Jump to content

myphone #tbt: Όταν το myphone.gr είχε (μόλις) 7.000 μέλη


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποιό ήταν το πρώτο post?

Τότε όταν πρωτοξεκίνησε το φόρουμ;

μα φυσικά η μετεγκατάσταση από unwired σε myphone και φυσικά κάποια ποστ απέιρου κάλλους..

Ancient History...

 

----edit

Αλλα μια που το ανοίξαμε το θέμα και διάβασα τα pm που έιχα με τον Μάνο, Ορίστε (αυτά είναι light δεν θα επεκταθώ άλλο..)

1. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=206

2. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=504

Edited by sugardad

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ημουν και εγω εκει :lol::lol::lol: εεεεεεε περασαν τα χρονια.
Link to comment
Share on other sites

Όλοι μας έχουμε κάτι κοινό, την αγάπη για την τεχνολογία και αυτό χρόνια δεν κοίτα, εις ανώτερα λοιπόν!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήμουν από τότε που το όνομα ήταν unwired, αλλά αν δε μπω 3-4 φορές καθημερινά, δε νιώθω καλά! :P
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τότε όταν πρωτοξεκίνησε το φόρουμ;

μα φυσικά η μετεγκατάσταση από unwired σε myphone και φυσικά κάποια ποστ απέιρου κάλλους..

Ancient History...

 

----edit

Αλλα μια που το ανοίξαμε το θέμα και διάβασα τα pm που έιχα με τον Μάνο, Ορίστε (αυτά είναι light δεν θα επεκταθώ άλλο..)

1. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=206

2. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=504

 

δεν ξέρω την ιστορία του site για αυτό ρώτησα :)

είμαι πολύ καινούρια στην παρέα

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Εχει μερικους μηνες που ξεκινησα και καθε μερα μπαινω μεσω tapatalk να διαβασω τα νεα και το φορουμ.Μαζι με εμενα εφερα και εναν φιλο στο υπεροχο αυτο φορουμ! Συνεχιστε δυναμικα ετσι.Ειστε απο τα λιγα ελληνικα φορουμ που αναδεικνυουν τα κινεζικα τηλεφωνα τα οποια κοντραρουν τηλεφωνα με την διπλη τιμη στην ελλαδα ακομα και καποια υπερκοστολογημενα Huawei,ZTE,Lenovo.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κι από μένα ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους που διαβάζουν, γράφουν, δοκιμάζουν και βοηθάνε να φτάσει το forum και η κοινότητα έως εδώ!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαι παλιοσειρά στο Myphone.gr (2004) μπορεί να μην γράφω πολλά και να έχω μόνο 400 post. Αλλά ένα έχω να σας πω τα μαλλιά μου άσπρισαν λίγο και τριαντάρισα... :lol: Εύχομαι τα καλύτερα.

 

Υ.Γ και πρώτος νικητής του πρώτου διαγωνισμού του Myphone.gr με το Psvita.

Link to comment
Share on other sites

σας συναντησα στα 16 μου και εκτοτε ειστε απο τις καλυτερες online παρεες.. μακαρι να συνεχισουμε ετσι..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σταθερη αξια...απο τοτε που εγινα μελος σπανια να υπηρξε μερα χωρις να ενημερωθω μεσα απ τις σελιδες σας-μας παλιοσειρα και γω...ειμαστε μια "οικογενεια" πια...:)
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι πολυ ενεργός,μου αρέσει πολύ η διαδυκτιακή σας κοινότητα,μου αρέσει πολύ η θεματολογία σας και γενικώς κάνετε πολυ καλή δουλειά,με το αντικείμενο που διαλέξατε.

Σας παρακολουθώ και σας διαβάζω ταχτικά και θελω να σας συγχαρώ γι'αυτά που προσφέρετε σε ολους εμάς.

Συνεχίστε έτσι την πολυ καλη δουλειά σας:up::up:

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

να τους εκατομμυριοστήσει το site !!! κ εγώ απ τους πρώτους (σχεδον χεχεχε) που γραφτηκα ,θυμαμαι αμυδρα το unwired... συνεχιστε την καλη δουλεια myphonerzzz :D :D
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

¨Ένα από τα καλύτερα φόρουμ ασχέτως αντικειμένου. Πηγή ενημέρωσης και βοήθειας.Μπράβο σε όλους και εις ανώτερα!!
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που κάνουνε καλή δουλειά. Οσο για μένα δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπω κάθε μέρα για να ενημερωθώ. Με έχει βοηθήσει αφάνταστα για όσες αγορές έχω κάνει. Και φυσικά με βοήθησε και μετά την αγορά της συσκευής που επέλεξα. Συνεχίστε έτσι !!!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και από εμένα. Θεωρώ τον εαυτό μου ιδρυτικό μέλος μιας που είναι μέλος από το 2004 και ένθερμος φίλος του φόρουμ.
Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...