Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά στην 7.0 stable την Αγγλική, ξερει κανεις πώς θα θα εμφανισω μονο τις επαφές απο το gmail, χωρις τα υπολοιπα περιττα email κτλ; εχει τυχει και σε αλλους;

 

settings - system apps - contacts - display preferences - hide incomplete numbers -on

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Cosmote στην Δράμα κανονικά 4G(μόνο η cosmote έχει 4G στην περιοχή μας,εκτός κι αν άλλαξε κάτι το τελευταίο δεκαήμερο)!

Επειδή έχω και δεύτερο κινητο 4G που έχει την 800αρα δεν έχω δει διάφορα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλανια εκανα παραγγελια απο vickmall στις 5/1 και στο tracking number λεει ακομα "2016-01-08 05:06 Information Received " υπαρχει καποιος που να ειναι +-1 μερα διαφορα με εμενα και να λεει κατι διαφορετικο σ'αυτον;; σορρυ αλλα πρωτη φορα παραγγελνω και δεν ειναι για μενα.
Link to comment
Share on other sites

Μην τη βάλεις. Έχει θέμα με την μπαταρία. Αλλο ποσοστό είναι και άλλο γραφει. Περίμενε την επομενη

Τώρα, μπήκε... Θα το τσεκαρω όμως κ θα ενημερωσω!

Σ'ευχαριστώ όμως!..

Edited by mitsre
Link to comment
Share on other sites

Οχι η εργοστασικη ειχε 62 χαρακτηρες. Το handcent ομως μου εχει κανονικα 160...

Το έχεις κάνει default? Σου ανοίγει όταν από την καρτέλα της επαφής επιλέξεις να στείλεις μήνυμα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλανια εκανα παραγγελια απο vickmall στις 5/1 και στο tracking number λεει ακομα "2016-01-08 05:06 Information Received " υπαρχει καποιος που να ειναι +-1 μερα διαφορα με εμενα και να λεει κατι διαφορετικο σ'αυτον;; σορρυ αλλα πρωτη φορα παραγγελνω και δεν ειναι για μενα.

 

Και μενα εκει ειναι.

Μην ανησυχεις.

Link to comment
Share on other sites

Και μενα εκει ειναι.

Μην ανησυχεις.

 

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μενα εκει ειναι.

Μην ανησυχεις.

 

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

Φιλε μου σε λαθος τοπικ ρωτας.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ωππππππ νατααααα ..... Καλώς τα δεχθήκαμε ;)

 

http://i.imgur.com/RmTcBqQ.jpg

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Μου εδωσε η Selina τα tr.number που είναι για Ελλάδα μαζί με το δικο μου και μου είπε ότι επειδή είναι παρά πολλά μπορεί να υπάρξει μια μικρή καθυστέρηση στο να έρθουν! Όλα έχουν παραδωθεί!

 

Εισαι σιγουρος οτι σου τα εδωσε ολα για Ελλαδα?

Γιατι η δικια μου παραγγελια (07/01/2016) RF371920098SG δεν ειναι καν στη λιστα αυτη.

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχεις ξανα παραγγειλει ; ξερεις σε ποσες μερες παιζει να ερθει;

 

Ναι εχω παραγγειλει αλλες 3 φορες.

Μην ανησυχεις.

Σε καμια βδομαδα κοιταξε το.

Το ποσο θα κανει εξαρταται απο το ταχυδρομειο,οχι το μαγαζι.

Αυτοι το στελνουν με το πιο γρηγορο τροπο που μπορουν.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και γω σημερα, παιδια, απο ΤΟ2C, με 7.00.77.00 stable.

Και νιωθω σαν σχολιαροπαιδο, χαμος με τις ρυθμισεις, πανικος. Που θα παει, θα το βρω την ακρη.

Μετα απο ZP700 και Zopo speed 7.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα παραγγελία χθες από to2c, 32/3 σε Dark Gray. Συνηθισμένος πλέον από την αναμονή με προηγούμενα κινητά, δεν το σκέφτομαι καν. Έχω ψιλοαγχωθεί γιατί βλέπω ότι μπρικάρουν με το καλημέρα και ξεμπρικάρουν επίσης εύκολα. Αν και μ'αρεσει αυτό, θα χω με κάτι να ασχολούμαι :lol:
Link to comment
Share on other sites

Έκανα παραγγελία χθες από to2c, 32/3 σε Dark Gray. Συνηθισμένος πλέον από την αναμονή με προηγούμενα κινητά, δεν το σκέφτομαι καν. Έχω ψιλοαγχωθεί γιατί βλέπω ότι μπρικάρουν με το καλημέρα και ξεμπρικάρουν επίσης εύκολα. Αν και μ'αρεσει αυτό, θα χω με κάτι να ασχολούμαι :lol:

Εννοειται οτι εαν δεν ξερεις τι κανεις θα το καλλησεις το κντ,και οχι μονο αυτο αλλα ολες τις συσκευες....

Οποτε δεν ξερουμε δεν πειραζουμε,εκτος και εαν εχουμε ορεξη για πειραματισμους.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Παρήγγειλα κι εγώ προχθές το βράδυ το Redmi Note 3 2Ghz/16GB από το to2c.com. Επειδή στην παραγγελία βάλαμε ακόμη 2 κινητά και θήκες για εκείνα τα κινητά, είχαμε και μια εξτρά χρέωση για μεταφορά χρημάτων σε λογαριασμό paypal...

Χονδρικά να σας πω το κινητό -αν τα υπολόγισα σωστά- μου βγήκε γύρω στα 175,00 ευρώ. Αν κάποιος έχει ήδη χρήματα στο paypal του ίσως γλυτώσει 5-10,00 ευρώ ακόμη.

Ανυπομονώ!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από vickmall. Φοράει την 7.00.11.00

Το σύγκρινα δίπλα δίπλα στο Jiayu S3 και οι παρατηρήσεις μου είναι :

1. Το N3 δεν έχει smart wake (double click to wake screen). Αν έχει και δεν το βρίσκω ας με ενημερώσει κάποιος.

2. Η κάμερα του N3 είναι πολύ χειρότερη από του S3. Με τις default εφαρμογές και ρυθμίσεις και στα 2 τηλέφωνα η διαφορά στην ανάλυση είναι η μέρα με τη νύχτα. Μπορεί βέβαια να φταίει και η εφαρμογή.

Όσο το έχω στα χέρια μου, όποιος θέλει μπορεί να ρωτήσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από vickmall. Φοράει την 7.00.11.00

Το σύγκρινα δίπλα δίπλα στο Jiayu S3 και οι παρατηρήσεις μου είναι :

1. Το N3 δεν έχει smart wake (double click to wake screen). Αν έχει και δεν το βρίσκω ας με ενημερώσει κάποιος.

2. Η κάμερα του N3 είναι πολύ χειρότερη από του S3. Με τις default εφαρμογές και ρυθμίσεις και στα 2 τηλέφωνα η διαφορά στην ανάλυση είναι η μέρα με τη νύχτα. Μπορεί βέβαια να φταίει και η εφαρμογή.

Όσο το έχω στα χέρια μου, όποιος θέλει μπορεί να ρωτήσει κάτι.

 

Ελα ρε συ φίλε αποκλείεται !! Γιατι το jiayu το ειχα και ειχε την χειρότερη κ.αμερα απο ολα τα κινητα που ειχα (στο βίντεο). Σε φώτο το πρωι καλή ηταν αλλα το βραδυ αστα. Αποκλειεται το Ν3 να εχει χειρότερη γιατι εχω δει δειγματα στο forum.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από vickmall. Φοράει την 7.00.11.00

Το σύγκρινα δίπλα δίπλα στο Jiayu S3 και οι παρατηρήσεις μου είναι :

1. Το N3 δεν έχει smart wake (double click to wake screen). Αν έχει και δεν το βρίσκω ας με ενημερώσει κάποιος.

2. Η κάμερα του N3 είναι πολύ χειρότερη από του S3. Με τις default εφαρμογές και ρυθμίσεις και στα 2 τηλέφωνα η διαφορά στην ανάλυση είναι η μέρα με τη νύχτα. Μπορεί βέβαια να φταίει και η εφαρμογή.

Όσο το έχω στα χέρια μου, όποιος θέλει μπορεί να ρωτήσει κάτι.

Για το 1 όντως δεν έχει. Αλλά δεν το χρειάζεται γιατί σου έχει το αποτύπωμα το οποίο είναι και πολύ γρήγορο!

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα απο geekbuing 12 μερουλες η αποστολη. βεβαια το περιμενα αλλο ενα μηνα σαν presale. θα δω τι ρομ φοραει, ηδη εχω ετοιμασει τον υπολογιστη για να το βυσματωσω και να το φλασαρω. για να δουμε τι πηραμε
Link to comment
Share on other sites

Χθές σε κινητό φίλου που είχε έρθει με την multilanguage και είχε και κάτι θεματάκια (πχ πολύ μεγάλο font στις επαφές, στα μηνύματα έκοβε την πάνω σειρά στην μέση) ακολούθησα αυτόν το οδηγό http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html και πέρασα την ορίτζιναλ κινέζικη (που έχει μόνο αγγλικά ή κινέζικα στα μενού). Το φλασαρισμα έγινα κανονικά με την πρώτη και με το που άνοιξε το κινητό πήρε και την αναβάθμιση. Επίσης όλα τα μικρο προβήματα που ανέφερα πιο πάνω λύθηκαν.

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας το τομλήμσει απλά βεβαιωθείτε οτι ακολούθείτε τα βήματα κατα γράμμα.

Samsung Galaxy S2

Rom: Omega v23

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα απο geekbuing 12 μερουλες η αποστολη. βεβαια το περιμενα αλλο ενα μηνα σαν presale. θα δω τι ρομ φοραει, ηδη εχω ετοιμασει τον υπολογιστη για να το βυσματωσω και να το φλασαρω. για να δουμε τι πηραμε

 

Αν δεν ξεκλειδωσεις bootloader δεν εχεις και πολλες επιλογες για φλασαρισμα. Stable china/ dev china / sphinx stable αν δεν κανω λαθος μονο...

 

ΥΓ Η sphinx που ειναι μεν multilanguage ΔΕΝ εχει ελληνικα. Ισως ειναι η μονη γλωσσα που δεν εχει μεσα LOL...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξεκλειδωσεις bootloader δεν εχεις και πολλες επιλογες για φλασαρισμα. Stable china/ dev china / sphinx stable αν δεν κανω λαθος μονο...

 

ΥΓ Η sphinx που ειναι μεν multilanguage ΔΕΝ εχει ελληνικα. Ισως ειναι η μονη γλωσσα που δεν εχει μεσα LOL...

το γνωριζω, θα βαλω μονο με αγγλικα, τουλαχιστον να δουλευει σωστα το κινητο και ισως ανακαλυψουν την πολυγλωσσια στην xiaomi. πραγματικα οτι θα κανουμε τεμεναδες για να μπορεσουμε να βαλουμε ελληνικα ειναι κατι που αν το γνωριζα εξ αρχης δεν θα το επαιρνα το τηλεφωνακι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις εγω σημερα παρελαβα απο gearbest το τηλεφωνο δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα ουτε με bootloader, fingerprint κλπ εβγαλε 49000 antutu ολα δουλευουν ρολοι !!! Ελληνικα εχει και δεν ειχα κανενα θεμα με κινεζικες εφαρμογες δεν ειχε τπτ απο αυτα!
Το δικαίωμα να λες τη γνώμη σου δεν συνεπάγεται αυτόματα το δικαίωμα να σε παίρνουν στα σοβαρά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις εγω σημερα παρελαβα απο gearbest το τηλεφωνο δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα ουτε με bootloader, fingerprint κλπ εβγαλε 49000 antutu ολα δουλευουν ρολοι !!! Ελληνικα εχει και δεν ειχα κανενα θεμα με κινεζικες εφαρμογες δεν ειχε τπτ απο αυτα!
Δηλαδη τι εννοεις θεμα με το bootloader ?

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...