Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

Στην λειτουργία για την αναμονή δίνει την δίνει την δυνατότητα να ειδοποιούμε για τις εισερχόμενες αλλα πολλές φορές δεν μπορώ να διακόψω την μια κλήση και να πάω στην άλλη οταν δεν το έχω επιλεγμένο λέει οτι είναι κλείστό. Πως μπορώ να το κάνω να λέει οτι είναι κατειλημμένο?

 

Ας απαντήσει καποιος ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τηλέφωνο δεν έχει ραδιόφωνο; Εψαξα στις εφαρμογές του τηλεφώνου αλλά δεν βρήκα κατι.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Επείδηψάχνω κάτι κοντά σε στοκ android, βλέπω και γω να μπαίνω στο κλαμπ. Δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο κοντά σε στοκ.

Και εγώ έψαχνα ότι πιο κοντινό σε stock android για αυτό το πήρα.

Η άλλη επιλογή είναι Motorola Moto X Style. Διαφορετικά πας σε Nexus 5X ή 6P

Από ποιότητα κατασκευής είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Από ταχύτητα και fluidity καλό.

Το κεντρικό capacitive κουμπί και το άνοιγμα των εφαρμογών έχουν λίγο lag αλλά ίσως είναι ιδέα μου γιατί είχα συνηθήσει το κουμπί του S6.

Η κάμερα λίγο μου τα χαλάει γιατί έφυγα απο Samsung Galaxy s6 όπου ήταν απίστευτη.

Σε γενικές γραμμές καλό κινητό.... ΟΧΙ Flagship Killer πάντως για κανέναν λόγο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έψαχνα ότι πιο κοντινό σε stock android για αυτό το πήρα.

Η άλλη επιλογή είναι Motorola Moto X Style. Διαφορετικά πας σε Nexus 5X ή 6P

Από ποιότητα κατασκευής είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Από ταχύτητα και fluidity καλό.

Το κεντρικό capacitive κουμπί και το άνοιγμα των εφαρμογών έχουν λίγο lag αλλά ίσως είναι ιδέα μου γιατί είχα συνηθήσει το κουμπί του S6.

Η κάμερα λίγο μου τα χαλάει γιατί έφυγα απο Samsung Galaxy s6 όπου ήταν απίστευτη.

Σε γενικές γραμμές καλό κινητό.... ΟΧΙ Flagship Killer πάντως για κανέναν λόγο.

καλησπερα,το κουμπι ειναι clicking η μονο touch?

Link to comment
Share on other sites

Mόνο touch.

 

δλδ δεν ειναι οπως στα galaxy η στα μηλα?εχει καθολου τζογο η ειναι εντελως σταθερο επανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μπαίνω σε διάφορα site για να αγοράσω το κινητό και βλέπω κινέζικη και ευρωπαϊκή έκδοση.

Τι διαφορα έχουν αλλάζει κατι με τις μπάντες?

Ακόμα τι διαφορα εχει να αγοράσω το ευρωπαϊκό από το επίσημο η απο το bangood ας πούμε?

Εγγύηση ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μπαίνω σε διάφορα site για να αγοράσω το κινητό και βλέπω κινέζικη και ευρωπαϊκή έκδοση.

Τι διαφορα έχουν αλλάζει κατι με τις μπάντες?

Ακόμα τι διαφορα εχει να αγοράσω το ευρωπαϊκό από το επίσημο η απο το bangood ας πούμε?

Εγγύηση ?

Δεν έχει την 800 μπάντα και έχει ένα χρόνο εγγύηση.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα διαβασα μια ανακοίνωση οτι θα παρουμε την cyanogen, ισχυει? Θα ειναι επίσημη η μεσω root? Γιατι από τι θυμαμαι εληξε η συνεργασία τους πως θα γίνει κατι τέτοιο? Και εαν γινει πιστευω θα ειναι οτι καλύτερο για τους χρηστες του opo2.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα διαβασα μια ανακοίνωση οτι θα παρουμε την cyanogen, ισχυει? Θα ειναι επίσημη η μεσω root? Γιατι από τι θυμαμαι εληξε η συνεργασία τους πως θα γίνει κατι τέτοιο? Και εαν γινει πιστευω θα ειναι οτι καλύτερο για τους χρηστες του opo2.

 

πολυ καλη συνεργασια..εαν γινει φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει την 800 μπάντα και έχει ένα χρόνο εγγύηση.

Βρε παιδιά αυτό που γράφετε δεν το καταλαβαίνω..Αφού η συσκευή μια είναι είτε απο Κίνα με hydrogen είτε απο το επίσημα σάιτ με oxygen. Πως γίνεται το κινέζικο να μην πιάνει 800? Μπορεί κάποιος να μου.τι κάνει λιανά ?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά αυτό που γράφετε δεν το καταλαβαίνω..Αφού η συσκευή μια είναι είτε απο Κίνα με hydrogen είτε απο το επίσημα σάιτ με oxygen. Πως γίνεται το κινέζικο να μην πιάνει 800? Μπορεί κάποιος να μου.τι κάνει λιανά ?

 

Δεν είναι μία είναι τρεις οι οποίες όλες κατασκευάζονται στην Κίνα. Υπάρχει το μοντέλο Α2001 για την Κίνα, το Α2003 για Ευρώπη και Ασία και το Α2005 για Αμερική και η διαφορά τους είναι οι υποστιριζόμενες μπάντες.

 

Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς να βρεις εδώ αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια σημερα διαβασα μια ανακοίνωση οτι θα παρουμε την cyanogen, ισχυει? Θα ειναι επίσημη η μεσω root? Γιατι από τι θυμαμαι εληξε η συνεργασία τους πως θα γίνει κατι τέτοιο? Και εαν γινει πιστευω θα ειναι οτι καλύτερο για τους χρηστες του opo2.

 

Απλά η cyanogenmod θα υποστηρίξει επίσημα και το OnePlus 2. Μεγάλο πλεονέκτημα για τους κατόχους όντως...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλά η cyanogenmod θα υποστηρίξει επίσημα και το OnePlus 2. Μεγάλο πλεονέκτημα για τους κατόχους όντως...

 

θα την δωσει μεσω ota η πρεπει να το φλασαρεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια

Αγορασα εχτες ενα φλασακι usb type c για otg για τη συσκευη μου και σημερα που το εβαλα δεν το αναγνωριζει.δεν κανει τιποτα

Στις ρυθμισεις στην καρτελα αποθηκευτικος χωρος εχω κλικαρει το otg

 

το στικακι ειναι αυτο

 

http://www.msystems.gr/index.php?category=2050&product=19591

ο πωλητης ειπε οτι ειναι otg

Link to comment
Share on other sites

θα την δωσει μεσω ota η πρεπει να το φλασαρεις?

 

Μεσω ΟΤΑ, δεν μπορει να την δωσει. Θα μπορεις να την περασεις μεσω recovery κτλ.

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια

Αγορασα εχτες ενα φλασακι usb type c για otg για τη συσκευη μου και σημερα που το εβαλα δεν το αναγνωριζει.δεν κανει τιποτα

Στις ρυθμισεις στην καρτελα αποθηκευτικος χωρος εχω κλικαρει το otg

 

το στικακι ειναι αυτο

 

http://www.msystems.gr/index.php?category=2050&product=19591

ο πωλητης ειπε οτι ειναι otg

 

μάλλον το φλασάκι δεν ειναι otg... Δες στο post#398...

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία αναφέρω οτι το δικό είχε φορεμένο και screen protector το οποίο ηταν τόσο καλα βγαλμένο και ποιοτικό που δεν το καταλάβαινες.

Δυςτυχως τάπητα χαμπάρι όταν έβαλα το tempered glass όποτε στην πρώτη διόρθωση που πήγα ν κάνω ξεκόλλησε το sp.....

Κρίμα ....

ναι όλα έχουν. Και το δικό μου είχε... Αλλα όπως και εσύ την έβγαλα και εγώ για να βάλω το tempered glass

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

θα την δωσει μεσω ota η πρεπει να το φλασαρεις?

 

Σιγουρα θα πρεπει να τη φλασάρεις.Δεν θα ειναι επίσημη ρομ.

Το βασικο ειναι να παιζει το fingerprint και το autofocus.Χωρίς αυτα , δεν εχει νοημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...