Jump to content

Goodys vs. McDonalds


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;  

1.119 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;

    • Goodys
      933
    • McDonalds
      187


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μην με βρίσετε mcdonalds ψήφισα! είναι η επιβεβαίωση του κανόνα όσο πιο βρώμικο τοσο πιο νόστιμο!

 

P.S: ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΑ Wendys; αχχχχ παλιές καλές εποχές!

 

Σωστός :D

Και εμενα μου αρεσαν τα Γουεντυς...!

 

Με λίγα λόγια πληρώνεις για να πας στο νοσοκομείο :lol:.Πάντως εγώ δεν ψηφίζω κανένα γιατί εκτός ότι είναι ακριβά δεν χορταίνεις.Αν φας δηλαδή από McDonalds ή Goodys σε μία το πολύ μιάμιση ώρα θα πεινάς πάλι.Καλύτερα να πάρεις ένα σάντουιτς ή κάμια πίτα ή στη χειρότερη φτιάξε ένα τοστάκι.:lol:

 

Πες τα. Και κερατας και δαρμενος...

 

ειχαμε wendy's???:eek::dizzy::confused:

 

Ντροπη!!! :chair:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο wikipedia(ναι το ξερω δεν ειναι και το ποιο αξιοπιστο αλλα απο το τιποτα...) λεει για τα wendy's οτι:

Greece

Operated from 1994 to 2002, reopening planned for 2008/2009

ρε παιδια, ρε παιδια τοτε ημουνα ενα μικλο κοριτσακι δεν ετρωγα junk food!!για το reopening εχει ακουστει κατι???

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, θα καταστραφούμε πάλι! Και είχα κόψει το junk food
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

goodys!!

άσχετο , θυμάστε τις τρυπάτες πατάτες?γιατί τις βγάλανε??ήταν τέλειες...........ααχχχ.......:O

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει κανενα απο τα2 καλο φαγιτο αλλα αμα τυχη καμια φορα παω Goodys.

[sIGPIC][/sIGPIC]

My bikepics member

http://www.bikepics.com/members/akis236/

Tα παντα για τα scooter

http://greekscooters.50.forumer.com

Link to comment
Share on other sites

το μονο καλο στα γκουντισ ειναι τα νηστισιμα γευματα. τιποτα αλλο

 

Μία φορά όλη κι όλη έχω φάει από φαστφουντάδικα. Είχα παραγγείλει "νηστίσιμα" καλαμάρια goody's (με μπόλικη - "νηστίσιμη" και αυτή - κοτοπουλίλα), τα οποία ήταν προφανώς μία μείξη καλαμαριού και κοτόπουλου, γιατί με το ίδιο λάδι που τηγάνισαν το καλαμάρια τηγάνιζαν και τα κοτόπουλα!

Link to comment
Share on other sites

εαν εχετε παραπονα απο τους κανονες υγιεινης στα goodys (και καλα κανετε και εχετε)

πρεπει να δειτε την κουζινα μιας αποιαδηποτε ταβερνας που ολοι τρωμε (αναγκαστικα μερικες φορες γιατι οταν εισαι διακοπες κατι πρεπει να φας), το γεγονος οτι δεν παθαινει κατι κακο η υγεια μας το ωφειλουμε στην αμυνα του οργανισμου μας

Link to comment
Share on other sites

στο wikipedia(ναι το ξερω δεν ειναι και το ποιο αξιοπιστο αλλα απο το τιποτα...) λεει για τα wendy's οτι:

Greece

Operated from 1994 to 2002, reopening planned for 2008/2009

ρε παιδια, ρε παιδια τοτε ημουνα ενα μικλο κοριτσακι δεν ετρωγα junk food!!για το reopening εχει ακουστει κατι???

 

αν ξανάνοιξουν παω να κάνω τάμα! αλλά απο την αλλή wikipedia είναι αυτή, ποτέ δεν ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

και στην Ομονια δεν ειχε; σε ενα γωνιακο που εγινε δισκοδικο; pwm λεγεται;

 

Πολύ σωστά! Έτρωγα από κει ένα burger που λεγόταν "bacon mushroom melt" με ένα περίεργο τετράγωνο μπιφτέκι. Θα χαρώ να το ξαναφάω μετά από τόσο καιρό αν ξανανοίξουν.:food:

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε wendy's???:eek::dizzy::confused:

 

Αν θυμαμαι καλα, Wendy's ηταν και η νυν boutique του οικου Hermes στο Συνταγμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και στο Χαλανδρι υπηρχαν wendy's, κοντα στην πλατεια.

Τετραγωνο μπιφτεκι, πολυ μπροστα απο την εποχη του!!

 

Οποιος θυμαται παλια ειχαμε και label's, ή καπως ετσι, δεν το θυμαμαι καλα..

Link to comment
Share on other sites

τα γκουντις χαλασαν πολύ από τότε που τα πήρε η δέλτα.

Το ίδιο πλαστικό φαγητό με τα μακ. τουλαχιστον τα μακ είναι φτηνότερα...

 

δυστυχώς δεν υπάρχουν burger king στην ελλάδα.

Κατά τη γνώμη μου καλύτερα απ' όσα έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

εγω προτιμω goodys...εχουν καπως καλυτερη ποιοτητα απο τα μεταλαγμενα του mc donald....μια φορα εφαγα και αυτη στο εξωτερικο πριν κανα μηνα μιας που εκει δεν εχει goodys ενω mc donald ειχε σε καθε γωνια....και αυτη τη φορα που φαγα ηταν ψιλοχαλια....πολυ περιεργες γευσεις!!!!
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν υπάρχουν burger king στην ελλάδα.

Κατά τη γνώμη μου καλύτερα απ' όσα έχω δοκιμάσει.

 

στα burger king υπαρχει η απιστευτη king size κοκα κολα των 750ml. την πινεισ κ πρηζεσε αλλα τουλαχιστον ευχαριστιεσαι ποσοτητα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε παιδιά... Burger King... Μία φορά έφαγα στη Μαδρίτη και δε βλέπω την ώρα να ξαναβρεθώ στο εξωτερικό για ένα ακόμα whopper!!!

Γίνεται να κλείσουν όλα τα McDonalds στην Ελλάδα και να αντικατασταθούν από Burger King????

 

Στη Κύπρο από όσο ξέρω υπάρχουν 5-6 καταστήματα με franchise... Ας βρεθεί κανένας καλός χριστιανός (μουσουλμάνος, οτιδήποτε) λεφτάς να τα φέρει και προς τα δω...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να παρεις king size cola οταν στα περισσοτερα burger king εχει free refill? :lol:

 

στο burger king του αεροδρομιου του αμστερνταμ δεν εχει δωρεαν ριφιλ. εκτοσ κ αν εχει κ εγω δεν το εχω προσεξει. αν εχει θα το ξεπερασω το λιτρο ανετα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...