Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπαρχει ledακι εχει την 2 οθονη για τις ειδοποιησεις.

Ναι αλλά πρέπει να ανοιξεις το τηλ...σωστά?

Καλά δε μπορούσανε να βάλουν ένα..

Καπου βέβαια διάβασα το παρακάτω ...

Well the camera's LED will flash when a text or call comes thru. Look under accessibility/hearing menu... To turn on

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αλλά πρέπει να ανοιξεις το τηλ...σωστά?

Καλά δε μπορούσανε να βάλουν ένα..

Καπου βέβαια διάβασα το παρακάτω ...

Well the camera's LED will flash when a text or call comes thru. Look under accessibility/hearing menu... To turn on

Η δευτερη οθονη παραμενει αναμενη και σε ειδοποιει. Οντως μπορεις να το κανεις αυτο με το led του flashαν και δεν το εχω δοκιμασει ποτε

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πρέπει να ανοιξεις το τηλ...σωστά?

Καλά δε μπορούσανε να βάλουν ένα..

Καπου βέβαια διάβασα το παρακάτω ...

Well the camera's LED will flash when a text or call comes thru. Look under accessibility/hearing menu... To turn on

Όχι ρε man δεν πρέπει να ανοίξεις το τηλέφωνο. Καλά δεν έχεις δει κανένα βιντεάκι να δεις πως δουλεύει η δεύτερη οθόνη?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μηπως μπορει να μου πει κανεις που το εχει σε μαυρο αν τα ακουστικα ειναι τα ιδια με του ασπρου-χρυσου αλλα σε αλλο χρωμα και αν γινεται να στειλει και μια φωτογραφια;

 

Και εγω φίλε μου μαύρο τηλέφωνο έχω αλλά τα ακουστικά απ'οτι φαίνεται είναι κοινά για όλους μας.Άσπρα ..:lol::lol::lol:

Μεγάλο φάουλ αλλά είπαμε μπροστά στην τηλεφωνάρα που παίρνεις χαλάλι.:p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά και εγώ θα το ήθελα το led και ας έχω την δεύτερη οθόνη. Σε κάποιες περιπτώσεις θα με βοηθούσε πιο πολύ το led. Παράδειγμα όταν το έχω στο δωμάτιο σε μια άκρη και θέλω να δω από μακριά αν έχω τίποτα θα έβλεπα το led χωρίς να πάω κοντά επίσης όσοι εννοούν μυωπία όπως εγώ στο σκοτάδι αν δεν φοράς γυαλιά θα σε βοηθούσε το led χαχα. Όσα παραπάνω έχει καλύτερο για μας θα ήταν και θα το απενεργοποιούσε όποιος δεν το ήθελε. Αλλά εντάξει μην καιγόμαστε και έτσι μια χαρά είναι.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά και εγώ θα το ήθελα το led και ας έχω την δεύτερη οθόνη. Σε κάποιες περιπτώσεις θα με βοηθούσε πιο πολύ το led. Παράδειγμα όταν το έχω στο δωμάτιο σε μια άκρη και θέλω να δω από μακριά αν έχω τίποτα θα έβλεπα το led χωρίς να πάω κοντά επίσης όσοι εννοούν μυωπία όπως εγώ στο σκοτάδι αν δεν φοράς γυαλιά θα σε βοηθούσε το led χαχα. Όσα παραπάνω έχει καλύτερο για μας θα ήταν και θα το απενεργοποιούσε όποιος δεν το ήθελε. Αλλά εντάξει μην καιγόμαστε και έτσι μια χαρά είναι.

 

Ακριβώς έτσι.... Άλλο η δεύτερη οθόνη άλλο το led....

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα βόλευε το Led όντως γιατί μπορεί κάποιος να μην θέλει always on την δεύτερη οθόνη. Επίσης αν απενεργοποιησεις την δεύτερη οθόνη και να έρθει κάτι πχ στο WhatsApp δεν ανάβει να σε ειδοποίηση Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις παρέλαβα και γώ τα καλούδια μου και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας.

http://s32.postimg.org/myphm31mp/image.jpg

 

http://s32.postimg.org/akyv9y7sx/image.jpg

 

http://s32.postimg.org/jlqwa83r5/image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις παρέλαβα και γώ τα καλούδια μου και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας.

http://s32.postimg.org/myphm31mp/image.jpg

 

http://s32.postimg.org/akyv9y7sx/image.jpg

 

http://s32.postimg.org/jlqwa83r5/image.jpg

Η θηκουλα πόσο σου βγήκε φίλε μου?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...εντυπώσεις?

Την θήκη την έχω και εγώ και είναι εξαιρετική. Πολύ καλό grip, δεν είναι τεράστια και φαίνεται να προστατεύει καλά το τηλέφωνο. Εγώ την πήρα από Ελλάδα 19,90€

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ φίλε miselako :)

 

To led είναι ένα θεμα. Δεν είναι οντως το ιδιο με την ειδ/ση στη 2η οθονη. ειδικα αμα το εχεις λιγο μακριά σου. δεν είναι μόνο η στραβωμάρα μας αλλά και η γωνία θεασης που δεν φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η κουβέντα για τα εργοστασιακά ακουστικά.. Έχει κανείς σας ιδέα για τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους, όπως τι αντίσταση έχουν (π.χ. 8/16 Ohms), ευαισθησία (db) και συχνότητα απόκρισης (Hz-Khz)? Γιατί στο λίγο που το έψαξα, δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Edited by ChrisVag
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συνολικά και για τα δύο έδωσα 25 ευρώ.Τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή αν και περίμενα 1 βδομάδα αλλά αξιζε τον κόπο.Τέλειο grip όντως και άψογη εφαρμογή του tempered glass.Καλύπτει και τις κάμερες οχι σαν την εργοστασιακή ζελατίνα που δεν κάλυπτε.Τώρα σκεφτομαι να παραγγείλω την μπαταρία μαζί με το crandle γιατί έχω κάτι γνωστους στο Αμέρικα..20$+10 μεταφορικά..θα σας ενημερώσω αν ειναι σίγουρο για ομαδικη παραγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μηπως μπορει να μου πει κανεις που το εχει σε μαυρο αν τα ακουστικα ειναι τα ιδια με του ασπρου-χρυσου αλλα σε αλλο χρωμα και αν γινεται να στειλει και μια φωτογραφια;

 

Οριστε ποια ακουστικα εχουν τα μαυρα.

 

 

 

http://s32.postimg.org/8pr0ywr7p/20160507_174820.jpg

adult photo sharing

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συνολικά και για τα δύο έδωσα 25 ευρώ.Τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή αν και περίμενα 1 βδομάδα αλλά αξιζε τον κόπο.

 

Μπορείς να μας πεις από πού;

 

Τώρα σκεφτομαι να παραγγείλω την μπαταρία μαζί με το crandle γιατί έχω κάτι γνωστους στο Αμέρικα..20$+10 μεταφορικά..θα σας ενημερώσω αν ειναι σίγουρο για ομαδικη παραγγελία.

 

Περιμένουμε ευχάριστα.. :cool:

 

 

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Μιας και η κουβέντα για τα εργοστασιακά ακουστικά.. Έχει κανείς σας ιδέα για τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους, όπως τι αντίσταση έχουν (π.χ. 8/16 Ohms), ευαισθησία (db) και συχνότητα απόκρισης (Hz-Khz)? Γιατί στο λίγο που το έψαξα, δεν μπόρεσα να βρω κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Και για να εχουμε Hi-Fi ηχο θελει μονο τα ακουστικα που μας δινει ή μπορουμε και με αλλα πχ Razer;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Και για να εχουμε Hi-Fi ηχο θελει μονο τα ακουστικα που μας δινει ή μπορουμε και με αλλα πχ Razer;

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και άλλα ακουστικά, αναλόγως την ποιότητα τους και το αποτέλεσμα όπως και με ποιον player παίζεις.:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις από πού;

 

 

 

Περιμένουμε ευχάριστα.. :cool:

 

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

 

Φυσικά μπορώ και το ρωτάς.:D:D

http://www.spigen.co.uk/cell-phone/lg/lg-v10.html

Πολύ οργανωμένο site με tracking number απευθείας και συνεχή ενημέρωση για την πορεία του δέματος σου.

Ελπίζω να σας βοήθησα και με το καλό οτι και να πάρετε.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συνολικά και για τα δύο έδωσα 25 ευρώ..
Να μη ξεχάσω να αναφέρω για να μη γίνει καμία παρανόηση οτι σύνολο μαζι με μεταφορικά και προμήθεια paypal μου βγήκε ακριβώς 42,73 EUR = 31,96 GBP
Link to comment
Share on other sites

Να μη ξεχάσω να αναφέρω για να μη γίνει καμία παρανόηση οτι σύνολο μαζι με μεταφορικά και προμήθεια paypal μου βγήκε ακριβώς 42,73 EUR = 31,96 GBP

Έχω την εντύπωση ότι εγχώρια μπορεί να τα έβρισκες φθηνότερα. Την θήκη σίγουρα καθώς όπως είπα παραπάνω εγώ την πήρα 19,90€ αλλά δεν είχα μεταφορικά. Ήμουν και εγώ έτοιμος να παραγγείλω από έξω αλλά για να τα πάρω από μαγαζί που να είναι αξιόπιστο μου έβγαινε μια η άλλη με τα μεταφορικά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την θήκη την έχω και εγώ και είναι εξαιρετική. Πολύ καλό grip, δεν είναι τεράστια και φαίνεται να προστατεύει καλά το τηλέφωνο. Εγώ την πήρα από Ελλάδα 19,90€

Ο λόγος που αγόρασα απο εξωτερικό takare είναι οτι απο το κατάστημα που πήρες το γυαλί το είχε 29,90€ και δε τα εδινα για κανένα λόγο.Την θήκη την είχε φθηνά μπορώ να πω.Σύνολο θα ηταν και για τα δυο απο αυτο το μαγαζί 29.90+19.90+3.90 μεταφορικά=53.70 εγω ολα αυτά τα πηρα 42.73 απλα εκανα 1 βδομάδα υπομονή:lol::D Συνολικό κέρδος 11€..Μισο μεροκάματο δηλαδής..:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά μπορώ και το ρωτάς.:D:D

http://www.spigen.co.uk/cell-phone/lg/lg-v10.html

Πολύ οργανωμένο site με tracking number απευθείας και συνεχή ενημέρωση για την πορεία του δέματος σου.

Ελπίζω να σας βοήθησα και με το καλό οτι και να πάρετε.:)

 

Χριστός Ανέστη !

 

Εγώ πάντως από το Amazon τα αγόρασα φθηνότερα.

Για ρίξε μια ματιά.

Χρόνος παράδοσης τα ίδια.

https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=lg+v10+spigen

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που αγόρασα απο εξωτερικό takare είναι οτι απο το κατάστημα που πήρες το γυαλί το είχε 29,90€ και δε τα εδινα για κανένα λόγο.Την θήκη την είχε φθηνά μπορώ να πω.Σύνολο θα ηταν και για τα δυο απο αυτο το μαγαζί 29.90+19.90+3.90 μεταφορικά=53.70 εγω ολα αυτά τα πηρα 42.73 απλα εκανα 1 βδομάδα υπομονή:lol::D Συνολικό κέρδος 11€..Μισο μεροκάματο δηλαδής..:lol::lol::lol:

Μια χαρά τότε δεν ήξερα ότι το γυαλί βγαίνει γενικά τόσο ακριβό!!! Συμφέρει τότε και μια χαρά τα 11€ διαφορά. Απλά για το γυαλί δεν το είχα ψάξει καθόλου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από πού το πήρες;

Θα έπρεπε να είναι κανονικά σφραγισμένο με ταινία ασφαλείας!

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

 

Το αγόρασα από drele.com στη Γλυφάδα είναι αυτός, Dr electronics. Έχετε το υπόψη σας για μελλοντικές σας αγορές. Αυτός πάντως μου το έδωσε χωρίς ταινία ασφάλειας και μου έλεγε ότι όλα έτσι του έρχονται! Σε άλλο σκρουτζαμάγαζο που ρώταγα αν πουλάνε με ταινίες ασφαλείας μου λέγανε ότι όλα τα LG G3 που τους έρχονται είναι χωρίς ταινίες ασφαλείας! Κάποιος άλλος μου έλεγε πουλάμε μόνο με ταινίες ασφαλείας. Ποια είναι η αλήθεια δεν έχω καταλάβει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...