με τις sim.Μόλις βάλεις και τις δύο σιμ κάνε δοκιμή και τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο το έκανα όπως σου είπα απεγκατασταση και δεν μπόρεσα να το ξαναρυμθισω αλλά βάζοντας και τις δύο σιμ και ρυθμίζοντας τα δεδομένα στην δεύτερη σιμ μετά από επανεκκίνηση δεν έχω θέμα ούτε με το airoplane ούτε με τις sim.Μόλις βάλεις και τις δύο σιμ κάνε δοκιμή και τα λέμε.

 

 

Χιλια ευχαριστω αγορινα ! θα το δοκιμασω αυριο αν βρω μια νανο σιμ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Εχθες μου ρθε και μενα το κινητο με multilanguage rom απο vickmall ειμαι στο version 7.1.9.0.0 .

 

Εχω θεμα με την σιμ . οταν μπαινει airplane mode H οταν κανω reboot δεν εχω σημα καθολου. Μπορει καποιος να με βοηθησει ?

 

Εχω θεμα με την δουλεια μου οταν με καλουν και ειμαι εκτος δικτυου..

 

http://bigota.d.miui.com/V7.1.18.0.LHOCNCL/miui_HMNote3CT_V7.1.18.0.LHOCNCL_968a3c26d2_5.1.zip

 

εκανα unzip απο το κινητο αυτο το αρχειο που μου εδωσε η σελινα αλλα δεν εφτιαξε...

 

Ευχαριστω πολυ

 

Ολα καλά με το ελληνικό μενού; ειναι μεταφρασμένο ομορφα η σαν να το μεταφρασανε απο Google translate?

Οι γραμματοσειρες ειναι εντάξει; γενικά κάνανε καλη δουλειά η μισα ελληνικα μισα αγγλικά μισα κινέζικα;

Link to comment
Share on other sites

φιλε πιλοπουλοσλς με κανει ridirect αλλα δεν κανει download.. κατι φταιει με το κινητο.. κατεβασα και την εφαρμογη videoder αλλα δεν κατεβαζει:/

Το πρόγραμμα λέγεται ogyoutube, γκουγκλαρε το και θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να ανεβασει να δουμε τη θηκη που δινει δωρο το vickmall???Εχω παραγγειλει και θελω να ψαξω και στο ebay τιποτα καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Κανε τους ενα dispute.

Και παρτο απο vick.

Μη βιαζεστε με προπαραγγελιες.

Ηδη απο τελη φλεβαρη το ειχε παει 10 μαρτη.

Αξιζε για 20$(δηλαδη 10κατι ευρω) να περιμενετε τοσο καιρο?

Εγω το κινητο το εχω 3 βδομαδες ηδη φανταστειτε.

Εγω τα λεω,που ψαχνουν αρκετοι να γλιτωσουν 10$ και πανε σε αμφιβολα μαγαζια και μετα τρεχουν...

vickmall και το κεφαλι μου ησυχο.

 

αν τους κανω dispute ποσο χρονο κανου να επιστραφουν τα λεφτα...?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να ανεβασει να δουμε τη θηκη που δινει δωρο το vickmall???Εχω παραγγειλει και θελω να ψαξω και στο ebay τιποτα καλυτερο.

Μια χαρά θήκη δίνει, θα ανεβασω σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

ακουσον ακουσον..:mad::mad::mad:.απαντηση απο το geekbuying ,απο προπαραγγελια ενος μηνα..δοστε βασει παιδεσ

Όλοι γνωρίζουμε ότι Xiaomi είναι πραγματικά η πιο δημοφιλής και κορυφαία σε πωλήσεις μάρκα μεταξύ όλων Made in κινητά τηλέφωνα Κίνα.

 

Ωστόσο, παρέχουν μόνο πολύ περιορισμένη ποσότητα κάθε φορά που κάνει τεράστιες παραγγελίες μας πολλή καθυστέρηση.

 

Και ξέρουμε ότι είσαι τόσο ανησυχούν, αλλά πρόθυμος να πάρει την καταπληκτική τηλέφωνο στο χέρι.

 

Τα καλά νέα είναι ότι μπορούμε να τα πάρετε από την αγορά σε πολύ υψηλότερη τιμή (32 δολάρια περισσότερα) και στη συνέχεια μπορούμε να την παράδοση όλων των παραγγελιών σε 2 εργάσιμες ημέρες.

 

 

 

Αυτή η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου μας, αλλά θα πρέπει να αφήσουμε τους πελάτες να γνωρίζουν την αλήθεια. Έτσι, θέλουμε να συζητήσουμε μαζί σας με αυτές τις αποφάσεις:

 

1. Εμείς Κάθε μετοχή το επιπλέον κόστος κατά 50% και τα τηλέφωνα θα σταλεί το ταχύτερο χρόνο. Αν συμφωνείτε με αυτό, θα σας στείλουμε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να κάνετε την τιμή των 16 δολαρίων.

 

2. Σας περιμένουμε για περισσότερες ημέρες μαζί για να πάρει το κινητό τηλέφωνο στην τιμή που έχετε καταβάλει (Xiaomi θα μειώσει κάτω από την τιμή όταν έχουν επαρκή αποθέματα.)

 

 

 

Ανυπομονούμε να το συντομότερο απόφασή σας. Σας ευχαριστώ πολύ για τις κατανοήσεις σας!

 

 

 

Με εκτίμηση.....τωρα τι να τουσ κανω...?

 

δεν ειναι τυχαιο οτι το geek ειναι το μονο site που συνεχιζει να το γραφει presale!!! και οτι εχει ανεβασει την τιμη του στα 254 οταν οι αλλοι το εχουν 20$ κατω . Προφανως δεν καβατζωσαν αρκετα τηλεφωνα οσα των προπαραγγελιων αλλα πολυ λιγότερα γι αυτο λενε τα κουλα τωρα ...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τυχαιο οτι το geek ειναι το μονο site που συνεχιζει να το γραφει presale!!! και οτι εχει ανεβασει την τιμη του στα 254 οταν οι αλλοι το εχουν 20$ κατω . Προφανως δεν καβατζωσαν αρκετα τηλεφωνα οσα των προπαραγγελιων αλλα πολυ λιγότερα γι αυτο λενε τα κουλα τωρα ...

Μια από τα ίδια. Έκανα το επιβαλλόμενο κράξιμο στο αντίστοιχο νήμα του geekbuying εδώ στο myphone και αναμένω μήπως αξιωθούν να στείλουν τα xiaomi στις τιμές που αγοράστηκαν έστω με κάποια καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...