Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://s32.postimg.org/a33f23yfp/20160510_224645.jpg

photo hosting sites

 

 

 

Μεταφερεται οπου θες και μεγαλωνει η μικραινει οσο θες και ειναι ενεργη κανονικα ειναι μια οθονη μεσα στην οθονη.

 

 

Και απο ppi πως παει οταν μικραινεις την οθονη; Επισης η υπολοιπη οθονη που δεν χρησιμοποιειται ειναι αναμμενη ή τα λεντακια ειναι σβηστα;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην ΜΜ ειναι ενεργοποιημενο παντου το HiFi DAC by default(με ακουστικα εννοειται)

 

Καλησπερα :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μετράω τα ποσοστά της μπαταρίας και δεν βγάζουν 100% . Σε εσάς αν τα προσθέσετε βγάζουν?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδες ευχαριστω!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μετράω τα ποσοστά της μπαταρίας και δεν βγάζουν 100% . Σε εσάς αν τα προσθέσετε βγάζουν?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Σου δείχνει πόσο τις % απο αυτό που έχεις κάψει. Δηλαδή σου λέει πχ. οθόνη 50% και εσύ έχεις μπαταρία 80% η κατανάλωση της οθόνης είναι απο το 20% που έχει φύγει απο την μπαταρία σου το 50% στο έφαγε η οθόνη, δηλαδή το 10% :blink::blink::blink::blink:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει πόσο τις % απο αυτό που έχεις κάψει. Δηλαδή σου λέει πχ. οθόνη 50% και εσύ έχεις μπαταρία 80% η κατανάλωση της οθόνης είναι απο το 20% που έχει φύγει απο την μπαταρία σου το 50% στο έφαγε η οθόνη, δηλαδή το 10% :blink::blink::blink::blink:

Δεν ισχύει αυτό που λες.

Όταν έχω 80% μπαταρία, έχω καταναλώσει το 20%. Από αυτήν την κατανάλωση το 50% (του 20%) είναι κατανάλωση μπαταρίας, το 20% (του 20%) είναι του συστήματος και το υπόλοιπο 30% (του 20%) είναι εφαρμογές.

Όσο περισσότερο καταναλώνεις μπαταρία, αυτά τα ποσοστά αλλάζουν. Αλλά δεν παύουν στο σύνολο τους να κατέχουν το 100% της συνολικής κατανάλωσης που έχει γίνει μέχρι τότε.

 

Εγώ λέω κάτι πολύ απλό : Όταν μου είχε απομείνει 52% μπαταρία, το σύνολο της κατανάλωσης αν πρόσθετες τα % έβγαινε 84.

Τώρα που μου έχει απομείνει 21% προσθέτω τα ποσοστά και βρίσκω 85%

 

 

Που είναι το υπόλοιπο 15% οέο ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου στοιχεία με συνολικό χρόνο χρήσης ~13 ώρες εκ των οποίων όμως οι ~4 σε Λειτουργία πτήσης. Και μόνο με wi fi ανοιχτό και λίγο bt

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/Capture_2016-05-11-14-35-40_zps1xlgi6a0.jpg

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου στοιχεία με συνολικό χρόνο χρήσης ~13 ώρες εκ των οποίων όμως οι ~4 σε Λειτουργία πτήσης. Και μόνο με wi fi ανοιχτό και λίγο bt

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/Capture_2016-05-11-14-35-40_zps1xlgi6a0.jpg

Έχω την εντύπωση ότι γι αυτά που λες το σύστημα android δούλεψε πολύ για κάποιο λόγο. 26% είναι πολύ μεγάλο νούμερο.

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που λες.

Όταν έχω 80% μπαταρία, έχω καταναλώσει το 20%. Από αυτήν την κατανάλωση το 50% (του 20%) είναι κατανάλωση μπαταρίας, το 20% (του 20%) είναι του συστήματος και το υπόλοιπο 30% (του 20%) είναι εφαρμογές.

Όσο περισσότερο καταναλώνεις μπαταρία, αυτά τα ποσοστά αλλάζουν. Αλλά δεν παύουν στο σύνολο τους να κατέχουν το 100% της συνολικής κατανάλωσης που έχει γίνει μέχρι τότε.

 

Εγώ λέω κάτι πολύ απλό : Όταν μου είχε απομείνει 52% μπαταρία, το σύνολο της κατανάλωσης αν πρόσθετες τα % έβγαινε 84.

Τώρα που μου έχει απομείνει 21% προσθέτω τα ποσοστά και βρίσκω 85%

 

 

Που είναι το υπόλοιπο 15% οέο ?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Σε ολες τις συσκευες ετσι λειπουν ποσοστα ψαχνετε γωνια στο 10ρικο;χαχαχαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και απο ppi πως παει οταν μικραινεις την οθονη; Επισης η υπολοιπη οθονη που δεν χρησιμοποιειται ειναι αναμμενη ή τα λεντακια ειναι σβηστα;

 

Τωρα σοβαρα θες απαντηση για τα πιξελς;με τι να τα μετρησω. Η υπολοιπη οθονη ειναι σβηστη και ανενεργη..

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σε ολες τις συσκευες ετσι λειπουν ποσοστα.

Έτσι είναι...η κάτι δεν μετράνε.... Ποιος ξέρει....

Καλό αυτό γιατί δείχνει ότι τό τηλ...δέν αλλά προβληματα

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ολες τις συσκευες ετσι λειπουν ποσοστα ψαχνετε γωνια στο 10ρικο;χαχαχαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τωρα σοβαρα θες απαντηση για τα πιξελς;με τι να τα μετρησω. Η υπολοιπη οθονη ειναι σβηστη και ανενεργη..

Μάλλον ρωτάει αν χάνει σε ανάλυση η οθόνη όταν μικραίνει.....

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι...η κάτι δεν μετράνε.... Ποιος ξέρει....

Καλό αυτό γιατί δείχνει ότι τό τηλ...δέν αλλά προβληματα

 

Δεν θέλει και ιδιαίτερο ψάξιμο/γνωσεις, για να καταλάβει κανείς ότι στη λίστα που δείχνει την επιμέρους κατανάλωση δεν περιλαμβάνονται όλα τα προγραμμάτα, που καίνε μπαταρία ;)

Link to comment
Share on other sites

[/color]

.Ο ηχος σχεδον τελειος θα το ηθελα ενα δυο κλικ πιο δυνατο αλλααα οκ μιλαω για το εξωτερικο.Ο ηχος του ακουστικου δυνατος καθαρος μπομπα.Επισης η λειτουργια DAC εξαιρετικη τη δοκιμασα με ακουστικα ενος φιλου dj και εμεινα μ....ας νομιζω η μονη συσκευη μεχρι τωρα στον κοσμο με τετοια λειτουργια.

 

Επειδή ψάχνομαι αρκετά το τελευταίο διάστημα στο θέμα του ήχου και ειδικότερα των ακουστικών, αν θέλεις @Komia2 πες μου ή στείλε μου pm, για τον τύπο των ακουστικών με τα οποία έκανες την δοκιμή. Και αν μπορεί ο φίλος σου o dj βάση της εμπειρίας του να μας διαφωτίσει με κάποιες λεπτομέρειες, ποιά ακουστικά δηλ. θεωρεί εκείνος καλύτερα για το κινητό μας, θα ήταν ότι καλύτερο! Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν το πάρω ...άσπρο θα είναι!!

Μαζί θα γίνουμε ρεζίλι... Χιχιχι

Εν τω μεταξύ υπάρχει στό play LG fix DAC for v10 δοκιμάστε το....

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Την είδα και εγώ την συγκεκριμένη εφαρμογή φίλε akale, αλλά δεν την κατέβασα γιατί το πρώτο που με προβλημάτισε είναι ότι στα ενημερωτικά σχόλια της εφαρμογής ο προγραμματιστής αναφέρει ότι η εγκατάσταση και το τρέξιμο της εφαρμογής γίνεται με ρίσκο!(?) του χρήστη, και ότι ο ίδιος δεν φέρει καμία ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν βλάβη προκληθεί στη συσκευή (στοιχεία που προσωπικά δεν έχω συναντήσει σε άλλες εφαρμογές του play), και το δεύτερο ότι ότι δεν εμφανίζονται κριτικές χρηστών, που ήδη την έχουν κατεβάσει παρά μόνο ο αριθμός τους! Την έχει κατεβάσει μήπως κάποιος από εδώ για να μας πει εντυπώσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η συγκεκριμένη εφαρμογή σε όσους έχουν περάσει την 6 δεν χρειάζεται :happy:

 

Φίλε μου Arxonta, εγώ με την 5.1 είμαι ακόμη και με αυτή σκοπεύω να παραμείνω έως ότου έρθει με ΟΤΑ η ΜΜ.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Επειδή ψάχνομαι αρκετά το τελευταίο διάστημα στο θέμα του ήχου και ειδικότερα των ακουστικών, αν θέλεις @Komia2 πες μου ή στείλε μου pm, για τον τύπο των ακουστικών με τα οποία έκανες την δοκιμή. Και αν μπορεί ο φίλος σου o dj βάση της εμπειρίας του να μας διαφωτίσει με κάποιες λεπτομέρειες, ποιά ακουστικά δηλ. θεωρεί εκείνος καλύτερα για το κινητό μας, θα ήταν ότι καλύτερο! Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Την είδα και εγώ την συγκεκριμένη εφαρμογή φίλε akale, αλλά δεν την κατέβασα γιατί το πρώτο που με προβλημάτισε είναι ότι στα ενημερωτικά σχόλια της εφαρμογής ο προγραμματιστής αναφέρει ότι η εγκατάσταση και το τρέξιμο της εφαρμογής γίνεται με ρίσκο!(?) του χρήστη, και ότι ο ίδιος δεν φέρει καμία ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν βλάβη προκληθεί στη συσκευή (στοιχεία που προσωπικά δεν έχω συναντήσει σε άλλες εφαρμογές του play), και το δεύτερο ότι ότι δεν εμφανίζονται κριτικές χρηστών, που ήδη την έχουν κατεβάσει παρά μόνο ο αριθμός τους! Την έχει κατεβάσει μήπως κάποιος από εδώ για να μας πει εντυπώσεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Φίλε μου Arxonta, εγώ με την 5.1 είμαι ακόμη και με αυτή σκοπεύω να παραμείνω έως ότου έρθει με ΟΤΑ η ΜΜ.

 

Εεεεεετσι πολυ σωστος ετσι και αλλιως το τηλεφωνο ειναι τουμπανο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατι που με ενοχλει η μαλλον μου κινει την περιεργεια γιατι η lg hellas Δεν εφερε το v10 και εισαγει το πανακριβο και ακυρο g5.Eπισης ο Κυριος Κωστας ο γνωστος απο τις δοκιμες στο τιουμπ αμεσως το εκανε ανμποξινκ Ενα v10 Δε μπορεσε να βρει επειδη δε τα παιρνει τσαμπα απο τις αντιπροσωπειες να κανει μια δοκιμη για τους εκατονταδες φαν του;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψάχνομαι αρκετά το τελευταίο διάστημα στο θέμα του ήχου και ειδικότερα των ακουστικών, αν θέλεις @Komia2 πες μου ή στείλε μου pm, για τον τύπο των ακουστικών με τα οποία έκανες την δοκιμή. Και αν μπορεί ο φίλος σου o dj βάση της εμπειρίας του να μας διαφωτίσει με κάποιες λεπτομέρειες, ποιά ακουστικά δηλ. θεωρεί εκείνος καλύτερα για το κινητό μας, θα ήταν ότι καλύτερο! Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Την είδα και εγώ την συγκεκριμένη εφαρμογή φίλε akale, αλλά δεν την κατέβασα γιατί το πρώτο που με προβλημάτισε είναι ότι στα ενημερωτικά σχόλια της εφαρμογής ο προγραμματιστής αναφέρει ότι η εγκατάσταση και το τρέξιμο της εφαρμογής γίνεται με ρίσκο!(?) του χρήστη, και ότι ο ίδιος δεν φέρει καμία ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν βλάβη προκληθεί στη συσκευή (στοιχεία που προσωπικά δεν έχω συναντήσει σε άλλες εφαρμογές του play), και το δεύτερο ότι ότι δεν εμφανίζονται κριτικές χρηστών, που ήδη την έχουν κατεβάσει παρά μόνο ο αριθμός τους! .

Πως δεν έχει σχόλια???εχει

 

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πως δεν έχει σχόλια???εχει

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Σχόλια για την εφαρμογή ναι, κριτικές χρηστών δεν βλέπω. Τα όσα αναφέρει εισαγωγικά ο προγραμματιστής που την έστησε, δεν σου κάνουν εντύπωση? Και όπως αναφέρω στο προηγούμενο post μου, ας μας πει κάποιος από τα παιδιά εδώ μέσα που τυχόν την κατέβασε, αν τού παρουσίασε πρόβλημα ή όχι, και φυσικά αν είδε διαφορά στον ήχο σε σχέση με πριν.

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος κι εγώ από σήμερα....λευκό...άριστο.

συν

πρώτη φορά μετά απο το νεξους4 τόσο ομαλή λειτουργία.

g2...g3 που είχα και άλλες συσκευές που βλέπω δεν!!....όχι τόση ομαλότητα και σπιρτάδα.

 

δεύτερη οθόνη κόσμημα κι εφετζίδικη και ημιχρήσιμη.

 

ανοιγοκλείνουν όλα σε απίστευτους ρυθμούς χωρίς σκάλωμα η παραμικρό κόμπιασμα.

 

κατασκευή άριστη...αν και θα το προτιμούσα όλο μεταλλικό.:X

 

πλην

δύσχρηστο λόγο μεγέθους

 

θέση δεύτερης οθόνης epic fail...εκτός κι αν έισαι ο τιραμόλας(οι πιο παλιοί τον ξέρουν) η ο Φασούλας

 

 

αυτά έως τώρα...και βλέπουμε...μόλις περασα και την 6άρα...ολα ρολόι

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

κάτοχος κι εγώ από σήμερα....λευκό...άριστο.

συν

πρώτη φορά μετά απο το νεξους4 τόσο ομαλή λειτουργία.

g2...g3 που είχα και άλλες συσκευές που βλέπω δεν!!....όχι τόση ομαλότητα και σπιρτάδα.

 

δεύτερη οθόνη κόσμημα κι εφετζίδικη και ημιχρήσιμη.

 

ανοιγοκλείνουν όλα σε απίστευτους ρυθμούς χωρίς σκάλωμα η παραμικρό κόμπιασμα.

 

κατασκευή άριστη...αν και θα το προτιμούσα όλο μεταλλικό.:X

 

πλην

δύσχρηστο λόγο μεγέθους

 

θέση δεύτερης οθόνης epic fail...εκτός κι αν έισαι ο τιραμόλας(οι πιο παλιοί τον ξέρουν) η ο Φασούλας

 

 

αυτά έως τώρα...και βλέπουμε...μόλις περασα και την 6άρα...ολα ρολόι

Καλορίζικο φίλος!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος κι εγώ από σήμερα....λευκό...άριστο.

συν

πρώτη φορά μετά απο το νεξους4 τόσο ομαλή λειτουργία.

g2...g3 που είχα και άλλες συσκευές που βλέπω δεν!!....όχι τόση ομαλότητα και σπιρτάδα.

 

δεύτερη οθόνη κόσμημα κι εφετζίδικη και ημιχρήσιμη.

 

ανοιγοκλείνουν όλα σε απίστευτους ρυθμούς χωρίς σκάλωμα η παραμικρό κόμπιασμα.

 

κατασκευή άριστη...αν και θα το προτιμούσα όλο μεταλλικό.:X

 

πλην

δύσχρηστο λόγο μεγέθους

 

θέση δεύτερης οθόνης epic fail...εκτός κι αν έισαι ο τιραμόλας(οι πιο παλιοί τον ξέρουν) η ο Φασούλας

 

 

αυτά έως τώρα...και βλέπουμε...μόλις περασα και την 6άρα...ολα ρολόι

Θα το συνηθίσεις ....καλομίλητο

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος κι εγώ από σήμερα....λευκό...άριστο.

συν

πρώτη φορά μετά απο το νεξους4 τόσο ομαλή λειτουργία.

g2...g3 που είχα και άλλες συσκευές που βλέπω δεν!!....όχι τόση ομαλότητα και σπιρτάδα.

 

δεύτερη οθόνη κόσμημα κι εφετζίδικη και ημιχρήσιμη.

 

ανοιγοκλείνουν όλα σε απίστευτους ρυθμούς χωρίς σκάλωμα η παραμικρό κόμπιασμα.

 

κατασκευή άριστη...αν και θα το προτιμούσα όλο μεταλλικό.:X

 

πλην

δύσχρηστο λόγο μεγέθους

 

θέση δεύτερης οθόνης epic fail...εκτός κι αν έισαι ο τιραμόλας(οι πιο παλιοί τον ξέρουν) η ο Φασούλας

 

 

αυτά έως τώρα...και βλέπουμε...μόλις περασα και την 6άρα...ολα ρολόι

 

Καλοριζικο και απροβληματιστο ευχομαι απο καρδιας γιατι την 6 βιαστηκες.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

θέση δεύτερης οθόνης epic fail...εκτός κι αν έισαι ο τιραμόλας(οι πιο παλιοί τον ξέρουν) η ο Φασούλας

 

Δυστυχώς, η 2η οθόνη όπου και να μπει θα πρέπει να κάνεις κάποια παραχώρηση.

Εκεί που είναι τώρα, δεν προσφερεται για αν αλληλεπιδράς με τις εφαρμογές αλλά για ανάγνωση ειδοποιήσεων είναι ιδανική.

Στη συσκευή που έχω τώρα, υπάρχει κάτι ανάλογο αλλά στο πλαί. Η αλληλεπίδραση με τις εφαρμογές γίνεται ιδανικά και το multitasking πάει σε άλλο level αλλά στην ανάγνωση των ειδοποιήσεων είναι δύσχρηστη.

Αναγκαστικά ανάλογα τη θέση της κάτι χάνεις, κάτι κερδίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο δεν παίζεται είναι άψοηο.Τωρα το ακουστικό οσον αφορά την ένταση όταν μιλάς δε θα το έλεγα και ιδιαιτερα δυνατό σε σχεση με το G2 που είχα.Εκτος και αν κουφάθηκα εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο δεν παίζεται είναι άψοηο.Τωρα το ακουστικό οσον αφορά την ένταση όταν μιλάς δε θα το έλεγα και ιδιαιτερα δυνατό σε σχεση με το G2 που είχα.Εκτος και αν κουφάθηκα εγώ.

Πέρασες ΜΜ και συνεχίζει έτσι?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέρασες ΜΜ και συνεχίζει έτσι?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Να σου πω την αλήθεια δε το δοκίμασα καθόλου με την 5.1

Με το που το πήρα πέρασα μέσω LgBridge Την 6 μιας και ήταν του κουτιού ακόμα και δέν έχω μέτρο σύγκρισης..:(:(

Γνωρίζει κάποιος άλλος για να μου πεί?

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τον ήχο του ακουστικού στις κλήσεις με τα τόσα που είχα διαβάσει (και για το V10 αλλά και το G4) μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι θα με εντυπωσίαζε, σε σχέση μάλιστα με το παλιό και ταπεινό μου iNew V3. Αλλά μπααα... μπορώ να πω ότι είναι μία η άλλη ! Όχι ότι έχω κάποιο παράπονο ή πρόβλημα δηλαδή, απλά δεν είδα την διαφορά που περίμενα...

ΥΓ. Στην ποιότητα ήχου στην μουσική πάντως ναι ! Εδώ η διαφορά κλάσης του V10 κάνει μπαμ ... :)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...