Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω.

 

Βασικά και για πεζοπορία.

 

Με ενδιαφέρει να κόβει τις αποστάσεις όταν η ταχύτητα περάσει πχ τα 10 km/h που σημαίνει οτι είμαι στο αμάξι.

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με 10αρια αγοραζω κανονικά με χρέωση του Vodafone λογαριασμού που εχω

 

μπορεις να μας πης πως γιατι οσο προσπαθησα δεν βρηκα πως

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μας ενημερώνει για τις εφαρμογες που βγαίνουν σε προσφορά ;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μας ενημερώνει για τις εφαρμογες που βγαίνουν σε προσφορά ;

 

MyApp Free ψάξε στο store και κατέβασε το, αν ψάξεις έχει κι άλλες.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το MyApp Free ειναι κυριως για την Free εφαρμογη της ημερας.

Το AppRaisin μπορεις να δεις γενικα για τα παντα και για τις προσφορες.Υπαρχουν και τα καταλληλα φυλτρα για να μπορεις να βλεπεις μονο τις προσφορες αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Το MyApp Free ειναι κυριως για την Free εφαρμογη της ημερας.

Το AppRaisin μπορεις να δεις γενικα για τα παντα και για τις προσφορες.Υπαρχουν και τα καταλληλα φυλτρα για να μπορεις να βλεπεις μονο τις προσφορες αν θες.

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα τα δοκιμάσω! :)

Βασικά αυτό που θα ήθελα να κάνει η εφαρμογή (δεν ξέρω εάν γίνεται) είναι να σημειώνω μία εφαρμογή που θέλω και έχει ας πούμε Α κόστος και όταν πέσει η τιμή της ή όταν γίνει free να μου στέλνει push ώστε να μπορώ να την κατεβάσω με την πεσμένη τιμή της.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε update για την κάμερα σήμερα κι όταν την ανοίγω και βάζω να κάνει εγγραφή βίντεο μου βγάζει σφάλμα 0xA00F4258, ξέρει κανείς τι είναι αυτό; Έχω την τελευταία έκδοση που κάνει παύση στο βίντεο.

 

Δεν δοκιμάζεις να την απεγκαταστήσεις και να την ξαναπεράσεις μήπως και στρώσει; Αν και η συσκευή μου έχει την technical preview έκδοση του λειτουργικού δεν μου έχει τύχει αυτό που αναφέρεις!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μας πης πως γιατι οσο προσπαθησα δεν βρηκα πως

 

Επιλέγω πληρωμή και βγαίνει το παρακάτω

 

http://i.imgur.com/7Vj4ou6.jpg

 

Μετά επιλεγω αλλαγή και εμφανιζει το επομενο

 

http://i.imgur.com/dBiRGM2.jpg

Edited by nassosp
Link to comment
Share on other sites

Σωστός είσαι, μόλις το έκανα κι εγώ και είναι πρώτη η επιλογή να χρεωθεί απευθείας μέσω Vodafone και μετά έχει την επιλογή της κάρτας που έχω δώσει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγω πληρωμή και βγαίνει το παρακάτω

 

http://i.imgur.com/7Vj4ou6.jpg

 

Μετά επιλεγω αλλαγή και εμφανιζει το επομενο

 

http://i.imgur.com/dBiRGM2.jpg

 

Βγαίνει μόνο πιστωτική κάρτα η PayPal χωρίς αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Βγαίνει μόνο πιστωτική κάρτα η PayPal χωρίς αλλαγή.

 

Έχεις Vodafone και δεν σου βγάζει επιλογή για πληρωμή από εκεί; Πολύ περίεργο γιατί μόλις το έκανα και μου την βγάζει σαν πρώτη επιλογή αγοράς, άσχετα αν έχω δώσει και πιστωτική κάρτα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχεις Vodafone και δεν σου βγάζει επιλογή για πληρωμή από εκεί; Πολύ περίεργο γιατί μόλις το έκανα και μου την βγάζει σαν πρώτη επιλογή αγοράς, άσχετα αν έχω δώσει και πιστωτική κάρτα.

 

Έτσι ακριβώς έχω Vodafone αλλά δεν βγάζει,μήπως υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση στο τηλέφωνο η στο store?

Link to comment
Share on other sites

Ένα ελαφρύ πρόγραμμα που να τρέχει στο υπόβαθρο για ποδηλασία;

Τι προτείνεται;

 

...τα έχω δοκιμάσει όλα...

...τα καλύτερα είναι : striver, run the map, cycle tracks gps...

 

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/striver/9nblggh18520

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/run-the-map/9wzdncrfhznm

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/cycle-tracks-gps/9wzdncrfhzjj

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκιμάζεις να την απεγκαταστήσεις και να την ξαναπεράσεις μήπως και στρώσει; Αν και η συσκευή μου έχει την technical preview έκδοση του λειτουργικού δεν μου έχει τύχει αυτό που αναφέρεις!

 

Δεν γίνεται απεγκατάσταση δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς έχω Vodafone αλλά δεν βγάζει,μήπως υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση στο τηλέφωνο η στο store?

 

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, πάντως εγώ έχω συμβόλαιο με την Vodafone.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς έχω Vodafone αλλά δεν βγάζει,μήπως υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση στο τηλέφωνο η στο store?

 

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, πάντως εγώ έχω συμβόλαιο με την Vodafone.

 

Εγώ έχω καρτοκινητό Ολυμπιακός, σαν τρόπος πληρωμής είναι προεπιλεγμένη η Vodafone (στους άλλους τρόπους πληρωμής εμφανίζεται η πιστωτική κάρτα μου) αλλά όταν πατάω ΑΓΟΡΑ, λέει ότι δεν ήταν δυνατή η σύνδεση για την λήψη εξουσιοδότησης...

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πρέπει να μπεις με 3G στην αρχή για να πιστοποιήσει την κάρτα
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πρέπει να μπεις με 3G στην αρχή για να πιστοποιήσει την κάρτα

 

Σωστός, ευχαριστώ!

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση ποιο προγραμμα να κατεβασω για να καθαριζω το κινητο μου για να μην κολαει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση ποιο προγραμμα να κατεβασω για να καθαριζω το κινητο μου για να μην κολαει?

 

Κατά την γνώμη μου (και των περισσότερων φαντάζομαι) όλα αυτά τα προγράμματα που έχει το store είναι άχρηστα. Τα windows mobile δεν χρειάζονται κάτι τέτοιο, αν νομίζεις ότι κολλάει το κινητό κάνε ένα soft reset και θα φτιάξει αν με μια επανεκκίνηση πάλι θα στρώσει. Εγώ έχω το battery saver συνέχεια ενεργό και έτσι δεν μένει καμία εφαρμογή στο background, μπορείς να κάνεις και εσύ το ίδιο. Καμία απο τις εφαρμογές δεν κάνουν δουλεία και ούτε χρειάζονται κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με Skype σε 535.

ΠΑιδιά μετά την αναβάθμιση σε 10 το skype δεν δούλευε και ούτε έκανε ενημερώσεις. Βασικά πήγαινε να κάνει ενημέρωση και έβγαζε σφάλμα 0x80070003.

Φαντάστηκα ότι το έβγαζε επιδή ήταν στην κάρτα sd.

Το έκανα απεγκατάσταση και πηγα να το κάνω ξανά εγκατάσταση στη μνημη του τηλεφώνου, αλλά ούτε τώρα γίνεται. Το ίδιο σφάλμα βγάζει.

ΚΑμιά ιδέα;

 

Εμένα κάποια φορά μου είχε βγάλει σφάλμα και έφταιγε το ότι ο λογαριασμός Microsoft (παρόλο που είχα κάνει σωστό log in στο κινητό) ήθελε επιβεβαίωση από pc. Κάτι σαν έξτρα ασφάλεια.

 

 

 

Μου έβγαζε λοιπόν κάποιο σφάλμα και δεν με άφηνε να ενημερώσω το Skype.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος ηχογραφησης κλησεων στα 10?

Στο 950 που εχω, οταν εισαι σε κληση υπαρχει πανω αριστερα επιλογη για ηχογραφηση κλησης, ειναι ενας κυκλος.

Αυτο χωρις να χρειαστει να βαλω καποια εφαρμογη. Ειναι του λειτουργικου

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...