Jump to content

Φρέσκο χιόνι!


jog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ ωραίο και ευχάριστο το χιόνι που πέφτει στο myphone!

 

Καταπληκτική δουλειά!

 

Εσάς πως σας φαίνεται? :o

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 137
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πραγματικά εξαιρετική δουλειά!

 

Το ίδιο είχε γίνει και πέρσι τα Χριστούγεννα!

 

 

Καλά Χριστούγεννα!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο!!! Αντε να το στρωσει μπας και δουμε καμια ασπρη μερα :lol:

 

Καλά Χριστούγεννα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε το "χιόνι" να συσσωρεύεται στο κάτω μέρος της σελίδας και να την καλύπτει σιγά σιγά, ώστε να χρειάζεται refresh για να καθαρίζει!

Live Another Day,

Climb A Little Higher,

Find Another Reason To Stay...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (24 Δεκ. 2004 , 12:46)

 

τελεια ιδεα !! :D η θα επρεπε να χιονιζει σε ολες τις σελιδες !

 

 

Αυτο το σκεφτηκα και εγω και ειπα να το προτεινω αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο. Παντως θα ηταν πολυ ωραιο :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα ξαφνιάστηκα,αλλά με ενθουσίασε και πιστεύω ότι είναι εξαιρετικό,προτείνω επίσης να στολιστούν και οι υπόλοιπες σελίδες με κάποιον τρόπο και τότε το foroum θα είναι τέλειο-όχι τώρα ότι δεν είναι αλλά άλλη μια νότα Χριστουγέννων θα το κάνει ακόμη πιο χαρούμενο-

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εννοώ νιφάδες,μπορούμε ας πούμε να βλέπουμε μια καμπανούλες στην άκρη,στολίδια,δέντρα,στην γωνία της σελίδας

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

μπα σε εμενα δεν πεφτουν σε υποσελιδες , μονο στις κεντρικες. παντος ειναι υπεροχο!!!!! μπραβο.:)

 

καλα Χριστουγεννα!!!! :)

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

εγω αν δεν το λεγατε δεν θα το προσεχα,γιατι μεχρι να φορτωσει η σελιδα την ειχα κλεισει :p

Mπραβο,επιτελους να δουμε ασπρη μερα :p

 

 

παντως ετσι αραια που πεφτουν,δεν προκειται να το στρωσει :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (24 Δεκ. 2004 , 13:15)

 

μπα σε εμενα δεν πεφτουν σε υποσελιδες , μονο στις κεντρικες. παντος ειναι υπεροχο!!!!! μπραβο.:)

 

καλα Χριστουγεννα!!!! :)

 

 

Σε κανεναν δεν πεφτουν σε υποσελιδες. Μονο στην κεντρικη και στην κενρικη του forum :) . Απλα καναμε μια προταση να πεφτουν σε ολες η να διακοσμηθουν και οι υποσελιδες με κατι χριστουγεννιατικο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (24 Δεκ. 2004 , 13:14)

 

δεν εννοώ νιφάδες,μπορούμε ας πούμε να βλέπουμε μια καμπανούλες στην άκρη,στολίδια,δέντρα,στην γωνία της σελίδας

 

 

 

μενια θα ηταν κουραστικο για τον msk να φτιαχνει απο την αρχη το site για κατι το οποιο θα καρτησει μια εβομαδα!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SIRHC (25 Δεκ. 2004 , 22:22)

 

μενια θα ηταν κουραστικο για τον msk να φτιαχνει απο την αρχη το site για κατι το οποιο θα καρτησει μια εβομαδα!!

 

μια γνώμη είπα,δεν επέβαλα την γνώμη μου :) :)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

στον firefox πάντως, η κάτω scrollbar χάνει τη μπάλα με τις νιφάδες και αυξομειώνεται μόνη της... καθότι το βρίσκω λίγο σπαστικό, τις "κυνήγησα" μία μία (3 διαφορετικές είναι νομίζω) με δεξί και adblock, και τώρα το δικό μου myphone δεν είναι πια χιονισμένο :p :lol: :lol:

 

καλή η ιδέα, αλλά...

 

Σπύρος

 

EDIT: 5 διαφορετικές ήταν τελικά...

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lemanis (26 Δεκ. 2004 , 12:43)

 

στον firefox πάντως, η κάτω scrollbar χάνει τη μπάλα με τις νιφάδες και αυξομειώνεται μόνη της... καθότι το βρίσκω λίγο σπαστικό, τις "κυνήγησα" μία μία (3 διαφορετικές είναι νομίζω) με δεξί και adblock, και τώρα το δικό μου myphone δεν είναι πια χιονισμένο :p :lol: :lol:

 

καλή η ιδέα, αλλά...

 

Σπύρος

 

EDIT: 5 διαφορετικές ήταν τελικά...

 

 

μϊα από τα ίδια. :)

H μικρη με παίδεψε λίγο,αλλά την κατάφερα :p

Link to comment
Share on other sites

Den evlepa to xioni pou oli legate...kai skeftomai y? :p lew mipws fteei o Mozilla :p kai afto itan mpika me ton IE kai eida kai tis nifades... poli wraies einai...kai se vazoun kai sto klima...
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο σαν εφέ απλά με εκνευρίζει που μου ξεχειλώνει το παράθυρο του browser :P

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

shodan δες προηγούμενη σελίδα για τη λύση μου στο πρόβλημά σου :p
http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ... Για τα scrollbars στο Mozilla δεν βρήκα ούτε εγώ λύση και δεν το πάλεψα περισσότερο. Ωστόσο, μετά από τόσες ημέρες που χιονίζει, σήμερα αποφάσισε να το στρώσει κιόλας - αυτή τη φορά χωρίς προβλήματα στους χρήστες του Mozilla. Χρόνια Πολλά!

 

υ.γ. αν οι μπάρες σας δεν είναι χιονισμένες τότε πατήστε το F5 να δείτε αν λυθεί το πρόβλημα μετά το Refresh.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (28 Δεκ. 2004 , 00:29)

 

ΟΚ... Για τα scrollbars στο Mozilla δεν βρήκα ούτε εγώ λύση και δεν το πάλεψα περισσότερο. Ωστόσο, μετά από τόσες ημέρες που χιονίζει, σήμερα αποφάσισε να το στρώσει κιόλας - αυτή τη φορά χωρίς προβλήματα στους χρήστες του Mozilla. Χρόνια Πολλά!

 

 

Nice :cool: Μπηκαμε για τα καλα στο κλιμα των ημερων

Χρονια Πολλα MsK :up:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (28 Δεκ. 2004 , 00:29)

 

ΟΚ... Για τα scrollbars στο Mozilla δεν βρήκα ούτε εγώ λύση και δεν το πάλεψα περισσότερο. Ωστόσο, μετά από τόσες ημέρες που χιονίζει, σήμερα αποφάσισε να το στρώσει κιόλας - αυτή τη φορά χωρίς προβλήματα στους χρήστες του Mozilla. Χρόνια Πολλά!

 

υ.γ. αν οι μπάρες σας δεν είναι χιονισμένες τότε πατήστε το F5 να δείτε αν λυθεί το πρόβλημα μετά το Refresh.

 

Εμένα πάντως χιόνιζε εδώ και μέρες στον Mozilla. :p Έγινε πολύ ωραίο σήμερα με το χιονάκι στις μπάρες. Excellent! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...