Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλιστα!Αντε και να κάνω υπομονη! Και ξηλωμα και ραψιμο ξανα,και σοφτ ρισετ μέχρι και το τηλεφωνο εστησα απο την αρχη.Υπομονη κάνω οπως καταλαβαινεις.

Αλλη ενναλακτικη του IG ξέρουμε να δοκιμάσω?

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα!Αντε και να κάνω υπομονη! Και ξηλωμα και ραψιμο ξανα,και σοφτ ρισετ μέχρι και το τηλεφωνο εστησα απο την αρχη.Υπομονη κάνω οπως καταλαβαινεις.

Αλλη ενναλακτικη του IG ξέρουμε να δοκιμάσω?

 

όχι δυστυχώς δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα!Αντε και να κάνω υπομονη! Και ξηλωμα και ραψιμο ξανα,και σοφτ ρισετ μέχρι και το τηλεφωνο εστησα απο την αρχη.Υπομονη κάνω οπως καταλαβαινεις.

Αλλη ενναλακτικη του IG ξέρουμε να δοκιμάσω?

 

Δοκίμασε το 6tag.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το 6tag.

 

Αυτο έβαλα,και ναι μπορεσα και ανεβασα φωτογραφια! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Ευχαριστώ πολυ!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου τηλέφωνο 640xl το instagram είναι από τις καλύτερες εφαρμογές και τρέχει σφαίρα. Εχθές ανέβασα και φωτογραφία και πολύ γρήγορα μάλιστα. Δεν μου έχει κολλήσει ή κρασάρει ποτέ . Εν αντιθέσει με τις περισσότερες που είναι χάλια.
Link to comment
Share on other sites

Για 500px το My 500px uviversal. Για εφαρμογη που μπορεις να ψαχνεις φωτος απο πολλες διαφορετικες πηγες η das Image.

Ευχαριστώ πολύ,μια χαρά είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου τηλέφωνο 640xl το instagram είναι από τις καλύτερες εφαρμογές και τρέχει σφαίρα. Εχθές ανέβασα και φωτογραφία και πολύ γρήγορα μάλιστα. Δεν μου έχει κολλήσει ή κρασάρει ποτέ . Εν αντιθέσει με τις περισσότερες που είναι χάλια.

 

 

 

Πριν από 3 μήνες αν δεν κάνω λάθος, προσπαθούσες να ανεβάσεις βίντεο από τη συλλογή αλλά κρασερνε . Δεν ξέρω αν το είχαν διορθώσει. Επεισης όταν κανεις επεξεργασία και επειλεγεις το lux, μετά από 4-5 δευτερόλεπτα πάει πχ στο 50.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Γειά σάς παιδες.

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί η δεν είναι στο σωστό σημείο η ερώτηση αλλά υπάρχει κάποια εφαρμογή να δουλεύει με το google drive ;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί αλλά από χθες δεν μου δουλεύει το πλακάκι για το ημερολόγιο. έκανα soft reset αλλά τίποτα δεν δείχνει πλέον την ημερομηνία.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί αλλά από χθες δεν μου δουλεύει το πλακάκι για το ημερολόγιο. έκανα soft reset αλλά τίποτα δεν δείχνει πλέον την ημερομηνία.

Kάτι πρέπει να έγινε με το νέο update. Συμβαίνει και σε εμένα.

Redmi A3 & mi band 8 Active 🥸

Link to comment
Share on other sites

Γειά σάς παιδες.

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί η δεν είναι στο σωστό σημείο η ερώτηση αλλά υπάρχει κάποια εφαρμογή να δουλεύει με το google drive ;

Ευχαριστώ.

 

Εγώ εχω το Woopiti στο οποιο μπορείς να βάλεις πολλές υπηρεσίες και έχει και κωδικό ασφαλειας στην αρχή. Καλο είναι επίσης και το total commander το οποιο εχει και επιλογές για lan και ftp δίκτυο αν θες για το σπίτι, αλλα είναι αρκετά άσχημο αισθητικά και δεν έχει κωδικό κλειδωματος.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,ερώτηση υπάρχει καμία ΑΝΤ+ εφαρμογη για την Windows πλατφόρμα;
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω γιατί αλλά από χθες δεν μου δουλεύει το πλακάκι για το ημερολόγιο. έκανα soft reset αλλά τίποτα δεν δείχνει πλέον την ημερομηνία.

Σε εμένα δουλεύει κανονικά πάντως. ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει κανονικά πάντως. ;)

 

θα έχει φάει σκάλωμα σε μένα αν και βλέπω ότι δεν είμαι ο μόνος που το έπαθα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,ερώτηση υπάρχει καμία ΑΝΤ+ εφαρμογη για την Windows πλατφόρμα;

 

 

 

Τι κάνει αυτη;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει αυτη;

Ειναι κατι παρεμφερες με το Bluetooth,συνδεει συσκευές τυπου heart Rate Monitors, Cadence monitors ακομα και συσκευές GPS

https://www.thisisant.com/consumer/ant-101/what-is-ant

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα μόνο η εφαρμογή MSN Καιρός τρώει κολλήματα! Μια λειτουργεί κανονικά μια βγάζει σφάλμα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κατι παρεμφερες με το Bluetooth,συνδεει συσκευές τυπου heart Rate Monitors, Cadence monitors ακομα και συσκευές GPS

 

 

https://www.thisisant.com/consumer/ant-101/what-is-ant

 

 

 

Δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα τι κάνει αλλα οι μικροεφαρμογες (όνομα εφαρμογής) που ήδη υπάρχει προεγκατεστιμενη δεν κάνει την δουλεια που θες;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

ΔΕν εχω πάρει ακομα την συσκευη στα χερια μου,απλα ψαχνω για πληροφοριες.θα την τεσταρω το Σαββάτο.
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για fb. Το βλέπω γρηγορότερο.

Aπελπισία σήμερα, προσπαθώ από τις 6 το πρωί να ανοίξω το messenger fb και τίποτε.

Redmi A3 & mi band 8 Active 🥸

Link to comment
Share on other sites

Aπελπισία σήμερα, προσπαθώ από τις 6 το πρωί να ανοίξω το messenger fb και τίποτε.

 

Μια απο τα ιδια στο Facebook beta δεν ανοιγει........

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια στο Facebook beta δεν ανοιγει........

 

Sent from mTalk

Για κάτι τέτοιους λόγους γλυκοκοιτάω πλέον σοβαρά άλλες συσκευές.

Redmi A3 & mi band 8 Active 🥸

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...