Jump to content

Samsung Galaxy Tab S2


kanenas00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πριν μια ωρα ηρθε αναβαθμιση 853 μβ ειναι η 7αρα σε 8ιντσο τ710 wifi ειδωμεν.
κοντος μεν αλλα οχι χαζος!!!!!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πριν μια ωρα ηρθε αναβαθμιση 853 μβ ειναι η 7αρα σε 8ιντσο τ710 wifi ειδωμεν.

ολα καλα την εβαλα και εγω..πετυχημενη αναβαθμιση :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δηλ. κινητικότητα. Ε σιγά σιγά θα έρθει και σε μας.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η αναβάθμιση στο δικό μου. Είναι το 9.7" (Τ813), Γερμανικό (DBT). Δείχνει να λειτουργεί ομαλά αλλά θα δούμε πως πάει και από μπαταρία...
Link to comment
Share on other sites

Κάπόίές φόρές (όπώς βλέπέτέ, τώρά είνάί μίά άπό άύτές) κάθέ πέζό γράμμά έμφάνίζέτάί μόνό μέ τόνό στό πλήκτρόλόγίό Samsung. Σάς σύμβάίνέί; Πώς δίόρθώνέτάί;

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα στο περίμενε είμαστε!

Ξέρει κανείς αν θα αλλάξει και ο Launcher? Στο Ζ5 compact μου γίναν κάποιες ωραίες αλλαγές!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Good news! Πάω να ελέγξω.

 

Edit: Όχι στο δικό μου 9.7 LTE (2016)

Edited by nikosal

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Το αγορασα προσφατα 9.7 lte και ειμαι πολύ ικανοποιημενος. Μονο οτι εχω ενα θεμα κανει αποσυνδεση οχι συνεχεια αλλα σχετικα συχνα και επανασυνδεση στο wifi ετσι χωρις λογω. Το εχει αντιμετωπίσει αλλος αυτο το θεμα? Εκει που σερφαρει η μπαινει στα αρχεια να βλέπει απο κατω συνδεθηκε στο wifi? Εχετε βρει καποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Το αγορασα προσφατα 9.7 lte και ειμαι πολύ ικανοποιημενος. Μονο οτι εχω ενα θεμα κανει αποσυνδεση οχι συνεχεια αλλα σχετικα συχνα και επανασυνδεση στο wifi ετσι χωρις λογω. Το εχει αντιμετωπίσει αλλος αυτο το θεμα? Εκει που σερφαρει η μπαινει στα αρχεια να βλέπει απο κατω συνδεθηκε στο wifi? Εχετε βρει καποια λύση?

 

Δοκιμασε restart sto router η αλλαξε καναλι στις ρυθμισεις στο ρουτερ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κανει αυτα..οπως και οι ρυθμίσεις ειναι οκ.. και το ξανακανε.. δοκιμασα και wifi fixer.. το θεμα ειναι οτι καμμια άλλη συσκευη 2 κινητα τηλεοραση 1 ταμπλετ κτλ κανενα δεν το κανει αυτο μονο το tab s2.. το κανει που και που αλλα δεν ξερω κριμα ειναι καινουργιο δεν θελω να το αφησω ετσι
Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κανει αυτα..οπως και οι ρυθμίσεις ειναι οκ.. και το ξανακανε.. δοκιμασα και wifi fixer.. το θεμα ειναι οτι καμμια άλλη συσκευη 2 κινητα τηλεοραση 1 ταμπλετ κτλ κανενα δεν το κανει αυτο μονο το tab s2.. το κανει που και που αλλα δεν ξερω κριμα ειναι καινουργιο δεν θελω να το αφησω ετσι

 

Στο note 10.1 2014 παλια μου εκανε τα ιδια και χωρις να θυμαμαι βελτιωθηκε.μακαρι να μπορουσα να βοηθησω παραπνω.σε αλλο ρουτερ κανει τα ιδια;

Δοκιμασε το και σε καινουργιο ,συγχρονο, εννοω ρουτερ μηπως υπαρχει καμια ασυμβατοτητα με τα παλια.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το ρούτερ του παρόχου λογικά φταίει αυτό.Με αρκετές συσκευές είχα το ίδιο πρόβλημα.Με αλλαγή ρούτερ τελείωσαν όλα τα προβλήματα με τις αποσυνδέσεις.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις-Συνδέσεις-Θέση (με λίγα λόγια ρυθμίσεις GPS) και τσέκαρε στο Βελτίωση Ακρίβειας αν είναι ενεργοποιημένο το "Σάρωση WiFi".. Στο τάμπλετ εμένα δεν το έχει κάνει αλλα στο κινητό μου (Note 4 ) είχε ενεργοποιηθεί με αποτέλεσμα να έχω συνέχεια προσπάθειες επανασύνδεσης. Εύχομαι να είναι αυτό!!!

 

Στο galaxy s7 edge ειναι ενεργοποιημενο αυτο ομως και δεν εχω οοτε προβλημα.. και εδω επισης ειναι ενεργοποιημενο

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν έχεις το ρούτερ του παρόχου λογικά φταίει αυτό.Με αρκετές συσκευές είχα το ίδιο πρόβλημα.Με αλλαγή ρούτερ τελείωσαν όλα τα προβλήματα με τις αποσυνδέσεις.

 

Same Sh1t...Different Day

 

Δεν εχω αποσυνδεση.. εχω στιγμιαία αποσυνδεση και επανασυνδεση.. τωρα ας πουμε εχει 30 λεπτα και δεν το χει κανει.. ισως λυυει με αναβαθμιση τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Το έχει παρει καποιος σε μαυρο χρωμα και η πρωτη γλωσσα επιλογης να ειναι τα ιταλικα? Μηπως ολη αυτη η σειρα ειναι προβληματοκη? Μονο σε εμενα το κανει?

Ειναι τραγικο εχω επιστρεψει 3 συσκευες και το κανουν ολες και η τριτη τωρα. Με πεταει εξω απο το wifi. Η samsung στην αρχη μου ειπε αλλαγη πλακετας. Δεν το δεχτηκα για συσκευη 1 ημερας..πηρα τα λεφτα μου πίσω απο το μαφαζι που το αγορασα και πηρα αλλη. Τα ιδια. Ξαναπηρα τα λεφτα μου πισω πηρα τριτη ιδια. (Εχω πληρωσει 50 ευρω για προστασια οθονης στην τρίτη συσκευη με λυπηθηκαν και δεν μου πηραν αλλα 25 και 40 για θηκη και δεν θελω να χασω τα 90 ευρω μου για αυτο επιμενω σε αυτη τη συσκευη. ) Το ρουτερ μου ειναι το τελευταιο της cosmote εχω αλλαξει καναλια εχω κανει reset .τιποτα.. εχω κανει καθαρη εγκατασραση στο android οχι reset..εν τω μεταξυ. πανω σε αυτο το ρουτερ σε wifi εχω galaxy s7 edge htc e9 ipad air2 και συσκευες αρκετές κατά καιρους ποτε δεν ειχα προβλημα. Σε αλλα 2 ρουτερ που το εχω δοκιμασει δεν με πεταξε εξω αλλα δεν λεει κατι αυτο γιατι το δοκιμασα λιγη ωρα. Ουτε σε αυτο το εκανε τωρα 1 μερα και αποφασισε να το κανει τωρα παλι. Δεν ξερω το να κανω. Εχω παρει την samsung και τσακωνομαι. Τρελη γραφιοκρατεια. Ολο προωθουν το θεμα μου.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει παρει καποιος σε μαυρο χρωμα και η πρωτη γλωσσα επιλογης να ειναι τα ιταλικα? Μηπως ολη αυτη η σειρα ειναι προβληματοκη? Μονο σε εμενα το κανει?

Ειναι τραγικο εχω επιστρεψει 3 συσκευες και το κανουν ολες και η τριτη τωρα. Με πεταει εξω απο το wifi. Η samsung στην αρχη μου ειπε αλλαγη πλακετας. Δεν το δεχτηκα για συσκευη 1 ημερας..πηρα τα λεφτα μου πίσω απο το μαφαζι που το αγορασα και πηρα αλλη. Τα ιδια. Ξαναπηρα τα λεφτα μου πισω πηρα τριτη ιδια. (Εχω πληρωσει 50 ευρω για προστασια οθονης στην τρίτη συσκευη με λυπηθηκαν και δεν μου πηραν αλλα 25 και 40 για θηκη και δεν θελω να χασω τα 90 ευρω μου για αυτο επιμενω σε αυτη τη συσκευη. ) Το ρουτερ μου ειναι το τελευταιο της cosmote εχω αλλαξει καναλια εχω κανει reset .τιποτα.. εχω κανει καθαρη εγκατασραση στο android οχι reset..εν τω μεταξυ. πανω σε αυτο το ρουτερ σε wifi εχω galaxy s7 edge htc e9 ipad air2 και συσκευες αρκετές κατά καιρους ποτε δεν ειχα προβλημα. Σε αλλα 2 ρουτερ που το εχω δοκιμασει δεν με πεταξε εξω αλλα δεν λεει κατι αυτο γιατι το δοκιμασα λιγη ωρα. Ουτε σε αυτο το εκανε τωρα 1 μερα και αποφασισε να το κανει τωρα παλι. Δεν ξερω το να κανω. Εχω παρει την samsung και τσακωνομαι. Τρελη γραφιοκρατεια. Ολο προωθουν το θεμα μου.

 

μηπως παρεις καποια αλλη εκδοση δηλαδη wifi/lte;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...