Jump to content

Ulefone Be Touch 2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να το ακυρωσουμε δηλαδη;δεν αξιζει τα λεφτα του;

να προτιμησω κατι αλλο;

 

εγω το βλεπω λιγο δυσκολο να βρω κατι αλλο σε αυτα τα λεφτα στην παρουσα φαση...

τουλαχιστον οχι στα 164 ευρω που το πηρα.

 

τωρα εαν βγει τοσο μουφα,επαιξα και εχασα...

θα δουμε οταν φτασει στα χερια μου...

 

επισης ποιο κινητο κερδιζει ή οχι στα σημεια εξαρταται απο πολλους παραγοντες και συνηθως ολοι ειναι υποκειμενικοι...

 

για να δουμε τι θα δουμε οταν με το καλο παραληφθει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 298
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να το ακυρωσουμε δηλαδη;δεν αξιζει τα λεφτα του;

να προτιμησω κατι αλλο;

 

εγω το βλεπω λιγο δυσκολο να βρω κατι αλλο σε αυτα τα λεφτα στην παρουσα φαση...

τουλαχιστον οχι στα 164 ευρω που το πηρα.

 

τωρα εαν βγει τοσο μουφα,επαιξα και εχασα...

θα δουμε οταν φτασει στα χερια μου...

 

επισης ποιο κινητο κερδιζει ή οχι στα σημεια εξαρταται απο πολλους παραγοντες και συνηθως ολοι ειναι υποκειμενικοι

 

για να δουμε τι θα δουμε οταν με το καλο παραληφθει...

...απλα στα ιδια λεφτα παιρνεις το jiayu s3 με τα 2 γιγα ραμ και εχει ολα τα υπολοιπα που λειπουν απο το ulefone......
Link to comment
Share on other sites

μα στα λογια μου ερχεσαι βρε συγγαυρε...

 

και για το Jiayu ψηνομουν οπως και το Ecoo...αλλα θυσιασα τα υπολοιπα προς οφελος της μνημης.

που τα υπολοιπα ειναι το notification led και το flash για τις φωτογραφιες;

 

γιατι κακα τα ψεμματα ειναι και λαχειο με ολους τους κινεζους αυτα τα πραγματα...

εδω το p7000 δε το βρισκεις πουθενα και η elephone βγαζει ανακοινωση αδυναμιας καλυψης της ζητησης απο τη γραμμη παραγωγης και ξαφνικα σου βγαζει presale το 8000...

και δεν ειναι τυχαιο που σταματησε και καλα την παραγωγη απο τα υπολοιπα...

 

προφανως θελουν να σπρωξουν τους 8πυρηνους για να περασουν στους Helio (αν δε κανω λαθος)...

 

τεσπα για να μη μακρυγορουμε και το τεντωνουμε πολυ,οπως σου ειπα καποια πραγματα ειναι υποκειμενικα και πολλες φορες λαχειο...

στη συγκεκριμενη περιπτωση fingers crossed...μη σου τυχει που λεμε...

Link to comment
Share on other sites

να το ακυρωσουμε δηλαδη;δεν αξιζει τα λεφτα του;

να προτιμησω κατι αλλο;

 

εγω το βλεπω λιγο δυσκολο να βρω κατι αλλο σε αυτα τα λεφτα στην παρουσα φαση...

τουλαχιστον οχι στα 164 ευρω που το πηρα.

 

τωρα εαν βγει τοσο μουφα,επαιξα και εχασα...

θα δουμε οταν φτασει στα χερια μου...

 

επισης ποιο κινητο κερδιζει ή οχι στα σημεια εξαρταται απο πολλους παραγοντες και συνηθως ολοι ειναι υποκειμενικοι...

 

για να δουμε τι θα δουμε οταν με το καλο παραληφθει...

 

Με αυτά τα λεφτά που λες, η καλύτερη επιλογή με 155 δολάρια είναι το Lenovo Κ3 ΝΟΤΕ (όχι το σκέτο, αλλά το ΝΟΤΕ με 5.5. οθόνη) το οποίο έχει πολύ καλό hardware, χωρίς προβλήματα, δυνατό φλας, notification led, 2GB Ram {με 1050 ως 1150 ram free μόνιμα}, 6752MTK και android στα 64bit! ...και άπειρες θήκες!!

το έχω πάρει για την γυναίκα μου και είναι τούμπανο! Απλά εγώ έψαχνα για ψυχολογικούς λόγους και μόνο 3GB Ram, γι΄αυτό κοιτούσα εδώ το Ulefone be touch 2, αλλά κατέληξα στο Jiayu S3 3GB Ram το οποίο όμως δεν είναι απροβλημάτιστο στο hardware - έχει το ρίσκο του - ....αλλιώς με κλειστά τα μάτια το Lenovo K3 NOTE

Edited by PopCorn1
Link to comment
Share on other sites

@Popcorn1

 

συμφωνων και σε ευχαριστω...οπως ειπα απο ενα σημειο και υστερα λειτουργει ο υποκειμενικος παραγοντας...

 

να στο εξηγησω...καταρχην και εγω για τη γυναικα μου το πηρα το κινητακι...

αλλα επειδη απο αρχες Απριλη της ειχα παραγγειλει το Elephone P3000s και δεν εφτασε ποτες Ελλαδα και μεχρι να παρουμε τα λεφτα πισω,ειχε πουλησει και το παλιο της κινητο και ειναι με 2 συσκευες και μπλα,μπλα,μπλα,μπλα....

 

επρεπε λοιπον αφου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καταφερα να παρω πισω τα λεφτα να βρουμε μια συσκευη που να της αρεσει,να της κατσει καλα στο ματι,να ειναι οοοοοοληηηηη ασπρη (και στο μπροστινο μερος) και να μη κολλαει...καποια ανυποπτη στιγμη μου ειχε πει ωραιο το Galaxy Edge αγαπη μου (και της απανταω,ελα πες την αληθεια γυναικα,βρηκες γκομενο και δε ξερεις πως να μου το πεις) και για να μη τραβηξει το δραμα μακρια και ειναι ατελειωτο-γιατι της αρεσαν και τα οι συσκευες που "φορουσαν" Lollipop (μη με ρωτησεις γιατι) και επισης,λεγω, θα μου σπασει τα νεφρα με γκρινια του τυπου κολλαει,δε μπορω να επεξεργαστω μια φωτογραφια,10 ωρες να παρω μια κληση,δεν εχω viber,skype να σου μιλαω απο τη δουλεια μπλα,μπλα,μπλα κτλ κτλ τι καναμε;

 

περασαμε στη παρουσιαση συσκευων...Jiayu,Ecoo και Ulefone...να επιμενει στο Elephone...μα χρυση μου δε μπορω να στο βρω πουθενα,ειναι οοολααααα out of stock ή τεραστια αναμονη (οντως)...και ξεκιναμε παλι τη γκρινια ωωωωω και θα περιμενω και δεν εχω κινητο και μπλα,μπλα,μπλα,μπλα....

 

και επειδη θελω να απολαυσω τη κορη μου να μεγαλωνει και να μη μπω φυλακη ή να με στειλει μια ωρα νωριτερα σα γαιδαρο (τι μου φταιει και το ερημο το διποδο) τι κανεις αγαπημενε μου φιλε;

 

παραγγελνεις ενα ολοασπρο κινητο (για να μας θυμιζει και λιγο Samsung ε),με τα καλυτερα δυνατα χαρακτηριστικα,στον καλυτερο δυνατο χρονο παραδοσης,απο ενα αξιοπιστο (sic) κινεζομαγαζο με παρακαταθηκη 136 ευρωπαικα απο το refund και με ταβανι τα 170-180 ευρω αυτη την περιοδο και δε της λες κουβεντα...ε και ετσι εγενετο Ulefone Be Touch 2 (να μοιαζει και σε Iphone 6) απο το Vickmall...την εχω και στο ψηστηρι του στυλ τι μου παραγγειλες;δε σου λεω...μα να μη ξερω;οχι να μη ξερεις...και ερχεται;οχι ακομα δε το εστειλαν...κτλ κτλ κτλ...

 

εχει κανεις αντιρρηση με την επιλογη μου;;;;;:X

Link to comment
Share on other sites

@Popcorn1

 

συμφωνων και σε ευχαριστω...οπως ειπα απο ενα σημειο και υστερα λειτουργει ο υποκειμενικος παραγοντας...

 

να στο εξηγησω...καταρχην και εγω για τη γυναικα μου το πηρα το κινητακι...

αλλα επειδη απο αρχες Απριλη της ειχα παραγγειλει το Elephone P3000s και δεν εφτασε ποτες Ελλαδα και μεχρι να παρουμε τα λεφτα πισω,ειχε πουλησει και το παλιο της κινητο και ειναι με 2 συσκευες και μπλα,μπλα,μπλα,μπλα....

 

επρεπε λοιπον αφου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καταφερα να παρω πισω τα λεφτα να βρουμε μια συσκευη που να της αρεσει,να της κατσει καλα στο ματι,να ειναι οοοοοοληηηηη ασπρη (και στο μπροστινο μερος) και να μη κολλαει...καποια ανυποπτη στιγμη μου ειχε πει ωραιο το Galaxy Edge αγαπη μου (και της απανταω,ελα πες την αληθεια γυναικα,βρηκες γκομενο και δε ξερεις πως να μου το πεις) και για να μη τραβηξει το δραμα μακρια και ειναι ατελειωτο-γιατι της αρεσαν και τα οι συσκευες που "φορουσαν" Lollipop (μη με ρωτησεις γιατι) και επισης,λεγω, θα μου σπασει τα νεφρα με γκρινια του τυπου κολλαει,δε μπορω να επεξεργαστω μια φωτογραφια,10 ωρες να παρω μια κληση,δεν εχω viber,skype να σου μιλαω απο τη δουλεια μπλα,μπλα,μπλα κτλ κτλ τι καναμε;

 

περασαμε στη παρουσιαση συσκευων...Jiayu,Ecoo και Ulefone...να επιμενει στο Elephone...μα χρυση μου δε μπορω να στο βρω πουθενα,ειναι οοολααααα out of stock ή τεραστια αναμονη (οντως)...και ξεκιναμε παλι τη γκρινια ωωωωω και θα περιμενω και δεν εχω κινητο και μπλα,μπλα,μπλα,μπλα....

 

και επειδη θελω να απολαυσω τη κορη μου να μεγαλωνει και να μη μπω φυλακη ή να με στειλει μια ωρα νωριτερα σα γαιδαρο (τι μου φταιει και το ερημο το διποδο) τι κανεις αγαπημενε μου φιλε;

 

παραγγελνεις ενα ολοασπρο κινητο (για να μας θυμιζει και λιγο Samsung ε),με τα καλυτερα δυνατα χαρακτηριστικα,στον καλυτερο δυνατο χρονο παραδοσης,απο ενα αξιοπιστο (sic) κινεζομαγαζο με παρακαταθηκη 136 ευρωπαικα απο το refund και με ταβανι τα 170-180 ευρω αυτη την περιοδο και δε της λες κουβεντα...ε και ετσι εγενετο Ulefone Be Touch 2 (να μοιαζει και σε Iphone 6) απο το Vickmall...την εχω και στο ψηστηρι του στυλ τι μου παραγγειλες;δε σου λεω...μα να μη ξερω;οχι να μη ξερεις...και ερχεται;οχι ακομα δε το εστειλαν...κτλ κτλ κτλ...

 

εχει κανεις αντιρρηση με την επιλογη μου;;;;;:X

 

όντως πιο εμφανίσιμο το Ulefone Be Touch 2. αλλά πολλές οι ελείψεις του! ...εκτός από το Fingerprint

1. Ειδικά αν θέλει να βγάλει και μια φωτογραφία της προκοπής την κορούλα σας και να είναι σε σπίτι και όχι στην ύπαιθρο και μέρα!

:!: το Lenovo K3 Note υπερτερεί σε φλας και τραβάει και βίντεο με το Dual-φλας-led αναμμένο!

2. Έχει πλέον πολύ σταθερή ROM (του Ιταλού όπως την ονομάσαμε στο φόρουμ) και βαράει 47000 antutu

3. Για το Lenovo θα βρει τόσες πολλές και χλυδάτες θήκες που θα κάνουν το κινητό κουκλί!

http://www.aliexpress.com/af/lenovo-k3-note-case.html?ltype=wholesale&SearchText=lenovo+k3+note+case&isOnlyAffiliate=y&d=y&origin=n&initiative_id=SB_20150623000339&isViewCP=y&catId=0

:O το πρόβλημα με τις θήκες το ζω τώρα με το Jiayu S3 και θα το ζήσεις και συ αν παραμείνεις στο Ulefone!

4. Αν δεν είχα το ψυχολογικό με τα 3GB, θα έπαιρνα με κλειστά τα μάτια το Lenovo!

καλή απόφαση ...αν και πιστεύω ότι είναι πλέον αργά.... σου το έστειλαν το Ulefone!

Link to comment
Share on other sites

ας το πιασει πρωτα στα χερια της και αμα δε της αρεσει το πολυ πολυ να το δωσω ενα 150αρι (ολο και καποιον θα τσιμπησω)...:lol:

 

σε ευχαριστω για το χρονο σου και τις διευκρινισεις,θα το εχω στα υποψη μου (στα πολυ υποψη μου ομως)...

αλλωστε εαν ειναι τοσο καλο μπορει να το τσιμπησω και για μενα...:p

 

δε διαφωνω πως το Lenovo ειναι πολυ καλο ή ακομα και καλυτερο, απλα ετυχε η συγκυρια και πηρα αυτο τωρα...απλα δυσκολευομαι να πιστεψω πως θα ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα...σαφως και δε θα ειναι τελεια αλλα ρε φιλε πριν 1,5 χρονο πληρωσα στα Public 160 ευρωπαικα το Galaxy Duos το μονοπυρηνο (μη με ρωτησεις γιατι)...:X

 

ακομα δε το εστειλαν το Ulefone,θα με ειχαν ειδοποιησει απο το Vickmall αλλα βαριεμαι παλι τα refund και τα περιμενε κτλ...:mad:

 

ας ερθει και βλεπουμε...οσο αφορα τις φωτο απο τις φωτογραφιες που βγαζει το δικο μου το P6000 καλυτερες θα ειναι πρωτον και δευτερον σπανια κραταει φωτογραφια απειραχτη...:rolleyes:

 

οπως και να εχει ιδωμεν...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα....

 

είχα μπει και εγώ στο flash sale τις προάλλες να τσιμπήσω το Ule στα 179$ (στο gearbest)

και όταν "άνοιξε" το είδος εβαλα την παραγγελία και γρήγορα-γρηγορα πρόσθεσα μια θήκη και ένα glass protector...

... μέχρι όμως να κάνω checkout.... κάποιος με πρόλαβε ...οπότε ...

Αγόρασα μια θήκη και ένα glass protector.....

και τους έγραφα και στα comments "Να ελέγξουν την συσκευή...." :blink:

 

Τεσπα ...

την επόμενη κατάφερα και το έκλεισα στα 179$ από vickmall...

οπότε περιμένουμε τώρα....

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ψαχνοντας πληροφοριες γι'αυτο το κινητο δεν ειναι android 5.1 αλλα 5.0 :(
Που το διαβασες ? Δωσε κανενα link .....:confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Απο το vickmall με ειδοποιησαν πως απο 25 που ηταν η αποστολη μετατιθεται για την 1η Ιουλιου...για να δουμε...οσο αφορα το λειτουργικο μου ειχαν πει πως θα φοραει 5.1 Lollipop απο τη μανα του...για να δουμε και γι αυτο...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα,

σήμερα παρέλαβα από to2c (singapore post σε 12 μέρες!!).

Το χρώμα που διαλεξα ειναι γκρι και είχε μέσα ολα τα καλούδια: Φορτιστες, tempered glass, screen protector, silicon case κτλ.

Σε πρώτη φάση πρόσεξα ότι λέει Android 5.1 και θα το ψάξω στις επόμενες ώρες να δω αν έχει κάποια διαφορά.

Η ROM της μαμάς του είναι πολύ καθαρή και δεν έχει τίποτε Κινέζικο μέσα, ουτε pop up, ούτε κάτι που να σου κινεί κάποια υποψία για να το σβήσεις.

Η μπαταρία σε πρώτη φάση αντέχει, αλλά είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε παραιτέρω σχόλιο...πρέπει να φορτιστεί και να αποφορτιστεί δυο φορές τουλάχιστον πιστεύω...

Η φωτογραφική μηχανή είναι σε πολύ καλά επίπεδα και αποδίδει αρκετά καλά τα χρώματα για 13άρα Sony.

Βίντεο, δεν δοκίμασα ακόμη .....

Η οθόνη είναι πολύ δυνατή και με υψηλή ευκρίνια από όλες τις γωνίες ακόμη και στο φως της ημέρας.

Το wifi πολύ πολύ δυνατό και φορτώνει σφαίρα.... GPS δεν δοκίμασα σε ανοιχτό παιδίο αλλά με υποβοήθηση και δεν έχω άποψη.

Γενικά φαίνεται στρωμένη συσκευή που δε χρειάζεται και πολύ πείραγμα αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις.

Θα επανέρθω με περισσότερα σε καμιά δυο ημέρες που θα του έχω βγάλει το λάδι :lol:

:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

Μερικά ακόμη.....

Ναι Dual sim (μία κανονική και μία micro συν μια κάρτα SD έως 64GB).

Από αυτονομία δε μπορώ να πω με σιγουριά αλλά η μπαταρία δε μοιάζει να τα καταφέρνει και πολύ καλά προς το παρόν....θα περιμένω να δώ στη δεύτερη φόρτιση!!! Δεν έχει επιλογή για να δείχνει στην πάνω μπάρα το πόσο μένει στην μπαταρία και πρέπει να κατεβάζεις τις ρυθμίσεις ή να κατεβάσεις εφαρμογή...

Ακόμη πρέπει να γράφεις μόνο 70κάτι χαρακτήρες στα μηνύματα για Ελληνικά....αυτό πάλι τι σαχλαμάρα??

Αυτό που κατάλαβα και δε μου άρεσε καθόλου είναι ότι τα παιδιά που λέγανε ότι φοράει Android 5.0, μάλλον είχαν δίκαιο. Από ότι φαίνεται στο κινητο γράφει 5.1 αλλά οι λειτουργίες του κινητού είναι 5.0!!! Μάλλον κάποια χαζοκινεζιά κάνανε πάλι για να πουλήσουν!!! Ελπίζω να το διορθώσουν με κάποια μελλοντική ROM. :mad::mad::mad:

 

Αυτά για την ώρα...ρωτήστε ελεύθερα...ότι μπορώ θα απαντάω....μιας και δεν είμαι ειδικός.

11144474_795484837225028_7830711740429206129_n.jpg?oh=5cd10121e6a085819c22ff8ee6660313&oe=5614B653

Edited by surfer21gr
:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

Με την μαϊμουδιά με το φλας, έχοντας υποδοχή για dual flash και έβαλαν μέσα μονό φλας, χάνει σε πόντους το κινητό και μάλιστα πολλούς!

Σε λίγο σκοτεινό δωμάτιο, πχ σε μια γιορτή ή σε ένα πάρτυ, θα βγάζετε το απόλυτο σκοτάδι και είναι κρίμα για το κινητό που κατά τα άλλα είναι αξιοπρεπέστατο!

...όσο για το μπροστινό φλας ...μόνο για διακόσμηση!

 

..και όσο για την έλλειψη Led notification ορίστε η λύση: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledblinker

 

-->http://m.naor-ahdut.store.aptoide.com/app/market/com.ledblinker.pro/179/8009329/LED+Blinker+Notifications

Edited by PopCorn1
Link to comment
Share on other sites

...όσο για το μπροστινό φλας ...μόνο για διακόσμηση!

 

..και όσο για την έλλειψη Led notification ορίστε η λύση: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledblinker

 

-->http://m.naor-ahdut.store.aptoide.com/app/market/com.ledblinker.pro/179/8009329/LED+Blinker+Notifications

 

Ευχαριστώ για τα Link αλλά δεν υπάρχει καθόλου notification Led!!! Αν ενεργοποιήσω την οθόνη σαν Led indicator τότε γίνεται το έλα να δεις!!

Κολλάνε όλα και το fingeprint δεν λειτουργεί.... καλύτερα χωρίς ειδοποιήσεις λοιπόν. Ας πρόσεχα!!! :wacko:

:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ θα μπορούσε να δώσει κάποια απάντηση (έχει σώσει πολύ κόσμο!). Χρησιμοποιεί τα φωτιζόμενα πλήκτρα αφής στο κάτω μέρος της οθόνης αντί για notification LED.

 

Το μόνο πρόβλημα, φοβάμαι, είναι ότι το Be Touch 2 δεν έχει ούτε φωτιζόμενα πλήκτρα, σωστά...;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ θα μπορούσε να δώσει κάποια απάντηση (έχει σώσει πολύ κόσμο!). Χρησιμοποιεί τα φωτιζόμενα πλήκτρα αφής στο κάτω μέρος της οθόνης αντί για notification LED.

 

Το μόνο πρόβλημα, φοβάμαι, είναι ότι το Be Touch 2 δεν έχει ούτε φωτιζόμενα πλήκτρα, σωστά...;

 

Ναι πολύ σωστά!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

Σήμερα στο δυνατό φως πρόσεξα ότι έχει ένα ακόμη (σαν) LED, στο επάνω δεξιό μέρος της συσκευής.

Δυστηχώς μέχρι τώρα δεν έχω καταλάβει τι μπορεί να κάνει...

Εάν παραλάβουν και οι υπόλοιποι, ας βοηθήσουν παρακαλώ!!

:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι το μπροστινό φλας που έχει.... ως διακοσμητικό?

 

'Οχι αυτό είναι αριστερά... αυτό που βλέπω είναι στα δεξιά!

Επίσης από μπαταρία στραγγίζει πολύ γρήγορα...δύσκολα βγάζεις την μέρα!!

Μόλις το σύνδεσα στο PC με windows 8.1 κατάλαβα ότι δεν το αναγνωρίζει...έψαξα στην μαμά ulefone αλλά δεν έχει ούτε drivers ούτε κάποιο download για αυτό το μοντέλο.

Σας παρακαλώ εσείς οι πιο έμπειροι βοηθήστε λίγο...Drivers για windows??? :O:O

 

Τελικά έβλεπα το Proximity sensor... :(

Η έκδοση του Android σύμφωνα με το SDK version in "AnTuTu benchmark/Info" section είναι μόλις 5.0 :X:X

Όπως είπα και για την μπαταρία.....στραγγίζει εύκολα και γρηγορα!!

Μάλλον είναι μικρότερη σε χωρητικότητα από ότι γράφει..... δείτε την φώτο!!

 

11059946_959918107363249_2036332036831462653_n.jpg?oh=1c6e2f0d1106a4a95e482e291177e423&oe=5653D4AE

 

Ελπίζω να μην ανακαλύψω σύντομα και άλλες κινεζιές....:!::!::!:

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το USB ανταπτοράκι με τις ενδείξεις και την LCD οθόνη από πού το πήρες?

 

Από Aliexpress πριν την απαγορευση.....:mad::mad::mad:

http://www.aliexpress.com/item/LCD-Digital-Voltmeter-USB-Current-Voltage-Meter-Battery-Charger-Tester-Detector-1A-2A-Mini-Discharge-Load/32371614525.html

 

H εταιρία έβγαλε νεα ROM ετοιμη για download στο επίσημο site !!!

http://ulefone.com/download/betouch2.html

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν γίνεται εγκατάσταση σε windows 8 και ανω.

Οι drivers σχεδιαστηκαν μόνο για παλιότερες εκδόσεις των windows XP vista 7 κτλ.

Αυτή η εταιρία μάλλον είναι και θα παραμείνει πατατα!!!:X:X

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
:X Με την καλή έννοια...
Link to comment
Share on other sites

από που πήρατε το κιν αυτό, από ποιο site; Αν και δεν ξέρω εάν μπορείς να αγοράσεις με πιστωτική λόγω capital control.

Επίσης πείτε κάποια παραπάνω θετικά/αρνητικά σχόλια επί του κινητού για να ξέρουμε να το πάρουμε ή όχι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...