Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Παιχνιδιών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 0,99€ το Lara Croft GO για 5 ακόμα ημέρες (με βάση το Store των 10). :D

 

Μπορεί κάποιος να αναφέρει αν ισχύει και στα 8.1? -> Discount applies to Windows 10 devices only.

 

Αξιζει να το αγορασω ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αξιζει να το αγορασω ?

 

Δυστυχώς, δεν το χω δοκιμάσει ακόμα λόγω της MSFT! :down:

Αν μπεις στο αντίστοιχο topic των Android, υπάρχουν πολλές αναφορές ότι είναι πολύ καλό και μεγάλο παιχνίδι δράσης.

 

PS: υπάρχει κανείς που να μπορεί να αγοράσει με VF; Πατάω αγορά, εμφανίζεται στιγμιαία μια λευκή σελίδα με το λογότυπο της VF αλλά πριν προλάβω να πατήσω αγορά κάτω δεξιά, εξαφανίζεται και με πετάει πάλι στο Store.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Εγκατέστησα τα 10 στο lumia 535 και όλα καλά . Δεν βρίσκω το subway surfers στο store . Υπάρχει μήπως με άλλη ονομασία η δεν υπάρχει καθόλου ?

Θα εμφανιστεί στο store ?

( Δεν αντέχεται η γκρίνια της κόρης μου )

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Εγκατέστησα τα 10 στο lumia 535 και όλα καλά . Δεν βρίσκω το subway surfers στο store . Υπάρχει μήπως με άλλη ονομασία η δεν υπάρχει καθόλου ?

Θα εμφανιστεί στο store ?

( Δεν αντέχεται η γκρίνια της κόρης μου )

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση

 

Bug to blame for Subway Surfers' absence from Windows 10 Mobile, fix in the works

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κατεβάσει κανείς το Lara Croft GO σε L640;

Έπαιξα κανονικά λίγες πίστες στα Windows 10 και από τότε δεν ξαναμπήκε στο παιχνίδι. Γύρισα σε 8.1, το άρχισα από την αρχή - χωρίς cloud restore - και τώρα πάλι ξανακόλλησε και δεν μπαίνει.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για μερικές ώρες δίνουν δωρεάν το badland

 

http://mspoweruser.com/badland-free-limited-time-thanks-myappfree/

 

δεν είμαι φαν των παιχνιδιών αλλά δείχνει ωραίο (μια νυχτερίδα ή κάτι τέτοιο που τρώει στούκες πάνω κάτω :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Το είχα βάλει στο μάτι. Ευτυχώς δεν είναι μόνο για W10M

 

Το κατέβασα και εγώ στα 8,1. Μια χαρά το παιχνίδι!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
δωρεάν για σήμερα το Evo Explores (win10,wp10,wp8.1)

 

 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/games/evo-explores/9nblggh6ch07

 

Πολύ ωραίο... Παίζει με το μυαλό σου...... ;) Να ρωτήσω τώρα που το κατέβασα θα το έχω για πάντα δωρεάν όσο χρησιμοποιώ το ίδιο account ; Αν αύριο πχ θέλω να το βάλω και στο pc πρέπει να πληρώσω γιατί είδα ότι είναι universal... ;;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο... Παίζει με το μυαλό σου...... ;) Να ρωτήσω τώρα που το κατέβασα θα το έχω για πάντα δωρεάν όσο χρησιμοποιώ το ίδιο account ; Αν αύριο πχ θέλω να το βάλω και στο pc πρέπει να πληρώσω γιατί είδα ότι είναι universal... ;;

 

Όχι δεν το ξαναπληρώνεις εφόσον χρησιμοποιείς τον ίδιο λογαριασμό. Θα σου λέει ότι το έχεις στην κατοχή σου και μπορείς να το εγκαταστήσεις.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Κάποιο καλό σκάκι ξέρετε;

Ευχαριστώ

 

Εγώ χρησιμοποιώ το chess by post. Υπάρχει σε όλες τις πλατφόρμες και μπορείς να συνεχίσεις το παιχνίδι από οπουδήποτε (windows phone,pc,android,iphone).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά να ρωτήσω στο

Hungry shark evolution

Η κίτρινή μπάρα κάτω τι δείχνει;

 

Edit: Όπως κατάλαβα όταν γεμίσει δίνει gold rash

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Defense zone

Δωρεάν για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Guardians of the Skies

Εξομοιωτής πτήσης

Ενδιαφέρον

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εδώ κολλήσει με το hungry shark evolution

Πιο αναλόγιο παιχνίδι συνίσταται;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

FoxOne

Αξιόλογο

Δωρεάν για σήμερα...

 

http://www.nokiapoweruser.com/foxone-goes-free-as-myappfree-app-of-the-day/

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Kατεβάστε το Traffic Rider. Δε περιγράφω άλλο.

ουτε εγω!! :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...