Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To AL10 παίζει κανονικά στην Ελλάδα 4G - πλήν της Wind.

Δες εδώ.

δηλαδη εκτος απο 4g η wind 3g θα εχει κανονικα σημα.

ειδα αυτο το κινητο κ θελω αν μπορεις να μου πεις αν εχει θεμα η vodafone σε 4G.

http://www.aliexpress.com/item/Original-Huawei-Honor-7-Hisilicon-Kirin-935-Octa-Core-Android-5-0-3GB-RAM-16GB-ROM/32390570470.html?spm=2114.13010208.99999999.261.nX8h6Y

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το PLK-TL00 φαίνεται να παίζει σωστά με την Vodafone GR.

Μπες στο site που έδωσα παραπάνω και διπλοτσεκαρε το.

Link to comment
Share on other sites

Το PLK-TL00 φαίνεται να παίζει σωστά με την Vodafone GR.

Μπες στο site που έδωσα παραπάνω και διπλοτσεκαρε το.

 

μολις το εκανα και παιζει κανονικοτατα το μονο που δεν παιζει ειναι το 4G της wind που δεν με πολυ απασχολει γιατι απο οτι ειδα το 3g της ειναι μια χαρα!το μονο που δεν ξερω αλλα πιστευω θα βγαλω ακρη ειναι απο Alliexpres πως θα πληρωσω γιατι ειδα στο φορουμ οτι εχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Πως γινετε να εχεις μεσα δυο.σιμ.και sd ταυτοχρονα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποιος ειναι ο τροπος να χρισημοποιεις και τα 3 ταυτοχρονα(διπλη sim+sd)?

 

 

αν και επικινδυνο.. δουλευει...

http://m.anruan.com/view_6842.html?from=singlemessage&isappinstalled=0

Link to comment
Share on other sites

αν και επικινδυνο.. δουλευει...

http://m.anruan.com/view_6842.html?from=singlemessage&isappinstalled=0

 

το δοκιμασες?καλη λυση.

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασες?καλη λυση.

 

Δεν το δοκιμασα ακομη αλλα το δοκιμασε αλλος χρηστης απο εδω και ειπε οτι δουλευει μια χαρα. Φτανει να προσεξεις μην καψεις την SIM

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα την 170 και παρατηρώ οτι το ζήτημα με ειδοποιήσεις έχει λυθεί. Με το που ξανάνοιξε το τηλέφωνο μετά το απντέητ έλαβα μηνύματα βάιμπερ και μέηλ χωρίς να έχω ανοίξει πρώτα τις εφαρμογές.

 

Διαβάζω αλλού οτι η 170 φέρνει και μικροβελτιώσεις στη μπαταρία και τους χρόνους φόρτισης αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς για να έχω σαφή είκονα...

 

απο θεμα led ? σου βγαζει το λαμπακι στο viber ?

Link to comment
Share on other sites

απο θεμα led ? σου βγαζει το λαμπακι στο viber ?

 

Όχι, το led δεν δουλεύει και το παράθυρο του viber σβηνει μετά από λίγη ώρα και μένει μόνο η ειδοποίηση στην μπάρα ειδοποιήσεων (και το "συρτάρι"). Ωστόσο πριν την ενημέρωση δεν δούλευε ούτε αυτό.

 

Για την μπαταρία έχω την αίσθηση οτι έχει πράγματι μια μικρή βελτίωση. Βέβαια δεν είμαι τύπος που χρησιμοποιεί πολύ το κινητό. Μου βγάζει τρεισήμισυ μέρες με ανοιχτό συνέχεια το 4g (εκτός απ'το βράδυ).

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το ρχεις ακομα το honor 7???

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα στα παιδιά.

Έπεσε ένα Honor 7 στα χέρια μου 16άρι Fantasy Silver και επειδή δεν γουστάρω τα πολύ ακριβά κινητά - άσε που τα φοβάμαι κιόλας μην πέσουν κλπ - το πουλάω. Είμαι επαρχία. Για περισσότερες πληροφορίες πμ. Ευχαριστώ!

Φιλε μου το πουλας ακομη? ??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα παιδια η κινεζικη εκδοση εχει παρει android 6?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Η PLK-L01C432B180 OTA για τα κινητά μας, ήδη κατεβαίνει.. Έχει κάποιες διορθώσεις. Edited by heartless
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι αναμεσα σε huawei p8 και huaweihonor 7.....τι λετε?

P8 από μένα

Εκτός και αν θέλεις δικαρτο πας στο honor 7

Link to comment
Share on other sites

εδω για κατεβασμα απο την επισημη σελιδα της honor.οποιος θελει την κατεβαζει. http://www.hihonor.com/fr/support/software-list/ Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο κινητά και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για το honor 7 δηλαδή αν είναι γρήγορο κάμερα και κυρίως αυτονομία γιατί έχω το z1 compact και το φορτίζω κάθε μέρα χωρίς ιδιαίτερη χρήση απλά τα έχω όλα ανοιχτά πάντα WiFi 4G και άλλα.Το είδα στο σκρουτζ στα 330 αξίζει τα λεφτά του είναι συμβατό για εδώ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, βλεπω στο σκρουτζ οτι ολα τα honor 7 εχουν nfc αν και ειναι η εκδοση με τα 16 GB. Νομιζα οτι μονο το μοντελο με τα 64 GB εχει nfc αλλα δεν υποστηριζει τη μπαντα 20 στο 4g. Ξερει κανεις τι γινεται;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, βλεπω στο σκρουτζ οτι ολα τα honor 7 εχουν nfc αν και ειναι η εκδοση με τα 16 GB. Νομιζα οτι μονο το μοντελο με τα 64 GB εχει nfc αλλα δεν υποστηριζει τη μπαντα 20 στο 4g. Ξερει κανεις τι γινεται;

 

To ευρωπαικο (16gb) δεν εχει nfc αλλα εχει την 800 , το αμερικανικο-κινεζικο 64gb εχει nfc αλλα οχι την 800

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό ήξερα αλλά στο σκρουτζ έχει μόνο το 16αρια με την 800άρα και με nfc σε όλα τα μαγαζιά που έχω δει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το παρηγγειλα σήμερα από eshop crazy Sundays στα 309. Λέτε να έχω κανένα πρόβλημα? Χάλασε το Honor6 μου και είπα να πάρω το 7. Λογικά το ευρωπαϊκό δεν είναι που έχει την 800?Εκτος αναν υπάρχει κάτι καλύτερο σε Dual sim active στα 300€ εκτός του Asus zenfone 2 που το έχω σαν 2η συσκευή..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το παρηγγειλα σήμερα από eshop crazy Sundays στα 309. Λέτε να έχω κανένα πρόβλημα? Χάλασε το Honor6 μου και είπα να πάρω το 7. Λογικά το ευρωπαϊκό δεν είναι που έχει την 800?Εκτος αναν υπάρχει κάτι καλύτερο σε Dual sim active στα 300€ εκτός του Asus zenfone 2 που το έχω σαν 2η συσκευή..

 

309 δεν είναι προσφορά στο επίσημο σιτε τους παίζει λιγότερο

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από που?θέλω μόνο από Ελλάδα να το πάρω. Υπάρχει άλλου φτηνότερο? Μήπως δεν είναι; όλα Ευρωπαϊκό του eshop? Edited by EGRANEROE
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου πει αν το ευρωπαϊκό έχει gorilla glass, γιατί είναι καθοριστικός παράγοντας για μένα (είμαι ανάμεσα σε αυτό και το g4). Το έχει δοκιμάσει κάποιος χωρίς screen protector σε καθημερινή χρήση για μεγάλο χρονικό διάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από που?θέλω μόνο από Ελλάδα να το πάρω. Υπάρχει άλλου φτηνότερο? Μήπως δεν είναι; όλα Ευρωπαϊκό του eshop?

 

άμα θες μόνο από Ελλάδα πάω πάσο

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...