Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Για αγορά πρέπει να προέξουμε πιο μοντέλο να αγοράσουμε?

Μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους.

Για αγορά πρέπει να προέξουμε πιο μοντέλο να αγοράσουμε?

Μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες?

Απ' ότι έχω παρατηρήσει είναι συγκεκριμένα τα μοντέλα που κυκλοφορούν (Ουγγαρία, Ρουμανία κτλ.) και ως τώρα δεν έχει αναφερθεί το παραμικρό όποτε δεν πιστεύω να χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο πέρα απο τον αξιόπιστο προμηθευτή!

Αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω είσαι οκ.

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω παρατηρήσει είναι συγκεκριμένα τα μοντέλα που κυκλοφορούν (Ουγγαρία, Ρουμανία κτλ.) και ως τώρα δεν έχει αναφερθεί το παραμικρό όποτε δεν πιστεύω να χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο πέρα απο τον αξιόπιστο προμηθευτή!

Αυτό που λέει ο φίλος παραπάνω είσαι οκ.

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο....

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο Σκρουτζ ότι πλέον έπεσε η τιμή κάτω από τα 400 € (έστω και οριακά)

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια απο τους κατοχους του v10. Εχω βαλει την καμερα του v10 στο lg g4.

Κατα την εγγραφη manual video στα 60fps, βλεπω πως μου επιτρεπει εγγραφη μονο για 5 λεπτα. (οπως μου κανει η στοκ δικη μου καμερα στα 4Κ βιντεο)

Και στο v10 στα 60fps κι εσας μονο 5 λεπτα εγγραφη επιτρεπει. ?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο Σκρουτζ ότι πλέον έπεσε η τιμή κάτω από τα 400 € (έστω και οριακά)

Παίζουν.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως είναι η μπαταρία σε σχέση με το g4;και αν έχει κάποιος την εμπειρία για διαφορά σε μπαταρία με το s7 το απλό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ. Εντυπωσιασμένος! Για μένα είναι το καλύτερο κινητό του 2015 και το νούμερο 2 αυτή τη στιγμή μετά το s7 edge που έχει ένα κάρο λεφτά παραπάνω. Μου ήρθε χωρίς ταινία ασφαλείας είναι η αλήθεια που θα σφραγίζει το κινητό! Είναι λογικό παιδιά; Έτσι ήρθε και σε σας;
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ. Εντυπωσιασμένος! Για μένα είναι το καλύτερο κινητό του 2015 και το νούμερο 2 αυτή τη στιγμή μετά το s7 edge που έχει ένα κάρο λεφτά παραπάνω. Μου ήρθε χωρίς ταινία ασφαλείας είναι η αλήθεια που θα σφραγίζει το κινητό! Είναι λογικό παιδιά; Έτσι ήρθε και σε σας;

Από πού το πήρες;

Θα έπρεπε να είναι κανονικά σφραγισμένο με ταινία ασφαλείας!

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λογο να είναι ανοικτό; εγώ δε θα το δεχόμουν γιατί δεν υπάρχει αιτιολογία να πειραχθει η συσκευασία, θα μου έμπαιναν ιδέες και δεν είναι ότι καλύτερο, όταν λέμε καινούργιο και σφραγισμένο πάει και τελείωσε.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια απο τους κατοχους του v10. Εχω βαλει την καμερα του v10 στο lg g4.

Κατα την εγγραφη manual video στα 60fps, βλεπω πως μου επιτρεπει εγγραφη μονο για 5 λεπτα. (οπως μου κανει η στοκ δικη μου καμερα στα 4Κ βιντεο)

Και στο v10 στα 60fps κι εσας μονο 5 λεπτα εγγραφη επιτρεπει. ?

Μάλλον λόγω προστασίας από τις θερμοκρασίες

 

Παιδιά πως είναι η μπαταρία σε σχέση με το g4;και αν έχει κάποιος την εμπειρία για διαφορά σε μπαταρία με το s7 το απλό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βαγγέλη εγώ με την χρήση που κάνω δεν έχω δει τρελή διαφορά αντε κάνενα μισάωρο οθόνη παραπάνω με χρήση 4g. Με χρήση WiFi μόνο σαφώς τα πράγματα είναι καλύτερα έχω δει μέχρι και 5:30 οθόνη μέσα στην μέρα κάτι που με το g4 δεν το είδα ποτέ. Βέβαια όλα αυτά είναι με την δική μου χρήση που περιλαμβάνει αρκετό browsing και κανένα 30' max κλήσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πήρα και εγώ. Εντυπωσιασμένος! Για μένα είναι το καλύτερο κινητό του 2015 και το νούμερο 2 αυτή τη στιγμή μετά το s7 edge που έχει ένα κάρο λεφτά παραπάνω. Μου ήρθε χωρίς ταινία ασφαλείας είναι η αλήθεια που θα σφραγίζει το κινητό! Είναι λογικό παιδιά; Έτσι ήρθε και σε σας;

 

Από πού το πήρες;

Θα έπρεπε να είναι κανονικά σφραγισμένο με ταινία ασφαλείας!

 

Στάλθηκε από μένα χρησιμοποιώντας το νου και τα δάχτυλά μου, ενώ ήμουν ξάπλα!

LG V10

Galaxy S4

 

Για ποιό λογο να είναι ανοικτό; εγώ δε θα το δεχόμουν γιατί δεν υπάρχει αιτιολογία να πειραχθει η συσκευασία, θα μου έμπαιναν ιδέες και δεν είναι ότι καλύτερο, όταν λέμε καινούργιο και σφραγισμένο πάει και τελείωσε.

Επειδή έχω ρωτήσει την LG στο παρελθόν μου είχαν πει ότι δεν βάζουν ταινίες ασφαλείας στα κινητά τους και ότι όσα έχουν ταινίες τις βάζουν οι εισαγωγεις ή τα μαγαζιά για να μην υπάρχει μουρμουρα. Η LG σαν LG από το εργοστάσιο δεν βάζει τίποτα απολύτως.

Καλορίζικο κιόλας φίλε μου και να το χαρείς είναι πραγματικά πολύ καλό τηλέφωνο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει λειτουργία TV remote control?

 

 

Τηλεορασεις,αποκωδικοποιητες και αλλες συσκευες!

Να'ναι καλα τα παιδια απο εδω που μου δειξανε το πως κι ετσι το χρησιμοποιω και σαν τηλεκοντρολ!;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω,υπάρχει η επιλογή όπως στο G2 όταν έχεις κάποια ειδοποίηση να αναβοσβήνει ενα ledακι?Και ακόμη η επιλογή του ασύρματου αποθηκευτικού χώρου για να συνδέεται στον υπολογιστή?Πάρα πολυ πρακτικά θεωρώ προσωπικά!
Link to comment
Share on other sites

Και ακόμη η επιλογή του ασύρματου αποθηκευτικού χώρου για να συνδέεται στον υπολογιστή?

???????????

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω,υπάρχει η επιλογή όπως στο G2 όταν έχεις κάποια ειδοποίηση να αναβοσβήνει ενα ledακι?Και ακόμη η επιλογή του ασύρματου αποθηκευτικού χώρου για να συνδέεται στον υπολογιστή?Πάρα πολυ πρακτικά θεωρώ προσωπικά!

Δεν υπαρχει ledακι εχει την 2 οθονη για τις ειδοποιησεις. Για τοδευτερο οταν το συνδεεις με pc σου βγαζει επιλογη ως τι θες να το χρησιμοποιησεις

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ledακι εχει την 2 οθονη για τις ειδοποιησεις. Για τοδευτερο οταν το συνδεεις με pc σου βγαζει επιλογη ως τι θες να το χρησιμοποιησεις

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά επειδή μάλλον δεν έγινα κατανοητός ο ασύρματος αποθηκευτικός χώρος για όσους ξέρουν είναι όταν ανοίγεις wifi και συνδέεσαι στο δίκτυο που είναι και ο σταθερός υπολογιστής σου να μπορείς να ανταλλάζεις αρχεία με τον υπολογιστή.Κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά porfiros όπως και με το καλώδιο αλλά ασύρματα χωρίς καλώδια..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

LgAirdrive. Πας ρυθμίσεις/ κοινη χρηση και συνδεση

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Μίλτο ήταν αυτό ακριβώς που έψαχνα.

Edited by miselakos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μάλλον δεν έγινα κατανοητός ο ασύρματος αποθηκευτικός χώρος για όσους ξέρουν είναι όταν ανοίγεις wifi και συνδέεσαι στο δίκτυο που είναι και ο σταθερός υπολογιστής σου να μπορείς να ανταλλάζεις αρχεία με τον υπολογιστή.Κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά porfiros όπως και με το καλώδιο αλλά ασύρματα χωρίς καλώδια..:ninja:

Κοινή χρήση τοτε

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

LgAirdrive. Πας ρυθμίσεις/ κοινη χρηση και συνδεση

Ετσιιιιιιιιιίι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μηπως μπορει να μου πει κανεις που το εχει σε μαυρο αν τα ακουστικα ειναι τα ιδια με του ασπρου-χρυσου αλλα σε αλλο χρωμα και αν γινεται να στειλει και μια φωτογραφια;
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...