Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδια!επειδη το lg g3 μου λογο αγριας πτωσης αρπαξε η οθονη!και σκέφτομαι για g4!την συσκευη αυτη την εχει ο αδερφός μου πολυ καλή αλλα έχει θέμα με το bootloop!λύθηκε αυτο το θέμα?ειναι λογισμικού?το σκέφτομαι σοβαρα τωρα που η τιμή του έχει πέσει!ευχαριστώ προκαταβολικά!:D
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια!επειδη το lg g3 μου λογο αγριας πτωσης αρπαξε η οθονη!και σκέφτομαι για g4!την συσκευη αυτη την εχει ο αδερφός μου πολυ καλή αλλα έχει θέμα με το bootloop!λύθηκε αυτο το θέμα?ειναι λογισμικού?το σκέφτομαι σοβαρα τωρα που η τιμή του έχει πέσει!ευχαριστώ προκαταβολικά!:D

Καλησπέρα φίλε μου, το θέμα δεν έχει λυθεί και δεν πρόκειται να λυθεί μιας και πιθανότατα δεν ξέρουν καν σε τι οφείλεται. Αν εξαιρέσεις το κομμάτι bootloop το τηλέφωνο είναι πολύ καλό αλλά εγώ προσωπικά δεν θα το ξαναεπαιρνα καθώς δημιουργεί άγχος στην καθημερινότητα μην τυχόν και πάθει κάτι. Ξαναλέω το τηλέφωνο είναι εξαιρετικο αλλά δεν αξίζει να βάλεις "μπελά" στο κεφάλι σου. Ψάξε για κατι άλλο στα 300€ καθώς υπάρχουν επιλογές και σε μεταχειρισμενα λίγων μηνών.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όπως το έγραψε ο τακαρος.. Εξαιρετική υλοποίηση δεν με ενδιαφέρει ούτε με εντυπωσιάζει άλλο κινητό όπως για παράδειγμα το s7 edge το οποίο είναι σημείο αναφοράς, όμως θα ζεις με ένα Αν και μην σου τύχει... Εγώ έχω xperia Z καθημερινό καλοκαιρινό από φθινόπωρο αναλαμβάνει το τεσσαρι χαχαχα... Μας βγήκε και λουσατο χλιδατο να μην τους πάρει και τους σηκώσει με τις βλακειες και τις τσιπιες τους στην lg.. Κατά τα άλλα μοναδικό εξαιρετικό θα έλεγα...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειναι πιο κρυο κλπ με τη νεα αναβαθμιση μαλλον δεν εχει καμμια σχεση με το θεμα του bootloop (ουτε επιλυει τιποτα). Βλεπε τον συμφορουμιτη @joanjapan.

ΥΓ: Εμενα σε ολλανδικο , καμμια αναβαθμιση ακομη...

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλαν το ραδιο με την νεα έκδοση ;η ειμαι τυφλός;;

 

Υπαρχει κανονικα. Κοιταξε μηπως πρεπει να το ξανα κατεβασεις. (ρυθμισεις/σχετικα με το τηλεφωνο/κεντρο ενημερωσης/ενημερωση εφαρμογης)

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι δεν ηλθε ακομα ρε παιδια

 

ουτε σε μενα ηρθε μην σκας βασικα σε πολλους δεν ηρθε γιατι τα θυματα του μπουτλουπ εχουν ελληνικες πλακετες και ειμαστε και πολλοι και τα παίρνουμε παντα ολα τελευταίοι νταξει δεν χανεις και τιποτα απο τι καταλαβα...αφου το μοσκαρια εδωσαν Update χωρις λυσεις για το προβλημα μην περιμενεις και πολλα!!!λογικα θα δωσουν ενα ακομα μικρο πριν την Ν και μετα θα τρωμε λουπες στην Ν!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι δεν ηλθε ακομα ρε παιδια

Ειτε δεν εχει βγει ακομα για τη χωρα σου (κανε λιγο υπομονη) ειτε η συσκευη δεν εχει κανει ακομα τον περιστασιακο ελεγχο για να την δει. Πηγαινε στις ρυθμισεις ενημερωσης λογισμικου και κανε ενα "ελεγχο τωρα" χειροκινητα.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχ ωωωω ρεεε καταντια το g3 32gb στο σκρουτζομαγαζο εχει 318 και το 4αρι 293......αυτα ΑΠΛΑ δεν γινονται εχω κοκκινίσει ολοκληρος απο τα νευρα μου!!!......αυτο νομιζω δεν εχει ξαναγινει στην ιστορια της τεχνολογιας ακομα και το 16αρι εχει 293!!!ιδια τιμη με μας......

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.. Το 16αρι 230 και το 32αρι 319...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω.. Το 16αρι 230 και το 32αρι 319...

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

ναι μπερδευτικα για το 16αρι αλλα για το 32αρι κλαιω αληθεια...στην αρχη νομιζα κολλησε η σελιδα και εκανα επανεκκίνηση αλλα.........

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Ειτε δεν εχει βγει ακομα για τη χωρα σου (κανε λιγο υπομονη) ειτε η συσκευη δεν εχει κανει ακομα τον περιστασιακο ελεγχο για να την δει. Πηγαινε στις ρυθμισεις ενημερωσης λογισμικου και κανε ενα "ελεγχο τωρα" χειροκινητα.
το ελεγχω που και που
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανονικα. Κοιταξε μηπως πρεπει να το ξανα κατεβασεις. (ρυθμισεις/σχετικα με το τηλεφωνο/κεντρο ενημερωσης/ενημερωση εφαρμογης)

 

Oh my..αυτό ήταν ..Απλα επειδη την εκανα και καπακια βγηκα βολτα με τον σκυλο δεν ειχα κανει τις αναβαθμισεις και παω να ακουσω μουσικη και αφαντο.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε εμενα η αναβαθμιση σε 20g. Οντως , επιβεβαιωνω οτι το κινητο , συμπεριφερεται πιο "κρυο" απο πριν , ειδικα με 4G που το δοκιμασα. Βεβαια κατα την αναβαθμιση (βελτιστοποιηση εφαρμογων που κανει) , πηρε λιγο φωτια, αλλα μετα κρυωσε γρηγορα.

Αντε να δουμε τι θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε εμενα η αναβαθμιση σε 20g. Οντως , επιβεβαιωνω οτι το κινητο , συμπεριφερεται πιο "κρυο" απο πριν , ειδικα με 4G που το δοκιμασα. Βεβαια κατα την αναβαθμιση (βελτιστοποιηση εφαρμογων που κανει) , πηρε λιγο φωτια, αλλα μετα κρυωσε γρηγορα.

Αντε να δουμε τι θα δουμε.

 

ελληνικο εχεις???εγω ναι και ακομα τιποτα...καλα οχι οτι βιαζομαι διαβαζω διαφορα και ασε που ειμαι τις αποψης παντα μετα απο update factory reset και βαριεμαι ολα απο την αρχη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

εχω θεμα με τους ηχους ειδοποιησης στο facebook. και ειδικα με τα push notifications. δεν ακουγεται ηχος και οταν μπαινω στην εφαρμογη υπαρχουν ηδη καινουριες ειδοποιησεις. γνωριζει καποιος τα βηματα για να τους ενεργοποιησω?
Link to comment
Share on other sites

ελληνικο εχεις???εγω ναι και ακομα τιποτα...καλα οχι οτι βιαζομαι διαβαζω διαφορα και ασε που ειμαι τις αποψης παντα μετα απο update factory reset και βαριεμαι ολα απο την αρχη!

 

Σε Ελληνικό θα περιμένουμε ακόμα.. Συνήθως αργούν!

Link to comment
Share on other sites

Σε Ελληνικό θα περιμένουμε ακόμα.. Συνήθως αργούν!

 

γενικα αργουν ολα εδω!!!σημερα παντως ξεκίνησε η Ν επίσημα εμεις φυσικα αν την παρουμε θα ειναι λογικα τα Χριστούγεννα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

γενικα αργουν ολα εδω!!!σημερα παντως ξεκίνησε η Ν επίσημα εμεις φυσικα αν την παρουμε θα ειναι λογικα τα Χριστούγεννα!!

 

Όντως έτσι είναι...

Ναι, αυτό διάβαζα πριν λίγο. Μπα. Για του χρόνου το κόβω! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι...

Ναι, αυτό διάβαζα πριν λίγο. Μπα. Για του χρόνου το κόβω! :lol:

 

μεχρι του χρονου θα την εχω στειλει την παντοφλα.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...