Jump to content

[OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω και δημόσια το μέλος taliban για τη αφιλοκερδή προσφορά της πρόσκλησής του, του χρόνου και της διάθεσης που είχε για να παραγγείλω τη συσκευή.

Η παραγγελία έγινε Τρίτη απόγευμα και σήμερα το πρωί το είχα στα χέρια μου στην Κέρκυρα.

Ημερομηνία παραγωγής: 03/08/2015 (παλιό μου στείλανε)!!!!!!

Όσες προσκλήσεις μου δοθούν θα διατεθούν δημόσια όπως έκανα και με το OnePlus 1

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 232
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Επειδή κάποιοι έχουν παρανοήσει κάποια πράγματα να το ξεκαθαρίσω μια και καλή:

 

Στο παρόν θέμα δεν επιτρέπεται η πώληση των προσκλήσεων, εδώ δεν παζαρεύουμε... μόνο χαρίζουμε προσκλήσεις.

 

Αν κάποιος θέλει να βγάλει κέρδος από αυτή τη δουλειά, υπάρχει το buy&sell για τις πωλήσεις ή μπορεί να απευθυνθεί σε άλλα forum αγοραπωλησιών.

 

Ως εκ τούτου έγινε το σχετικό καθάρισμα στο παρόν θέμα και παρακαλώ προς συμμόρφωση βάσει των ανωτέρω και των κανονισμών για να μην υπάρξουν κυρώσεις αποκλεισμού πρόσβασης στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω και δημόσια το μέλος taliban για τη αφιλοκερδή προσφορά της πρόσκλησής του, του χρόνου και της διάθεσης που είχε για να παραγγείλω τη συσκευή.

Η παραγγελία έγινε Τρίτη απόγευμα και σήμερα το πρωί το είχα στα χέρια μου στην Κέρκυρα.

Ημερομηνία παραγωγής: 03/08/2015 (παλιό μου στείλανε)!!!!!!

Όσες προσκλήσεις μου δοθούν θα διατεθούν δημόσια όπως έκανα και με το OnePlus 1

Καλορίζικο φίλε!

Είχα γραφτεί στην λίστα με νούμερο λίγο κάτω από 1000000 και την Τρίτη μου έστειλαν την πρόσκληση.μάλλον η σειρά δεν πρεπει να παίζει ρόλο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά όσους έχουν κάνει share προσκλήσεις βοηθώντας να αποκτήσουμε τη συσκευή.

Είμαι και εγώ στη λίστα αναμονής περιμένοντας πρόσκληση από τις 27 Ιουλίου.

Αν κάποιος έχει πρόσκληση και θέλει να τη μοιραστεί το mail μου είναι tsihri @ gmail . com.

Ευχαριστώ και καλορίζικο σε όσους τα κατάφεραν :)

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα....Αν κάποιος έχει μια πρόσκληση που μπορεί να μου δώσει θα του ήμουν ευγνώμων...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αναπάντεχα μου ήρθαν 2 προσκλήσεις σε 2 διαφορετικά mails που είχα κάνει register στη λίστα από τις 27 Ιουλίου οι οποίες φυσικά δεν είναι shareable. Έχω ήδη κάνει αγορά στο ένα και υπάρχει δυνατότητα για κάποιο φίλο να πάρει το δεύτερο. Η τιμή είναι 399+24.49 μεταφορικά. Αν κάποιος επιθυμεί να το πάρει (μόνο Αθήνα) ας μου στείλει PM. Δε θέλω χρήματα προκαταβολικά , μου αρκεί να το πάρει κάποιος από την κοινότητα. H πρόσκληση ισχύει μέχρι αύριο στη 1 το μεσημέρι. Edited by Lord British
Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σημερα μολις ηρθε και σε μενα προσκληση και θελω να το αγοράσω. Βάζω στο shipping information την διευθυνση μου στην Αθήνα αλλά λέει "we can not ship to this address". Ξέρετε τι παίζει με αυτό? Τα στέλνουν Αθήνα?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σημερα μολις ηρθε και σε μενα προσκληση και θελω να το αγοράσω. Βάζω στο shipping information την διευθυνση μου στην Αθήνα αλλά λέει "we can not ship to this address". Ξέρετε τι παίζει με αυτό? Τα στέλνουν Αθήνα?

Στν σελίδα που συνδεεσαι, διορθώνεις την χώρα - κάτω, δεξια (βάζεις Ελλάδα)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

You’re invited

 

 

Congratulations, you have just received an invite to purchase the OnePlus 2.

OnePlus 2

 

Claim within 24 hours!

Please note: This invite can only be claimed under this email address.

 

Ερώτηση... Mόνο εγώ μπορώ να την κάνω claim; Δε μπορώ να τη δώσω σε κάποιο μέλος του forum; Εάν μπορώ και την θέλει κάποιος ας μου κάνει pm.

Link to comment
Share on other sites

You’re invited

 

 

Congratulations, you have just received an invite to purchase the OnePlus 2.

OnePlus 2

 

Claim within 24 hours!

Please note: This invite can only be claimed under this email address.

 

Ερώτηση... Mόνο εγώ μπορώ να την κάνω claim; Δε μπορώ να τη δώσω σε κάποιο μέλος του forum; Εάν μπορώ και την θέλει κάποιος ας μου κάνει pm.

 

Καλησπέρα! Ένας φίλος από το φόρουμ μου έδωσε μια πρόσκληση και μου βγάζει και εμένα το ίδιο μήνυμα. Τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα μια προσκληση και δεν την θελω .Αλλα ειναι με το email οπως στα παιδια .Τι γινεται σε αυτή την περίπτωση ?

 

Fil

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα μια προσκληση και δεν την θελω .Αλλα ειναι με το email οπως στα παιδια .Τι γινεται σε αυτή την περίπτωση ?

 

Fil

 

Δεν υπαρχει καποιος που να γνωρίζει;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως το λινκ δεν ξέρω αν λέει κάτι, οι οδηγίες είναι ασαφεις και δεν φαίνεται κάποιος εδώ μέσα να το έχει κάνει.

 

οι οδηγίες σε απλά Ελληνικά εδώ http://www.oneplusgreece.com/community/index.php?topic=422.0

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .Μια ερώτηση... το gearbest ειναι οκ μαγαζι για να αγοράσω ενα oneplus που θελω?? Αξίζει να αγοράσει κανείς απο εκει...η θα φαω πακετο με την αποστολή?? Εχει καποια διαφορα αν το παρω απο εκει ....και οχι απο ευρωπαϊκό κατάστημα?. Ευχαριστω !
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα .Μια ερώτηση... το gearbest ειναι οκ μαγαζι για να αγοράσω ενα oneplus που θελω?? Αξίζει να αγοράσει κανείς απο εκει...η θα φαω πακετο με την αποστολή?? Εχει καποια διαφορα αν το παρω απο εκει ....και οχι απο ευρωπαϊκό κατάστημα?. Ευχαριστω !

 

Όσα καταστήματα εκπροσωπούνται στο παρόν forum (συμπεριλαμβανομένου του gear best) θεωρούνται αξιόπιστα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=387871

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι εταιρείες που εκπροσωπούνται ή/και διαφημίζονται στο myphone.gr δεν προτείνονται, δεν συστήνονται και δεν υποστηρίζονται με οποιονδήποτε τρόπο από το myphone.gr, αφού το ίδιο δεν μπορεί να έχει τον έλεγχο της ποιότητας, ασφάλειας, γνησιότητας και νομιμότητας των προϊόντων ή/και των υπηρεσιών που παρέχουν.

 

Αυτο ειναι γραμμενο απο το myphone....και δεν νομίζω να λεει αν ειναι αξιόπιστα η οχι. Γ αυτο ρωταω λοιπον αν καποιος εχει κάνει καποια συναλλαγή... για να με βοηθήσει στην επιλογη μου.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 2] Προσκλήσεις (Invites) - Παραγγελίες - Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...