Jump to content

Φρέσκο χιόνι!


jog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χιονι υπαρχει και στο youtube.Σε πολλα video υπαρχει απο κατω ενα κουμπι με χιονονοφαδα που οταν το παταμε αρχιζει να χιονιζει στο παραθυρο με το video.Εκει δεν χιονιζει απλα.Στρωνει κιολας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 137
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1. Ανοίξτε το google.gr

2. Γράψτε --> Let it snow

3. Περιμένετε 3 δευτερόλεπτα.

4. ???

5. Enjoy :)

 

Σωστός, νομίζεις ότι θα βγει το χιόνι από την οθόνη σου :lol:

Μια χαρά είναι και έτσι, άλλωστε αυτές τις μέρες το χιόνι το απολαμβάνουμε και live!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Δεν βάζουμε χιόνι φέτος να πέφτει. Αρκεστείτε στο design του header - top μας. :) Υπάρχουν προβλήματα με το tablet mode και την απεικόνιση snowflakes σε mobile view :) .

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω ούτε φέτος να χιονίζει στο myphone :(

 

καλύτερα! δεν το προτιμώ προσωπικά! είναι ενοχλητικό κάθε φορά που μπαίνεις να βλέπεις κάτι κινούμενο!

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα! δεν το προτιμώ προσωπικά! είναι ενοχλητικό κάθε φορά που μπαίνεις να βλέπεις κάτι κινούμενο!

 

χαχα ε εντάξει για λίγες μέρες έχει πλάκα. Και νομίζω πως δε το βάζουν παντού, αλλά μόνο στην κεντρική σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια για λιγες μερες θα ηταν ωραιο αλλα αφου δεν γινεται....
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον το 2004 να υπυρχε χιονι που πεφτει στις κετρικες σελιδες και φετος που η τεχνολογια ειναι ετη φωτος μπροστα απ'οτι το 2004 να μην μπορουν να το βαλουν?Μου φαινεται καπως παραλογο αυτο.Τουλαχιστον γιατι δεν βαζετε κανενα αγιοβασιλιατικο σκουφακι στα smilies οπως κανατε σε προηγουμενες χρονιες?Και θα ηταν ωραιο αφου δεν υπαρχει χιονι που πεφτει τουλαχιστον να στολιζοταν λιγο περισσοτερο το top της σελιδας(π.χ. να εμπαιναν δεντρακια,αστερακια,κανενας ταρανδος κ.τ.λ.)
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον το 2004 να υπυρχε χιονι που πεφτει στις κετρικες σελιδες και φετος που η τεχνολογια ειναι ετη φωτος μπροστα απ'οτι το 2004 να μην μπορουν να το βαλουν?Μου φαινεται καπως παραλογο αυτο.Τουλαχιστον γιατι δεν βαζετε κανενα αγιοβασιλιατικο σκουφακι στα smilies οπως κανατε σε προηγουμενες χρονιες?Και θα ηταν ωραιο αφου δεν υπαρχει χιονι που πεφτει τουλαχιστον να στολιζοταν λιγο περισσοτερο το top της σελιδας(π.χ. να εμπαιναν δεντρακια,αστερακια,κανενας ταρανδος κ.τ.λ.)

 

Δεν γίνεται. Του χρόνου. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν βαζετε τουλαχισοτν ενα μικρο χριστουγενιατικο καπελο πανω αριστερα απο το ονομα του καθε μελους; Ξερε το κοκκινο με την ασπρη φουντα στο τελος..

Ετσι να δωσετε μια νοτα γιορτης.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται. Του χρόνου. :)

 

Του χρονου ομως θελουμε στολισμο σουπερ special;)Μας τον χρωστατε και απο περσι και απο φετος:p

Link to comment
Share on other sites

Του χρονου ομως θελουμε στολισμο σουπερ special;)Μας τον χρωστατε και απο περσι και απο φετος:p

 

Ναι, έχετε δίκιο. :) Θα κάνουμε κάθε υπερβαση του χρόνου :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Ναι, έχετε δίκιο. :) Θα κάνουμε κάθε υπερβαση του χρόνου :)

 

To "του χρονου" ηρθε.Θα δουμε κανεναν πρωτοτυπο στολισμο φετος?Σε αλλα forums π.χ. satleo εχει ηδη αρχισει να χιονιζει.

Link to comment
Share on other sites

Oι νυφάδες σας κάνουν;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Οι νιφαδες παραπεμπουν σε χειμωνα, οχι γιορτες. Αν ηταν ετσι το μαρτιο να βαζουν λουλουδια.

 

Στην δεξια μεγαλη νιφαδα που υπαρχει, να την αντικαταστησετε με εναν ασπρο αη Βασιλη, η ενα ασπρο στολισμενο ελατο, η να αντικαταστησετε ολες τις νιφαδες στην σειρα, με ενα πανοραμικο ελκηθρο (με τον αη βασιλη και 6-8 ελαφακια, που τα 4 εξ αυτων θα βρισκονται πισω απο το διαφημιστικο link, και το 2 πρωτα θα βρισκονται πισω απο το λογοτυπο του myphone! Στα δεξια θα υπαρχει το ελκηθρο του αη βασιλη.). Kαι οτι σχεδιο και να βαλετε να ειναι ασπρο οπως οι νιφαδες του τωρα, για να ταιριαζουν με το χρωμματικο θεμα του site αποχρωσεις του μπλε και ασπρου.

 

http://api.ning.com/files/AJAaRYLppmjBPj-IMViz2ItMBN3lnPONehEr-ncYaM6Kcs4C5c4dcSEKTnARDci5M-Hd75LT*UUU988pdwBpppqF*XzucUIg/600.jpg?width=600&height=450

 

Ζοομαρετε αυτην την εικονα, περικοψτε την, επεξεργαστητε την, η ζωγραφιστε μια σαν αυτη περιπου και βαλτε την. :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας για το χιόνι!!Καλά Χριστούγεννα!!

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Κολλουσε που κολλουσε ο υπολογιστης μου, μολις τον αποτελιωσατε με την "βαριά" σας "πλεον" αρχικη σας σελιδα με τα "χιόνια". Εχω να μπω στο digital life. gr μηνες, μονο και μονο επειδη ξερω οτι με το που θα μπω, θα καθυστερει συνεχως να φορτωσει η σελιδα τους με τις διαφημισεις τους και τα κινουμενα γραφικα τους. Το ξερω οτι εχει προβλημα ο υπολογιστης μου αλλα δεν ειμαι διατεθημενος να τον αλλαξω στο προσεχες διαστημα.. Τα λεμε του χρονου! :bear:
Link to comment
Share on other sites

Κολλουσε που κολλουσε ο υπολογιστης μου, μολις τον αποτελιωσατε με την "βαριά" σας "πλεον" αρχικη σας σελιδα με τα "χιόνια". Εχω να μπω στο digital life. gr μηνες, μονο και μονο επειδη ξερω οτι με το που θα μπω, θα καθυστερει συνεχως να φορτωσει η σελιδα τους με τις διαφημισεις τους και τα κινουμενα γραφικα τους. Το ξερω οτι εχει προβλημα ο υπολογιστης μου αλλα δεν ειμαι διατεθημενος να τον αλλαξω στο προσεχες διαστημα.. Τα λεμε του χρονου! :bear:

 

Τι χαρακτηριστικά έχει; Εγώ γράφω τώρα από ένα asus eeepc1101ha (atom 1.33ghz - 1gb ram) αλλά δεν τον ''αποτελείωσε'' όπως λες...:worry::confused:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Το χιόνι δεν μου αρέσει, ούτε παραμονες Χριστουγέννων είναι ούτε είμαστε στην Νορβηγία, υπερβολή για μένα

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σε εμενα γιατι δεν ριχνει χιονι; :lol:

edit τελικα εριξε το ειδα .καλο αλλα ισως να ηταν λιγο πιο δυνατο ας πουμὲ

Edited by manolissinger
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Κολλουσε που κολλουσε ο υπολογιστης μου, μολις τον αποτελιωσατε με την "βαριά" σας "πλεον" αρχικη σας σελιδα με τα "χιόνια". Εχω να μπω στο digital life. gr μηνες, μονο και μονο επειδη ξερω οτι με το που θα μπω, θα καθυστερει συνεχως να φορτωσει η σελιδα τους με τις διαφημισεις τους και τα κινουμενα γραφικα τους. Το ξερω οτι εχει προβλημα ο υπολογιστης μου αλλα δεν ειμαι διατεθημενος να τον αλλαξω στο προσεχες διαστημα.. Τα λεμε του χρονου! :bear:

 

To οτι ο υπολογιστης σου ειναι αργος δεν σημαινει οτι ολα τα site θα πρεπει να γινουν html only οπως πριν 15 χρονια και να καταργηθουν ολα τα κινουμενα γραφικα.

Link to comment
Share on other sites

Κολλουσε που κολλουσε ο υπολογιστης μου, μολις τον αποτελιωσατε με την "βαριά" σας "πλεον" αρχικη σας σελιδα με τα "χιόνια". Εχω να μπω στο digital life. gr μηνες, μονο και μονο επειδη ξερω οτι με το που θα μπω, θα καθυστερει συνεχως να φορτωσει η σελιδα τους με τις διαφημισεις τους και τα κινουμενα γραφικα τους. Το ξερω οτι εχει προβλημα ο υπολογιστης μου αλλα δεν ειμαι διατεθημενος να τον αλλαξω στο προσεχες διαστημα.. Τα λεμε του χρονου! :bear:

 

Σιγά ρε αδερφέ, τι υπολογιστή έχεις στο φινάλε; Κανένα 386; :lol: :lol: :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...