Jump to content

[Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αυθεντική της Microsoft είναι πολύ καλή αλλά δεν τη βλέπω στην Ελλάδα σε αντίθεση με αυτή του απλού 640 και με τα capital controls σε ισχύ θέλει λίγη υπομονή...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 494
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτήν έχω βάλει στο μάτι και σήμερα είδα οτι το e-shop την έχει διαθέσιμη για παραγγελία. Την παράγγειλα άσε να δούμε..Για tempered glass τι λέτε βάζουμε;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,έχετε να προτείνετε ακουστικά hands free τα οποία είναι συμβατά με το 535;

Χρησιμοποιέιται ήδη κάποια;

Edited by alex_gate_7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια το 640 αλλαζει καπακι πισω?

 

Υπαρχουν καπου τα αυθεντικα;

 

θενκς

 

Καλήμερα!βεβαίως σε όποιο nokia care η μαγαζί από skroutz τα βρίσκεις..

 

http://www.skroutz.gr/c/583/antallaktika-kinhtwn-tilefwnwn.html?keyphrase=lumia+640+%CE%BA%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%B9

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει κανονικά. Θα βρεις στα πρώην Nokia Care σίγουρα τα οποία εγώ προτιμώ από το κάθε τυχάρπαστο skroutzομάγαζο που είναι και πιο ακριβό συνήθως στα καπάκια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει κανονικά. Θα βρεις στα πρώην Nokia Care σίγουρα τα οποία εγώ προτιμώ από το κάθε τυχάρπαστο skroutzομάγαζο που είναι και πιο ακριβό συνήθως στα καπάκια.

 

Επίσης, έχουν και απομιμήσεις, στην τιμή των αυθεντικών (στα skroutzομάγαζα).....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Back θηκες η flip για lumia 535 μεχρι 10€ υπαρχουν; Αν ναι,ποιες προτεινετε.Κατα προτιμηση back που να καλυπτουν καλα το κινητο και να ειναι ανθεκτικες σε πτωσεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δες για nillkin.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Back θηκες η flip για lumia 535 μεχρι 10€ υπαρχουν; Αν ναι,ποιες προτεινετε.Κατα προτιμηση back που να καλυπτουν καλα το κινητο και να ειναι ανθεκτικες σε πτωσεις.

 

Δεν ειναι και κοπος να διαβασεις το θεμα. :rolleyes: Τριαντα απαντησεις εχει ολες και ολες.

Ποστ #16

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6190704#post6190704

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτήν την κάρτα; Για το Lumia 640DS προορίζεται.

http://www.e-shop.gr/sandisk-sdsdquan-128g-g4a-ultra-128gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.661965

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αγόρασα τα ακουστικά WH-308 για το lumia 640xl αλλά μου παραπονιούνται ότι δεν με ακούνε.Να είναι ελαττωματικά;Κανείς άλλος να τα έχει;;
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τα ακουστικά WH-308 για το lumia 640xl αλλά μου παραπονιούνται ότι δεν με ακούνε.Να είναι ελαττωματικά;Κανείς άλλος να τα έχει;;

 

Τα συγκεκριμένα έχω κι εγώ, αλλά για το απλό 640, όχι το XL. Δεν έχω κανένα θέμα. Ίσως και να είναι. Από πού τα πήρες;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Απο το e-shop. Βρε μέσα στο στόμα τα βάζω με ακούνε με το ζόρι..

 

Γιατί δεν παραξενεύομαι; Στα δικά μου, αφήνω το μικρόφωνο να κρέμεται και με ακούν μια χαρά. Πάρε τους τηλέφωνο και πες τους το πρόβλημά σου. Είναι υποχρεωμένοι να στα αντικαταστήσουν.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πήρα να τα πάω λέει απο κατάστημα για έλεγχο..Το θέμα είναι δεν έχω πια την συσκευασία..Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα ευχαριστώ....
Link to comment
Share on other sites

Πήρα να τα πάω λέει απο κατάστημα για έλεγχο..Το θέμα είναι δεν έχω πια την συσκευασία..Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα ευχαριστώ....

 

Δεν είναι θέμα η συσκευασία. Την απόδειξη την έχεις;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα η συσκευασία. Την απόδειξη την έχεις;

 

Την έχω την απόδειξη το πρόβλημα είναι ότι δοκιμάζω και άλλα ακουστικά (apple earpods) και πάλι δεν με ακούνε... Δεν μου αρέσει καθόλου αυτό!!

Link to comment
Share on other sites

Την έχω την απόδειξη το πρόβλημα είναι ότι δοκιμάζω και άλλα ακουστικά (apple earpods) και πάλι δεν με ακούνε... Δεν μου αρέσει καθόλου αυτό!!

 

Δοκίμασε με απλά ακουστικά μουσικής. Όχι της Apple.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με ένα Puro και ένα Samsung..Τα ίδια πάλι...

 

Για τα Puro, αλλά για τα Samsung, που έχω κι εγώ, ξέρω ότι είναι τελείως ασύμβατα. Μόλις τα είχα βάλει, ο ήχος είχε "τρελαθεί", όπως και η εφαρμογή του ραδιοφώνου, που έκλεισε μόνη της.

 

Έχεις φερθεί σκληρά στην υποδοχή κάποια στιγμή; Ή σου έπεσε η συσκευή, με τα ακουστικά επάνω, και χτύπησε επάνω στο βύσμα;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για τα Puro, αλλά για τα Samsung, που έχω κι εγώ, ξέρω ότι είναι τελείως ασύμβατα. Μόλις τα είχα βάλει, ο ήχος είχε "τρελαθεί", όπως και η εφαρμογή του ραδιοφώνου, που έκλεισε μόνη της.

 

Έχεις φερθεί σκληρά στην υποδοχή κάποια στιγμή; Ή σου έπεσε η συσκευή, με τα ακουστικά επάνω, και χτύπησε επάνω στο βύσμα;

 

Μπα δεν μου έχει πέσει ακόμα...Κάτσε να ξεκινήσω με τα ακουστικά και βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν μου έχει πέσει ακόμα...Κάτσε να ξεκινήσω με τα ακουστικά και βλέπουμε..

 

Για το 640ds πήρα τα ακουστικά της Samsung HS 130 και είναι 100% συμβατά. Όταν παίζει ράδιο ή mp3 με ένα πάτημα κάνει pause. Με δυο πάει στο επόμενο σταθμό/τραγούδι και με τρία στο προηγούμενο σταθμό/τραγούδι. Στις κλήσεις απαντά και ακυρώνει κανονικά. Με παρατεταμένο πάτημα δίνεις εντολή στην Cortana. Τέλος ακούω και με ακούν πεντακάθαρα.

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/handsfree/129246-samsung-stereo-3.5mm

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν βρισκω προστασια οθονης για το 640 lte εδώ επαρχια που είμαι.καμια προταση από ελληνικο ιντερνετικο μαγαζι για να την εχω αμεσα με παραγγελια?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...