Jump to content

Lenovo Tab 2 A10-70


vassar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To A10-70 θα πάρει Marshmallow ? Android 6 ?

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα.εμένα σήμερα που έκανα έλεγχο μου έβγαλε ενα update 120 mb.Το κατέβασα και λ'εει να κάνω επανεκκίνηση για να εγκατασταθεί.κάνω επανεκκίνηση και το update διακόπτετε και δεν το κάνει.το δοκίμασα 2 φορές.ξέρει κάποιος κάτι;σας βγάζει και εσάς το update;
Link to comment
Share on other sites

Προς διαχειριστές myphone.gr

Είμαι ο MadboyAgr θέλω να μου πείτε το λόγο γιατί με κάνατε ban?

Για δώστε μία εξήγηση γιατί από ότι ξέρω ούτε εβρισα ούτε παραβιασα κάποιο όρο!

:mad:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπέρα.εμένα σήμερα που έκανα έλεγχο μου έβγαλε ενα update 120 mb.Το κατέβασα και λ'εει να κάνω επανεκκίνηση για να εγκατασταθεί.κάνω επανεκκίνηση και το update διακόπτετε και δεν το κάνει.το δοκίμασα 2 φορές.ξέρει κάποιος κάτι;σας βγάζει και εσάς το update;

Για να δουλεύουν όλες οι αναβαθμίσεις χωρίς προβλήματα μετά από αναβάθμιση χρειάζεται πάντα εργοστασιακές ρυθμίσεις!

Αυτό είναι το μυστικό

Διαβασα μερικούς που λένε ότι είχαν πρόβλημα με lolipop , δεν έχει κανένα πρόβλημα

Το πρόβλημα είναι οτι κρατάει αρχεία από τη προηγούμενη αναβάθμιση και για αυτό κολλάνε και για αυτό χρειάζεται εργοστασιακές ρυθμίσεις

Don't trust anyone!
Link to comment
Share on other sites

Ωχ.κατάλαβα.πρέπει να κάνω επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις και μετά να περάσω το update.και μετά να ξανά στήσω το tablet από την αρχή.και ποιος ακούει την γυναίκα μου μετά.γιατί δικό της είναι το tablet.ελπίζω το update να αξίζει την μουρμούρα που θα ακούσω.το έχει κάνει κάποιος;είναι αναβάθμιση σε 6 η οχι;
Link to comment
Share on other sites

Ωχ.κατάλαβα.πρέπει να κάνω επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις και μετά να περάσω το update.και μετά να ξανά στήσω το tablet από την αρχή.και ποιος ακούει την γυναίκα μου μετά.γιατί δικό της είναι το tablet.ελπίζω το update να αξίζει την μουρμούρα που θα ακούσω.το έχει κάνει κάποιος;είναι αναβάθμιση σε 6 η οχι;

 

Δεν έχει 6 (ακόμα τουλάχιστον)

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

οπότε τσάμπα θα πάει η μουρμούρα.λέω να περιμένω μπάς και βγεί η 6 οπότε θα κάνω μια και καλή το update τότε.έτσι όπως είναι τώρα μια χαρά της δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα βγάζει μια ενημέρωση για 123_160921_ROW 114 Mb, κάνω λήψη, μου λέει πως θέλει επανεκκίνηση, πατάω οκν κάνει επανεκκίνηση αλλά μπαίνει στο recovery και δεν ξέρω τι να κάνω..ενώ όλες τις προηγούμενες φορές, έκανε κανονικά τα updates..

IMG_20161117_012102.jpg

Edited by magiktigra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε magictigra ακριβώς το ίδιο κάνει και σε εμένα.το έχω προσπαθήσει 3 φορές και πάλι τα ίδια.ένας φίλος πιο πάνω είπε να κάνω επαναφορά σε εργοστασιακές και μετά να κάνω το update αλλά δεν θέλω να στήσω το tablet από την αρχή γιατί είναι τής γυναίκας μου και ποιος ακούει την μουρμούρα.θα περιμένω μήπως δώσουν την 6 και θα κάνω επαναφορά τότε.έως τότε υπομονή.
Link to comment
Share on other sites

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

δικό τουςτο λάθος δηλαδή.οπότε περιμένουμε για νεο update.ελπίζω να μας δώσουν το 6 κάποια στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι ξαφνικά σήμερα πατώ να ανοίξει (έχω το 4g) και δεν ανοίγει ουτε φορτίζει. το είχα κλειστό περίπου 10-15 ημέρες. Καμιά ιδέα;:(
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να το αφήσεις αρκετή ώρα στον φορτιστή

αν δεν, δοκίμασε και με άλλο φορτιστή

λογικά έχει αποφορτίσει τελείως η μπαταρία και θέλει λίγο χρόνο για να πάρει ξανά μπροστά (η μπαταρία)

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να το αφήσεις αρκετή ώρα στον φορτιστή

αν δεν, δοκίμασε και με άλλο φορτιστή

λογικά έχει αποφορτίσει τελείως η μπαταρία και θέλει λίγο χρόνο για να πάρει ξανά μπροστά (η μπαταρία)

 

μακάρι να είναι αυτό... το είχα αφήσει για αρκετό καιρό σε μη χρήση. δεν το έχω ούτε χρόνο να πάρει η ευχή....

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε ταυτοχρονα συνδυασμους κουμπιων. Power off και vol uo ή down για λίγα δευτερόλεπτα

 

Εστάλη από το Mate 8

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά. Πήρε τα πάνω του ξεκίνησε να φορτίζει μετά από κανά μισάωρο και βάλε βγάλε φορτιστή. Προφανώς αποφορτιστηκε για τα καλά. Δεν το ξαναφήνω τόσο καιρό! Κ πάλι ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος κατοχος του tablet που να παιζει το clash royale; Θελω να μου πει αν κολλαει το παιχνιδι.. Οχι να το παιξει μια φορα και να μου πει, αλλα να το παιζει καιρο, και στο tablet και στο κινητο.. Με εχει κουρασει το ολο θεμα..
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος κατοχος του tablet που να παιζει το clash royale; Θελω να μου πει αν κολλαει το παιχνιδι.. Οχι να το παιξει μια φορα και να μου πει, αλλα να το παιζει καιρο, και στο tablet και στο κινητο.. Με εχει κουρασει το ολο θεμα..

 

Παίζω εγώ και το παιχνιδάκι τρέχει τέλεια !

Και στο tablet μου (Lenovo TAB 2 A10-70F) και στο Galaxy S6 που το παίζω είναι ίδιο ! :happy:

Από την πρώτη μέρα με Lollipop 5.0.1 χωρίς ποτέ κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Δλδ κανενα lag; Οταν ξεκινας εχεις 7 ή 8 ελιξηριο; Το "the log" δεν κολλαει; Το scroll down στο ιστορικο με τις μαχες; Δε μου αρεσει στο ματι, καμια σχεση με το κινητο και το ipad που εχω..

 

Ξερετε εαν δεχετε καρτα μνημης 128gb; Αν ναι, ποια μου προτεινετε να αγορασω; Το θελω για να βαλω ταινιες μεσα.

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω αυτη εδω : https://www.skroutz.gr/s/6899012/Samsung-Evo-microSDXC-128GB-U1-with-Adapter.html

 

από τις καλές χτύπα την.....

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Λεω να το αγορασω... Τελικα με τα κολληματα του που διαβαζω σε προηγουμενες σελιδες και σε αυτους που τα ειχαν εφτιαξε και αν ναι πως ...Με καμια νεα ενημερωση ας πουμε;

 

Με τον ηχο πως τα παει...αλλα αυτο τωρα ισως ειναι υποκειμενικο γιατι μια ο ενας λεει ετσι και μια ο αλλος αλλιως!

 

Απο την αλλη βλεπω τωρα και το a10-30l http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lenovo-tab-2-a10-30l-blue-4g-2-gb-za0d0074bg-1188749.html Μικροτερη αναλυση οθονης αλλα το δινουν με μνημη δυο γκιγκα τωρα ενω (στο mediamarkt μονο) γραφει πως φοραει το Android™ 6.0...

 

Μηπως αξιζει παραπανω αυτο η η αναλυση της οθονης του ειναι αποτρεπτικη;

-Το Θελω για απλο σερφαρισμα μονο...

Link to comment
Share on other sites

το μόνο διαφορετικό που βλέπω είναι ο επεξεργαστής και η rom
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...