Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί μόνο ένα μαγαζί το χει διαθέσιμο πλέον... βασικά τελευταία τεμάχια

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Ποποποπο δηλαδή μόνο μεταχειρισμένο συμφέρει πλέον..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε expendable, ποσο σου κοστισε μεταχειρισμενο αν επιτρεπεται??

 

 

Καλημερα...Σου εχω απαντήσει σε προσωπικο μηνυμα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα... Η τιμή του γιατί ανεβαίνει συνέχεια.; . Είναι πλέον στα 430 στο σκρουτζ

 

Στο skroutz τέλος...υπάρχει ακόμα όμως στο best price :)

 

https://www.bestprice.gr/item/2154693812/lg-v10-32gb.html

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια.Στη δευτερη οθονη μπορουμε να βαλουμε ποιες εφαρμογες θελουμε η να παιρνουμε αμμεσα καποιο τηλεφωνο χωρις ψαξιμο;Εαν γινεται, πως;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια.Στη δευτερη οθονη μπορουμε να βαλουμε ποιες εφαρμογες θελουμε η να παιρνουμε αμμεσα καποιο τηλεφωνο χωρις ψαξιμο;Εαν γινεται, πως;

 

Βέβαια. Ρυθμίσεις, προβολή, second screen, πατάς πάνω στο να εμφανίζεται όταν η κεντρική οθόνη είναι αναμμένη και εκεί διαλέγεις τι θέλεις.. Έχει και επαφές και εφαρμογές.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια. Ρυθμίσεις, προβολή, second screen, πατάς πάνω στο να εμφανίζεται όταν η κεντρική οθόνη είναι αναμμένη και εκεί διαλέγεις τι θέλεις.. Έχει και επαφές και εφαρμογές.

Σε ευχαριστω φιλε μου.Ακομα το μαθαινω.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

πάντως άν τήν πάρουμε θα την δούμε πρώτα στό lg bridge ... άρα εκεί να ψάχνετε πρώτα... φαντάζομαι OTA θα έρθει αρκετά αργότερα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα το powerbank θα είχα είδη αλλάξει κινητό. Ανέβηκε η τεχνολογία στην ανάλυση οθόνης και η μπαταρίες έμειναν ίδιες. Θα ήθελα το V10 να έχει 1080p οθόνη παρά αυτή που έχει τώρα.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το χρησιμοποιώ μόνο στο γραφείο για να ακούω μουσική, εξαιτίας του DAC, καμμιά άλλη χρήση μέχρι να βγει η 7 μπας και στρώσει η μπαταρία.

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα το powerbank θα είχα είδη αλλάξει κινητό. Ανέβηκε η τεχνολογία στην ανάλυση οθόνης και η μπαταρίες έμειναν ίδιες. Θα ήθελα το V10 να έχει 1080p οθόνη παρά αυτή που έχει τώρα.

Ποιο powerbank εχεις φιλε μου;Εισαι ευχαριστημένος;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ποιο powerbank εχεις φιλε μου;Εισαι ευχαριστημένος;

 

Ένα λευκό της Tplink 10400mA με 2 εξόδους. Καλό είναι το έχω 2 χρόνια. Με έχει σώσει

 

Πως το βλέπετε το G6 θα κρατάει πιο πολύ η μπαταρία η μία από τα ίδια;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται μεγαλυτερη μπαταρια και μια οθονη λιγοτερη!!! :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με εξωτερικό φορτιστή μπαταρίας σε συνδυασμό με powerbank θα σωθείτε, όπως εγώ! Με το που τελειώνει η μια μπαταρία τη βγάζω και τη φορτίζω επιτόπου μέσα στην τσάντα στον εξωτερικό φορτιστή με το powerbank. Με το που τελειώνει η δεύτερη βάζω την πρώτη (που είναι ήδη έτοιμη) και πάει λέγοντας. Χρησιμοποιώ το κινητό πολύ μέσα στην ημέρα (6 ώρες οθόνη περίπου) και οι δυο μπαταρίες με βγάζουν ίσα ίσα αλλά αποτελεσματικά (3 ώρες οθόνη η καθεμιά περίπου)! Δεν έχω μείνει ποτέ. Ωστόσο το μειονέκτημα είναι ότι πρέπει να έχεις πάντα μαζί σου (στο αμάξι, στην τσάντα ή όπου) το εξωτερικό cradle με το powerbank (κι επίσης ότι δεν μπορείς να φορτίζεις τη δεύτερη μπαταρία κάτω από υψηλές θερμοκρασίες πχ μέσα στο αμάξι με ήλιο το καλοκαίρι γιατί θα τη χαλάσεις καθώς πυρώνει άσχημα κάτω από τέτοιες συνθήκες). Φορτιστής και μπαταρία μου στοίχησαν 30 ευρώ μαζί από eBay πριν ένα χρόνο περίπου.
Link to comment
Share on other sites

μόνο εγώ το ευχαριστιεμαι δηλαδή ακόμα?7f85051658f95c0a19f7d3a4a53888a6.jpg

8ca00b4d269125e3202e6abe4067efe6.jpg

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά με εξωτερικό φορτιστή μπαταρίας σε συνδυασμό με powerbank θα σωθείτε, όπως εγώ! Με το που τελειώνει η μια μπαταρία τη βγάζω και τη φορτίζω επιτόπου μέσα στην τσάντα στον εξωτερικό φορτιστή με το powerbank. Με το που τελειώνει η δεύτερη βάζω την πρώτη (που είναι ήδη έτοιμη) και πάει λέγοντας. Χρησιμοποιώ το κινητό πολύ μέσα στην ημέρα (6 ώρες οθόνη περίπου) και οι δυο μπαταρίες με βγάζουν ίσα ίσα αλλά αποτελεσματικά (3 ώρες οθόνη η καθεμιά περίπου)! Δεν έχω μείνει ποτέ. Ωστόσο το μειονέκτημα είναι ότι πρέπει να έχεις πάντα μαζί σου (στο αμάξι, στην τσάντα ή όπου) το εξωτερικό cradle με το powerbank (κι επίσης ότι δεν μπορείς να φορτίζεις τη δεύτερη μπαταρία κάτω από υψηλές θερμοκρασίες πχ μέσα στο αμάξι με ήλιο το καλοκαίρι γιατί θα τη χαλάσεις καθώς πυρώνει άσχημα κάτω από τέτοιες συνθήκες). Φορτιστής και μπαταρία μου στοίχησαν 30 ευρώ μαζί από eBay πριν ένα χρόνο περίπου.

 

Εντάξει, δεν είναι και το πιο πρακτικό να κουβαλάς μαζί σου...

  1. συσκευή
  2. μπαταρία
  3. φορτιστή
  4. καλώδιο
  5. powerbank

για να έχεις μια μέρα αυτονομίας στη συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην αληθεύει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.mylgphones.com/european-lg-v10-h960-received-software-update-with-febuary-security-patch.html

 

Μέσω LG Bridge του κάνω τώρα εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην αληθεύει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.mylgphones.com/european-lg-v10-h960-received-software-update-with-febuary-security-patch.html

 

Μέσω LG Bridge του κάνω τώρα εγκατάσταση.

Τι εγκατασταση ειναι αυτη φιλε;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ούτε για το v10? Wtf?

 

Greetings from my awesome Gold HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε για το v10? Wtf?

 

Greetings from my awesome Gold HTC 10

θα δούμε χειρότερη απόδοση με nougat λέει ...what the f....

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lg είναι αυτή φίλε δεν βγάζεις άκρη πραγματικά...

 

Greetings from my awesome Gold HTC 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...