Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος να βοηθησει τι πρεπει να κανω για να εχω λειτουργικο FM app;

απο το restore data 930 μου ήρθε το PIN του FM αλλά λέει οτι has not been configured to run on this device στην 950.

www.2ospbyron.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια.

Θελω να ρωτησω για την υπαρξη και την ποιοτητα καποιων εφαρμογων που χρησιμοποιω καθημερινα

στα windows 10 για να ξερω τι θα αντιμετωπισω σε περιπτβση που κανω την αναβαθμιση στο 640ds που εχω.

Messenger,Telegram,Whatsapp,twitter,eradio,tubecast

in.gr,euronews,sofascore,tapatalk,oasth,maps(δηλαδη να το χρησιμποποιω οπως το here drive).

Ξερω οτι ειναι πολλα.Οποιαδηποτε απαντηση θα ειναι χρησιμη.Ευχαριστω εκ των προτερων.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή να μετράει βήματα στο παρασκήνιο ημερησίως όπως έκανε η εφαρμογή Health στα 8.1 χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσω κάτι ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα.

 

Έχω Cosmote δεν ξέρω αν μπορώ να πληρώσω για μια εφαρμογή με αυτό;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα.

 

Έχω Cosmote δεν ξέρω αν μπορώ να πληρώσω για μια εφαρμογή με αυτό;

 

Αν το δέχεται μπορείς,αλλά νομίζω δεν έχει επιλογή για cosmote

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή να μετράει βήματα στο παρασκήνιο ημερησίως όπως έκανε η εφαρμογή Health στα 8.1 χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσω κάτι ?

 

Fitbit φίλε μου, πάρα πολύ καλό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή να μετράει βήματα στο παρασκήνιο ημερησίως όπως έκανε η εφαρμογή Health στα 8.1 χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσω κάτι ?

 

 

 

Και το Health ειναι καλο αλλα κι εγώ Fitbit χρησιμοποιώ..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

μολις συνειδητοποιησα παιδια οτι το φιλτρο κλησεων (εχω βαλει να κοβονται οι κλησεις με αποκρυψη), δεν δουλευει. το χει αλλος αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

μολις συνειδητοποιησα παιδια οτι το φιλτρο κλησεων (εχω βαλει να κοβονται οι κλησεις με αποκρυψη), δεν δουλευει. το χει αλλος αυτο το προβλημα?

Τώρα το δοκίμασα και λειτουργεί σε 950xl

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως στο 550 μου δεν δουλεύει καθόλου, μόλις πάω να πατήσω το "αποκλεισμός και φίλτρο" κάνει να ανοίξει και με γυρνάει ξανά πίσω. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως στο 550 μου δεν δουλεύει καθόλου, μόλις πάω να πατήσω το "αποκλεισμός και φίλτρο" κάνει να ανοίξει και με γυρνάει ξανά πίσω. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό;

 

Αυτό γίνεται γιατί ακόμα τα 10 είναι σε στάδιο ΒΕΤΑ και ας μην θέλουν να το παραδεχτούν μερικοί. Το λειτουργικό είναι ημιτελές και θέλει ακόμα δουλειά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται γιατί ακόμα τα 10 είναι σε στάδιο ΒΕΤΑ και ας μην θέλουν να το παραδεχτούν μερικοί. Το λειτουργικό είναι ημιτελές και θέλει ακόμα δουλειά.

ok αλλα στο 930 που το δοκίμασα μόλις τώρα με windows 10 πάνω από τα 8.1 και χωρίς hard reset πάλι δουλεύει

άρα δεν έχει καμια σχέση ότι ακόμα είναι beta

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ok αλλα στο 930 που το δοκίμασα μόλις τώρα με windows 10 πάνω από τα 8.1 και χωρίς hard reset πάλι δουλεύει

άρα δεν έχει καμια σχέση ότι ακόμα είναι beta

 

Μόνο σε εμένα δε δουλεύει; Τώρα μόλις κοίταξα και ούτε στο 532 δουλεύει, κάνει ακριβώς το ίδιο... Πάει να ανοίξει και κλείνει και γυρνάει ξανά στην αρχή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις συνειδητοποίησα πως στο 550 μου δεν δουλεύει καθόλου, μόλις πάω να πατήσω το "αποκλεισμός και φίλτρο" κάνει να ανοίξει και με γυρνάει ξανά πίσω. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό;

εμενα ανοιγει, το ρυθμιζω κανονικα, το βαζω να τρεχει και στο παρασκηνιο (μηπως εφταιγε αυτο), αλλα τιποτα. με παιρνω απο αλλο τηλ με αποκρυψη και χτυπα κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούμαι άλλο, δεν καίω τον εγκέφαλο μου άλλο με αυτό το θέμα. Έχω βάλει το True Caller και κάνω μια χαρά την δουλειά μου.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση υπάρχει στο640ds ,γιατί δεν μπορώ να την βρω.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση υπάρχει στο640ds ,γιατί δεν μπορώ να την βρω.

Υπάρχει θα πας στο ιστορικό κλήσεων και μετά 3 τελίτσες κάτω δεξιά και μετά αποκλεισμένες κλήσης

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θα πας στο ιστορικό κλήσεων και μετά 3 τελίτσες κάτω δεξιά και μετά αποκλεισμένες κλήσης

 

Την βρήκα,ευχαριστώ πολύ,θα δω αν δουλεύει

Υ.Γ.Παιδιά δεν δουλεύει και σε μένα.

Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Λοιπόν σε εμένα βρήκα τι συμβαίνει, αν έχεις περασμένο μέσα το true caller δεν δουλεύει το μαμά φίλτρο του λειτουργικού. Η το ένα θα δουλεύει ή το άλλο, όχι και τα δυο μαζί......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν οι ίδιοι που έκαναν τα χειρότερα πάνω στην εφαρμογή τους, θα κατηγορούσα το λειτουργικό και μόνο. Τώρα, με το ιστορικό των δημιουργών της εφαρμογής, ρίχνω το φταίξιμο και στους δύο από μισό.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Λοιπόν σε εμένα βρήκα τι συμβαίνει, αν έχεις περασμένο μέσα το true caller δεν δουλεύει το μαμά φίλτρο του λειτουργικού. Η το ένα θα δουλεύει ή το άλλο, όχι και τα δυο μαζί......

Έχω και τα 2 μέσα και μου δουλεύει μήπως έχεις προεπιλεγμένο το truecaller προεπιλεγμένο από τις ρύθμισις αν ναι άλλαξε το και βάλε φίλτρο κλήσεων

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...