Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν λες "γνωστά καταστήματα εξωτερικού.¨ πια ακριβως εννοεις.?? παιζει δηλαδη να βρουμε καλυτερη τιμη εξω απο οτι εδω.??

 

Δεν αναφέρομαι σε κάποια συγκεκριμένα ούτε γνωρίζω ακριβώς καθώς δεν κάνω αγορές από εξωτερικό. Γνωστά εννοώ πχ amazon ή καταστήματα με αξιοπιστία του ebay ή καταστήματα που ξέρουμε από γνωστούς μας που ζουν σε εκείνα τα μέρη. Φθηνότερα σίγουρα μπορούμε να βρούμε αλλά όχι σε τιμή χώμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σε ρωτήσω για το εν λόγω μαγαζί, είναι αξιόπιστο? Μπαίνω στο site τους και δεν έχει σταθερό τηλ, διεύθυνση, πολιτική πληρωμών και επιστροφών. Από αυτό σκεφτόμουν να παραγγείλω αλλά μυρίζομαι απάτη. Και φυσικά δε μου απάντησαν σε mail που τους έστειλα. Ευχαριστώ και συγνώμη για το offtopic.

 

Προσωπικα, ειχα αυτες τις μερες εμπειρια, με το συγκεκριμενο καταστημα, για αλλο smartphone. Με εξυπηρετησαν αψογα, η παραγγελια εγινε τηλεφωνικα. Οτι μου εχουν πει μεχρι στιγμης, εχει πραγματοποιηθει. Σημειωσε, οτι η εδρα του e-shop ειναι στη Βουλγαρια (παρ' ολο που ειναι .gr), απο εκει ειναι και η αποδειξη που εχω στα χερια μου.

Επισης, το ιδιο το καταστημα, σου δινει 12μηνη εγγυηση, για ολες τις συσκευες που πουλα. Η αποφαση, ειναι καθαρα δικη σου υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση....

 

Σιγα δεν ειναι και προς θανατο στις 7 φορτισεις και μετα παει καλυτερα και μην ξεχναμε δεν ειναι g2.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ωρας ειμαι ευχαριστημένος. Της κοπελας μου το g4 βγάζει 2,30-3 ώρες.

Εχει αγορασει ηδη ενα xiaomi powerbank. Εγω βγαζω ανετα μια μέρα και τωρα στο 10% εχω 5 παρα τεταρτο ώρες

Link to comment
Share on other sites

Καησπέρα, είχα ξανά γράψει για το ίδιο θέμα αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση και είπα να ξανά ρωτήσω μήπως και γίνει κάτι αυτή τη φορά. Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το κινητό αλλά θα ήθελα να δω λίγο το μέγεθος από κοντά. Εάν υπάρχει κάποιος/α που να μένει Αθήνα και μπορεί να βρεθούμε θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολύ.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν ένα βρεθεί κάποιος, βάλε να δεις κάποια συγκριτικά βίντεο με συσκευές για τις οποίες έχεις άποψη και θα μπορέσεις να πάρεις μια ιδέα για το μέγεθος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καησπέρα, είχα ξανά γράψει για το ίδιο θέμα αλλά δεν πήρα κάποια απάντηση και είπα να ξανά ρωτήσω μήπως και γίνει κάτι αυτή τη φορά. Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το κινητό αλλά θα ήθελα να δω λίγο το μέγεθος από κοντά. Εάν υπάρχει κάποιος/α που να μένει Αθήνα και μπορεί να βρεθούμε θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολύ.

 

Ποια περιοχη Αθηνας φιλε μου;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδη ειναι δύσκολο να το δει καποιος απο κοντα ας κανω μια υποκειμενική ερώτηση πιο χρωμα πιστεύετε του παει πιο πολυ το μαύρο η το λευκό;
Link to comment
Share on other sites

Εχω το μαύρο. Το ειχα κλειδωσει απο τοτε που βγήκε. Παντως απο τα βιντεάκια δειχνει πολυ ωραιο και το άσπρο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδη ειναι δύσκολο να το δει καποιος απο κοντα ας κανω μια υποκειμενική ερώτηση πιο χρωμα πιστεύετε του παει πιο πολυ το μαύρο η το λευκό;

 

Τελείως υποκειμενική ερώτηση, εγώ μαύρο θα το προτιμούσα(-μήσω).

Link to comment
Share on other sites

κάτω από τον ήλιο πως είναι?επειδή τα lg στον ήλιο έχουν κάποια θέματα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η αντιπροσωπεία της LG ποια είναι ρε παιδιά; η Procordia; σε ενα σκρουτζομαγαζο που πουλάει το V10 αναφέρει την Arvato.

Η αντιπροσωπία της LG είναι η lg Hellas.

Το επίσημο service εννοείς, το οποίο είναι η procordia.

Απλά απ'οτι έχω καταλάβει και η arvato αναλαμβάνει LG.

 

Αλλά για ποιο λόγο όταν μπορείς να το πας στην procordia, να επιλέξεις arvato? (Ρητορική ερώτηση)

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπία της LG είναι η lg Hellas.

Το επίσημο service εννοείς, το οποίο είναι η procordia.

Απλά απ'οτι έχω καταλάβει και η arvato αναλαμβάνει LG.

 

Αλλά για ποιο λόγο όταν μπορείς να το πας στην procordia, να επιλέξεις arvato? (Ρητορική ερώτηση)

Ναι αυτό εννοώ, το επίσημο service. Ευχαριστώ, γιατί σκοπεύω να το αγοράσω εντός των επόμενων ημερών και με μπέρδεψε λίγο το συγκεκριμένο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Το επισημο σερβις της. LG HELLAS ειναι μονο η προκορντια μην λανβανετε υποψην τι λενε τα σκρουτζομαγαζα περι arvato αυτο δεν ειναι σερβις να μην πω τι ειναι........
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα είμαι κάτοχος και εγώ αυτού του καταπληκτικού κινητού .... Πριν είχα ένα Νοτε 3 Samsung και μετά ένα 6plus... Είμαι λάτρεις των μεγάλων Κινητών και αυτό εδώ (αν και πριν κανένα 3 μηνο που το πείρα ήμουν διστακτικός λίγο) με έχει εντυπωσιάσει .... Αν συνεχίσει αυτή την σειρά η lg θα κάνει σεισμό αυτό για μένα πρέπει να στηρίξει όποιος το έχει καταλαβαίνει το γιατί .... Και μία ερώτηση ακούσατε πότε θα γίνει αναβάθμιση ΟΤΑ σε 6 στα Η960Α ? Και αν έχει πάρει κανείς Nillkin θήκη γιατί θέλω να πάρω .... Καλή συνέχεια καλό τριήμερο :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα είμαι κάτοχος και εγώ αυτού του καταπληκτικού κινητού .... Πριν είχα ένα Νοτε 3 Samsung και μετά ένα 6plus... Είμαι λάτρεις των μεγάλων Κινητών και αυτό εδώ (αν και πριν κανένα 3 μηνο που το πείρα ήμουν διστακτικός λίγο) με έχει εντυπωσιάσει .... Αν συνεχίσει αυτή την σειρά η lg θα κάνει σεισμό αυτό για μένα πρέπει να στηρίξει όποιος το έχει καταλαβαίνει το γιατί .... Και μία ερώτηση ακούσατε πότε θα γίνει αναβάθμιση ΟΤΑ σε 6 στα Η960Α ? Και αν έχει πάρει κανείς Nillkin θήκη γιατί θέλω να πάρω .... Καλή συνέχεια καλό τριήμερο :)

για ΟΤΑ λεγονται πολλα,σιγουρα ομως τιποτα..

Νιλλκιν εχω παραγγειλει μαζι με τζαμια.. Αργουν να ερθουν απο κινα βεβαια..

Επισης σημερα παρηγγειλα LG V10 Case, Spigen [Rugged Armor],χωρις την εξτρα προστασια οθονης που προσφερει η νιλλκιν,αλλα πολυ καλη για πλατη και περιφερειακα..

Link to comment
Share on other sites

Για το φίλο που ρώτησε για τη θήκη nillkin την έχω πάρει εξαιρετική.

 

Έχω το κινητό το μαύρο το 32άρι από 12/2, εξαιρετικό σε όλα. Έχω ήδη παραλάβει από eBay μπαταρία γνήσια και έξτρα φορτιστή αυτόνομο που βάζεις μέσα του τη μπαταρία.

Edited by peter77377

Γιώργος Θεσσαλονίκη - One Plus 9 Pro - Android 12 - LE2121

Link to comment
Share on other sites

από ebay μου ήρθαν τα εξής

http://www.ebay.com/itm/28...%3AMEBIDX%3AIT (πολύ καλή ποιότητα)

http://www.ebay.com/itm/32...%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/37...%3AMEBIDX%3AIT

 

Νομίζω είμαι κομπλέ πια!!!

 

Δε δουλευουν τα λινκ !:(

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβα και άλλαξα το μήνυμα και τα έσβησα τα λινκ αλλά με πρόλαβες.

 

 

http://m.ebay.com/itm/Original-Nillkin-Qin-Flip-Leather-Case-Cover-for-LG-V10-Smartphone-/201482955967

Γιώργος Θεσσαλονίκη - One Plus 9 Pro - Android 12 - LE2121

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Φίλε μου ... Παιδιά για το android 6 και εγώ πολλά και διάφορα διαβάζω γι αυτό και ρώτησα αν και πιστεύω κάποια στιγμή θα έχουμε ανανέωση σίγουρα δεν νομίζω να κάνει τέτοια χαζομάρα η Lg και να παρατήσει ένα κινητό 4 μηνών ....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ Φίλε μου ... Παιδιά για το android 6 και εγώ πολλά και διάφορα διαβάζω γι αυτό και ρώτησα αν και πιστεύω κάποια στιγμή θα έχουμε ανανέωση σίγουρα δεν νομίζω να κάνει τέτοια χαζομάρα η Lg και να παρατήσει ένα κινητό 4 μηνών ....

 

Τι εννοείς; Το ενδεχόμενο να μην πάρει marshmallows; Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...