Jump to content

Vodafone Smart Ultra 6 (ZTE S6 lux)


lorentzos323
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 642
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλτε nova και ένα ωραίο widget για τον καιρό κι είστε αρχηγοί.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Με Nova Prime και Lollipop 5.1.1 σταμάτησε να δουλεύει το διπλό tap για ενεργοποίση του κινητού.

Ο Nova υποστηρίζει διπλό tap;;

Link to comment
Share on other sites

Με Nova Prime και Lollipop 5.1.1 σταμάτησε να δουλεύει το διπλό tap για ενεργοποίση του κινητού.

Ο Nova υποστηρίζει διπλό tap;;

Σε μένα ο συνδυασμός δουλεύει μια χαρά πάντως

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση επειδή ειμαι στο παρα πέντε να το παρω υπάρχει κάποιο θεμα με ηχείο - ακουστικό γιατι κάποιος ειπε οτι ακούγεται πολύ χειρτοτερα απο άλλες συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο του έχει όντως ένα (μικρό) θέμα παραμόρφωσης / τριξίματος όταν ανεβάζεις πολύ την ένταση αλλά με headset δεν υπάρχει θέμα. Το πιο περίεργο είναι ότι το παρατηρείς μόνο με κάποιους ήχους (συστήματος κυρίως) ενώ με κάποιους άλλους ούτε ιδέα...

Γενικά δεν ενοχλεί πολύ και δεν αποτελεί λόγο να σε σταματήσει από την αγορά του.:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση επειδή ειμαι στο παρα πέντε να το παρω υπάρχει κάποιο θεμα με ηχείο - ακουστικό γιατι κάποιος ειπε οτι ακούγεται πολύ χειρτοτερα απο άλλες συσκευές.

 

ικανοποιητικα ειναι και τα δυο.μην περιμενεις και ποιοτητα αλλων ακριβων κινητων αλλα ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα μου ειναι να ακούω και να με ακούνε καθαρά γιατι το χρησιμοποιώ πολύ το τηλ. Αν δεν υπάρχει προβλημα σε αυτο τοτε ολα οκ
Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι τα πάει καλά, όσο καιρό το χρησιμοποιώ δεν μου έχει κάνει κανένας παράπονο ότι δεν με ακούει καλά, ούτε έχω πρόβλημα να τους ακούσω.

 

Είχα και πιο ακριβά κινητά που είχαν χειρότερη απόδοση σε αυτόν τον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάσαι τα πάει καλά, όσο καιρό το χρησιμοποιώ δεν μου έχει κάνει κανένας παράπονο ότι δεν με ακούει καλά, ούτε έχω πρόβλημα να τους ακούσω.

 

Είχα και πιο ακριβά κινητά που είχαν χειρότερη απόδοση σε αυτόν τον τομέα.

ετσι ακριβως!

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, επειδή το σκέφτομαι για την σύζυγο, θήκη βρήκαμε κάπου;;; Γιατί χωρίς θήκη δεν βλέπω να μένει για πολύ καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι, επειδή το σκέφτομαι για την σύζυγο, θήκη βρήκαμε κάπου;;; Γιατί χωρίς θήκη δεν βλέπω να μένει για πολύ καιρό.

Το αγόρασα εχθές, στο κατάστημα της Vodafone μου είπαν ότι έχουν θύκες αλλά ψάχνοντας δεν βρήκε η κοπέλα γιατί είχαν τελειώσει...

Πήρα ζελατινες που έχουν για την οθόνη και είναι ίσα ίσα στην επιφάνεια του κινητού οπότε αν σου φύγει λίγο θα έχεις θέμα σε κάποια γωνία.

 

Στο ebay πάντως υπάρχουν τα πάντα για την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα σε ένα κατάστημα Vodafone και πήρα θήκη σιλικόνης με 8.5€ και μια τύπου πορτοφόλι με 15.0 € και είναι πολύ ποιοτικές
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα σε ένα κατάστημα Vodafone και πήρα θήκη σιλικόνης με 8.5€ και μια τύπου πορτοφόλι με 15.0 € και είναι πολύ ποιοτικές

 

Στο eshop παντως δεν ειδα καμια θηκη για αυτο...

Και λεω να παρω κ εγω μια

Link to comment
Share on other sites

κατεβηκα κεντρο σημερα στην σωκρατους σε ενα κινεζικο και ταιριαξα θηκη και tempered glass απο iphone 6 plus (θελει λιγο κοψιμο να μονταριστει) και πηρα και ενα tempered glass για το g4.ολα αυτα 10 ευρω!μια χαρα!:D:D

 

η μπαταρια ειναι βραχος.ημουν στο 25% και ειχα 4,5 ωρες οθονη πριν το βαλω για φορτιση.καθαρο android!!!μια χαρα.

Edited by gustom2008
Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται μη διαθέσιμο: http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Vodafone-Smart-ultra-6/rates#tabs-nav-0

 

Ξέρει κανένας αν υπάρχει πουθενά αλλού για άμεση αγορά; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

στην καλλιθεα στην δαβακη που ειχα ρωτησει ειχαν κομματια διαθεσιμα.

 

Ευχαριστώ για την υπόδειξη. Τελικά το πήρα στο κατάστημα στα Βριλήσσια, προφανώς πρέπει να υπάρχει και σε πολλά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Το πήραμε και εμείς. Ζεσταίνεται αρκετά θα έλεγα, πίσω εκεί που είναι το λογότυπο της Vodafone.

 

Nαι οντως ζεστενεται, αλλα δεν ειναι οτι υπερθερμενεται πολυ, απλως ζεστενεται, εκτος και αν πεζεις βαρια παιχνιδια που φτανει τους 55

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Εχθες προσπαθούσαν να βγάλω βίντεο και ξαφνικά μου έλεγε αποτυχία της κάμερας και έκλεινε η κάμερα. Φωτογραφία όμως μπορουσα να βγάλω κανονικά. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλον κάτι παρόμοιο; να ανησυχω; το τηλ είναι ακόμα σε doa οπότε μπορώ να το πάω πίσω για αντικατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...