Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά πήρα απόφαση να δοκιμάσω μιας και η συσκευή που θέλω δεν είναι και πολύ ακριβή 650 λουμια :D και να το παλέψω όσο ποιο πολύ μπορώ

 

Μια χαρά συσκευή διάλεξες, και μια χαρά στιγμή τώρα που θα έρθει και το anniversary update ;) ό,τι θες εδώ είμαστε

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενημέρωση για το Facebook Beta χωρίς να βλέπω καμία αλλαγή με την πρώτη μάτια.

Με τη δεύτερη; :p

Δεν είναι beta πλέον! Θα τη κάνω κι εγώ.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με τη δεύτερη; :p

Δεν είναι beta πλέον! Θα τη κάνω κι εγώ.

 

τι λες δεν είναι beta; σε μένα ακόμα έτσι το γράφει Facebook(Beta) όπως το βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Όσο αργεί να ανοίξει και ψιλό κολλάει στο scrolling ακόμα beta θα είναι αν και έχει φτάσει σε πάρα πολύ καλό σημείο. Αυτό που θέλει περισσότερο δουλεία για μένα είναι το messenger.
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Όντως ίδιο έμεινε παλι.

Την έκδοση που την γράφει; Δεν τη βρίσκω!...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όντως ίδιο έμεινε παλι.

Την έκδοση που την γράφει; Δεν τη βρίσκω!...

Store>>> λήψεις και ενημερώσεις

Εκεί θα δεις να λέει "πρόσφατη δραστηριότητα" και κάτω από κάθε εφαρμογή που ενημερώθηκε πρόσφατα την έκδοση της.

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Παιδια είδα οτι καποιοι κάνουν βιντεοκληση μέσω παρόχου. Εγω με wind και το 950 δε βλέπω επιλογή βιντεοκλησης μέσω τηλεφώνου πουθενά. Ειναι θέμα παροχου, λειτουργικού ή συσκευής;
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παιδια είδα οτι καποιοι κάνουν βιντεοκληση μέσω παρόχου. Εγω με wind και το 950 δε βλέπω επιλογή βιντεοκλησης μέσω τηλεφώνου πουθενά. Ειναι θέμα παροχου, λειτουργικού ή συσκευής;

Μήπως έβαλαν σαν προεπιλογή την εφαρμογή βίντεο skype;

Store>>> λήψεις και ενημερώσεις

Εκεί θα δεις να λέει "πρόσφατη δραστηριότητα" και κάτω από κάθε εφαρμογή που ενημερώθηκε πρόσφατα την έκδοση της.

Αν πάω λήψεις και ενημερώσεις μου βγάζει μονο σε μπλε μπάρα έλεγχος για ενημερώσεις. Τίποτα άλλο!

Πρόσφατη δραστηριότητα που την βλέπεις; :worry:

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο update 55MB στο Facebook beta χωρίς να παρατηρήσω κάτι. Απορώ τι φτιάχνουν με τόσα update και η εφαρμογή ακόμα να αποκτήσει το smoothness που της αρμόζει.

 

Ποια είναι η rs;;;

Αν δεν έχεις την redstone κοινός και ως anniversary update τότε συγχώρεσε με, όπως είπε και ο φίλος είναι χαρακτηριστικό που έβαλαν τώρα. Μην σε μπερδεύω. Όπως και να 'χει βγήκε κι επίσημα το update οπότε θα το διαπιστώσεις και μόνος σου :)

 

Παλικάρια ποια εφαρμογή FM Radio, παίζει και από το ηχείο εκτός από τα ακουστικά?

Εγώ το ράδιο που έχω κατεβάσει ενός Έλληνα λέει ότι δεν τον αφήνει η Microsoft να βάλει σαν επιλογή το μεγάφωνο άρα πολύ πιθανόν σε καμία εφαρμογή να μην επιτρέπει. Πάντως τελείως χαζή κίνηση να το βγάλουν! Δεν μπορώ να καταλάβω αν μπορεί κάποιος να μας δώσει τα φώτα του.

Edited by ikaros21
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο update 55MB στο Facebook beta χωρίς να παρατηρήσω κάτι. Απορώ τι φτιάχνουν με τόσα update και η συσκευή ακόμα να αποκτήσει το smoothness που της αρμόζει.

 

μάλλον ξέχασαν κάτι το πρωί και το θυμηθηκαν τωρα. η πρωινή αναβάθμιση ήταν 80mb:D

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε αναβάθμιση στη release preview 14393.82 εμένα κατέβηκε τώρα και θα την κάνω εγκατάσταση. Δεν ξέρω αν το γράφω στο κατάλληλο thread. Συγχωρέστε με κιόλας αν το γράφω λανθασμένα εδώ :)

μάλλον ξέχασαν κάτι το πρωί και το θυμηθηκαν τωρα. η πρωινή αναβάθμιση ήταν 80mb:D

 

Γι αυτό ακριβώς γι αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ!

Edited by ikaros21
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγώ το ράδιο που έχω κατεβάσει ενός Έλληνα λέει ότι δεν τον αφήνει η Microsoft να βάλει σαν επιλογή το μεγάφωνο άρα πολύ πιθανόν σε καμία εφαρμογή να μην επιτρέπει. Πάντως τελείως χαζή κίνηση να το βγάλουν! Δεν μπορώ να καταλάβω αν μπορεί κάποιος να μας δώσει τα φώτα του.

Δεν πάνε καλά μου φαίνεται.

Αν είναι δυνατόν.

Link to comment
Share on other sites

 

2. Γιατί η Microsoft δε θέλει να κάνει σοβαρά τη δουλειά της.

 

Δηλαδή στα αλλα δυο λειτουργικά που υπάρχουν πολλαπλάσιες εφαρμογές σημαίνει ότι apple και google δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους και γι αυτό καλύπτεται αυτη η ανικανότητα με εφαρμογές τρίτων?

mr φοβάμαι πως χάνεις το μέτρο....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έπειτα από ολονύχτια περίπου ταλαιπωρία, κατέβηκε και στο Lumia 640XL LTE που έχω ή Redstone, ή αλλιώς το anniversary update. Και λέω ταλαιπωρία γιατί λόγω των φτωχών 8GB που έχει η συσκευή, ήμουν (μεταξύ ύπνου και ξύπνημα) σε συνεχή διαδικασία, ράβε-ξήλωνε εφαρμογών για να μπορέσει να εγκατασταθεί η αναβάθμιση. Εννοείται ότι είχα μεταφέρει όσες εφαρμογές μεταφέρονται στην κάρτα μνήμης. Πήγα σήμερα στη βιβλιοθήκη των εφαρμογών μου και βλέπω δυο beta Facebook εφαρμογές. Η μία είναι αυτή που εχω κατεβάσει, ή γνωστή Facebook (beta) και η άλλη η «Beta Face Book», την έγραψα ακριβώς όπως φαίνεταικαι η οποία όταν πατάω μου λέει ότι το στοιχείο αυτό δεν υπάρχει εδώ. Το έχει δει και και κάποιος άλλος αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία εφαρμογή μετατροπής φωτογραφιών σε διαφορα στυλ, αλά prisma βγήκε η Vinci . https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4tjv0

 

Καταπληκτική εφαρμογή!!!:)

:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ερώτηση: έχει βρει κάποιος τρόπο ώστε να μην είναι loggαρισμένο το hotmail account του στον microsoft edge?
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Facebook beta και σήμερα, χωρίς να εχω πάρει την Anniversary ακόμα!

Ούτε και τωρα είδα διαφορά!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έπειτα από ολονύχτια περίπου ταλαιπωρία, κατέβηκε και στο Lumia 640XL LTE που έχω ή Redstone, ή αλλιώς το anniversary update. Και λέω ταλαιπωρία γιατί λόγω των φτωχών 8GB που έχει η συσκευή, ήμουν (μεταξύ ύπνου και ξύπνημα) σε συνεχή διαδικασία, ράβε-ξήλωνε εφαρμογών για να μπορέσει να εγκατασταθεί η αναβάθμιση. Εννοείται ότι είχα μεταφέρει όσες εφαρμογές μεταφέρονται στην κάρτα μνήμης. Πήγα σήμερα στη βιβλιοθήκη των εφαρμογών μου και βλέπω δυο beta Facebook εφαρμογές. Η μία είναι αυτή που εχω κατεβάσει, ή γνωστή Facebook (beta) και η άλλη η «Beta Face Book», την έγραψα ακριβώς όπως φαίνεταικαι η οποία όταν πατάω μου λέει ότι το στοιχείο αυτό δεν υπάρχει εδώ. Το έχει δει και και κάποιος άλλος αυτό;

 

Προσωπικά πρώτη φορά το βλέπω αυτό αλλά όπως και να 'χει αν με ένα κλικ γίνεται κατάργηση εγκατάστασης κάντο για να είσαι ήσυχος

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το anniversary update και το έκανα. Ακόμα δεν έχω δει τι βελτιώσεις ή προσθήκες έχει. Μόλις δω ενημερώνω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...