Jump to content

Moto X Style (Pure)


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποσπώμενη με την έννοια που το εννοείς,όχι.Στο youtube θα βρεις βιντεάκι για το πως γίνεται πάντως.Εσύ αποφασίζεις.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα,

 

επειδη το συζητούσαμε παλιότερα, μόλις παρηγγειλα μια θήκη τύπου wallet που ήθελα (με βολεύει καμία φορά για να μη κουβαλάω πορτοφόλι, πέρα του ότι είμαι ατζαμής). Αυτή εδώ https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01GTJRBKM/

θα σας πω εντυπώσεις όταν έρθει.

 

Και μία χαζή ερώτηση... Υποθέτω δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να χρησιμοποιούμε τους κλασικούς φορτιστές; Υποθέτω ότι απλά δε θα φορτίζει τόσο γρήγορα όσο με το δικό μας. 'Ετσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη το δικο μου ειναι εταιρικο σαν δωρο και δεν υπαρχει αποδειξη μολις πηρα τηλεφωνο cell.com και μου ειπαν ισχυει κανονικα η εγγυηση μεσω ιμει και χωρις αποδειξη

αμα τυχει κατι δεν πιστευω να μου πουν αλλα?εχει στελει καποιος μοτορολα για service με ιμει μονο?

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για την ίδια 6.0.1 ή κάποια καινούρια; Γιατί την έχω εδώ και πολλούς μήνες.

Απλά το Android patch είναι στον Μάιο.

Link to comment
Share on other sites

Για την ίδια.Εγώ έχω security Μαίου,με 6.0.Και στο xda τα ίδια λένε.

http://forum.xda-developers.com/moto-x-style/general/xt1572-android-marshmallow-6-0-1-march-t3359133/page15

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το μόνο Πολωνία πάντως δεν νομίζω να ισχύει.

Το δικό μου είναι αγορασμένο από το αγγλικό Amazon και έχει πάρει καιρό την 6.0.1:

 

http://i.imgur.com/OBLNwkW.png?1

 

Πάντως γενικά δεν καταλαβαίνω αυτόν τον πανικό στα φόρουμ. Δεν έχω δει πραγματικά καμία διαφορά στη χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το μόνο Πολωνία πάντως δεν νομίζω να ισχύει.

Το δικό μου είναι αγορασμένο από το αγγλικό Amazon και έχει πάρει καιρό την 6.0.1:

 

http://i.imgur.com/OBLNwkW.png?1

 

Πάντως γενικά δεν καταλαβαίνω αυτόν τον πανικό στα φόρουμ. Δεν έχω δει πραγματικά καμία διαφορά στη χρήση.

 

πιο πολυ ψυχολογικο ειναι:rolleyes:

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κόλλησα... Πώς απενεργοποιώ τα on screen buttons; Τα έβαλα από λάθος και είναι μόνιμα. Είμαι με nova. Ευχαριστώ
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κόλλησα... Πώς απενεργοποιώ τα on screen buttons; Τα έβαλα από λάθος και είναι μόνιμα. Είμαι με nova. Ευχαριστώ

 

Άκυρο...Ευχαριστώ

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να έχω μόνιμα την επιλογή της τοποθεσίας στην κάμερα; Κάθε φορά που κλείνει, και να έχεις ανοιχτό GPS, αν δεν το επιλέξεις δεν κρατάει τοποθεσία...
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να έχω μόνιμα την επιλογή της τοποθεσίας στην κάμερα; Κάθε φορά που κλείνει, και να έχεις ανοιχτό GPS, αν δεν το επιλέξεις δεν κρατάει τοποθεσία...

 

σε μένα κρατάει κανονικά

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

σε μένα κρατάει κανονικά

 

Ανοίγω GPS, πάω ρυθμίσεις κάμερας επιτρέπω τοποθεσία ο.κ.Κλείνω GPS, την επόμενη φορά πρέπει να επιλέξω πάλι την τοποθεσία για να δουλεύει αλλιώς δεν αναφέρεται στις λεπτομέρειες της φώτο. Πολύ ωραία νέα για nougat, τα είδα κι εγώ.

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω GPS, πάω ρυθμίσεις κάμερας επιτρέπω τοποθεσία ο.κ.Κλείνω GPS, την επόμενη φορά πρέπει να επιλέξω πάλι την τοποθεσία για να δουλεύει αλλιώς δεν αναφέρεται στις λεπτομέρειες της φώτο. Πολύ ωραία νέα για nougat, τα είδα κι εγώ.

 

ναι όταν κλείνεις το gps απενεργοποιείται και στην κάμερα η επιλογή έτσι είναι και σε μένα πρέπει να την τικάρεις ξανά

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε ρε φιλαράκι! Είσαι γαμάτος

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο widget. Την αναλυτικότερη ένδειξη του καιρού από το accuweather την έχει στάνταρ; Ρωτάω γιατί έχω εγκατεστημένη την platinum έκδοση που έχω αγορασμένη και δεν ξέρω αν οφείλεται σε αυτό.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σε nexus κινητό αυτό το widget ?

Τι ακριβως κάνει?

 

ναι λειτουργεί σε όλες android 6 συσκευές .... είναι ένα πανέμορφο witget καιρού, ρολογιού και μπαταρίας

 

 

Screenshot_20160704-193201.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολύ ωραίο widget. Την αναλυτικότερη ένδειξη του καιρού από το accuweather την έχει στάνταρ; Ρωτάω γιατί έχω εγκατεστημένη την platinum έκδοση που έχω αγορασμένη και δεν ξέρω αν οφείλεται σε αυτό.

 

Sent from my XT1562

ναι την έχει στάνταρ

Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

 

Μ'αρέσει που αναγνωρίζει και τον quick charge φορτιστή και βγάζει και λογότυπο όταν συνδεθεί.

Screenshot_20160731_120428.png

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...