Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πηρα σημερα απο media markt και μπορω να πω οτι το τηλεφωνο ειναι φοβερο.σε ολα αψογο ειναι.να ρωτησω στην συσκευασια μεσα εχει ακουστικα γιατι σε εμενα δεν υπηρχαν. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το πηρα σημερα απο media markt και μπορω να πω οτι το τηλεφωνο ειναι φοβερο.σε ολα αψογο ειναι.να ρωτησω στην συσκευασια μεσα εχει ακουστικα γιατι σε εμενα δεν υπηρχαν.

 

Ναι υπηρχαν ακουστικα. Καλοριζικο!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπηρχαν ακουστικα. Καλοριζικο!!
απο που το πηρες εσυ φιλε μου και ειχε ακουστικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προσοχη στο media markt γιατι σε αλλους δινουν μπαταρια δωρο 4800mah της huawei κ αλλους οχι

σε εμενα ειχε την μπαταρια συσκευασμενη μαζι με το κινητο.ειναι πολυ καλο δωρο μαζι με το κινητο.πιο ακριβο μεν απο να το παρεις απο κινα αλλα ενταξει δεν μπορουσα να περιμενω πολυ

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Το 64ρι το χρυσό από Κίνα το έχει πάρει κάνεις να μας πει εντυπώσεις ?

 

 

 

 

Το περιμενω διακαώς μπας και μου ρθει δώρο στον εαυτό μου για την γιορτή μου αλλα μην το πεις πεις πουθενα...:X

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες εσυ φιλε μου και ειχε ακουστικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε εμενα ειχε την μπαταρια συσκευασμενη μαζι με το κινητο.ειναι πολυ καλο δωρο μαζι με το κινητο.πιο ακριβο μεν απο να το παρεις απο κινα αλλα ενταξει δεν μπορουσα να περιμενω πολυ

 

Απο vmall το πηρα φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Απο vmall το πηρα φιλε μου

 

γαλλικό,οπότε είχε hands free,δεν συμβαίνει το ίδιο με τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

Το περιμενω διακαώς μπας και μου ρθει δώρο στον εαυτό μου για την γιορτή μου αλλα μην το πεις πεις πουθενα...:X

 

Στο εύχομαι να προλάβει να έρθει !! Από ποιο μαγαζί το τσίμπησες?

 

Εγώ αν και δεν ήμουν 100% ευχαριστημένος με την υποστήριξη της Huawei στο honor 6 βλέπω ότι από θέμα hardware είναι η μόνη εταιρεία που με καλύπτει και αρχίζω και το σκέφτομαι σοβαρά το 64ρι honor7.

Link to comment
Share on other sites

Στο εύχομαι να προλάβει να έρθει !! Από ποιο μαγαζί το τσίμπησες?

 

Εγώ αν και δεν ήμουν 100% ευχαριστημένος με την υποστήριξη της Huawei στο honor 6 βλέπω ότι από θέμα hardware είναι η μόνη εταιρεία που με καλύπτει και αρχίζω και το σκέφτομαι σοβαρά το 64ρι honor7.

 

Δυστυχώς σήμερα με ενημέρωσε ο φιλος που το παρήγγειλε πως ακυρώθηκε ή παραγγελία (είχαμε ζητήσει πατέντα με Dhl 3-6 μέρες από vopmart) λόγω τελωνείου και μου επέστρεψαν τα λεφτά άμεσα στο paypal.Τώρα γυρισα στα γνωστά καλά λημέρια του mate 7 gold edition (μπαταριαρα) και ετοιμαζομαι για mate 8 .Άλλαξα γνώμη φιλέ μου επειδή το 64αρι δεν έχει την 800 μπάντα και το ψιλοφοβηθηκα (για την μεταπώληση) να σου πω την μαύρη αλήθεια.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Αφαντο κι από skroutz,πάνω πού πήρα την απόφασή να το παραγγείλω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αφαντο κι από skroutz,πάνω πού πήρα την απόφασή να το παραγγείλω.

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_honor-7-dual-white-silver-1173066.html

το εχει εδω. και δωρο (Powerbank)

Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις led σας δουλεύουν κανονικά με viber, whatsapp και άλλες εφαρμογές εκτός κινητού;

 

Στο messenger που έχω δοκιμάσει,ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κανείς απο πού μπορούμε να το παραγγείλουμε??Στην ελλάδα δείχνεί αφαντο
Link to comment
Share on other sites

Το έχει το media market

 

Last year :p

Εξαντλημένο.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχαν.πήρα παντού τηλέφωνο.

Ωστόσο για εκθεσιακό πού το πιάνει ο καθένας δεν το συζητάμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To έχει πάρει κανεις απο κίνα?Και αν ναι τι πρέπει να κάνεις μολις έρθει στα χέρια σου?

Επίσης εγγύηση έχει σε αυτή τη φάση ή απλα τζογαρεις???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα.Ξερει κανείς πως γινεται μα αλλάξουμε γραμματοσειρές στα θεματα οπως στο honor 6;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα, καποιος που να εχει το τηλεφωνο μπορει να με βοηθησει που μπορω να το βρω να το αγορασω? εχει καποιο σαιτ η huawei που να μπορουμε να το παρουμε οπως η oneplus?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε η επίσημη ιστοσελίδα της huawei για Ευρώπη είναι vmall.eu. Εκεί έχουν τις original συσκευές ας πούμε με τις "κανονικές" τιμές βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...