Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα....εχω σπαζοκεφαλιασει!!!!!Honor 7 ,P9 lite,honor 7 lite,xiaomi redmi pro ή καποιο αλλο κοντα σε αυτα τα χρηματα???Βασικα ειμαι πιο πολυ αναμεσα σε honor 7 και xiaomi redmi pro...Δεν με νοιαζει τοσο το ποσο καινουργιο μοντελο ειναι...το θελω γρηγορο..να μην κολλαει πουθενα με φουλ ανοιχτες εφαρμογες..και να χει μια σοβαρη καμερα!Προην κατοχος jiauy g4s ,και πολυ ευχαριστημενη για τα χρηματα που ειχα δοσει τοτε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

P9 lite. Πιο καινούργιο μοντέλο και θα πάρει και nougat.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Εχω την εντυπωση εκτος αν κανω λαθος οτι και το Honor 7 παιρνει nougat:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Εχετε βρει καμια custom rom που να αξιζει??

Εχω την MMplusKang απο WBT που ειναι αρκετα καλη αλλα εχει καποια bugs.

Δοκιμασε κανεις τις Cyanogen που κυκλοφορουν?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σας

 

Έχω ένα θέμα με το κινητό, μετά από κάποια ώρα, οι ειδοποιήσεις του viber δεν έρχονται.. Όλες οι άλλες κανονικά..

 

6.0 φοράει

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ναι την έβαλα εγώ και είναι όλα είναι οκ παρά τα όσα λέγονται..

Δεν ήρθε ΟΤΑ αλλά την πέρασα χειροκίνητα και εύκολα!

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδιά.

Εδώ και καιρό έχω ένα σοβαρό πρόβλημα με το τηλέφωνο.

Οταν έχω 3-4 εφαρμογές που τρέχουν και πάω να περάσω από τη μια στην άλλη παντα ξαναφορτώνουν απο τη αρχή.

Μιλάμε για σπάσιμο νεύρων

Το τηλεφωνο μου δείχνει πάντα διαθέσιμη μνήμη 1,5GB και πάνω.

Υπάρχει κάτι να τσεκάρω?

Android version 6.0

EMUI 4.0.3

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω ένα σοβαρό πρόβλημα με την camera βγάζει χαλιά φωτογραφίες κάνει μονό του ζουμ στο video. Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα honor 7.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα σε ολους και καλο Πασχα σε πιστους... :) εχω το Honor 7 lite,δε γνωριζω απο τεχνολογια,τα βασικα δλδ...τα ειχε παιξει τελειως το πηγα στα public στους τεχνικους...μου το καταδικασαν εις θανατον ,εφυγα και εκανα καποιες διαδικασιες μονη μου με καθαρισμο και antivirus και εστρωσε αρκετα.Παρ'ολα αυτα συνεχιζει να κολλαει και να τελειωνει σχετικα γρηγορα η μπαταρια του.Στο προκειμενο:εχω το αρχειο της φραγης κλησεων,της φραγης επαναλαμβανω και το χρειαζομαι σωο και ασφαλες για νομικη υποθεση..το οποιο θα χρησιμοποιηθει μερες αρκετες μετα η οσο θα χρειαστει για την υποθεση μου.Χωρις αυτο θα εχω σοβαρο προβλημα,και φοβαμαι μη μου αφησει χρονους ξαφνικα το κινητο ..επομενως εαν καποιος μπορει να με βοηθησει βημα βημα παρακαλω να το αποθηκευσω καπου με ασφαλεια ...γιατι εψαξα για apps αλλα δε νομιζω οτι βοηθανε δεν καταλαβα και πολλα..Ευχαριστω.. :)
Link to comment
Share on other sites

Για αρχείο κλήσεων έχει για το blacklist όχι δύστυχος πρέπει να πάρεις backup όλο το σύστημα με το ενσωματωμένο πρόγραμμα για backup που έχει άλλα μετά επαναφορά μόνο σε huawei
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...