Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα εγω το τηλέφωνο το κλείνω καθε 2 - 3 μερες δεν νομιζω να οφείλεται σε αυτο.ειδικα οταν ανοιγω το Bluetooth ψιλοκολαει λιγο το τηλ.τεσπα θα δω μηπως το δωσω στον φιλο μπας και γλιτώσω.

 

Δεν ειπα οτι οφείλεται σε αυτο μια πιθανη ιδεα ειπα αρα πας για σερβις χωρις δεύτερη κουβεντα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Μα εγω το τηλέφωνο το κλείνω καθε 2 - 3 μερες δεν νομιζω να οφείλεται σε αυτο.ειδικα οταν ανοιγω το Bluetooth ψιλοκολαει λιγο το τηλ.τεσπα θα δω μηπως το δωσω στον φιλο μπας και γλιτώσω.

 

Αυτό με το bluetooth μου το εκανε μια φορά περυσι. Εκλεισα το bluetooth, σκαλωσε το κινητο και εκανε restart. Δε το ξανακανε απο τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητό το πουλησα σε τιμή χωμα ηθελα να το ξεφορτωθώ, και παρήγγειλα το s8.σας ευχαριστώ ολους για της απαντήσεις και για την βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμία εφαρμογή για εναλλαγή 4G-3G-2G που να βγάζει συντόμευση υπάρχει;

Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να γίνει αυτό χωρίς εφαρμογή 3ου;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth το έχω διαπιστώσει και εγώ ότι τρώει κολλήματα .. Εγώ έχω και άλλο θέμα με το wifi.. Αναβοσβήνει συνέχεια κάποιες στιγμές και δεν μπορώ να το κλείσω και να το ξανά ανοίξω για να συνδεθώ .. Για την ακρίβεια μου κάνει αυτό το θεματάκι όπως στο παρακάτω βίντεο
.. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και τώρα το έχει ξανά κάνει για πολύ λίγο αλλά συνδέεται αυτόματα από μόνο του ξανά ..Παιδιά πιστεύω όταν ανεβάζει θερμοκρασίες το κάνει αυτό .. Μάλλον μου κλείνει το μάτι το bootloop :worry:

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Με το bluetooth το έχω διαπιστώσει και εγώ ότι τρώει κολλήματα .. Εγώ έχω και άλλο θέμα με το wifi.. Αναβοσβήνει συνέχεια κάποιες στιγμές και δεν μπορώ να το κλείσω και να το ξανά ανοίξω για να συνδεθώ .. Για την ακρίβεια μου κάνει αυτό το θεματάκι όπως στο παρακάτω βίντεο
.. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και τώρα το έχει ξανά κάνει για πολύ λίγο αλλά συνδέεται αυτόματα από μόνο του ξανά ..Παιδιά πιστεύω όταν ανεβάζει θερμοκρασίες το κάνει αυτό .. Μάλλον μου κλείνει το μάτι το bootloop :worry:

 

Τι πλακετα εχεις φιλε μου;

Link to comment
Share on other sites

Τι πλακετα εχεις φιλε μου;

Η815 έχω φίλε μου, αν εννοείς αυτό..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Η815 έχω φίλε μου, αν εννοείς αυτό..

 

Δεν εννοει αυτο!!!Αυτο σε ολους το γραφει (νομιζω)!!Η πλακετα ειναι μεσα,αλλα μπορεις να το καταλαβεις απο το κουτι του!Εκει που λεει imei,απο κατω λεει s/n:605...πχ.Τα τρια πρωτα νουμερα ειναι ο αριθμος της πλακετας!;)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοει αυτο!!!Αυτο σε ολους το γραφει (νομιζω)!!Η πλακετα ειναι μεσα,αλλα μπορεις να το καταλαβεις απο το κουτι του!Εκει που λεει imei,απο κατω λεει s/n:605...πχ.Τα τρια πρωτα νουμερα ειναι ο αριθμος της πλακετας!;)

Γράψε λάθος ..603 έχω ..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα τσακαλι εδω ενα red mi pro 3 και βαζω το τηλ μου στον φορτιστη του και φορτωνει μεσα σε 40 λεπτα λογικα ειναι ταχυφορτιστης.....ριμαζει την δικη νου μπαταρια η ειναι κομπλέ???

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα τσακαλι εδω ενα red mi pro 3 και βαζω το τηλ μου στον φορτιστη του και φορτωνει μεσα σε 40 λεπτα λογικα ειναι ταχυφορτιστης.....ριμαζει την δικη νου μπαταρια η ειναι κομπλέ???

 

Το G4 υποστηρζίζει QC, επομένως είναι εντός προδιαγραφών και σίγουρα δεν την "ρημάζει". Αυτό που κυρίως καταπονεί τη μπαταρία σε γρήγορες φορτίσεις είναι η αύξηση της θερμοκρασίας - εάν δεν ανεβαίνει αισθητά, δεν έχεις λόγο ανησυχίας. Τούτου λεχθέντος, με τις ίδιες λοιπές συνθήκες, η αργή φόρτιση σχεδόν πάντα είναι πιο ήπια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. από χτες κάτοχος και εγώ της συσκευής. 602 σειρά με 14 μήνες εγγύηση ακόμα. είμαι στο ψάξιμο ακόμα, αλλά δεν ξέρω εαν εκτός απο την κλασικη φωτεινοτητα οθονης υπαρχει καποια αλλη ρυθμιση, για αυξηση. αυτο IPS Quantum QHD που αναφερεται στο SMART TIPS τι ειναι και πως εχεις προσβαση?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στο τηλεψωνο προεγκατηστημενη εφαρμογη της lg για τις υπερυθρες? η πρεπει να κατεβασουμε καποια απο play store?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στο τηλεψωνο προεγκατηστημενη εφαρμογη της lg για τις υπερυθρες? η πρεπει να κατεβασουμε καποια απο play store?

 

Υπάρχει το QuickRemote.

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι? στις εφαρμογες δεν υπαρχει.πρεπει να το κατεβωσα απο καπου?

 

Settings -> General -> About Phone -> Update Center -> App Updates

Εκεί πρέπει να βλέπεις όλες τις εφαρμογές της LG, για εγκατάσταση ή ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Settings -> General -> About Phone -> Update Center -> App Updates

Εκεί πρέπει να βλέπεις όλες τις εφαρμογές της LG, για εγκατάσταση ή ενημέρωση.

 

ευχαριστω φιλε μου . ειμαι οκ. τωρα.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ηλθε και εμενα η σειρα μου το τηλεφωνο εσβησε και κανει επανεκινησεις δείχνοντας το λογότυπο τις LG και μετα τιποτα με πλακετα 506 τι κανω ..ποια ειναι η αντιπροσωπεια το εχω παρει απο την WIND τριπολης η οποια εχει κλειση τωρα που πρεπει να παρω τηλεφωνο ευχαριστω Edited by kostascbr
Link to comment
Share on other sites

τελικα ηλθε και εμενα η σειρα μου το τηλεφωνο εσβησε και κανει επανεκινησεις δείχνοντας το λογότυπο τις LG και μετα τιποτα με πλακετα 506 τι κανω ..ποια ειναι η αντιπροσωπεια το εχω παρει απο την WIND τριπολης η οποια εχει κλειση τωρα που πρεπει να παρω τηλεφωνο ευχαριστω

 

http://www.procordia.gr/

Αυτη ειναι η επισημη αντιπροσωπεια.

 

Αν εισαι στην εγγυηση επικοινωνεις με το Live Chat απο την ιστοσελιδα της LG, και ζητας να ερθει κουριερ να παραλαβει το κινητο για αλλαγη πλακετας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,και το δικο μου δεν γλύτωσε το bootloop και βρίσκεται τώρα στην προκορντια για αλλαγή πλακετας .ευτυχώς το έπαθε τώρα γιατί έχω μονο 3 μήνες εγγύηση ακόμα!!

 

Να ρωτησω κάποια πραγματακια. 1ον) τώρα που θα μου το στείλουν πίσω αξίζει να κάνω update?(δεν έχω κανει κανενα για τον φόβο του bootloop).παιζει να δημιουργηθεί πρόβλημα και στην νέα πλακέτα?θα ήθελα παρακαλώ κάποιον να μου γράψει ενα link με το τελευταιο update που έχει βγει για το g4 Γιάτι έχω καιρό να ασχοληθω.2ον)είναι καλό και σταθερό το update η δημιουργεί κάποιο θέμα στην συσκευή?Βελτιώνει πραγματα η μπα?γτ η συσκευή πριν δούλευε ρολόι δεν είχα κανένα θέμα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...