Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια οταν κατεβαζω τη μπαρα με τις ειδοποιησεις φαινεται απο κατω η μπαρα του σηματος, η ωρα και η σταθμη της μπαταριας... εινιαι αυτο το I.R. που λετε? τι μπορουμε να κανουμε για αυτο?

αν παει στο σερβις γνωριζουν οτι ειναι πρποβλημα και θα εχω αλλαγη οθονης?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι το Ι.R.

Αν πας στο σερβις λογικα θα σου αλλαξουν οθονη, αυτο τουλαχιστον αναφερουν οσοι τα πηγαν.

Βρηκαμε και ενα προγραμματακι blue light filter, οπου η δουλεια του ειναι βασικα να κοβει το μπλε της οθονης για βραδυνη ξεκουραστη θεαση, που ομως με τις αναλογες ρυθμισεις δεν πειραζει το μπλε και καταφερνει να εξαλειφει το I.R.

Δυστυχως μολις σημερα ομως ανακαλυψα το μελανο του σημειο. Αυτο το προγραμματακι, δεν επεμβαινει στα κατω φωτιζομενα πληκτρα της συσκευης, με αποτελεσμα αυτα να εξακολουθουν να εχουν I.R.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι το Ι.R.

Αν πας στο σερβις λογικα θα σου αλλαξουν οθονη, αυτο τουλαχιστον αναφερουν οσοι τα πηγαν.

Βρηκαμε και ενα προγραμματακι blue light filter, οπου η δουλεια του ειναι βασικα να κοβει το μπλε της οθονης για βραδυνη ξεκουραστη θεαση, που ομως με τις αναλογες ρυθμισεις δεν πειραζει το μπλε και καταφερνει να εξαλειφει το I.R.

Δυστυχως μολις σημερα ομως ανακαλυψα το μελανο του σημειο. Αυτο το προγραμματακι, δεν επεμβαινει στα κατω φωτιζομενα πληκτρα της συσκευης, με αποτελεσμα αυτα να εξακολουθουν να εχουν I.R.

 

επειδη ειμαι απο κυπρο δε ξερω... εννοω αν εχουμε κατι επισημοναπο την ιδια την lg για το προβλημα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ειναι το Ι.R.

Αν πας στο σερβις λογικα θα σου αλλαξουν οθονη, αυτο τουλαχιστον αναφερουν οσοι τα πηγαν.

Βρηκαμε και ενα προγραμματακι blue light filter, οπου η δουλεια του ειναι βασικα να κοβει το μπλε της οθονης για βραδυνη ξεκουραστη θεαση, που ομως με τις αναλογες ρυθμισεις δεν πειραζει το μπλε και καταφερνει να εξαλειφει το I.R.

Δυστυχως μολις σημερα ομως ανακαλυψα το μελανο του σημειο. Αυτο το προγραμματακι, δεν επεμβαινει στα κατω φωτιζομενα πληκτρα της συσκευης, με αποτελεσμα αυτα να εξακολουθουν να εχουν I.R.

Δεν αποκαθιστούν προβλήματα hardware οι εφαρμογές , δεν είναι λύση αυτό ρε μαν. Μπορεί να φύγει από μόνο του κααααποτε , μπορεί και ποτέ .. Οπότε χρίζει αντιμετώπισης κανονικής και όχι προσωρινής ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποκαθιστούν προβλήματα hardware οι εφαρμογές , δεν είναι λύση αυτό ρε μαν. Μπορεί να φύγει από μόνο του κααααποτε , μπορεί και ποτέ .. Οπότε χρίζει αντιμετώπισης κανονικής και όχι προσωρινής ...

 

Συμφωνω. Μιας και ομως δεν νομιζω η lg να βγαλει τιποτε ποιο εξελιγμενες παρτιδες πανελ για το κινητο, και η νεα οθονη που θα βαλουν, παλι το ιδιο θα βγαλει εν καιρο. Απλως μια εφαρμογουλα που ειναι για αλλη χρηση βεβαια, καταφερνει χωρις να μειωνει ιδιαιτερα την φωτεινοτητα οθονης, να μην βγαζει και image retention. Πραγμα κουφο γιατι, ενω η εφαρμογουλα δεν κοβει παραπανω απο 10-15% φως σε καποιες ρυθμισεις που δοκιμασαμε και δεν επανερχεται το I.R....εγω στο κινητο μου παθαινω I.R. ακομα και με 25% φωτεινοτητα. Με την εφαρμογουλα, ακομη και manual 100% φωτεινοτητα οθονης+ μειον 10% φωτεινοτητα απο την εφαρμογη = 90% της μεγιστης φωτεινοτητας κινητου....δεν υπαρχει καθολου I.R. πλεον. Μονο μειονεκτημα δυστυχως πως η εφαρμογη δεν σχεδιαζει (επεμβαινει) επανω στα φωτιζομενα πληκτρα καθολου, οποτε αυτα εχουν ενα μικρο I.R. κατα διαστηματα.

Φυσικα και ειναι λυση λιγο...μπακαλιστικη, αλλα τι αλλο να κανουμε. ?

 

Αν βεβαια αλλαζουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ οθονη οταν το εμφανισει, και η εγγυηση της οθονης ανανεωνεται συνεχως επ'αοριστον με την νεα οθονη, κατι ειναι και αυτο. Ομως καθε φορα και νεο γυαλινο screen protector. ? Αν βεβαια καθε χρονο αλλαζεις οθονη απο I.R. και βαζεις νεα, και γρατζουνιες να εχει θα ανανεωνεται η οθονη και ολα οκ. (για την προστασια απο σπασιμο, αλλο θεμα)

Link to comment
Share on other sites

Η LG πρεπει να φροντισει να βαλει καμμια οθονη της προκοπης... Για αρχη... Μετα βλεπουμε για πλακετες και bootloops :p (τραγικο να το λεμε αυτο το πραγμα για συσκευη - μεχρι προτινος - ναυαρχιδα ). Εχεις δικιο κατα τ'αλλα οτι παντα θα εμφανιζεται το i.r./burn in. Εμενα ακομη ειναι ακμαιο το πανελ και το κινητο γενικως, αλλα σημερα ειναι αυριο δεν ειναι φαση αυτο το g4 :lol:
Link to comment
Share on other sites

μετά από πολλά bootloop και αγορά από Γερμανό, μου είπαν το εξής:

Θα βγει πιστωτικό στον Γερμανό με εντολή LG.

Το θέμα μου είναι:

1) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που πουλιόταν, όταν το πήρα εγώ? (625 ευρώ)

2) θα βγει πιστωτικό στην τιμή, των χρημάτων που χρειάστηκε να δώσω? (400 ευρώ..τα άλλα ήταν promo λόγω Χριστουγέννων)

3) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που θα τους πιστώσει η LG? (που ΔΕΝ ξέρω πως μπορώ να επαληθεύσω)

 

 

Να πω την αλήθεια θέλω το LG G4, διότι έχω άπειρα αξεσουάρ. Αλλά δεν έχει κανένα διαθέσιμο η LG.

Σκέφτομαι ειδικά αν είναι να δώσω χρήματα, που δεν έχω καμία όρεξη, να ζητήσω αντικατάσταση με G5. Τι φταίω εγώ που δεν έχουν ούτε ανταλλακτικά, και το πρόβλημα είναι κατασκευαστικό δικό τους?

 

 

Υ.Γ. Ξενέρωσα με G5, διότι:

1) Μικρότερη μπαταρία.

2) Μικρότερη οθόνη

3) Η φωτεινότητα οθόνης στο μέγιστο, είναι πιο "κάτω¨από του G4.

Link to comment
Share on other sites

μετά από πολλά bootloop και αγορά από Γερμανό, μου είπαν το εξής:

Θα βγει πιστωτικό στον Γερμανό με εντολή LG.

Το θέμα μου είναι:

1) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που πουλιόταν, όταν το πήρα εγώ? (625 ευρώ)

2) θα βγει πιστωτικό στην τιμή, των χρημάτων που χρειάστηκε να δώσω? (400 ευρώ..τα άλλα ήταν promo λόγω Χριστουγέννων)

3) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που θα τους πιστώσει η LG? (που ΔΕΝ ξέρω πως μπορώ να επαληθεύσω)

 

 

Να πω την αλήθεια θέλω το LG G4, διότι έχω άπειρα αξεσουάρ. Αλλά δεν έχει κανένα διαθέσιμο η LG.

Σκέφτομαι ειδικά αν είναι να δώσω χρήματα, που δεν έχω καμία όρεξη, να ζητήσω αντικατάσταση με G5. Τι φταίω εγώ που δεν έχουν ούτε ανταλλακτικά, και το πρόβλημα είναι κατασκευαστικό δικό τους?

 

 

Υ.Γ. Ξενέρωσα με G5, διότι:

1) Μικρότερη μπαταρία.

2) Μικρότερη οθόνη

3) Η φωτεινότητα οθόνης στο μέγιστο, είναι πιο "κάτω¨από του G4.

 

Γιατί πρέπει να γράψεις σε δύο θέματα το ίδιο πράγμα;

Το ποσό που θα σου πιστώσουν εννοείται ότι δεν θα είναι μεγαλύτερο από αυτό που πλήρωσες.

Link to comment
Share on other sites

μετά από πολλά bootloop και αγορά από Γερμανό, μου είπαν το εξής:

Θα βγει πιστωτικό στον Γερμανό με εντολή LG.

Το θέμα μου είναι:

1) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που πουλιόταν, όταν το πήρα εγώ? (625 ευρώ)

2) θα βγει πιστωτικό στην τιμή, των χρημάτων που χρειάστηκε να δώσω? (400 ευρώ..τα άλλα ήταν promo λόγω Χριστουγέννων)

3) θα βγει πιστωτικό στην τιμή που θα τους πιστώσει η LG? (που ΔΕΝ ξέρω πως μπορώ να επαληθεύσω)

 

 

Να πω την αλήθεια θέλω το LG G4, διότι έχω άπειρα αξεσουάρ. Αλλά δεν έχει κανένα διαθέσιμο η LG.

Σκέφτομαι ειδικά αν είναι να δώσω χρήματα, που δεν έχω καμία όρεξη, να ζητήσω αντικατάσταση με G5. Τι φταίω εγώ που δεν έχουν ούτε ανταλλακτικά, και το πρόβλημα είναι κατασκευαστικό δικό τους?

 

 

Υ.Γ. Ξενέρωσα με G5, διότι:

1) Μικρότερη μπαταρία.

2) Μικρότερη οθόνη

3) Η φωτεινότητα οθόνης στο μέγιστο, είναι πιο "κάτω¨από του G4.

 

Γιατί πρέπει να γράψεις σε δύο θέματα το ίδιο πράγμα;

Το ποσό που θα σου πιστώσουν εννοείται ότι δεν θα είναι μεγαλύτερο από αυτό που πλήρωσες.

 

οταν πιστώνεται ενα ποσο απο ελαττωματικό εμπόρευμα πιστώνεται το ποσο που εχεις κανει αγορα αυτο το αντικείμενο και συμφωνα με την απόδειξη αγορας απο το καταστημα,εδωσες δηλαδη για να το παρεις 400 πιστωνεται 400 ευρω να παρεις ΠΑΛΙ απο αυτους οτι θες....για αυτο παντα σου λενε η αποδειξη ειναι για την εγγύηση και keep it safe!!απλα σε καποια μαγαζια μεχρι να φτασεις να παρεις κατι αλλο με πστωση σου δινουν καινουριο ιδιο αντικειμενο ωστε να το κανεις αντικατασταση εν προκειμνενο επειδη δινει εντολη η lg ειναι πολυ πιθανο να σου πιστωνει το ποσο για πραγματα δικα της....αυτο θα στο πει ο γερμανος αναλογα την μεταξυ τους συμφωνια και το συμβολαιο που εχουν συνεργασιας!!μολις εχεις νεα πες μας εισαι Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΠΙΖΗΣΑΝΤΑΣ ΤΟΥ BOOTLOOP μην βγαλεις αχνα και σε οτι και αν σου πουν....εισαι τυχερος κερακι το πρωι στην πρωινη λειτουργία!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι διαβάζουν διαφορετικοί, το κάθε νήμα.

σχετικά με το ποσό.....δεν λογίζεται ποσό που πλήρωσα .... η προσφορά χριστουγέννων? (σαν δωροεπιταγή?)

διότι η μείωση ήταν μείον το ποσό που έκαναν promo τα χριστούγεννα....δεν ήταν ότι το έδιναν στην συγκεκριμένη τιμή.

 

 

Γιατί πρέπει να γράψεις σε δύο θέματα το ίδιο πράγμα;

Το ποσό που θα σου πιστώσουν εννοείται ότι δεν θα είναι μεγαλύτερο από αυτό που πλήρωσες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

lg θα ήθελα με κλειστά μάτια...ακόμη και G4 ....αλλά αυτό με τα bootloop με έχει φοβήσει.

το samsung s7 edge είναι υπερτιμημένο

με prcordia ειμαι ευχαριστημένος...

 

 

σκεφτόμουν να πήγαινα Huawai P9 αλλά δεν τα ξέρω καθόλου από support και σε επίπεδο αναβαθμίσεων και σε επίπεδο τεχνικής υποστήριξης.

 

οταν πιστώνεται ενα ποσο απο ελαττωματικό εμπόρευμα πιστώνεται το ποσο που εχεις κανει αγορα αυτο το αντικείμενο και συμφωνα με την απόδειξη αγορας απο το καταστημα,εδωσες δηλαδη για να το παρεις 400 πιστωνεται 400 ευρω να παρεις ΠΑΛΙ απο αυτους οτι θες....για αυτο παντα σου λενε η αποδειξη ειναι για την εγγύηση και keep it safe!!απλα σε καποια μαγαζια μεχρι να φτασεις να παρεις κατι αλλο με πστωση σου δινουν καινουριο ιδιο αντικειμενο ωστε να το κανεις αντικατασταση εν προκειμνενο επειδη δινει εντολη η lg ειναι πολυ πιθανο να σου πιστωνει το ποσο για πραγματα δικα της....αυτο θα στο πει ο γερμανος αναλογα την μεταξυ τους συμφωνια και το συμβολαιο που εχουν συνεργασιας!!μολις εχεις νεα πες μας εισαι Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΠΙΖΗΣΑΝΤΑΣ ΤΟΥ BOOTLOOP μην βγαλεις αχνα και σε οτι και αν σου πουν....εισαι τυχερος κερακι το πρωι στην πρωινη λειτουργία!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις ιδεα ποτε θα φερουν μητρικες στην procordia. Ολο απο βδομαδα σε βδομαδα μου το πανε. Ενταξει δεν λεω οτι φταινε τα παιδια εκει αλλα και αυτοι απο την LG τοσο μαμακες ειναι. Αφου 'γνωριζουν' το προβλημα με το boot loop ειναι δυνατον να ξεμενεις απο πλακετες; Τραγικο!! Ποτε ξανα LG..
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις ιδεα ποτε θα φερουν μητρικες στην procordia. Ολο απο βδομαδα σε βδομαδα μου το πανε. Ενταξει δεν λεω οτι φταινε τα παιδια εκει αλλα και αυτοι απο την LG τοσο μαμακες ειναι. Αφου 'γνωριζουν' το προβλημα με το boot loop ειναι δυνατον να ξεμενεις απο πλακετες; Τραγικο!! Ποτε ξανα LG..

 

Δεν έχει κανείς ιδέα και κυριολεκτώ. Ούτε στην LG ούτε στην procordia....

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..τι μπορεί να φταίει στην εφαρμογή whatsapp που δεν έρχονται τα μηνύματα όταν το κινητό είναι σε αδράνεια? Εάν το ξεκλειδώσω, μόνο τότε έρχονται..Επίσης σε κλήση στο whatsapp με ανοιχτή ακρόαση, διακόπτεται η κλήση..Έχει συμβεί σε κάποιον? Ευχαριστώ.

 

Δοκίμασε..Λογικά αυτό είναι:

Ρυθμίσεις, Γενικές, Μπαταρία και Εξοικονόμηση ενέργειας, Χρήση Μπαταρίας, Παράκαμψη Βελτιστοποιήσεων και τίκαρε το Wifi, Whatsapp, καθώς και εφαρμογές στις οποίες θέλεις να λαμβάνεις απευθείας ειδοποιήσεις!

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι διαβάζουν διαφορετικοί, το κάθε νήμα.

σχετικά με το ποσό.....δεν λογίζεται ποσό που πλήρωσα .... η προσφορά χριστουγέννων? (σαν δωροεπιταγή?)

διότι η μείωση ήταν μείον το ποσό που έκαναν promo τα χριστούγεννα....δεν ήταν ότι το έδιναν στην συγκεκριμένη τιμή.

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

lg θα ήθελα με κλειστά μάτια...ακόμη και G4 ....αλλά αυτό με τα bootloop με έχει φοβήσει.

το samsung s7 edge είναι υπερτιμημένο

με prcordia ειμαι ευχαριστημένος...

 

 

σκεφτόμουν να πήγαινα Huawai P9 αλλά δεν τα ξέρω καθόλου από support και σε επίπεδο αναβαθμίσεων και σε επίπεδο τεχνικής υποστήριξης.

 

Κατά την γνώμη μου, το να πας στο P9 Plus είναι η καλύτερη λύση λόγω διάστασης οθόνης. Για την υποστήριξη μην ανησυχείς ιδιαίτερα γιατί η συσκευή είναι σκυλί και οι αναβαθμίσεις ικανοποιητικές.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το plus ΔΕΝ το έχει ο Γερμανός.

 

 

 

Κατά την γνώμη μου, το να πας στο P9 Plus είναι η καλύτερη λύση λόγω διάστασης οθόνης. Για την υποστήριξη μην ανησυχείς ιδιαίτερα γιατί η συσκευή είναι σκυλί και οι αναβαθμίσεις ικανοποιητικές.
Link to comment
Share on other sites

Προς τους κατόχους του smartwatch urbane. Με το ρολοι μπορείς να διαχειριστεις τις κλήσεις (απάντηση και απόριψη) και να έχεις πρ'οσβαση στα σμσ?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Λοιπον αντιμετωπίζω ενα θεμα με το κινητο.. Καποιες φορες η οθονη του δεν 'ακουει' και δεν αποκρινεται οταν παταω ν' ανοιξω καποια εφαρμογη. Αν κανω 2πλο πατημα βεβαια καταλαβαινει και κλειδωνει η οθονη κανονικα, κι οταν το ανοιξω παλι δουλευει κανονικα. Αυτο σηνηθως το κανει μετα απο καποια χρηση που το κανω, οχι δηλαδη οταν εχω ωρα να το πιασω..

Το εχει παθει κανενας αλλος αυτο η κατι παρομοιο?

Να πω οτι εχω τον stock launcher απλα εχω βαλει ενα αλλο πακετο με εικονιδια..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Λοιπον αντιμετωπίζω ενα θεμα με το κινητο.. Καποιες φορες η οθονη του δεν 'ακουει' και δεν αποκρινεται οταν παταω ν' ανοιξω καποια εφαρμογη. Αν κανω 2πλο πατημα βεβαια καταλαβαινει και κλειδωνει η οθονη κανονικα, κι οταν το ανοιξω παλι δουλευει κανονικα. Αυτο σηνηθως το κανει μετα απο καποια χρηση που το κανω, οχι δηλαδη οταν εχω ωρα να το πιασω..

Το εχει παθει κανενας αλλος αυτο η κατι παρομοιο?

Να πω οτι εχω τον stock launcher απλα εχω βαλει ενα αλλο πακετο με εικονιδια..

 

και γω το παθαινω αδερφε αλλα πλεον το εχω μαθει το εργο και με το power button κλεινω οθονη αναβω οθονη και ξεπαγωνει!!ολα στοκ τα εχω αλλα μαλλον ειναι θεμα της 6.0

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τωρα ανακαλυψα οτι αν κανεις scroll στην διπλα σελιδα και ξαναπας πισω σε αυτην που θες να ανοιξεις την εφαρμογη πιανει κανονικα!

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε..Λογικά αυτό είναι:

Ρυθμίσεις, Γενικές, Μπαταρία και Εξοικονόμηση ενέργειας, Χρήση Μπαταρίας, Παράκαμψη Βελτιστοποιήσεων και τίκαρε το Wifi, Whatsapp, καθώς και εφαρμογές στις οποίες θέλεις να λαμβάνεις απευθείας ειδοποιήσεις!

 

Τίκαρα μόνο το Wi-Fi και προς το παρόν δείχνει να έχει διορθωθεί το πρόβλημα..Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Τίκαρα μόνο το Wi-Fi και προς το παρόν δείχνει να έχει διορθωθεί το πρόβλημα..Ευχαριστώ πολύ :)

 

περιεργο παντως κανονικα δεν χρειαζοταν!αλλα αφου βρηκες ετσι την λυση νεβερμαιντ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη αυριο το κινητο το πουλαω με κουρασαν τα 4 bootloop για να καθαρισει το κινητο και να μη μεινει κανενα αρχειο μεσα κανω factory reset και τελος;;'η πρεπει να κανω και τπτ αλλο;;
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη αυριο το κινητο το πουλαω με κουρασαν τα 4 bootloop για να καθαρισει το κινητο και να μη μεινει κανενα αρχειο μεσα κανω factory reset και τελος;;'η πρεπει να κανω και τπτ αλλο;;

 

Όχι δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Για android 6 υπάρχει root διαδικασία?

Μόνο άμα κάνεις Unlock τον bootloader οπότε αυτόματα χάνεις και την εγγύηση

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...