Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

Μετά από αρκετές διαφορετικές συσκευές, πολλές της Sony και μία αποτυχημένη αγορά του G3, βρήκα το λιμάνι μου. :lol: Note 4. :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sony xperia Z3 compact

 

είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο τη συσκευή και την προτίμησα για την αυτονομία, την αδιαβροχοποίηση και τις συμμαζεμένες διαστάσεις της.

Link to comment
Share on other sites

Lumia 1020 και ξερό ψωμί...Το καλοκαίρι κλείνουμε μαζί χρόνο! Έχουμε ζήσει απίστευτες στιγμές από τότε...

Με φωτογραφίες φυσικά! :)

Edited by Dimitris_41Mpxls

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

Η κύρια συσκευή μου εδώ και κάποιους μήνες είναι το LG G2. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και από το παραμετροποιημένο 4.4.2 της LG (αν και εν αναμονή της αναβάθμισης σε Lollipop) και από τη γενικότερη συμπεριφορά του κινητού (ταχύτατος επεξεργαστής, η RAM υπέρ-αρκετή εφόσον το κινητό δεν "κολλάει" με τίποτα, αξιοπρεπέστατη κάμερα, εξαιρετική οθόνη, πολύ όμορφο design).

Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να γίνει στα κουμπιά στο πίσω μέρος της συσκευής, που μου πήρε περίπου 3-4 μέρες να τα συνηθίσω, αλλά άπαξ και τα συνήθισα, δεν νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί το πόσο βολικά είναι σε σχέση με τα πλαϊνά κουπιά.

Τέλος, και ίσως πιο σημαντικό από όλα, είναι η αυτονομία του κινητού. Με έντονη χρήση (3G ενεργό 24/7 (όχι LTE), wi-fi ανοικτό σε όλους τους χώρους που διαθέτουν, αρκετή ομιλία και sms, bluetooth όταν οδηγό, παιχνιδάκια πού και πού, διάφορα applications τύπου caller-id και livescores) η μπαταρία ου βγάζει άνετα (το τονίζω, άνετα) 2+ μέρες. Είναι ασύγκριτη επίδοση.

Για την ιστορία και η προηγούμενη συσκευή μου ήταν LG (LG Optimus 4X HD).

Link to comment
Share on other sites

LG Nexus 5 η κυρια συσκευη! ή θα μπορουσες να πεις Google Nexus 5 γιατι ναι μεν το φτιαχνει η LG αλλα με οδηγιες της Google! οπως και να εχει ευτυχης κατοχος γιατι ειναι vfm και δυνατο χαρτι ακομα και στις ανεπισημες rom! Τα κανει ολα και συμφερει! :P

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρονια στο android τωρα εχω iphone 6 και ειμαι υπερευχαριστημενος.

Πανεμορφη συσκευη και λογισμιο χωρις κοληματα.

Ειμαι πολυ ικανοποιημενος θα το κρατησω για καιρο και θα ηθελα λιγο καλυτερη αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

jolla phone και περιμενω το jolla2 για να το αλλαξω.. φοβερο το sailfish os

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S5 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Zopo zp999 και είμαι 100% ευχαριστημένος με μόνο μείον τη διάρκεια της μπαταρία για τα δικά μου δεδομένα! Η επόμενη επιλογή μου θα είναι σίγουρα κάποια συσκευή που να παίρνει μπαταρία zerolemon η κάποια πολύ μεγαλύτερη της δικιας της.
Zopo zp999
Link to comment
Share on other sites

samsung galaxy s duos 2

Ενάμιση χρόνο μετά την αγορά του έχει βαρύνει και κολλάει ενώ ήδη έχω αλλάξει μία φορά την μπαταρία του, βέβαια συνήθως δουλεύει 24ώρες το 24ωρο!

Πάντως το επόμενο κινητό θα είναι windows έτσι για να έχω και αυτή την εμπειρία!

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S4 Black Edition εδω και εναν ακριβως χρονο, απολυτα ικανοποιημενος εξαιτιας

- Αψογης οθονης

- 2gb ram και δεν κολλαει

- αξιοπρεπεστατης μπαταριας 2600mah

Με τη lollipop πεταει. Να μη μου παθει τιποτα κ βγαζω ανετα 2 χρονια ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Η κύρια συσκευή μου είναι Sony Xperia M. Το προτίμησα λόγω κόστους σε συνδυασμό με ποιότητα κατασκευής και χαρακτηριστικών. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος αν και θα ήθελα μια συσκευή με ελάχιστα μεγαλύτερη οθόνη και κυρίως με πιο πρόσφατο android και καλύτερη κάμερα. :/
That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...