Jump to content

Paypal - Capital Controls [ONLY]


evi32
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι λίγο ρίσκο χωρίς pay pal πάντως...

 

σε banggood εχω κανει παρα πολλες.βεβαια ειναι να μην σου τυχει.....

 

Δεν θα το λεγα ακριβώς ρίσκο στο banggood, καθώς ως γνωστόν είναι αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα να κανω μια ερωτηση.Εκανα 2 αγορες μεσω χρεωστικης AMEX στο paypal και τη μια την επεστρεψα και εγινε refund και η δευτερη cancel αυτοματα.Δυστυχως η πιστωση των χρηματων στο λογαριασμο ταμιευτηριου εχει καθυστερησει ομως περι στις 12 μερες.Σας εχει τυχει εσας με Αmex κατι αντιστοιχο?Γενικα πχ βλεπω καθυστερει υπερβολικα η alphabank να μετατρεψει κατι απο "προβλεψεις" σε "κινησεις ".Δεν ξερω αν σχετιζεται και αυτο.

 

Να δωσω feedback για την υποθεση.Οι αγορες που αφορουσαν επιστροφη προιοντος και refund, η επιστροφη χρηματων στο λογαριασμο εγινε σε

14 εργασιμες μερε(απαραδεκτο το ξερω).Δυστυχως για 2 αγορες που εγιναν αυτοματα cancel ακομα περιμενω απο τις 3 Φλεβαρη.Σημερα καλεσα την paypal και με ενημερωσαν πως τα χρηματα ουδεποτε ειχαν δεσμευτει απο αυτους και να καλεσω την τραπεζα μου να ζητησω αποδεσμευση.Η alphabank με πετα στην paypal,καθως στο συστημα τους τα χρηματα φαινονται δεσμευμενα και οτι πρεπει να ζητησω απο την paypal αποδεσμευση.Το χειροτερο ειναι πως εν λευκω υπαλληλοι διχως επαρκη γνωση εκατερωθεν(ναι εχουμε περισσοτερη εμπειρια τοσα χρονια εδω στο φορουμ εμεις) μιλαμε για τα χρηματα αλλωνων με ευκολολογια.Παραδειγμα η υπαλληλος στην alphabank μου απαντησε "Ενταξει σε λιγες μερες κλεινουν οι 35 εργασιμες οποτε ετσι και αλλιως θα επιστραφουν αυτοματα απο την amex στο λογαριασμο σας αφου δεν τραβηχτηκαν απο τον πωλητη" .Και τελικα βρισκεται στη μεση ο πελατης με δυο ρακετες ping pong :X

Link to comment
Share on other sites

Να δωσω feedback για την υποθεση.Οι αγορες που αφορουσαν επιστροφη προιοντος και refund, η επιστροφη χρηματων στο λογαριασμο εγινε σε

14 εργασιμες μερε(απαραδεκτο το ξερω).Δυστυχως για 2 αγορες που εγιναν αυτοματα cancel ακομα περιμενω απο τις 3 Φλεβαρη.Σημερα καλεσα την paypal και με ενημερωσαν πως τα χρηματα ουδεποτε ειχαν δεσμευτει απο αυτους και να καλεσω την τραπεζα μου να ζητησω αποδεσμευση.Η alphabank με πετα στην paypal,καθως στο συστημα τους τα χρηματα φαινονται δεσμευμενα και οτι πρεπει να ζητησω απο την paypal αποδεσμευση.Το χειροτερο ειναι πως εν λευκω υπαλληλοι διχως επαρκη γνωση εκατερωθεν(ναι εχουμε περισσοτερη εμπειρια τοσα χρονια εδω στο φορουμ εμεις) μιλαμε για τα χρηματα αλλωνων με ευκολολογια.Παραδειγμα η υπαλληλος στην alphabank μου απαντησε "Ενταξει σε λιγες μερες κλεινουν οι 35 εργασιμες οποτε ετσι και αλλιως θα επιστραφουν αυτοματα απο την amex στο λογαριασμο σας αφου δεν τραβηχτηκαν απο τον πωλητη" .Και τελικα βρισκεται στη μεση ο πελατης με δυο ρακετες ping pong :X

 

Σήμερα 3/3 μίλησα με υπάλληλο της alpha bank να ρωτήσω για refund που επεστράφησαν στην amex στις 18/2 γιατί 15 μέρες μετά δεν είναι στον λογαριασμό μου. Μου απάντησε ότι τα χρήματα μπαίνουν στον λογαριασμό σε έως 15 μέρες άρα σύντομα θα μπουν στον λογαριασμό μου. Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω μια ανάλογη περίπτωση που μου είχε συμβεί πριν λίγα χρόνια, αλλά χωρίς PayPal (πληρωμή κατ' ευθείαν με κάρτα). Απ' ό,τι θυμάμαι γίνεται το εξής: Τα χρήματα δεσμεύονται από την κάρτα για ένα διάστημα και βρίσκονται στη διάθεση του πωλητή. Αν ο πωλητής δεν τα τραβήξει μέσα σ' αυτό το διάστημα, τότε αποδεσμεύονται και εμφανίζονται ξανά στο υπόλοιπο της κάρτας του αγοραστή. Αν η παραγγελία ακυρωθεί μέσα σ' αυτό το διάστημα, για να επιστρέψουν άμεσα τα χρήματα στην κάρτα, θα πρέπει να επικοινωνήσει ο πωλητής με τον εκδότη της κάρτας και να δηλώσει άρνηση αποδοχής των χρημάτων. Εδώ, όταν μιλάμε για εκδότη κάρτας, δεν εννοούμε την τράπεζα, αλλά την ίδια την Visa, ή MasterCard (ή όποια άλλη). Σπανίως όμως οι πωλητές μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία, οπότε απλά περιμένεις να περάσουν οι μέρες και να επιστρέψουν τα χρήματα αυτόματα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με την revolut. Παλιός σε αγορές αλλά νέος με τηrevolut. Δε πρόλαβα να κάνω ακόμα αγορά. Πριν μια βδομάδα έστειλα 5€ εμβασμα έτσι για να δω αν όλα είναι Οκ. Σε 3 μέρες τα λεφτά εμφανίζονται. Οπότε λέω Οκ.

Εντωμεταξύ εμβασμα έκανα μέσω ebanking της Πειραιώς, η οποία έχει μια επιλογή μνήμης για να επιλέγεις κατευθείαν τον λογαριασμό που θέλεις να στείλεις λεφτά σε επόμενη αποστολή. Οπότε οταν έστειλα τα 5€ έβαλα τον λογαριασμό αυτόν στην μνήμη για να μην γράφω συνέχεια τα στοιχεία της Αγγλικής τράπεζας.

Αφού λέω εμφανίστηκαν τα 5 θα στείλω και άλλα λεφτά για την αγορά που ήθελα να κάνω. Κάνω εμβασμα 290€ και στον αποστολέα πατάω την επιλογή που ήταν η αγγλική τράπεζα. Αυτό όμως έγινε στις 25/2 και ακόμα τα λεφτά να φανούν στην εφαρμογή revolut. Τι γίνεται; τους έστειλα μαιλ χθες το πρωί αλλά ακόμα τίποτα.

 

Αυτό που παρατήρησα στις 2 συναλλαγές στην εφαρμογή winbank είναι πως τα σχόλια των 2 κινήσεων αυτών είναι διαφορετικά. Γράφει διαφορετικούς αριθμούς LTDWINBRE.............. (στις τελείες έχει διαφορετικούς αριθμούς)

 

Τα λεφτά μήπως πηγαν αλλού;;; Τι κάνω σε αυτή τη περίπτωση;;

 

PS. Μόλις τώρα μου ήρθε η φυσική κάρτα στο σπίτι

Edited by manosc4
Link to comment
Share on other sites

Για LTDWINBRE δεν ξέρω. Υπαρχει ο κωδικός συναλλαγής που ξεκινάει απο WINBREM...... και σε κάθε έμβασμα είναι λογικό να αλλάζουν οι αριθμοί του.

Αν στο Beneficiary customer ( στις λεπτομέρεις του εμβάσματος κοίτα ) εχει τον σωστό λογαριασμό της revolut και απο κάτω γράφει REVOLUT LTD και τον αριθμό Reference σου, εχει σταλθεί σωστά.

Σε μένα μια φορά έκαναν πάνω απο 10 μέρες να εμφανιστούν τα χρήματα στην εφαρμογή. Τους ενόχλησα στο chat όμως και την ίδια μέρα μπήκαν.

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω μια ανάλογη περίπτωση που μου είχε συμβεί πριν λίγα χρόνια, αλλά χωρίς PayPal (πληρωμή κατ' ευθείαν με κάρτα). Απ' ό,τι θυμάμαι γίνεται το εξής: Τα χρήματα δεσμεύονται από την κάρτα για ένα διάστημα και βρίσκονται στη διάθεση του πωλητή. Αν ο πωλητής δεν τα τραβήξει μέσα σ' αυτό το διάστημα, τότε αποδεσμεύονται και εμφανίζονται ξανά στο υπόλοιπο της κάρτας του αγοραστή. Αν η παραγγελία ακυρωθεί μέσα σ' αυτό το διάστημα, για να επιστρέψουν άμεσα τα χρήματα στην κάρτα, θα πρέπει να επικοινωνήσει ο πωλητής με τον εκδότη της κάρτας και να δηλώσει άρνηση αποδοχής των χρημάτων. Εδώ, όταν μιλάμε για εκδότη κάρτας, δεν εννοούμε την τράπεζα, αλλά την ίδια την Visa, ή MasterCard (ή όποια άλλη). Σπανίως όμως οι πωλητές μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία, οπότε απλά περιμένεις να περάσουν οι μέρες και να επιστρέψουν τα χρήματα αυτόματα.

 

H AMEX έτσι λειτουργεί, κάθε αγορά που κάνεις π.χ καφέ στην καφετέρια, σου δεσμεύει το ποσό για 15 μέρες, το οποίο ποσό τοκίζεται και αφαιρείται μετά απο 15 μερες.

Δυστυχώς το ίδιο κάνει και στην επιστροφή χρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Για LTDWINBRE δεν ξέρω. Υπαρχει ο κωδικός συναλλαγής που ξεκινάει απο WINBREM...... και σε κάθε έμβασμα είναι λογικό να αλλάζουν οι αριθμοί του.

Αν στο Beneficiary customer ( στις λεπτομέρεις του εμβάσματος κοίτα ) εχει τον σωστό λογαριασμό της revolut και απο κάτω γράφει REVOLUT LTD και τον αριθμό Reference σου, εχει σταλθεί σωστά.

Σε μένα μια φορά έκαναν πάνω απο 10 μέρες να εμφανιστούν τα χρήματα στην εφαρμογή. Τους ενόχλησα στο chat όμως και την ίδια μέρα μπήκαν.

Στην πρώτη αποστολή υπάρχει ο κωδικός reference ο σωστός.

Στην 2 συναλλαγή που είναι και τα πολλά δεν υπαρχεί ο κωδικός, δεν υπάρχει καν payment details όπως στην πρώτη συναλλαγή που κάτω από το PayPal details γράφει τον reference.

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη αποστολή υπάρχει ο κωδικός reference ο σωστός.

Στην 2 συναλλαγή που είναι και τα πολλά δεν υπαρχεί ο κωδικός, δεν υπάρχει καν payment details όπως στην πρώτη συναλλαγή που κάτω από το PayPal details γράφει τον reference.

 

Τότε το λάθος έγινε απο την Πειραιώς. Πάρε ένα τηλ την τράπεζα και δώσε τους τον κωδικό συναλλαγής. Μήπως δεν εκτελέσθηκε και ακυρώθηκε.

 

Τον reference πάντως, ακόμα κι αν έχεις αποθηκεύσει τα στοιχεία του παραλήπτη, πρέπει πάλι να τον γράψεις. Αυτός δεν αποθηκεύεται για επόμενο έμβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη αποστολή υπάρχει ο κωδικός reference ο σωστός.

Στην 2 συναλλαγή που είναι και τα πολλά δεν υπαρχεί ο κωδικός, δεν υπάρχει καν payment details όπως στην πρώτη συναλλαγή που κάτω από το PayPal details γράφει τον reference.

 

Όταν στέλνεις έμβασμα με αποθηκευμένα στοιχειά η τράπεζα σε βάζει μόνο το IBAN την τράπεζα και τον δικαιούχο.Τα υπόλοιπα (Δηλαδή το reference) πρέπει να το γραψεις ξανά!

Link to comment
Share on other sites

Όταν στέλνεις έμβασμα με αποθηκευμένα στοιχειά η τράπεζα σε βάζει μόνο το IBAN την τράπεζα και τον δικαιούχο.Τα υπόλοιπα (Δηλαδή το reference) πρέπει να το γραψεις ξανά!

Μα δεν είχε κάπου για να γράψω το reference.

Οπότε τώρα τα λεφτά που πήγαν;;

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είχε κάπου για να γράψω το reference.

Οπότε τώρα τα λεφτά που πήγαν;;

 

Έφτασαν στον λογαριασμό της revolut αλλα δεν στα πίστωσαν στον λογαριασμό σου γιατι δεν έβαλες το reference.Στείλε με e-mail στο transfers@revolut.com γράφοντας οτι ξέχασες να γραψεις τον αριθμο.Στειλε και την σελίδα του εμβάσματος σε εικόνα από την winbank,γράψε και τον αριθμό του κινητού που έβαλες στην revolut και θα σε πιστώσουν τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Μάνο την πρώτη φορά είπες ότι είχε τον reference. Μόνο εσύ θα μπορούσες να τον έχεις περάσει και αυτό συμπληρωνεται στις Πληροφορίες για τον δικαιουχο.

Έτσι δηλαδή είναι η φόρμα του εμβασματος μέσα από Windows στο winbank της Πειραιώς.

Link to comment
Share on other sites

Έφτασαν στον λογαριασμό της revolut αλλα δεν στα πίστωσαν στον λογαριασμό σου γιατι δεν έβαλες το reference.Στείλε με e-mail στο transfers@revolut.com γράφοντας οτι ξέχασες να γραψεις τον αριθμο.Στειλε και την σελίδα του εμβάσματος σε εικόνα από την winbank,γράψε και τον αριθμό του κινητού που έβαλες στην revolut και θα σε πιστώσουν τα χρήματα.

Ναι την πρώτη τον έβαλα κανονικό στο σωστό πεδίο. Όμως την δεύτερη δε είχε κάποιο άδειο πεδίο για να τον βάλω. Μόνο επέλεγα τον λογαριασμό της revolut.

Link to comment
Share on other sites

Από pc έκανες το εμβασμα ή από κινητό; Γιατί σε μένα δεν έχει τύχει ποτέ μέσα από τα Windows να λείπει το πεδίο "πληροφορίες για τον δικαιουχο" και έχω κάνει πάρα πολλά εμβασματα
Link to comment
Share on other sites

Από pc έκανες το εμβασμα ή από κινητό; Γιατί σε μένα δεν έχει τύχει ποτέ μέσα από τα Windows να λείπει το πεδίο "πληροφορίες για τον δικαιουχο" και έχω κάνει πάρα πολλά εμβασματα

Και τις 2 φορές από το κινητό. Απλα τη δεύτερη φορά επέλεξα από τα αποθηκευμένα.

Link to comment
Share on other sites

1-με vivawallet καρτα ισχυει το ιδιο με τις ελληνικες?

2-το κολπο με το send κ τους 2 λογαριασμους ισχυει?

To 2ναι, με 2 account paypal.

To 1ο account συνδεδεμένο με αυτό της κάρτας. Και το 2ο account μόνο με mail.

Άρα, απο 1ο account στέλνεις στον 2ο με goods, αλλά σου κρατάει κάποια προμήθεια, ανάλογα το ποσό. Οπότε τα λεφτά πάνε στο balance του 2ου account.

 

Για το 1 που ρωτάς δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο εκτεταμενη χρηση της revolut στο εξωτερικό και διαβαζοντας το forum, καταληγω στο οτι η revolut ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο κ λυνει τα χερια σε πολλες περιπτωσεις. Κ οπως καθε εργαλειο στα σωστα χερια μπορει να κανει κ "θαυματα".

Δυστυχως ομως, για οσους ειναι στην Ελλαδα κ εχουν ελληνικο λογαριασμό, κτλ ταλαιπωρουνται ασυστολα.

Δεν ειναι λαμογια, δεν πιστευω καν οτι φταινε βασικα για ο,τι ταλαιπωρια υφισταται ο ελληνας χρηστης.

Απλα οι ελληνικες τραπεζες, τα capital controls, και ολο το προβληματικο χρηματο πιστωτικό δημιουργουν τη συγχυση.

Για να σας δωσω παραδειγμα χρονων "εκκαθαρισης" συναλλαγων κ διαδικασιων :

Απο αγγλικό λογαριασμό top up,εκτελεστηκε στο επομενο δευτερολεπτο.

Οταν χρειαστηκε κ δευτερο εμβασμα με περισσοτερα χρηματα, επρεπε να κανω verification. Μου εγινε approced μεσα σε 5' και αμεσως διαθεσιμο το ποσό. (Ολες οι κινησεις εγιναν μετα τις 8 ωρα αγγλίας επισης).

 

Γενικά, λοιπόν, προτεινω να δειξετε λιγο κατανοηση κ υπομονη.

Κ για να ειστε και περισσοτερο χαλαροί, καντε το verify με το που ανοιξετε το λογαριασμο, ειτε στειλετε 1 ευρω ειτε 500.

 

Φιλικά,

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο εκτεταμενη χρηση της revolut στο εξωτερικό και διαβαζοντας το forum, καταληγω στο οτι η revolut ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο κ λυνει τα χερια σε πολλες περιπτωσεις. Κ οπως καθε εργαλειο στα σωστα χερια μπορει να κανει κ "θαυματα".

Δυστυχως ομως, για οσους ειναι στην Ελλαδα κ εχουν ελληνικο λογαριασμό, κτλ ταλαιπωρουνται ασυστολα.

Δεν ειναι λαμογια, δεν πιστευω καν οτι φταινε βασικα για ο,τι ταλαιπωρια υφισταται ο ελληνας χρηστης.

Απλα οι ελληνικες τραπεζες, τα capital controls, και ολο το προβληματικο χρηματο πιστωτικό δημιουργουν τη συγχυση.

Για να σας δωσω παραδειγμα χρονων "εκκαθαρισης" συναλλαγων κ διαδικασιων :

Απο αγγλικό λογαριασμό top up,εκτελεστηκε στο επομενο δευτερολεπτο.

Οταν χρειαστηκε κ δευτερο εμβασμα με περισσοτερα χρηματα, επρεπε να κανω verification. Μου εγινε approced μεσα σε 5' και αμεσως διαθεσιμο το ποσό. (Ολες οι κινησεις εγιναν μετα τις 8 ωρα αγγλίας επισης).

 

Γενικά, λοιπόν, προτεινω να δειξετε λιγο κατανοηση κ υπομονη.

Κ για να ειστε και περισσοτερο χαλαροί, καντε το verify με το που ανοιξετε το λογαριασμο, ειτε στειλετε 1 ευρω ειτε 500.

 

Φιλικά,

 

Λογικό είναι από αγγλική σε αγγλική τράπεζα να γίνεται άμεσα το top up, ειδικά αν η μεταφορά χρημάτων είναι στην ίδια τράπεζα. Το εμβασμα στο εξωτερικό ειδικά όταν είναι και σε διαφορετικό νόμισμα είναι πιο πολύπλοκη διαδικασία. Εμβάσματα στο PayPal απο ελληνικες τραπεζες εμφανίζονται σχεδόν μέσα σε 24 ώρες, οπότε σε κάποιο βαθμο η καθυστέρηση οφείλεται και στη revolut.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο εκτεταμενη χρηση της revolut στο εξωτερικό και διαβαζοντας το forum, καταληγω στο οτι η revolut ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο κ λυνει τα χερια σε πολλες περιπτωσεις. Κ οπως καθε εργαλειο στα σωστα χερια μπορει να κανει κ "θαυματα".

Δυστυχως ομως, για οσους ειναι στην Ελλαδα κ εχουν ελληνικο λογαριασμό, κτλ ταλαιπωρουνται ασυστολα.

Δεν ειναι λαμογια, δεν πιστευω καν οτι φταινε βασικα για ο,τι ταλαιπωρια υφισταται ο ελληνας χρηστης.

Απλα οι ελληνικες τραπεζες, τα capital controls, και ολο το προβληματικο χρηματο πιστωτικό δημιουργουν τη συγχυση.

Για να σας δωσω παραδειγμα χρονων "εκκαθαρισης" συναλλαγων κ διαδικασιων :

Απο αγγλικό λογαριασμό top up,εκτελεστηκε στο επομενο δευτερολεπτο.

Οταν χρειαστηκε κ δευτερο εμβασμα με περισσοτερα χρηματα, επρεπε να κανω verification. Μου εγινε approced μεσα σε 5' και αμεσως διαθεσιμο το ποσό. (Ολες οι κινησεις εγιναν μετα τις 8 ωρα αγγλίας επισης).

 

Γενικά, λοιπόν, προτεινω να δειξετε λιγο κατανοηση κ υπομονη.

Κ για να ειστε και περισσοτερο χαλαροί, καντε το verify με το που ανοιξετε το λογαριασμο, ειτε στειλετε 1 ευρω ειτε 500.

 

Φιλικά,

 

Λογικο το ακουω ολο αυτο. Εμενα στην eurobank που εστειλα ενα εμβασα στης 1/3 ωρα 12:00 τα λεφτα φανηκαν στην revolut την 2/3 ωρα 22:00 αρα ειναι πως θα σου κατση φαση.

Link to comment
Share on other sites

:O - αχχχχ ρε που φτασαμε, που ειναι εκεινες οι εποχες (περυσι ηταν μα εμενα μου φαινεται παραπανω) που πληρωναμε με ενα κλικ στο paypal και ο κινεζος αμεσως μας εστελνε mail πως πληρωθηκε, τωρα με τα CC και μεταφορα χρηματων μεσω τραπεζης παιρνει ως και 7 ημερες

να στα ενδιαμεσα οι ειδοποιησεις "πληρωστε" απο το συστημα ή τους πωλητες, να εσυ αποστολες τα συνημμενα πως πληρωσες, δωστου ερωτησεις στο chat του τμηματος εξυπηρετησης κ.ο.κ και η αγωνια στο φουλ τι εγιναν τα λεφτα και ακομα τα ρημαδια να φανουν (?)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο εκτεταμενη χρηση της revolut στο εξωτερικό και διαβαζοντας το forum, καταληγω στο οτι η revolut ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο κ λυνει τα χερια σε πολλες περιπτωσεις. Κ οπως καθε εργαλειο στα σωστα χερια μπορει να κανει κ "θαυματα".

Δυστυχως ομως, για οσους ειναι στην Ελλαδα κ εχουν ελληνικο λογαριασμό, κτλ ταλαιπωρουνται ασυστολα.

Δεν ειναι λαμογια, δεν πιστευω καν οτι φταινε βασικα για ο,τι ταλαιπωρια υφισταται ο ελληνας χρηστης.

Απλα οι ελληνικες τραπεζες, τα capital controls, και ολο το προβληματικο χρηματο πιστωτικό δημιουργουν τη συγχυση.

Για να σας δωσω παραδειγμα χρονων "εκκαθαρισης" συναλλαγων κ διαδικασιων :

Απο αγγλικό λογαριασμό top up,εκτελεστηκε στο επομενο δευτερολεπτο.

Οταν χρειαστηκε κ δευτερο εμβασμα με περισσοτερα χρηματα, επρεπε να κανω verification. Μου εγινε approced μεσα σε 5' και αμεσως διαθεσιμο το ποσό. (Ολες οι κινησεις εγιναν μετα τις 8 ωρα αγγλίας επισης).

 

Γενικά, λοιπόν, προτεινω να δειξετε λιγο κατανοηση κ υπομονη.

Κ για να ειστε και περισσοτερο χαλαροί, καντε το verify με το που ανοιξετε το λογαριασμο, ειτε στειλετε 1 ευρω ειτε 500.

 

Φιλικά,

Φίλε μπορείς να μου πεις πόσο ήταν η προμήθεια που πλήρωσες στην αγγλική τράπεζα για το έμβασμα; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...