Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περνα στον υπολογιστη πρωτα το i-tunes

Μετα συνεδεσε το i-pod και βαλε απο τα properties του i-tunes το "enable disc use"

Τελος drag&drop τα mp3 σου απο το φακελο που τα εχεις επανω στο εικονιδιο του i-pod μεσα απο το i-tunes.

:)

ακολουθησα τις οδηγιες σου..ολα ειναι ok τωρα..ευχαριστω πολυ φιλος!!

επισης ειναι μεγάλη μ******** που δεν μπορει να διαβασει αρχεια μεγαλυτερα απο 160 kb.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:w00t: :w00t: :w00t:

http://images-jp.amazon.com/images/P/B0006DRQ6M.09.LZZZZZZZ.jpg

[http://img.zol.com.cn/article/3/173/liAAIeg3PykIg.jpg <<Δειτε και αυτη τη photo... ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

 

200€ 5GB.... Γιατι λοιπον mini iPod και οχι αυτο το αρισουργημα? :up:

Link to comment
Share on other sites

:w00t: :w00t: :w00t:

http://images-jp.amazon.com/images/P/B0006DRQ6M.09.LZZZZZZZ.jpg

[http://img.zol.com.cn/article/3/173/liAAIeg3PykIg.jpg <<Δειτε και αυτη τη photo... ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

 

200€ 5GB.... Γιατι λοιπον mini iPod και οχι αυτο το αρισουργημα? :up:

 

Περισσότερες λεπτομέρειες γνωρίζεις???

Ή έστω κάποιο site με τιμές και πληροφορίες γενικότερα σε... προσβάσιμη γλώσσα! :!:

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερες λεπτομέρειες γνωρίζεις???

Ή έστω κάποιο site με τιμές και πληροφορίες γενικότερα σε... προσβάσιμη γλώσσα! :!:

 

Για δες εδω με 175 Ευρω στη πορτα σου :D

Link to comment
Share on other sites

ακολουθησα τις οδηγιες σου..ολα ειναι ok τωρα..ευχαριστω πολυ φιλος!!

Τιποτα. Να'σαι καλα :)

 

επισης ειναι μεγάλη μ******** που δεν μπορει να διαβασει αρχεια μεγαλυτερα απο 160 kb.

:worry: :worry: Μηπως εννοεις 160ΜΒ??

Link to comment
Share on other sites

Το έχω δει στο πλαίσιο ωραίο δείχνει,τα κατά του έχει μόνο usb2 σύνδεση και υποστηρίζει μόνο mp3 και wma απο εκεί και πέρα είναι γούστο του καθενός. :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

Ετοιμαζομαι για ενα υπεραντλαντικο ταξιδι (συνολικα πτηση 14-16 ωρες) και θα ηθελα κατι για το αεροπλανο. ΟΧΙ, δεν θελω ουτε ηρεμιστικο ουτε χαπι! ;)

Θελω ενα mp3 Player που να κραταει ΠΟΛΥ η μπαταρια.

Πηγα στο Πλ@ισιο και μου ειπαν οτι στα ipod η μπαταρια δεν κραταει πανω απο 3-4 ωρες...!!! :lol: :lol:

Σε διαφορα site διαβαζω οτι τα ipod κρατανε μεχρι και 15 ωρες (για το photo λεω, ενω το mini λεει για 19 ωρες ! :w00t: (http://www.otenet.gr/tech_details.asp?id=85).

Πειτε μου ποιο θα πρεπει να αγορασω για να μη με εγκαταλυψει στα 30,000 ποδια... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη εμπειρια iriver 790.

Τσεκαρισμενο για πανω απο 20 ωρες συνεχους χρησης! ;)

 

Χμ... εχεις καποιο link?

τιμη ?

 

Κατι σε ipod υπαρχει ? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο Πλ@ισιο και μου ειπαν οτι στα ipod η μπαταρια δεν κραταει πανω απο 3-4 ωρες...!!! :lol: :lol:

Σε διαφορα site διαβαζω οτι τα ipod κρατανε μεχρι και 15 ωρες (για το photo λεω, ενω το mini λεει για 19 ωρες ! :w00t:

 

Αφού διαβάζεις σε διάφορα site όπως λες ότι κρατάει 15 ώρες η μπαταρία, τότε τι σε προβληματίζει? Το ότι στο Πλαίσιο σου είπαν για 3-4? :/

 

Ρίξε μια ματιά και στο Macrumors' forum

Link to comment
Share on other sites

Αφού διαβάζεις σε διάφορα site όπως λες ότι κρατάει 15 ώρες η μπαταρία, τότε τι σε προβληματίζει? Το ότι στο Πλαίσιο σου είπαν για 3-4? :/

 

Ρίξε μια ματιά και στο Macrumors' forum

 

Με προβληματιζει στο οτι το Πλαισιο θελει να πουλησει. Πως ειναι δυνατων να λες ετσι αμα θελεις να πουλησεις?

Εκτος εαν οντως κρατανε 3 ωρες?

 

Πες μου σε παρακαλω ποια ειναι η σωστη πληροφορια?

Υπαρχουν "νεα" mini ? Εχουν "νεα" μπαταρια ? Τα "παλαια" ειχαν οντως προβλημα μπαταριας (3 ωρες)?

 

Εαν παρω ενα "mini" θα ειμαι καλυμενος (απο θεμα μπαταριας και μονο) ή πρεπει να παω για το photo ?

Link to comment
Share on other sites

Χμ... εχεις καποιο link?

τιμη ?

 

Κατι σε ipod υπαρχει ? :cool:

Φίλε το iPod mini κρατάει σίγουρα 18 ώρες και το ipod photo που το έχω κιόλας μου βγάζει 16-17 ώρες,οι πωλητές στο πλαίσιο εκτός απο άσχετοι μέχρι αηδίας είναι και μεγάλοι λακαμάδες :mad: ,εδώ πήγα να ρωτήσω αν είχαν ipod photo και μου λέγαν όχι και τους ρωτάω και αυτό τί είναι?(μέσα στην βιτρίνα) ...απάντηση "ΑΑΑΑ έχουμε και ipod photo δεν το ήξερα" :blink: αυτός ήταν ο πωλητής στα mp3players :w00t:

Αν θές και σε ενδιαφέρει να πάρεις iPod τότε πάρε το μικρό τον 4gb εκτός και αν σε νοιάζουν τα future του ipod photo τότε τον 30gb είναι η λύση.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το iPod mini κρατάει σίγουρα 18 ώρες και το ipod photo που το έχω κιόλας μου βγάζει 16-17 ώρες,οι πωλητές στο πλαίσιο εκτός απο άσχετοι μέχρι αηδίας είναι και μεγάλοι λακαμάδες :mad: ,εδώ πήγα να ρωτήσω αν είχαν ipod photo και μου λέγαν όχι και τους ρωτάω και αυτό τί είναι?(μέσα στην βιτρίνα) ...απάντηση "ΑΑΑΑ έχουμε και ipod photo δεν το ήξερα" :blink: αυτός ήταν ο πωλητής στα mp3players :w00t:

Αν θές και σε ενδιαφέρει να πάρεις iPod τότε πάρε το μικρό τον 4gb εκτός και αν σε νοιάζουν τα future του ipod photo τότε τον 30gb είναι η λύση.

 

Ευχαριστω φιλε ahill2

Θα το σκευτω και θα αποφασισω. Μαλλον για mini με βλεπω ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με προβληματιζει στο οτι το Πλαισιο θελει να πουλησει. Πως ειναι δυνατων να λες ετσι αμα θελεις να πουλησεις?

Εκτος εαν οντως κρατανε 3 ωρες?

 

Όπως είπε και ο ahill2 δεν είναι απαραίτητο ότι γνωρίζουνε και τι πουλάνε.

Όντως η πρώτη γενιά ipod είχαν χαμηλής απόδοσης μπαταρία αλλα πλέον οι 15 ώρες είναι γεγονός απ'ότι φαίνεται.

 

πιστεύω ότι ο ahill2 σε κάλυψε ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το iPod mini κρατάει σίγουρα 18 ώρες και το ipod photo που το έχω κιόλας μου βγάζει 16-17 ώρες,οι πωλητές στο πλαίσιο εκτός απο άσχετοι μέχρι αηδίας είναι και μεγάλοι λακαμάδες :mad: ,εδώ πήγα να ρωτήσω αν είχαν ipod photo και μου λέγαν όχι και τους ρωτάω και αυτό τί είναι?(μέσα στην βιτρίνα) ...απάντηση "ΑΑΑΑ έχουμε και ipod photo δεν το ήξερα" :blink: αυτός ήταν ο πωλητής στα mp3players :w00t:

Αν θές και σε ενδιαφέρει να πάρεις iPod τότε πάρε το μικρό τον 4gb εκτός και αν σε νοιάζουν τα future του ipod photo τότε τον 30gb είναι η λύση.

 

Οι ουσιαστικες διαφορες του photo με το Mini (εκτος της χωριτικοτητας και του colour display) ποιες ειναι ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Οι ουσιαστικες διαφορες του photo με το Mini (εκτος της χωριτικοτητας και του colour display) ποιες ειναι ? :wacko:

Οπως το λέει και η λέξη μπορείς να αποθηκεύεις φωτό σε αυτό να τις βλέπεις κτλ.αυτό γίνεται τώρα και με ένα έξτρα gadget που έβγαλε η apple κατευθείαν απο την φωτογραφική σου χωρίς να μπαίνει ως ενδιάμεσως το PC.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι μολις πηρα το ζεν μικρο των 5 γιγα. Καλο φαινεται...
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Με προβληματιζει στο οτι το Πλαισιο θελει να πουλησει. Πως ειναι δυνατων να λες ετσι αμα θελεις να πουλησεις?

Εκτος εαν οντως κρατανε 3 ωρες?

 

Πες μου σε παρακαλω ποια ειναι η σωστη πληροφορια?

Υπαρχουν "νεα" mini ? Εχουν "νεα" μπαταρια ? Τα "παλαια" ειχαν οντως προβλημα μπαταριας (3 ωρες)?

 

Εαν παρω ενα "mini" θα ειμαι καλυμενος (απο θεμα μπαταριας και μονο) ή πρεπει να παω για το photo ?

 

 

φίλε geovass δε σε πρόλαβα,

 

η πρώτη γενιά των ipod mini είχε αυτονομία γύρω στις 6 ώρες.

Η δεύτερη έχει 18.

Κοιτάξτε τι δίνει ως αυτονομία στα specs πάνω στο κουτί πριν το αγοράσετε.

 

Δεν γράφει πουθενά 1st ή 2nd generation ή κάτι τέτοιο.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...