Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις επικοινώνησα για αγορά του κινητού με το τμήμα πωλήσεων του E-shop.Με ενημέρωσαν πως το Mate 8 που διαθέτουν έχει μόνο την Αγγλική γλώσσα (μου φάνηκε κουλό βέβαια) οπότε στην επόμενη ερώτηση μου έλαβα την απάντηση πως πρόκειται για τη μονόκαρτη συσκευή..:cry:

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να μου πει κάποιος τι μοντέλο μπορεί να είναι αυτό... δεν θα ασχοληθώ να ψάξω από έξω για 64gb γιατί με τα Αγγλικά μου θα κάνω πατάτα.... Ας πάρω από εδώ το 32 να τελειώνω :) μια χαρά είναι και αυτό... Απλά μην είναι τσάμπα τα λεφτά :/

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-ascend-mate-8-0-dual-sim-grey-51090ehs--1178717.html

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να μου πει κάποιος τι μοντέλο μπορεί να είναι αυτό... δεν θα ασχοληθώ να ψάξω από έξω για 64gb γιατί με τα Αγγλικά μου θα κάνω πατάτα.... Ας πάρω από εδώ το 32 να τελειώνω :) μια χαρά είναι και αυτό... Απλά μην είναι τσάμπα τα λεφτά :/

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-ascend-mate-8-0-dual-sim-grey-51090ehs--1178717.html

 

Μαλλον το L29 ειναι

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το L29 ειναι

 

στο http://www.gsmarena.com/huawei_mate_8-7239.php λέει αυτά... Τι διαφορά έχει το L29 από το L09?

Card slot microSD, up to 128 GB (uses SIM 2 slot)

 

Internal 32 GB, 3 GB RAM - NXT-L09, NXT-L29

64 GB, 4 GB RAM - NXT-L29

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Μόλις επικοινώνησα για αγορά του κινητού με το τμήμα πωλήσεων του E-shop.Με ενημέρωσαν πως το Mate 8 που διαθέτουν έχει μόνο την Αγγλική γλώσσα (μου φάνηκε κουλό βέβαια) οπότε στην επόμενη ερώτηση μου έλαβα την απάντηση πως πρόκειται για τη μονόκαρτη συσκευή..:cry:

Αυτό που σου είπαν μόνο αγγλικά πολύ περίεργο. Η emui είναι Multilanguage εδώ και πολύ καιρό.

Αν μπορεί να μου πει κάποιος τι μοντέλο μπορεί να είναι αυτό... δεν θα ασχοληθώ να ψάξω από έξω για 64gb γιατί με τα Αγγλικά μου θα κάνω πατάτα.... Ας πάρω από εδώ το 32 να τελειώνω :) μια χαρά είναι και αυτό... Απλά μην είναι τσάμπα τα λεφτά :/

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-ascend-mate-8-0-dual-sim-grey-51090ehs--1178717.html

Αν δεν το βιάζεσαι τόσο πολύ, νομίζω ότι αν βγει στα σκρουτζομαγα σε λίγο καιρό θα είναι κάνα 100ρικο φθηνότερο.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου είπαν μόνο αγγλικά πολύ περίεργο. Η emui είναι Multilanguage εδώ και πολύ καιρό.

 

Αν δεν το βιάζεσαι τόσο πολύ, νομίζω ότι αν βγει στα σκρουτζομαγα σε λίγο καιρό θα είναι κάνα 100ρικο φθηνότερο.

 

Καλά σίγουρα αλλά αν δεν έρθει λέω να το τσιμπήσω από media markt που το δίνουν και με δώσεις :P ευχαριστώ πάντως φίλε μου

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

στο http://www.gsmarena.com/huawei_mate_8-7239.php λέει αυτά... Τι διαφορά έχει το L29 από το L09?

Card slot microSD, up to 128 GB (uses SIM 2 slot)

 

Internal 32 GB, 3 GB RAM - NXT-L09, NXT-L29

64 GB, 4 GB RAM - NXT-L29

 

NXT-L09 - Μονόκαρτο

NXT-L29 - Δίκαρτο

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στον λογαριασμό για να κατεβάσουμε θέματα πως στο καλό συνδεόμαστε? Από το τηλ. Δεν τα κατάφερα με τίποτα, βγάζει κάτι για περιορισμό εντοπισμού κλπ.

Υπάρχει κάποιο τρικ? Από τον υπολογιστή μήπως?

Ας το περιγράψει κάποιος και δώσει ένα λινκ που να τα έχει καταφέρει γιατί έχει ωραία θέματα online!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στον λογαριασμό για να κατεβάσουμε θέματα πως στο καλό συνδεόμαστε? Από το τηλ. Δεν τα κατάφερα με τίποτα, βγάζει κάτι για περιορισμό εντοπισμού κλπ.

Υπάρχει κάποιο τρικ? Από τον υπολογιστή μήπως?

Ας το περιγράψει κάποιος και δώσει ένα λινκ που να τα έχει καταφέρει γιατί έχει ωραία θέματα online!

 

Αντε εδώ και κάνε account:) !

Μετά κάνε Login απο το κινητό!

Voila!

Link to comment
Share on other sites

Αντε εδώ και κάνε account:) !

Μετά κάνε Login απο το κινητό!

Voila!

 

Ειναι στα κινεζικα!!Καμμια ιδεα πως γυρναμε σε Αγγλικα?

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αντε εδώ και κάνε account:) !

Μετά κάνε Login απο το κινητό!

Voila!

:up::clap::respect:

Eυγε Φιλε μου!!!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

:up::clap::respect:

Eυγε Φιλε μου!!!

 

Εσυ δηλαδη εκανες account?:worry: Και αν ναι πως,αφου ειναι στα Κινεζικα?Εκτος αν ξερεις...:lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εσυ δηλαδη εκανες account?:worry: Και αν ναι πως,αφου ειναι στα Κινεζικα?Εκτος αν ξερεις...:lol:

Δεν ξερω ΚΙΝΕΖΙΚΑ αλλα ευκολακι....στην σελιδα που σε βγαζει πανω δεξια τα Κινεζικα αμα αφησεις το ποντικι επανω τους θα δεις 2 επιλογες...

sighn και διπλα register, κλικαρε στο register και μετα θα σου βγαλει μια αλλη σελιδα οπου στο 1ο πλαισιο βαζεις email στο δευτερο pasword και στο 3ο again-confirm pasword >>>τα νουμερακια επιβεβαιωση και ΕΤΟΙΜΟΣ:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ΚΙΝΕΖΙΚΑ αλλα ευκολακι....στην σελιδα που σε βγαζει πανω δεξια τα Κινεζικα αμα αφησεις το ποντικι επανω τους θα δεις 2 επιλογες...

sighn και διπλα register, κλικαρε στο register και μετα θα σου βγαλει μια αλλη σελιδα οπου στο 1ο πλαισιο βαζεις email στο δευτερο pasword και στο 3ο again-confirm pasword >>>τα νουμερακια επιβεβαιωση και ΕΤΟΙΜΟΣ:)

 

οκ τα καταφερα με την βοηθεια σου κ εκανα εγγραφη,ευχαριστω.τωρα που παω στο τηλεφωνο σε ποιο μενου για να κανω εισαγωγη?:rolleyes:

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Στον Mozilla και στους άλλους browser υπάρχει ένα add on ονοματι S3 google Translator αν το κατεβάσετε μπορείτε να μεταφράσετε οποιαδήποτε σελίδα οποιαδήποτε γλωσσά.
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορες εχει το κινεζικο 32αρι απ το Ευρωπαικο εκτος απο το google play?

 

 

Κάνα δυο μπάντες περισσότερες στο 4G,υψηλότερο sar, στην τιμή και την εγγύηση.

Edited by CRISPAF77

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Στις μπαντες εξαρτάται το μοντέλο, είδα ότι υπάρχει μοντέλο που τις παίζει όλες, νομίζω το NXT-AL10, εκτός και αν γράφουν ότι να ναι οι κινέζοι.

Όσο για την τιμή είμαι περίεργος να δω ποια θα είναι όταν έρθει στα σκρουτζομαγαζα, τα τελευταία μοντέλα της Huawei συμφέρει να τα πάρεις από εδώ παρά από Κίνα, βλέπε Huawei g8 και mate s, και πιο παλιά όπως το Ρ8 lite.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα Και εγω....απίστευτο....τελικά μου ηρθε το ΝΧΤ-L29 gold 4g-64 και αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το Ευρωπαϊκό εεε,?

Σφραγισμένο με play store.....τέλεια.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα Και εγω....απίστευτο....τελικά μου ηρθε το ΝΧΤ-L29 gold 4g-64 και αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το Ευρωπαϊκό εεε,?

Σφραγισμένο με play store.....τέλεια.....

 

Καλορίζικο! Να το χαρείς στο φουλ. Περιμένουμε και συγκριτικό αναλυτικό με το LG V1O. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα Και εγω....απίστευτο....τελικά μου ηρθε το ΝΧΤ-L29 gold 4g-64 και αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το Ευρωπαϊκό εεε,?

Σφραγισμένο με play store.....τέλεια.....

 

μπορεις να δωσεις link φιλε μου?

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, με τις ειδοποιήσεις τι γίνεται, έφτιαξαν;

Με την international έκδοση είναι καλύτερα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...