Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το messeger (όπως και viber κλπ) αν τα βάλεις στη βελτιστοποιηση δεν ερχονται τα μηνύματα...πρεπει να το ανοιξεις για να έρθουν.

 

Το fb που τρωει πολύ μπαταρία ειναι το θέμα να μπορεί να βελτιστοποιηθει που δεν πολυπειραζει να μην έρχονται ειδοποιησεις (τουλάχιστον εμένα δεν με πειράζει).

Το Facebook μόνο στη btu

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχουν δώσει MM για 15 regions σήμερα και ακόμα τίποτα για τα ελληνικά (EUR)

 

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G928F

 

μέσα στην εβδομάδα ελπίζω να βγει κάτι..

Edited by Chameleon

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Έχουν δώσει MM για 15 regions σήμερα και ακόμα τίποτα για τα ελληνικά (EUR)

 

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G928F

 

μέσα στην εβδομάδα ελπίζω να βγει κάτι..

 

Μπα εγώ δεν ελπίζω! Πρώτα θα την πάρουν στον Κρόνο και μετά εμείς.

Link to comment
Share on other sites

15 updates σημερα ουτε σε gr,btu,xef!!πιστευω απο αυριο να την παρουμε και εμεις!!λιγες χωρες ειναι ακομα
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε η ενημέρωση σε Marshmallow OTA! Μπορώ να πω ότι πετάει το κινητό! Πολύ καλύτερη διαχείρηση της ραμ 2-2.2 GB ελεύθερα, δεν το έβλεπα ποτέ με την 5.1.1. Μαξ 1.7-1.8. Πιο γρήγορο σαφώς, τώρα μένει να δούμε κ η μπαταρία τι κάνει! Έχω το ουγγαρέζικο XEH

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το fingerprint reader σε ταχύτητα δεν σας φαίνεται πολύ πιο γρήγορο στην καινούργια έκδοση?

έχω την εντύπωση ότι έχει την ίδια ταχύτητα με το s7 από τα βίντεο που βλέπω στο youtube....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ναι το fingerprint δουλευει ακαριαια. Ίσα που προλαβαινεις να δεις την οθόνη κλειδώματος...επισης το εχω βαλει σαν κωδικό σε κανα 2 σαιτ για δοκιμη και ειναι πολυ βολικό..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχουν 5.1.1 ποία έκδοση έχετε η δική μου είναι OJ5 και είναι τραγική και παλιά Οκτωβρίου έχω Ολλανδική συσκευή,πριν κάνα μήνα είχε περάσει από τα χέρια μου Γαλλική συσκευή με έκδοση OL2 και πήγαινε τρένο πλάκα μας κάνει η Samsung η συσκευή μου είναι 2 update πίσω Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Στην 5.1.1 το τελευταιο update ηταν τις btu..l2 και l5 τις nee.εμεις με την gr(eur)ειμαστε στο j5
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Τραγικό το j5 εγώ που είχα την xef με OL2 ήταν άλλο τηλέφωνο,πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι πολιτική είναι αυτή που έχει η Samsung κάποιες χώρες είναι ακόμα σε firmware Οκτωβρίου Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Εχω το συγκεκριμένο κινητό ουτε ένα μήνα περίπου. Ολα καλα μόνο ενα θεματακι που κάνει συχνά τις τελευταίες μέρες. Η φωτεινότητα της οθόνης από μόνη της αυξομειώνεται. Ξέρεις κάνεις τπτ γιαυτό? Έχει τύχει ανάλογο πρόβλημα σε κάποιον? Ίσως φταίει κάτι? Το λογισμικό? Αν κάποιος μπορεί ας απαντήσει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν την ειχαν δωσει ολες την L2.η xef,btu,nee ειχαν πεντε update..εμεις ειχαμε τεσσερα με την ελληνικη..εχω δεν ειχα καποιο προβλημα με J5..Εσενα τι σου παρουσιασε?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα από σκρουτζάδικο, είναι με ETL (Τσεχική), δυστυχώς όχι ακόμα Marshmallow γι αυτήν που θα με γλύτωνε κάποιο κόπο στο σετάρισμα. Πρώτη κύρια εντύπωση είναι ότι ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ :lol: , ευτυχώς που υπάρχουν τα πλαϊνά κουμπιά για μην φεύγει από το χέρι. Ένα skin τουλάχιστον μου φαίνεται ότι θα χρειαστεί να το περάσω. Έχω την εξής ερώτηση: στο Phone Info μου δείχνει 8 charges και 3 χρήσεις headset. Δεν σας φαίνονται πολλές για καινούργια συσκευή; Το Alpha μου είχε έρθει με 4 και 2 αντίστοιχα. Κάτι άλλο που μ΄έβαλε σε υποψίες είναι ότι είχε μόνο 13% μπαταρία όταν το άνοιξα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν την ειχαν δωσει ολες την L2.η xef,btu,nee ειχαν πεντε update..εμεις ειχαμε τεσσερα με την ελληνικη..εχω δεν ειχα καποιο προβλημα με J5..Εσενα τι σου παρουσιασε?

Έχει lag και η μπαταρία είναι μέτρια με OL2 δεν υπήρχε ίχνος lag και η μπαταρία ήταν βράχος,επίσης είσαι 2 εκδόσεις πίσω φίλε και όχι ένα

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε την εφαρμογή metal pro αντί του facebook. Είναι η καλύτερη εφαρμογή προσωπικά που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Δεν με βλέπω να αλλάζω ρομ πάντως με αυτή (χεο) βολεύτηκα

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν την ειχαν δωσει ολες την L2.η xef,btu,nee ειχαν πεντε update..εμεις ειχαμε τεσσερα με την ελληνικη..εχω δεν ειχα καποιο προβλημα με J5..Εσενα τι σου παρουσιασε?

Φίλε 2 update πίσω είμαστε και όχι ένα εγώ έβαλα btu πάντως

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία, άλλες 4 αναβαθμίσεις σήμερα και πουθενά η EUR...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Το κανει και σε μενα πολυ σπανια και μονο το βραδυ οταν ειναι μακρια απο το φως και μολις το βαλω κατω απο την λαμπα ανοιγει η φωτεινοτητα του εν κλικ σαν να ειναι στο αυτοματο δηλαδη ενα πραγμα. Την μερα σε φυσικο φως δεν το κανει. Μην αγχωνεσαι πιθανον να το κανουν ολα γιατι το τσεκαρα και σε ενα αλλο edge plus και το εκανε και αυτο. Την ημερα στο κανει? Edited by baltziak
Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι, γι αυτό υπάρχει ο αισθητήρας και η επιλογή "αυτόματο" ώστε η φωτεινότητα να προσαρμοζεται ανάλογα την φωτεινότητα που υπάρχει στο χώρο που βρίσκεσαι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...