Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σιχαίνομαι τους άντρες που λένε πολλά για να σε ρίξουν και μιλούν λές και είναι ο Σεφέρης για να ρίξουν γκόμενα. όποιος είδε στο LOVE GENERATION τη Δευτέρα 20/11 τον ξανθό με τα μακρυά μαλλιά κάτι τέτοιο εννοώ. εγώ αν ερχόταν να μου πει κάτι τέτοιες μα***ίες πραγματικά θα τον έφτυνα.χλέπα!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χωρις να να θελω να θιξω την ταξη αυτη, που πραγματικα οι περισσοτεροι λιωνουν για να βγαλουν το μεροκαματο τους και να πω πως ολοι ειναι ετσι....Σας εχει τυχει ποτε να μπειτε σε ταξι και να σας μιλαει ασταματητα ο οδηγος...λεγοντας σας, οτι οποια καρακουκλαρα βρεθει διπλα του στο καθισμα του συνοδηγου, κανει σαν τρελη γιαυτον?? :wacko: ..ειδικα αμα ειναι και πατρεμενη??.......πωωωωωωωωπππωωωωωω!!!!!!!!!!:wacko: :wacko:

Μιλαμε για το πριξιμο!!!!!:mad: το κεφαλι!!!!!!!:wacko: .....οι ανθρωποι κακως ειναι οδηγοι σε ταξι....χαραμιζονται!!!....μιλαμε τετοια σεναρια δεν γραφουν, ουτε επαγγελματιες σεναριογραφοι!!!:lol:

 

...Οχι οτι ολα ειναι ψεματα και δεν συμβαινουν...αλλα ολες οι γυναικες ρε παιδια??? :wacko: απο 16 εως 56???...μου εχει τυχει να ακουσω κατι ιστοριες... ειδικα...βραδυ και που να παρει ηταν και μεγαλη η διαδρομη..:lol: ...μιλαμε στο τελος μου ηρθε να τον χτυπησω!!!!:mad: .........

 

..ασε το αλλο σε οποιο φαναρι, οποια κοπελα ειναι πανω σε μηχανακι, η πεζη, η στο διπλανο αυτοκινητο....κλασικα κατεβαζει παραθυρο....και λεει οτι μπορειτε να φανταστειτε.......:lol:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Σε μια γυναικα δεν μου αρεσει η πονηρια με την οποια δοκιμαζει διαφορες μεθοδους για να ωφεληθει και να κερδισει κατι εστω κι αν αυτο προερχεται απο ην δυστιχια τριτου..Με εκνευριζει αυτη η διαθεση να πατησουν επι πτωματων για να πανε ενα βηματακι πιο κατω..

πχ..σε συμπονουν οσο δεν παει για τον χωρισμο σου αλλα αυτο που εχουν στο ματι ειναι το αγορι σου!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μια γυναικα δεν μου αρεσει η πονηρια με την οποια δοκιμαζει διαφορες μεθοδους για να ωφεληθει και να κερδισει κατι εστω κι αν αυτο προερχεται απο ην δυστιχια τριτου..Με εκνευριζει αυτη η διαθεση να πατησουν επι πτωματων για να πανε ενα βηματακι πιο κατω..

πχ..σε συμπονουν οσο δεν παει για τον χωρισμο σου αλλα αυτο που εχουν στο ματι ειναι το αγορι σου!!

 

Wxxxxxx mou mirizei prosopiki peira edw :happy:

Under a pale grey sky we shall arise!!
Link to comment
Share on other sites

οκ εγω συμφωνω με τα περισσοτερα,ειναι αρκετα αντι-αισθητικα πραγματα.

 

οι περισσοτεροι απλα,δινουμε μεγαλη σημασια στο τι λεει ο αλλος για μας.

 

παραπανω απ οση πρεπει,γι αυτο οι περισσοτεροι-ες ειμαστε λιγο ως πολυ επιδειξιες.

 

προσωπικα κανω παντα οτι μ αρεσει!κ μου τη λενε ορισμενοι γι αυτο!αν περναω καλα με καποιον-α δν με νοιαζει κ πολυ πως θα μιλαει,ντυνεται κλπ..αυτο εχει σημασια?η εξωτερικη εμφανιση δε μετραει για φιλιες,μονο αν θες να γ@μησεις καμια την κοιτας ετσι.

 

τωρα για το αμανικο,εγω φοραω συνεχεια το καλοκαιρι.(οχι τα βραδια)

XLVI
Link to comment
Share on other sites

να μου μιλαει για τους πρωην χωρις να νοσταλγει εκεινες τις στιγμες..απλα να αναφερει καποιες εμπειριες της..:down:
Link to comment
Share on other sites

να μου μιλαει για τους πρωην χωρις να νοσταλγει εκεινες τις στιγμες..απλα να αναφερει καποιες εμπειριες της..:down:

 

Θα ήθελες να νοσταλγεί εκείνες τις στιγμές?:worry: :p :worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Εγω δεν μπορω τ να βριζει γενικα ενα κοριτσι..Δεν εννοω "εισαι βλακας,κτλ", αλλα "μ@λ@κ@ς, κτλ"..Ειναι πααρα πολυ αντιαισθητικο..

-μολις παρατηρησα οτι το ιδιο λεει κ ο georgekap1 στο 1ο μνμ τ 8εματος!

Οποτε +1 στο #1!-

Κατι αλλο, την υποκρισια.. Ειδικα απο κολλητους, που τελικα αποδεικνυονται "κολλητοι"..

Δυστυχως το λεω απο προσωπικη εμπειρια..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελες να νοσταλγεί εκείνες τις στιγμές?:worry: :p :worry:

 

εννοω να μοιραζεται μεν καποιες εμπειριες που ζησανε χωρις να λεει..αχ μακαρι να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω..

μου τη σπαει που γενικως μιλαει για τους πρωην..

Link to comment
Share on other sites

εννοω να μοιραζεται μεν καποιες εμπειριες που ζησανε χωρις να λεει..αχ μακαρι να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω..

μου τη σπαει που γενικως μιλαει για τους πρωην..

 

Ααααα, τώρα κατάλαβα!!

Μας πιάνουν οι ζήλιες μας ε?:p :lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

de νομιζω φιλτατε κλωνε του μπεγνη να προκειτε για ζηλεια

οπως τα λεει ο κοστακης τα πραγματα,ειναι ο μονος που δε φταιει...

αν εγω σε σχεση μου ακουγα την θανατηφορο ατακα"αχ μακαρι να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω.." θα τον εστελνα να πει τον καημο του στην μανουλα του...

μαλλον η κοπελα δε σκεφτεται πριν μιλησει...τσιχλιτσα την κερασες?:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να την κεράσει τσιχλίτσα?Και καλά καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς?

Θα μπορουσε πάντως να προκειται και για ζήλεια. Γνώμη μου.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

de νομιζω φιλτατε κλωνε του μπεγνη να προκειτε για ζηλεια

οπως τα λεει ο κοστακης τα πραγματα,ειναι ο μονος που δε φταιει...

αν εγω σε σχεση μου ακουγα την θανατηφορο ατακα"αχ μακαρι να μπορουσα να γυρισω τον χρονο πισω.." θα τον εστελνα να πει τον καημο του στην μανουλα του...

μαλλον η κοπελα δε σκεφτεται πριν μιλησει...τσιχλιτσα την κερασες?:p

 

Μα αγαπητή μου(:p ), αυτές οι ατάκες δεν πετιούνται έτσι τυχαία πιστεύω!

Ή η κοπέλα πρέπει να έχει IQ φυκιού(τόσο πολύ πια?!)

ή το πιθανότερο, το λέει επίτηδες για να προκαλέσει αντιδράσεις

(υπολογίζω και την ηλικία, που από ότι φαντάζομαι θα είναι μικρή).

Ε, λοιπόν, τις αντιδράσεις που υπολογίζει, δεν θα τις έχει, όσο και αν χτυπιέται:mad: :ρ

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Wxxxxxx mou mirizei prosopiki peira edw :happy:

 

Μου έχει τύχει πάντως εμένα παρόμοιο περιστατικό και δεν είναι ότι καλύτερο, με την έννοια ότι κάποιος που εμπιστευόσουν αποδεικνύεται κάτι διαφορετικό. Ε, μετά την 1η φορά έγινα αναίσθητη!:cool:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

παντός φύλου, τα βρώμικα νύχια.

 

άνδρες, μη ξύνετε τα @ρχίδια σας public.

γυναίκες, ένα ψιτ αρκεί (κολώνια).

gay, σεβασμός στους straight και πάνω απ'όλα στο φύλο σας.

 

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα να...:

 

α) Να μην έχει τακτ

β) Να είναι απεριποίητη - ατημέλητη

γ) Να μην έχει γούστο

δ) Να είναι ζαμαν-φου

ε) Να μην μπορεί να ξεχωρίζει καταστάσεις - στιγμές

ζ) Να το παίζει "αντράκι"

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω, άνδρες & γυναίκες μην ξύνετε το αυτί σας με το νύχι δημοσίως! Είναι τόσο αηδιαστικό!!!! :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Παντός φύλου, τα βρώμικα νύχια.

 

Άνδρες, μη ξύνετε τα @ρχίδια σας, public.

Γυναίκες, ένα ψιτ αρκεί (κολώνια).

Gay, σεβασμός στους straight.

 

:!: Όταν υπάρχει ΣΕΒΑΣΜΟΣ από ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ, η ζωή μας γίνεται ΚΑΛΥΤΕΡΗ, αλλά και εμείς οι ίδιοι αισθανόμαστε καλύτερα, πιο όμορφα . :!:

Link to comment
Share on other sites

 

:!: Όταν υπάρχει ΣΕΒΑΣΜΟΣ από ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ, η ζωή μας γίνεται ΚΑΛΥΤΕΡΗ, αλλά και εμείς οι ίδιοι αισθανόμαστε καλύτερα, πιο όμορφα . :!:

 

Δυστυχώς ο σεβασμός είναι κάτι που δεν πρόκειται να το αντιληφθεί ποτέ όλος ο κόσμος με το ίδιο βάρος που δίνουμε μερικοί.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι μιλανε με τις ωρες στο κινητο (συνηθως γυναικες... :shifty:) σε δημοσιους χωρους :mad: (βλεπε τον σπαστη που μιλουσε απο Λαρισα μεχρι Λεβεντη και ολος ο πανω οροφος του ΚΤΕΛ ειχε μετακομισει κατω :mad: :mad: )

 

Επισης οι γυναικες που μιλανε βριζοντας ;)

 

 

....αυτο το ζαμαν-φου τι ειναι, κανενα κινεζικο γλυκο; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι μιλανε με τις ωρες στο κινητο (συνηθως γυναικες... :shifty:) σε δημοσιους χωρους :mad: (βλεπε τον σπαστη που μιλουσε απο Λαρισα μεχρι Λεβεντη και ολος ο πανω οροφος του ΚΤΕΛ ειχε μετακομισει κατω :mad: :mad: )

 

Επισης οι γυναικες που μιλανε βριζοντας ;)

 

 

....αυτο το ζαμαν-φου τι ειναι, κανενα κινεζικο γλυκο; :confused:

 

Όχι, (ακόμη τουλάχιστον)! :p

Σημαίνει ότι δεν με νοιάζει για τίποτε, δεν δίνω δεκάρα για τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

το πρωι μεσα στο λεωφορειο ακουσα δυο κοπελιτσες να μιλανε στο μπροστινο καθισμα και ιδιαιτερα δυνατα..για τα αγορια τους!

Αυτο που δεν μου αρεσε καθολου ηταν που η μια ελεγε: εγω τον δικο μου αμα θελω τον γ..αω ειναι τοσο μ...ας.

Τον εχω σηκω κατσε και ακομα κι οταν εχω αδικο εκεινος ζηταει συγνωμη.

Κ απο το φοβο του μην με χασει μου κανει ολα τα χατηρια ..

 

(κι αλλα τετοια, που μου σηκωσαν την τριχα καγκελο μεχρι να φτασω)

ειλικρινα απαραδεκτο!!! :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

σας ενοχλει αν το ταιρι σας εχει περιττα κιλα ή μεγαλη μυτη;
Link to comment
Share on other sites

σας ενοχλει αν το ταιρι σας εχει περιττα κιλα ή μεγαλη μυτη;

 

Τα περιττά κιλά οκ το καταλαβαίνω αλλά γιατί να μπορούσε κάποιος να ενοχληθεί για το μέγεθος της μύτης???

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...