Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το κουκλι δεν μπαίνει σε θήκες......ενα τεμπερετ μπροστά και τέρμα, μέχρι εκεί, κινητό κομψοτέχνημα πήραμε και όχι τουβλακι Lego....άποψη μου για να προλάβω διάφορα, παρεμπιπτόντως είχαμε και συνάντηση για καφέ με φίλους από το νήμα του g4 , όμορφο κινητό αλλά σαν το μωρό μας κανένα:rolleyes:

Εγώ καλώς ή κακώς όσα κινητά έχω πάρει τα βάζω σε θήκη και δεν παίρνω το ρίσκο σε ενδεχόμενο πτώσης να πάθει το οτιδήποτε. Και δεν μιλάω για οθόνη ακόμα και ένα γδαρσιμο - χτύπημα στο ατσάλι (?) που έχει στο πλάι θα μου την δώσει στα νεύρα. Μια καλή και ποιοτική θήκη νομίζω κρίνεται απαραίτητη.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι όπως τα λέει ο φίλος άρχοντας είναι τα πράματα! Ένα καλό tempered glass και με λίγη προσοχή είναι αρκετό. Αυτά τα κινητά δεν ειναι για θήκες.
.

Γιάννη μου το g4 σου με το χρυσό καπάκι πραγματικά πανέμορφο:D:D στο είπα ότι εαν δεν είχα φάει σκαλωμα με το v10 θα το έπαιρνα ασυζητητί.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εάν το μετανιωσες και σκέφτεσαι για ανταλλαγή είμαι μέσα!! Θηρία λέμε!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν το μετανιωσες και σκέφτεσαι για ανταλλαγή είμαι μέσα!! Θηρία λέμε!

 

Γιάννη :D κάτσε φρόνιμα:lol::lol: καλό το g4 αλλά εδώ μιλάμε για Α' εθνική κινητό, ολόκληρο θηρίο έδωσα για να το πάρω, ας τα χαρούμε όπως και να έχει, με θήκες η χωρίς, αυτό μετράει:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς αυτό είναι το σημαντικό! :D καλοδουλευτα να είναι!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,εχω το κινητο εδω και 4 ημερες και εχω παρατηρησει οτι παντοτε οταν το ενεργοποιω μου βγαζει την εξης σημειωση (καρτα sd samsung διαθεσιμογια την μεταφορα εικονων και αλλων αρχειων πολυμεσων,και απο κατω εχει να διαλεξω αναμεσα σε2 υπομενου,εξερευνηση και εξαγωγη.το κανει σε εσας
Link to comment
Share on other sites

Κουκλι είναι το άσπρο ρε παιδιά...μπορεί κάποιος κάτοχος να ανεβάσει φωτο?αλλου το βλέπω σαν άσπρο η σαν κρεμ, μπερδεύτηκαμε... ευχαριστώ

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα,εχω το κινητο εδω και 4 ημερες και εχω παρατηρησει οτι παντοτε οταν το ενεργοποιω μου βγαζει την εξης σημειωση (καρτα sd samsung διαθεσιμογια την μεταφορα εικονων και αλλων αρχειων πολυμεσων,και απο κατω εχει να διαλεξω αναμεσα σε2 υπομενου,εξερευνηση και εξαγωγη.το κανει σε εσας

 

Το ίδιο συμβαίνει και σε άλλες συσκευές... φυσιολογικό είναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οκ γιατί και εγώ σήμερα το πήρα και δοκιμασα ota αλλά δεν.

Καλημερα παιδια για οσους δεν εχουν παρει την 6,κατεβαστε το lg bridge συνδέστε το κινητο με usb και πατηστε στην εφαρμογή για update,θα σας την κανει μεσα σε ενα τέταρτο,μου φαινεται πως με την 6 εχει βελτιωθει καπως η μπαταρία

 

Send from my LG v10

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κουκλι είναι το άσπρο ρε παιδιά...μπορεί κάποιος κάτοχος να ανεβάσει φωτο?αλλου το βλέπω σαν άσπρο η σαν κρεμ, μπερδεύτηκαμε... ευχαριστώ

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Για μαυρο πηγαινα αλλα μιλησα με φιλο απο εδω στο φορουμ που το εχει σε μαυρο και μου ειπε να ριξω μια ματια στο λευκο,να μην το απορρίψω....Αυτο ηταν,ερωτας με τη πρωτη ματια,κατευθειαν πηγα και το πηρα σε λευκο και δεν το μετάνιωσα στιγμη

 

Send from my LG v10

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Επειδή έχω δεί το κινητό στα χέρια φίλων στην πάτρα και στα δύο χρώματα και τα οποία είναι πανέμορφα, σας λέω ότι το λευκό πάει προς γλυκό μπέζ και δεν είναι λευκό. Την 6 την έχει περάσει ο jonmic εδώ και 3 εβδομάδες και είναι το κινητό σούπερ, επίσης φίλε τάκη, οι φωτό απο το sait που ανέβασες ενώ μιλάει για Spigen είναι Obliq, θήκη την οποία την έχει ο jonmic και δεν είναι ευχαριστημένος γιατί δεν καλύπτει το κάτω μέρος του τηλεφώνου καλά και θέλει να πάρει μια Spigen. Edited by manfles
Link to comment
Share on other sites

Γνησιοτατη https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/d2f26b2c905ac383f844d961da85428e.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/3fd0c81659eab1f7e13024f83bab8bb8.jpg

 

Αν πάτε από εκεί χωρίς παραγγελία από το ιντερνέτ έχει 23,90€ για παραγγελία και παραλαβή από εκεί 19,90€

Τους επισήμανα και το λάθος στο site

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Επειδή έχω δεί το κινητό στα χέρια φίλων στην πάτρα και στα δύο χρώματα και τα οποία είναι πανέμορφα, σας λέω ότι το λευκό πάει προς γλυκό μπέζ και δεν είναι λευκό.

Μία φώτο αν είναι εύκολο?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/f11e1a785bdc80fdaa115143060bdb78.jpg

Αυτό ειναι το άσπρο?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μία φώτο αν είναι εύκολο?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/f11e1a785bdc80fdaa115143060bdb78.jpg

Αυτό ειναι το άσπρο?

Ναι φίλε μου αυτό

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου αυτό

Κούκλα.... Δε μπαίνει σε θηκη ρε παιδιά αυτόοοοο!!!!

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και επιβεβαίωση από το site της spigen

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/9082c03333b050c18389715bc93ba617.jpg

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κούκλα.... Δε μπαίνει σε θηκη ρε παιδιά αυτόοοοο!!!!

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Καλημέρα :) Έτσι ακριβώς, όπως και το g2 σε λευκό που ήταν κουκλι έτσι και το V δεν μπαίνει σε θήκη:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και επιβεβαίωση από το site της spigen

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160425/9082c03333b050c18389715bc93ba617.jpg

 

 

Οποτε ολα καλα!;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι ότι όποιο χρώμα και να επιλέξεις, έχεις ένα κινητό-κόσμημα! Εκείνο που θα ήθελα να ρωτήσω με την σειρά μου, είναι αν κάποιος έχει ψαχτει για ασύρματο φορτιστή ή για powerbank, και αν υπάρχουν συμβατές με το V10 συσκευές στην αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι ότι όποιο χρώμα και να επιλέξεις, έχεις ένα κινητό-κόσμημα! Εκείνο που θα ήθελα να ρωτήσω με την σειρά μου, είναι αν κάποιος έχει ψαχτει για ασύρματο φορτιστή ή για powerbank, και αν υπάρχουν συμβατές με το V10 συσκευές στην αγορά.

Εγω προσωπικα οχι 5 ωρες οθονη και 29 συνολο επαρκουν

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα οχι 5 ωρες οθονη και 29 συνολο επαρκουν

 

Μεικτή χρήση ή μόνο wifi?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μικτη με 4τζι ολα ανοιχτα

 

Μια χαρά, εγω με την χρήση που κάνω έχω δει μέχρι 5:30 ώρες στην μέρα αλλά μόνο όταν δουλεύω μόνο wifi. Όταν είμαι στη δουλεία και δουλεύω μόνο 4G περίπου για 9 ώρες το περισσότερο που έχω δει είναι 4 ώρες. Βέβαια χτες πέρασα την 6.0 πριν ήμουν με lollipop και για αυτή την έκδοση δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, εγω με την χρήση που κάνω έχω δει μέχρι 5:30 ώρες στην μέρα αλλά μόνο όταν δουλεύω μόνο wifi. Όταν είμαι στη δουλεία και δουλεύω μόνο 4G περίπου για 9 ώρες το περισσότερο που έχω δει είναι 4 ώρες. Βέβαια χτες πέρασα την 6.0 πριν ήμουν με lollipop και για αυτή την έκδοση δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

 

Και εγω εχω λολιποπ αν δεν ερθει οτα η αλλη δεν κουνιεμαι απο εδω εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την χρηση που του κανω.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...