Jump to content

Doogee X5 pro


bbbb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω παιδιά και σορρυ εαν έχει απαντηθεί,εαν δεν ζητήσετε τίποτα η συσκευή έρχεται με κινέζικη ρομ η multi language?

Επειδή παρήγγειλα 2 για τη μάνα και τον πατέρα και θα είμαι ο ''τυχερός'' που θα το στήσει .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Multilanguage έρχεται και με καθόλου κινεζιές.

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση φίλε μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Eκανα το βημα και εκανα την πρωτη μου παραγγελια απο κινα για το εν λογο τηλεφωνακι (προκειμεννου να αντικαταστησω το samsung galaxy s advance που πλεων τρωει πολλα κοληματα ).

Το παραγγειλα απο vickmall και αν ολα πανε καλα θα το εχω γυρο στις γιορτες στα χερια μου :p

Link to comment
Share on other sites

Eκανα το βημα και εκανα την πρωτη μου παραγγελια απο κινα για το εν λογο τηλεφωνακι (προκειμεννου να αντικαταστησω το samsung galaxy s advance που πλεων τρωει πολλα κοληματα ).

Το παράγγειλα από vickmall και αν όλα πανε καλα θα το έχω γυρο στις γιορτές στα χερια μου :p

Ποιες γιορτές εννοείς? Του Αγ. Στυλιανού, η της Αγ. Αικατερίνης ?

Δεν πιστεω να μιλάς για τα Χριστούγεννα, αυτό δεν παίζει, ουτα καν του Αγ. Νικολαου. Σε καμια 10αρια μέρες θα το έχεις φιλε μου ...:D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Eκανα το βημα και εκανα την πρωτη μου παραγγελια απο κινα για το εν λογο τηλεφωνακι (προκειμεννου να αντικαταστησω το samsung galaxy s advance που πλεων τρωει πολλα κοληματα ).

Το παραγγειλα απο vickmall και αν ολα πανε καλα θα το εχω γυρο στις γιορτες στα χερια μου :p

 

Ωραιο το Advance! Το ειχα πληρωσει 170 ευρα σε προσφορα! Καπου καποιος αγνωστος το χαιρεται τωρα...:mad:

Τωρα με 71 μολις ευρα χαιρομαι ενα εξισου καλο τηλεφωνο οπως το Χ5 pro!

Θα το εχεις πολυ πριν! μπι χαπυ! :)

Edited by Evaggelos1
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εχει δει κανεις καποια ευκαιρια να το παρουμε φθηνοτερα?

Σε geekbuying και banggood έχει 79.99 εναντι των 84.99 του vickmall

Link to comment
Share on other sites

Ποιες γιορτές εννοείς? Του Αγ. Στυλιανού, η της Αγ. Αικατερίνης ?

Δεν πιστεω να μιλάς για τα Χριστούγεννα, αυτό δεν παίζει, ουτα καν του Αγ. Νικολαου. Σε καμια 10αρια μέρες θα το έχεις φιλε μου ...:D

Nαι για χριστουγεννα ελεγα αλλα αν ερθει τοσο συντομα μια χαρα :rolleyes:

*καπου εδω μεσα διαβασα οτι θα επρεπε σε καποιο σημειο της παραγγελιας να γραψω (Install Google Play Store and Google apps) παιζει να μην εχει google play επειδη δεν το εγραψα ?

Edited by kalamakiotis
Link to comment
Share on other sites

Nαι για χριστουγεννα ελεγα αλλα αν ερθει τοσο συντομα μια χαρα :rolleyes:

*καπου εδω μεσα διαβασα οτι θα επρεπε σε καποιο σημειο της παραγγελιας να γραψω (Install Google Play Store and Google apps) παιζει να μην εχει google play επειδη δεν το εγραψα ?

Δεν χρειάζεται τίποτε να τους γράψεις, είμαστε όλοι εδώ με τη μανισια ΡΟΜ και η συσκευή δουλεύει μια χαρα. Όλα κομπλέ ... :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Σε geekbuying και banggood έχει 79.99 εναντι των 84.99 του vickmall

Τελικα πηρα το Bluboo XFire απο εδώ,, ελπιζω να μην το μετανοιωσω

 

http://www.everbuying.net/product1081454.html

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηρα το Bluboo XFire απο εδώ,, ελπιζω να μην το μετανοιωσω

 

http://www.everbuying.net/product1081454.html

Ενα εφερα σε φιλο και το μετανοιωσα πικρα.....1 μερα δουλεψε,μετα παγωσε η οθονη......Δευτερα θα το στειλω πισω,ελπιζω να ηταν τυχαιο και μεμονομενο γεγονος.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μετρηση της χωρητικοτητας της μπαταρίας με κλειστο κινητό και ξεφορτιστη εντελώς.με 2400 παντως δε μοιάζει και ως βαρος και πάχος http://s21.postimg.org/60skopexv/IMG_20151106_080206.jpg

Ελπίζω τουλάχιστον στο homtom ht6 από 6250 που λένε να είναι καθαρά +-5800

Σε έχω ξαναρωτήσει αλλά επειδή δεν έχω εύκαιρο το λινκ μπορείς να μου δώσεις λινκ από κει που το πήρες;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται τίποτε να τους γράψεις, είμαστε όλοι εδώ με τη μανισια ΡΟΜ και η συσκευή δουλεύει μια χαρα. Όλα κομπλέ ... :p

ΟΚ φιλε σε ευχαρηστω

ολα καλα λοιπόν ,καλη αναμονή μου :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε geekbuying και banggood έχει 79.99 εναντι των 84.99 του vickmall

 

Παράγγειλα αυτή τη θήκη μαζί με tempered glass με €3,74.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_261574.html

 

Στο vickmall η ίδια €9,07

http://www.vickmall.com/original-flip-leather-case-original-tempered-glass-for-doogee-x5-doogee-x5-pro-with-stand-function.html

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα αυτή τη θήκη μαζί με tempered glass με €3,74.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_261574.html

 

Στο vickmall η ίδια €9,07

http://www.vickmall.com/original-flip-leather-case-original-tempered-glass-for-doogee-x5-doogee-x5-pro-with-stand-function.html

 

Καλη η τιμουλα....

Σε εμενα ομως, βαζοντας και το tempered glass, δεν κλεινει τελειως η θηκη. Μενει περιπου 1,5 cm ανοιχτη.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εφερα καμια 10ρια θηκουλες αυτες που εχει με $2.99 το v.....μαζι με το tempered glass μια χαρα ειναι.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, μία γρήγορη ερώτηση.

Όταν απαντάω σε κλήση κάνει μία δόνηση και μέτα ξεκινάει η συνομιλία.Ξέρει κανείς πως απενεργοποιήτε αυτή η δυνατότητα?

Έχω βάλει το chomp SMS gia 160 χαρακτήρες,μια χαρά μου φαίνεται καμία άλλη πρόταση?

Edited by nomagios
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το τηλεφωνο για τα λεφτα του...το μονο που με δυσαρεστει ειναι οτι ενω οταν εχω νεο email ερχεται ειδοποιηση στην μπαρα ειδοποιησεων , δεν μου το εμφανιζει ομως πανω στο εικονιδιο που εχω στην home screen...ξερετε...το νουμερακι 1 ή 2 πχ. πανω στο εικονιδιο του mail ή του facebook για παραδειγμα...μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση γι αυτο? Edited by kalafan
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΝΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΑΨΟΓΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕΤΟ ΣΗΜΑ!!!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad: ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ????????

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!! ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΕΝΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΑΨΟΓΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕΤΟ ΣΗΜΑ!!!!!

:mad::mad::mad::mad::mad::mad: ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ????????

Δεν μας λες τι ακριβως σου κανει φιλε μου.

Και μην γραφεις με κεφαλαια,δεν υπαρχει λογος......να φωναζεις:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ουπς!!!! Συγνώμη δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς..... Λοιπόν τις πρώτες μέρες που λέτε όλα κομπλέ... ακόμη και στο σπίτι μου που το σήμα γενικά πάντα είχε θέμα!!! το Χ5 τα έσπαγε!!!! και ξαφνικά χωρίς λόγο στο σπίτι μου δεν πιάνει καθόλου σήμα!!! ενώ άλλα κινητά πιάνουν κανονικά έστω και αν δεν είναι και στα πάνω του.... κάνω χειροκίνητη αναζήτηση δικτύου και δεν βρίσκει τπτ.... όταν φεύγω από το σπίτι πιάνει σήμα αν και δυσκολεύετε ειδικά σε περιοχές που είναι ασθενές το χάνει πάλι τελείως... αυτά σε γενικές γραμμές.... λέτε να φταίει η κεραία;
Link to comment
Share on other sites

Ουπς!!!! Συγνώμη δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς..... Λοιπόν τις πρώτες μέρες που λέτε όλα κομπλέ... ακόμη και στο σπίτι μου που το σήμα γενικά πάντα είχε θέμα!!! το Χ5 τα έσπαγε!!!! και ξαφνικά χωρίς λόγο στο σπίτι μου δεν πιάνει καθόλου σήμα!!! ενώ άλλα κινητά πιάνουν κανονικά έστω και αν δεν είναι και στα πάνω του.... κάνω χειροκίνητη αναζήτηση δικτύου και δεν βρίσκει τπτ.... όταν φεύγω από το σπίτι πιάνει σήμα αν και δυσκολεύετε ειδικά σε περιοχές που είναι ασθενές το χάνει πάλι τελείως... αυτά σε γενικές γραμμές.... λέτε να φταίει η κεραία;

Υποθετω οτι εκανες μια επανεκινηση.Μηπως γινονται καποια εργα κοντα στο σπιτι σου?Τι ακριβως εχεις αλλαξει στο κντ,καποιο προγραμμα??Σε ποιο sim slot στο κανει??Δεν χαλαει ετσι απλα η κεραια της συσκευης.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και hard reset και επανεκινησεις αλλα τπτ.... Οχι δεν γινονται καποια εργα κοντα στο σπιτι... Τα υπολοιπα κινητα συον ιδιο χωρο εχουν σημα.... Αυτο με προβληματιζει..... Ισως να ειναι ελαττωμα τι να πω..... Και δεν μπορω να μπω στη διαδικασια να επικοινωνω με τους κινεζους μεχρι να βγαλω ακρη... !!! Μιλησα με τον Ελληνα αντιπροσωπο αλλα για ονομα του θεου δεν υποστηριζει service και ανταλλακτικα γιατι δεν το αγορασα απο Ελλαδα!! Αντιεπαγγελματικο για μενα... Ενταξει για την εγγυηση να καταλαβω αλλα το service και τα ανταλλακτικα που κολλανε;;;; Δοκιμασα επισης κ τις 2 υποδοχες αλλα παλι τα ιδια... Οσο για προγραμματα τπτ το ιδιαιτερο..... Facebook, Messenger και candy crash για να περναει η ωρα!! Edited by vaggostrik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...