Jump to content

[OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2015/07/oneplus-2-invites.jpg

 

Στο παρόν θέμα θα συζητάμε για ότι έχει να κάνει με τις παραγγελίες του OnePlus 2, από που το πήραμε, τι πληρώσαμε, θα προσφέρονται και θα ζητούνται οι (δωρεάν) προσκλήσεις (invites) και θα συζητάμε γενικότερα για αυτές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θελω μια προσκληση αν ειναι δυνατον lampisd@gmail.com ευχαριστω πολυ!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

με λος του φορουμ μου εδωσε προσκληση αλλα δεν μπορω να τη χρησιμοποιησω επειδη λεει οτι εινια μονο για το κατοχο που εχει σταλει...ποια ειναι η διαδικασια για να μπορεσω να το παραγγειλω?

 

Υ.Γ.ευχαριστω παρα πολυ το μελος Shuffle που μου εστειλε την προσκληση εστω και αν δεν μπορεσω να τη χρησιμοποιησω!

Link to comment
Share on other sites

με λος του φορουμ μου εδωσε προσκληση αλλα δεν μπορω να τη χρησιμοποιησω επειδη λεει οτι εινια μονο για το κατοχο που εχει σταλει...ποια ειναι η διαδικασια για να μπορεσω να το παραγγειλω?

 

Υ.Γ.ευχαριστω παρα πολυ το μελος Shuffle που μου εστειλε την προσκληση εστω και αν δεν μπορεσω να τη χρησιμοποιησω!

 

Δύο ενδεχόμενα παίζουν. Είτε το παραγγέλνει το μέλος που στην έδωσε και του δίνεις τα λεφτά το οποίο καταλαβαίνω πως είναι μάλλον δύσκολο.

 

Το άλλο είναι ένα κόλπο να αλλάξει το μέιλ του invite με το δικό σου. Ο οδηγός είναι στα αγγλικά και δεν το έχω δοκιμάσει αλλά στα σχόλια επιβεβαιώνουν οτι λειτουργεί.

 

Ps. Εμένα μου ήρθε η πρόσκληση και το παρήγγειλα σήμερα. Ξέρουμε αν θα δώσουν στους κατόχους shareable invites?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια πρόσκληση και προς τα εδώ αν γίνεται.

Θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω τη συσκευή αλλά από τον Ιούλιο που περιμένω δεν έχω λάβει τπτ.

tsihri @ gmail . com

Ευχαριστώ :)

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για μία είτε και για δύο προσκλήσεις.

 

Επικοινωνία με pm είτε στο ssakel68 (at) gmail (dot) com .

 

 

Ευχαριστώ.

Nokia 3510i - Motorola L7 - Nokia 5800 - Samsung Galaxy S Advance - CoolPad F1
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ καμιά πρόσκληση παιδιά! :D

htrul18 (at) gmail (dot) com

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

όσοι λάβατε πρόσκληση, την λάβατε ως κάτοχοι του opo ή είχατε δηλώσει ενδιαφέρον και την πήρατε με σειρά προτεραιότητας; και αν ισχύει το δεύτερο τι σειρά είχατε περίπου;
Link to comment
Share on other sites

όσοι λάβατε πρόσκληση, την λάβατε ως κάτοχοι του opo ή είχατε δηλώσει ενδιαφέρον και την πήρατε με σειρά προτεραιότητας; και αν ισχύει το δεύτερο τι σειρά είχατε περίπου;

 

Εγώ δεν ήμουν ούτε πρώην κάτοχος ούτε παλιό μέλος στο φόρουμ είχα μπει νωρίς όμως στις λίστες και προσκάλεσα αρκετά μέιλ με το λίνκ που βγάζει. Απο τη θέση 40472 μου στείλαν το invite.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν ήμουν ούτε πρώην κάτοχος ούτε παλιό μέλος στο φόρουμ είχα μπει νωρίς όμως στις λίστες και προσκάλεσα αρκετά μέιλ με το λίνκ που βγάζει. Απο τη θέση 40472 μου στείλαν το invite.

 

40472;;;;!!!!!

μάλλον εγώ με τη σειρά που έχω.... δεν το βλέπω για μέσα στο 2015..... :cry:

 

οπότε αν κάποιος δεν θέλει την πρόσκλησή του ας με έχει υπ'οψιν του.... (toliosx8@gmail.com)

Link to comment
Share on other sites

40472;;;;!!!!!

μάλλον εγώ με τη σειρά που έχω.... δεν το βλέπω για μέσα στο 2015..... :cry:

 

οπότε αν κάποιος δεν θέλει την πρόσκλησή του ας με έχει υπ'οψιν του.... (toliosx8@gmail.com)

Η σειρά αλλάζει εύκολα. Περισσότερα στο πμ ;)

 

Σήμερα στο φόρουμ της oneplus ανακοίνωσαν οτι οι κάτοχοι θα λάβουν απο 3 shareable invites ο καθένας.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Αντε μαγκες κεραστε κανα invite

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α κ που κοιτας την σειρα σ;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://oneplus.net/invites?kolid=ERYTHC Μαγκες το invite μου

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το αγορασω μεσω geekbuying αλλα δεν ξερω τι παιζει με το paypal... ακομα ειναι αξιοπιστο το site?? θα ειναι ετοιμο για ευρωπη? η πρεπει να ζητησω root και τα συναφη??
i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να ευχαριστήσω τον elnino072004 ο οποίος αφιλοκερδώς και με αρκετά πμ εκατέρωθεν , με βοήθησε να παραγγείλω το oneplus 2 εκ μέρους φίλου.

Αν τηρησει τα λεγομενα της η oneplus (3 sharable invites σε οσους αγορασαν το 2) , οι νεες προσκλησεις θα δοθούν αμέσως και ανοιχτά σε αυτο το νήμα.

Link to comment
Share on other sites

(3 sharable invites σε οσους αγορασαν το 2) , οι νεες προσκλησεις θα δοθούν αμέσως και ανοιχτά σε αυτο το νήμα.

 

Αν γίνει θα είμαστε καλά!

Nokia 3510i - Motorola L7 - Nokia 5800 - Samsung Galaxy S Advance - CoolPad F1
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αναζήτηση εντός φορουμ με την λέξη Geekbuying

ΕΠίσης, ΤΡΙΑ νήματα έχει εδώ για το OnePlus 2, δεν βρίσκεις απαντήσεις στις απορίες σου???

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να ενημερώσω ότι δεν ανοίγουμε καινούργιο θέμα για κάθε απορία μας. Φαντάζεσαι τι θα γινόταν εδώ μέσα αν κάναμε όλοι το ίδιο;

 

Για το geekbuying υπάρχει ξεχωριστό thread εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=367313

 

Όσον αφορά τη συσκευή που σε ενδιαφέρει, απευθύνσου σε ένα από τα υπάρχοντα thread ανάλογα τη θεματολογία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...