Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως μπορεί να κάνει σημάδι... Θα δοκιμάσω με χαρτί αλλιώς θα πάω σ3 κανένα μαγαζί που ασχολούνται να δω αν μπορούν να το κάνουν...
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και λίγες ώρες είμαι κι εγώ κάτοχος ενός μαύρου V10.

 

Πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Ερώτηση όσον αφορά την αναβάθμιση σε ΜΜ. Να περιμένω ΟΤΑ ή να κάνω κίνηση μέσω bridge;

 

Θα πρέπει να ξαναστήσω το τηλέφωνο εξαρχής;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και λίγες ώρες είμαι κι εγώ κάτοχος ενός μαύρου V10.

 

Πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές. Ερώτηση όσον αφορά την αναβάθμιση σε ΜΜ. Να περιμένω ΟΤΑ ή να κάνω κίνηση μέσω bridge;

 

Θα πρέπει να ξαναστήσω το τηλέφωνο εξαρχής;

Ένα εκατομμύριο φορές την ίδια ερώτηση.....

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Ένα εκατομμύριο φορές την ίδια ερώτηση.....

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Για ένα αντίστοιχο update στο Mate 7 που είχα πριν, έκανα αναγκαστικο reset το τηλέφωνο γιατί σερνόταν χειρότερα από μουλάρι μετά.

 

Οπότε ή απάντα στην ερώτησή μου, ή προσπέρασέ την.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ένα αντίστοιχο update στο Mate 7 που είχα πριν, έκανα αναγκαστικο reset το τηλέφωνο γιατί σερνόταν χειρότερα από μουλάρι μετά.

 

Οπότε ή απάντα στην ερώτησή μου, ή προσπέρασέ την.

 

Κοίτα στις προηγούμενες σελίδες. Η ερώτηση σου έχει απαντηθεί άπειρες φορές. Δε θα ρωτάμε τα ίδια και τα ίδια, ούτε είναι δουλειά μας να ενημερώνουμε αυτούς που βαριούνται να διαβάσουν 10 σελίδες πίσω. Άιντε....

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στις προηγούμενες σελίδες. Η ερώτηση σου έχει απαντηθεί άπειρες φορές. Δε θα ρωτάμε τα ίδια και τα ίδια, ούτε είναι δουλειά μας να ενημερώνουμε αυτούς που βαριούνται να διαβάσουν 10 σελίδες πίσω. Άιντε....

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Πήγα 7 σελίδες πίσω και δεν βρήκα κάτι. Μήπως θα με βάλεις και τιμωρία στον πίνακα τώρα;

 

Στο ξαναείπα και πριν. Ή απάντα στην ερώτησή μου, ή προσπέρασέ την. Τόσο απλά. Άιντε...

 

Sent from my LG V10 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάνε factory reset φίλε είναι καλύτερα για την συσκευή

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-AL10 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Κάνε factory reset φίλε είναι καλύτερα για την συσκευή

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-AL10 μου

 

Σίγουρα είναι καλύτερο, αλλά δεν πέρασαν ούτε 3 ώρες που τελείωσα το στήσιμο της συσκευής. Θα βάλω τα κλάματα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι καλύτερο, αλλά δεν πέρασαν ούτε 3 ώρες που τελείωσα το στήσιμο της συσκευής. Θα βάλω τα κλάματα...

Τοτε περασε την απο πανω & αν δεις θεματα κανεις reset.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι καλύτερο, αλλά δεν πέρασαν ούτε 3 ώρες που τελείωσα το στήσιμο της συσκευής. Θα βάλω τα κλάματα...

 

 

Εγω την περασα απο πανω μεσω LG BRIDGE και μεχρι τωρα κανενα προβλημα,οπως και ο φιλος Hierophant που το εχει κανει με τον ιδιο τροπο!;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα τα κέφια που θα ξυπνήσω το πρωί, θα πράξω. Πάντως, όταν είναι τόσο καιρό διαθέσιμη η νέα έκδοση, για ποιον λόγο καθυστερεί να έρθει Over the air η αναβάθμιση;

 

Έχει κι ένας γνωστός το τηλέφωνο κάνα τετράμηνο και δεν έχει αναφέρει κάτι.

 

Sent from my LG V10 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς καμία ιδέα για Car holder(Βάση αυτοκινήτου)"??Κάτι να προτείνετε ίσως απο προσωπική εμπειρία γιατί θεωρώ δε βρίσκω κάτι αξιόλογο.:wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς καμία ιδέα για Car holder(Βάση αυτοκινήτου)"??Κάτι να προτείνετε ίσως απο προσωπική εμπειρία γιατί θεωρώ δε βρίσκω κάτι αξιόλογο.:wacko::wacko:

Αγόρασα μια φθηνή από την Αμερική που είχα πάει ταξίδι, όχι κάποια ιδιαίτερη μάρκα, αλλά για την λογική της.

 

Θηλυκώνει στην γριλια του ac ένα στρογγυλό πράγμα και μαζί με αυτό έχει και μια φέτα μαγνήτη 3 επί 2 εκατοστά. Το έβαλα μέσα από το καπάκι του κινητού και είναι άριστο.

 

@ManolisGti ευχαριστώ πολύ, μάλλον θα το δοκιμάσω...

 

Sent from my LG V10 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα ποιές λές τις είδα και γω.Να σου πώ την αλήθεια έψαχνα κάποια που να μπορεί να μπεί και στο τζάμι αλλά και στο καντράν.Δεν έχω καταλήξει ακόμα..πφφφφφφφ:p:p
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα ποιές λές τις είδα και γω.Να σου πώ την αλήθεια έψαχνα κάποια που να μπορεί να μπεί και στο τζάμι αλλά και στο καντράν.Δεν έχω καταλήξει ακόμα..πφφφφφφφ:p:p

Η καλύτερη αγορά αξεσουάρ που έχω κάνει, μακράν της δεύτερης!

 

edit: κάτι τέτοιο

 

Sent from my LG V10 using Tapatalk

Edited by dBpanos
προσθήκη url
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένα εκατομμύριο φορές την ίδια ερώτηση.....

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Νόμιζα ότι το ξεπεράσαμε το εκατομμύριο...Τέλος πάντων με λίγη σωστή αναζήτηση όλα βρίσκονται και διορθώνονται, τις καλημέρες μου ☺

Edited by Arxontas71

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς καμία ιδέα για Car holder(Βάση αυτοκινήτου)"??Κάτι να προτείνετε ίσως απο προσωπική εμπειρία γιατί θεωρώ δε βρίσκω κάτι αξιόλογο.:wacko::wacko:

 

 

Εχω παρει αυτη και ειμαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα:

 

 

https://www.skroutz.gr/s/6799661/Baseus-Super-Car-Mount.html

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς καμία ιδέα για Car holder(Βάση αυτοκινήτου)"??Κάτι να προτείνετε ίσως απο προσωπική εμπειρία γιατί θεωρώ δε βρίσκω κάτι αξιόλογο.:wacko::wacko:

 

Το βάζω στο κάθισμα του συνοδηγού......

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε;;; τώρα για μπαταρία ψάχνω και δεν ξέρω που να ψάξω για να βρω φτηνή κι αυθεντική... Ελλάδα βρήκα με 20 αλλά μου φαίνονται πολλά... Κανείς καμιά ιδέα;

 

http://www.ebay.com/itm/Original-LG-Extra-Spare-Battery-3000mAh-BL-45B1F-BAK-110-For-LG-V10-F600-/391445346491?hash=item5b23f5f8bb:g:mkEAAOSw3mpXI8Kf

αυτη λετε να ειναι γνησια?

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160608/1d30d2c47addb51eae12c51bdf707ab0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160608/1b836e5883136c276cb627e8ca28384e.jpg

 

Εγώ μόλις παρέλαβα αυτό το ρολογακι, κινεζια με 12€ το οποίο για τα λεφτά του σκοτώνει. Συνδέεται με το θηριακι μας πανεύκολα δέχεται όλες τις ειδοποιήσεις WhatsApp, fb, κάνει κλήσεις κανονικά και μπορεί να χρησιμοποιηθεί και με Bluetooth hands free ταυτόχρονα γιατι το v10 έχει την δυνατότητα να συνδέεται με δύο συσκευές Bluetooth.

Και στα χρώματα φέρνει και στο v10 Black :D :D :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την άλλη βδομάδα θα έχω στο χέρι μου το LG WATCH URBANE...

Πιστεύω να το χαρώ για 2 χρόνια μέχρι να πάει για αλλαγή...

Θα γράψω εντυπώσεις εδω μέσα πως συνεργάζεται με το V10 γιατί τα θέματα με τα smartwatch εδώ μέσα είναι σαν να μην υπάρχουν....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την άλλη βδομάδα θα έχω στο χέρι μου το LG WATCH URBANE...

Πιστεύω να το χαρώ για 2 χρόνια μέχρι να πάει για αλλαγή...

Θα γράψω εντυπώσεις εδω μέσα πως συνεργάζεται με το V10 γιατί τα θέματα με τα smartwatch εδώ μέσα είναι σαν να μην υπάρχουν....

Νομίζω δε μπορείς να μιλήσεις από το ρολόι έ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την άλλη βδομάδα θα έχω στο χέρι μου το LG WATCH URBANE...

Πιστεύω να το χαρώ για 2 χρόνια μέχρι να πάει για αλλαγή...

Θα γράψω εντυπώσεις εδω μέσα πως συνεργάζεται με το V10 γιατί τα θέματα με τα smartwatch εδώ μέσα είναι σαν να μην υπάρχουν....

Εεεε το πας σε άλλη κατηγορία! Εγώ πήρα να δω καταρχήν την χρησιμότητα μιας και δεν έχω ασχοληθεί με smartwatch ξανά. Βέβαια για τα λεφτά του δεν υπάρχει και πραγματικά βολεύει πολύ με το v10 σε χρήση πχ για κλήσεις κτλ. Έχεις στη τσάντα το τηλέφωνο και απλά καλεις από το χέρι! Περιμένουμε εντυπώσεις γιατι με βλέπω να παίρνω κανένα καλό

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω δε μπορείς να μιλήσεις από το ρολόι έ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Μπορείς κανονικά απο το συγκεκριμένο. Εχει ανοιχτή ακρόαση και μικρόφωνο. Και έχει και υποδοχή για usb hands free. Εγώ έχω συνδεδεμένα στο τηλέφωνο ενα bluetooth handsfree και το ρολόι. Αν πατήσω yes απο το ρολόι μιλάω απο εκεί, αν πατήσω απο το bluetooth μιλάω στο ακουστικό στο αυτί μου. Σε αυτο που πήρα αναφέρομαι. Για το LG δεν ξέρω

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δε μπορείς να μιλήσεις από το ρολόι έ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Δεν μπορείς να μιλήσεις από το συγκεκριμένο ρολόι γιατί δεν έχει μικρόφωνο. Έχει ακουστικό για να δίνεις εντολές για το Google now. Μπορείς να βλέπεις ποιός σε καλεί και να δεχτείς η όχι την κλήση. Θέλει να έχεις Bluetooth handsfree.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το urdane έχω αναφερθεί πιο πίσω, ουσιαστικά εκτός το ότι είναι από τα ομορφότερα με αρκετή παραμετροποίηση στην εμφάνιση του, εξασφαλίζει αμεσότητα στις ειδοποιήσεις μας χωρίς να χρειάζεται να βγάζουμε το V10 συνέχεια, δεν έχει εισαχθεί από την lg Hellas και σε εγγύηση είναι στην ίδια φιλοσοφία με το θηρίο μας, στα ευχάριστα η επικείμενη αναβάθμιση που θα πάρει μαζί με το urdane2 και στα μειον η κακή φωτεινότητα σε εξωτερικούς χώρους, δε πιστεύω να έχετε παράπονο :):)

 

@Τακαρε κουκλι το ρολογακι σου, φέρνει το σαμμυ πρώτης γενιάς.:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...