Jump to content

Moto X Style (Pure)


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο περιμενε κι εγω αλλα σιγα να μην το στειλουν.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είναι δεύτερη μέρα που μένει ή προσφορά πάντως στο σιτε. Αν ήταν λάθος δεν θα το είχαν διορθώσει νωρίτερα;

 

σαββατοκυριακο εχουμε, ισως για αυτο

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Είναι δεύτερη μέρα που μένει ή προσφορά πάντως στο σιτε. Αν ήταν λάθος δεν θα το είχαν διορθώσει νωρίτερα;

 

Μην ορκιζεσαι ότι καποιος τσεκαρει το online mrp/erp τους μεσα στο ΣΚ...

Link to comment
Share on other sites

Μην ορκιζεσαι ότι καποιος τσεκαρει το online mrp/erp τους μεσα στο ΣΚ...

 

Όπως και να χει εγώ δοκιμαζω την τύχη μου και περιμένω για αυριο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω ενός ανθρώπινου λάθους στην

ανανέωση τιμών του ηλεκτρονικού μας καταστήματος κατά τις βραδυνές ώρες,

η τιμή πώλησης του Motorola Moto X Style δεν αντιστοιχεί στα 175.80

ευρώ, συνεπώς δεν είναι εφικτό να επιβεβαιωθεί η παραγγελία σας.

 

Η τιμή πώλησης του κινητού ανέρχεται στα 275,80 ευρώ.

 

Λόγω αυτού του λάθους, οφείλουμε να σας ζητήσουμε συγγνώμη για την

οποιαδήποτε ταλαιπωρία προκλήθηκε, και θα θέλαμε να μας ενημερώσετε εάν

επιθυμείτε να συνεχιστεί η παραγγελία σας με την σωστή τιμή του

προϊόντος που σας ενδιαφέρει, 275,80 ευρώ, ή να προβούμε σε άμεση

ακύρωσή της.

 

Αναμένουμε την ενημέρωσή σας

Με εκτίμηση,

 

MDStore

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εγω που παρηγγειλα με το που αλλαξε τιμη θα παραλαβω??

 

με 175 δε νομιζω,κανε ενα τηλεφωνο να μαθεις τι και πως.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

με 175 δε νομιζω,κανε ενα τηλεφωνο να μαθεις τι και πως.

 

Κανονικά αν είναι σωστός ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού. όσοι παράγγειλαν με αυτήν την τιμή, να την τηρήσει! Αλλά τι λέω! Ελλάδα είμαστε!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά αν είναι σωστός ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού. όσοι παράγγειλαν με αυτήν την τιμή, να την τηρήσει! Αλλά τι λέω! Ελλάδα είμαστε!! :lol:

Eνω σε αλλες χωρες θα τρεχανε να το δωσουν στην τιμη που κανανε το λαθος :p

Επισης στην Ελλαδα εχουμε πολυ καλες τιμες γενικα σε smartphones,αυτο θα πρεπει να το πουμε!!

 

ΠΑντως το moto x style εχει πεσει σε πολυ καλη τιμη και δειχνει να πεφτει μερα με την μερα και ηδη θεωρειται ενα πολυ καλο vfm !!!

Link to comment
Share on other sites

Είχε παίξει στα 250 από τα public τον Αύγουστο, οπότε +20ε 3 μήνες αργότερα δε τα θεωρώ καλή τιμή.

Μία τιμή στα 200 ευρώ αυτή τη στιγμή θα ήταν τίμια.

Όχι ότι δε τα αξίζει σα συσκευή, όποιος την έχει πιάσει στα χέρια του ξέρει ότι είναι κτήνος μεταφορικά και κυριολεκτικά,

ΑΛΛΑ η ψυχολογία του καταναλωτή...

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είχε παίξει στα 250 από τα public τον Αύγουστο, οπότε +20ε 3 μήνες αργότερα δε τα θεωρώ καλή τιμή.

Μία τιμή στα 200 ευρώ αυτή τη στιγμή θα ήταν τίμια.

Όχι ότι δε τα αξίζει σα συσκευή, όποιος την έχει πιάσει στα χέρια του ξέρει ότι είναι κτήνος μεταφορικά και κυριολεκτικά,

ΑΛΛΑ η ψυχολογία του καταναλωτή...

 

Δεν ειχε παιξει ποτε ουσιαστικα στα 250.Ενα εκθεσιακο στην Θεσ/κη ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πάρα πολλά μηνύματα σε αυτό το φόρουμ κατέληξα να παραγγείλω αυτό το κινητό σε λευκό (δεν είχε άλλα χρώματα δυστυχώς). Βλέπω είμαστε ελάχιστοι σε σχέση με άλλους, το τόπικ έχει μόνο 20 σελίδες :P Στην τιμή του νομίζω δεν έχει καλύτερες επιλογές.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο, αποφάσισα να πάω σε αυτό ενώ ήμουν μεταξύ αυτού και Honor 8. Η διαφορά τιμής δεν είναι μικρή μεταξύ των δυο ενώ δεν θεωρώ ότι χάνω κάτι ουσιαστικά σε επιδόσεις σε σχέση με το Honor 8 αν και ο χρόνος θα δείξει κάτι τέτοιο. Δεν θα άλλαζα τηλέφωνο τώρα η αλήθεια είναι αν δεν χρειαζόταν να το αλλάξω λόγο καταστροφής πλακέτας από πιτσιρίκι (καλά να πάθω που του το έδινα). Πιστεύω ότι σε αυτό το κόστος δεν έχει αντίπαλο αν το μέγεθος δεν είναι πρόβλημα για κάποιον και ας φοράει περσινό hardware.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο, αποφάσισα να πάω σε αυτό ενώ ήμουν μεταξύ αυτού και Honor 8. Η διαφορά τιμής δεν είναι μικρή μεταξύ των δυο ενώ δεν θεωρώ ότι χάνω κάτι ουσιαστικά σε επιδόσεις σε σχέση με το Honor 8 αν και ο χρόνος θα δείξει κάτι τέτοιο. Δεν θα άλλαζα τηλέφωνο τώρα η αλήθεια είναι αν δεν χρειαζόταν να το αλλάξω λόγο καταστροφής πλακέτας από πιτσιρίκι (καλά να πάθω που του το έδινα). Πιστεύω ότι σε αυτό το κόστος δεν έχει αντίπαλο αν το μέγεθος δεν είναι πρόβλημα για κάποιον και ας φοράει περσινό hardware.

 

Και εγώ μεταξύ Honor 8. Το θέμα είναι ότι το Honor 8 είναι πολύ ευαίσθητο και με θήκες προστασίας οθόνης κλπ η διαφορά τους πάει στα 90-100 ευρώ. Νομίζω ότι κάναμε καλή επιλογή, το Moto X Style φαίνεται πάρα πολύ ανθεκτικό, δεν θα του βάλω τίποτα πάνω, και έχει και σχεδόν στοκ android πρέπει να τρέχει πολυ΄γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Και γω στο ίδιο δίλλημα ήμουν με honor 8 μότο χ αποφάσισα τελικά αλλά κάνω υπομονή γτ βλέπω κάθε μέρα πέφτει κ ένα ευρουλακι για κάποιο λόγο οποτε περιμενω :P ελπίζω μόνο μη γίνει κανα απότομο ανέβασμα ξαφνικά :P
Link to comment
Share on other sites

Και γω στο ίδιο δίλλημα ήμουν με honor 8 μότο χ αποφάσισα τελικά αλλά κάνω υπομονή γτ βλέπω κάθε μέρα πέφτει κ ένα ευρουλακι για κάποιο λόγο οποτε περιμενω :P ελπίζω μόνο μη γίνει κανα απότομο ανέβασμα ξαφνικά :P

 

Αν μπορείς να κάνεις υπομονή κάντην. Εγώ εδώ και μισό χρόνο θέλω να αλλάξω κινητό και όλο το αναβάλω. Τώρα που τα έφτυσε τελείως το παλιό μου δεν άντεξα άλλο :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...