Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εσάς όταν έχετε και πιάνετε 4G, σας το γράφει πάνω??? εγώ μόνο μέχρι H+ έχω πιάσει ενώ έχω και το 4G ενεργοποιημένο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά εσάς όταν έχετε και πιάνετε 4G, σας το γράφει πάνω??? εγώ μόνο μέχρι H+ έχω πιάσει ενώ έχω και το 4G ενεργοποιημένο

 

Έλεγξε μήπως δεν είναι ενεργοποιημένο από τον πάροχο σου.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε μήπως δεν είναι ενεργοποιημένο από τον πάροχο σου.

Ναι Vodafone πχ θελει ενεργοποιηση....

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε μήπως δεν είναι ενεργοποιημένο από τον πάροχο σου.

Πως το κάνουμε αυτό? Εγώ έχω cosmote. Νόμιζα το h+ είναι 4g !!

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λίγο μασημένη τροφή ρε φιλε.

Για βονταφον αν έχεις την εφαρμογη στο κινητό σου, μπες στην εξυπηρέτηση και απλά ζητα από τον εκπρόσωπο να στην ενεργοποιήσει με μήνυμα. Κάνα 15 λεπτο χρειάζεται και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση παιδια.

Εχει να κανει με το messentzer. Οταν μου στελνουν, δεν ακουγεται η συνηθησμενη ειδοποιηση, αλλα κατι σαν σφυριγμα. Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βγαζω ακρη.Ξερει καποιος πως θα το κανω οπως πριν;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση παιδια.

Εχει να κανει με το messentzer. Οταν μου στελνουν, δεν ακουγεται η συνηθησμενη ειδοποιηση, αλλα κατι σαν σφυριγμα. Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα δεν βγαζω ακρη.Ξερει καποιος πως θα το κανω οπως πριν;

Άλλαξε τον ήχο ειδοποίησης μέσα από τις ρυθμίσεις του messenger, τώρα έχει τον προεπιλεγμένο της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε τον ήχο ειδοποίησης μέσα από τις ρυθμίσεις του messenger, τώρα έχει τον προεπιλεγμένο της Samsung.

 

Ουπς, ηταν μες στα ματια μου. Σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω πως από τότε που έκανα την αναβάθμιση εχω και εγώ προβλημα με το viber. Μια φορά δε μου ήρθε ένα μήνυμα και ήρθε την ωρα που μπήκα εγω να στείλω κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω πως από τότε που έκανα την αναβάθμιση εχω και εγώ προβλημα με το viber. Μια φορά δε μου ήρθε ένα μήνυμα και ήρθε την ωρα που μπήκα εγω να στείλω κάτι.

Βγηκε και η 5.6.5

 

Btw δεν νομίζω να έφτιαξε... δυστυχώς. Βλέπω να βγαίνει το viber βαρέθηκα

Edited by Sofos_5
Πιπέρι.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια ερώτηση για τους κατόχους του κινητού: οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd card ή έχει περιορισμούς; θέλω ένα οικονομικό κινητό για τη σύζυγο, αλλά αν είναι να ξεμείνει από αποθηκευτικό χώρο και έχω γκρίνια, προτιμώ να πάω στο Α5 (που φαντάζομαι ότι έχει ίδια συμπεριφορά για τις εφαρμογές) ή και σε άλλη μάρκα.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει περιορισμούς καθώς δεν μεταφέρει ολόκληρη την εφαρμογή αλλά μέρος αυτής...
Link to comment
Share on other sites

2 ημερες κ 10 ωρες... 1 ωρα κλησεων και 3 ωρες οθονης και ειμαι στο 49%!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου. Οποτε ουσιαστικα αν θελω ενα κινητο με αρκετο αποθηκευτικο χωρο ωστε να μην περιορίζει τον πιθανο αριθμο των εγκατεστημενων εφαρμογων, μαλλον πρεπει να κοιταξω αλλου.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου. Οποτε ουσιαστικα αν θελω ενα κινητο με αρκετο αποθηκευτικο χωρο ωστε να μην περιορίζει τον πιθανο αριθμο των εγκατεστημενων εφαρμογων, μαλλον πρεπει να κοιταξω αλλου.

Αν θέλεις ένα κορυφαίο κινητό για τα λεφτά του και κατά τη γνώμη μου κολοσσό στην κατηγορία του, τότε το παίρνεις. Αν δε σε καλυπτουν τα gb που προσφερει και θέλεις περισσότερο αποθηκευτικό χώρο ψάχνεις αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Μου συμβάινει κάτι περίεργο που δεν μου έχει ξανατύχει σε κινητό, όταν σκρολάρω το μενου εφαρμογών όλο και κάποια εφαρμογή πατίεται και ανοίγει..

 

 

Edit:

Απο οτι φαίνεται το κανει μονο με Νοβα. Με το touchwiz δεν το κανει.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Ξέρω ότι δεν μπορεί να βοηθήσει κανένας σ' αυτό, αλλά θα το πω. Εδώ και έξι (!) χρόνια έχω ένα Nokia N97 mini (λειτουργικό Symbian). Δεν έχει πάθει ΤΙΠΟΤΑ. Τώρα τρελλάθηκα με το J5 αλλά έχω έντονο πρόβλημα αποχωρισμού. Το αντιμετώπισε κανείς άλλος? Πώς λύνεται?
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν ήθελα με τίποτα πριν τρία χρόνια να αποχωριστώ με το Nokia N8, όταν όμως πήρα το Sony Xperia Ion σε λίγες μέρες το Ν8 μπήκε στο συρτάρι μέχρι να το πουλήσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Σημερα πηρα και το εν λογο κινητο και γενικώς ολα καλα.Αυτο που είδα ομως εινα οτι δεννυπαρχει hdr στην καμερα.ειναι ετσι η δενντο βρισκω εγω?
Link to comment
Share on other sites

Περί Viber o λόγος, κατέβασα και έβαλα την έκδοση 4.3.0 και νομίζω ότι δουλεύει σωστά προς το παρόν

Εννοείς έβαλες μια παλιότερη βερσιόν; Δες αν τρέχει σωστά και ενημέρωσε μας. Με ενδιαφέρει αν δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Σημερα πηρα και το εν λογο κινητο και γενικώς ολα καλα.Αυτο που είδα ομως εινα οτι δεννυπαρχει hdr στην καμερα.ειναι ετσι η δενντο βρισκω εγω?

 

Ναι οντως δεν υπαρχει και δεν ξερω γιατι:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα προσπαθω απο τις ρυθμισεις να βρω την δονηση στο πληκτρολογιο και στα δυο κατω δεξια και αριστερα του κεντρικου αλλα δεν βλεπω κατι.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...